GEDISTILLEERD ">m& Whisky Diplomat Reserve Dukaat Dujardin vieux blauw Apricot Brandy Henkes Chocolat Minth Bols -Altijd goedkoop Ad altijd #1 de goedkoopste, Nieuwlandplein, Schiedam (Naast Edah) Zwangerschapsmode en badkleding nu bij de Ooievaar. BEBINELLA (Dollond/van Roon) Hoogstraat 73 Schiedam. Tel. 010-267665. Moeilijk doen over wijn? Ach kom! Wijn V lekker, daar geniet je van! Vooral als je voor een lekker wijntje 'n lage prijs betaalt, Daarom kunt u vanaf nü kiezen uit de meest bekende soorten voor 'n lage prijs! Drie stuks tegelijk, omdat't zo lekkerlis. Nérgens bént u zo goedkoop uit voor zulke wijn van klasse. Kom! Cotes du Rhone Rhönewijn Cloche de Clairon Bourgogne Grand Ordinaire Liebfraumilch Q.B.A. Rijnwijn Niersteiner Gutes Domthal Q.B.A, Rijnwijn Coteaux du Lanquedoc V.D.Q.S. Zuid Frankrijk Entre Deux Mers A.C, witte droge Bordeaux Chateau de Quilhanet, Zuid Frankrijk Rosé d'Anjou A.C Loire, demi-sec Gumpoldskirchner witte Oostennjkse wijn Caveau wijnen rood/wit/rosé uit de kelders van Verbunt Pallion Village V.D.Q.S Cótes du Rousillon Comte de Caransac A.C, volle rode Bordeaux Zeiler Schwarze Katz Q.B.A. Moezelwijn Beaujolais A.C uit de Zuid-Bourgogne Brood en Banketbak kerij het Fijntje vraagt: Verkoopster voor de za terdag plus minus 17 jaar. Deensestraat 63A, Rotter dam. Tel. 153908. Bewaar! Rits reparatie van broeken, rokken, jur ken en jassen v.a. 10, incl. rits. Gez. Willems, Broersvest 75. Tel. 266819. Er gezellig en goed uitzien ook tijdens die negen maanden Wij brengen U tevens het hele Anita" lingerieprogramma waaronder zwangerschapsbeha's en voedingsbeha's Uw speciaalzaak 3111 HM Schiedam - Tel 010 268097 a/s 7 om kinderen gaat Hoogstraat 138 144 Postgiro 269396

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 36