vrij baan 1 bij content «r 14.95 39.75 EEN BAAN VOOR U technisch /administratief/ commercieel/medewerker binnendienst CTP Kantoor-assistente Lever SLqèSunlight b.v. bent u elektra technikus? JONGENEEL B.V. Commerciële medewerker JONGENEEL B.V. r^Tf SCHIEDAM Broersvest 40 tel. 267607 Flair badkamerrek waar u het toiletgerei en de handdoek nu eens over zichtelijk op terugvindt. Vervaardigd van sterk kunststof in modern beige-bruin Bekend van T V. Rowenta elektrisch 8-kops koffiezetapparaat met thermoskan (koffie blijft lang houdbaar). Waterreservoir afneembaax Rowenta prijs 155,- Onze prijs Winky-Blinky. hét marionetten- knuffeldier. Maakt moeiteloos alle bewegingen aan de hand van groot of klein Sparklet slagroomsyphon. Maakt 2 liter slagroom van een 1/2 liter room en doet dat nog plezierig snel ook. Adviesprijs 62.50 Onze prijs Ligbed Straks heerlijk luieren met Pasen op deze schitterende* tuinmeubelen met weerbestendig geëpoxeerd frame en dikke kussens. Relaxstoel met verstelbare Standensfoel rug- en voetensteun vijfvoudig verstelbaar Parasol Bijzetstoel administratieve medewerk(st)er Een secretaresse jonge meisjes boekhoudkundige mannelijke kracht CONTENT OOK VOOR MEDISCH EN PARA/MEDISCH mathenesserweg 46a rotterdam 0010-371799 blokmakersplaats 1 vlaardingen O 010-354811 korte singelstraat 14 Schiedam 010-730322 bureau content In ons team hebben wij thans plaatsingsmogelijkheid voor een technisch/administratief/commercieel/medewerker binnendienst. Bij deze drie-in-één functie ligt het accent op het telefonisch en schriftelijk contact met afnemers en cliënten. Als de belangrijkste aspecten van zijn zelfstandige taak noemen wij: het verzorgen van de levering en facturering, het verstrekken van de technische informatie, het beheer van de voorraad en bet bijhouden van de voorraad administratie. Daarnaast moet hij een thuisfront vormen voor de sales manager. Gedacht wordt aan een kandidaat van ca. 25 tot 30 jaar met een opleiding op MEAO-niveau, technische belang stelling en kennis van Engels, Duits en Frans. Wij stellen daar tegenover: een goed salaris, minimaal 21 vakantiedagen, opname in het pensioenfonds en een aantrekkelijke studiekostenregeling. U voelt zich hierdoor aangesproken? Belt u dan Mevr. Hertog voor het maken van een afspraak. Ons adres is Nieuwe Haven 147, 3117 AA Schiedam. Telefoon 010-732922. components& technical products hv. Hagoort Lampen VLAARDINGEN Dochteronderneming van Unilever. In ons bedrijf maken wij een aantal bekende was- en reinigingsmiddelen, zoals All, Andy, Omo, Jif en Lux toiletzeep. Heeft u kennis van en ervaring in het opsporen en verhelpen van storingen en het onderhouden van elektrische en elektronische installaties en wel speciaal van verpakkingsapparatuur. Bent u daarbij bereid om eventueel in ploegen dienst te werken. (In elk geval tijdens het weekend vrij). Naast een goed salaris, bieden wij u een dertiende maand en 8% vakantietoeslag. Zo ja, dan bent u degene die wij zoeken. Richt uw sollicitatie aan: Lever Sunlight B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 46, 3130 AA VLAARDINGEN. Telefoon: 010 - 34 69 11. HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 55 WOENSDAG 2 APRIL 1980 Aanbiedingen geldig t/m zaterdag, zo lang de voorraad strekt. Uitsluitend in ons filiaal te Schiedam Ook tij dens de koopavond. Voor een leuke relatie in de spaanse polder zijn wij op zoek naar een voor hele dagen die tevens typewerk kan verrichten. Ben ie zo snel mogelijk en voor lange tijd beschikbaar aarzel dan niet langer maar kom morgenochtend even langs 8ruto uurloon als je 20 jaar bent 10.75 met minimaal steno ned/eng is bij content aan het juiste adres. Op dit moment hebben wij nl. diverse banen in Schiedam en omstreken. Kun je hele dagen werken dan zit er vast iets voor jou bij. Bruto uurloon als je 21 jaar bent 12.20 Voor met een havo en typediploma en minimaal 18 jaar heeft content regelmatig banen vrij. Ben je direct beschikbaar kom dan snel even langs voor wat meer informatie Bruto uurloon plm. 10,28 Voor een relatie in de spaanse polder zoeken wij een met minimaal 1 jaar ervaring. Heb je een Havo of athe neum diploma met boekhouden in je pakket is dat ook goed. Deze baan is voor enkele maanden. Bruto uurloon afhankelijk van leeftijd en ervaring. De genoemde tarieven zijn exclusief 21.62% vakantiegeld' vakantie, feest-, en vrije dagen. Zij zijn tevens afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sé Components Technical Products B.V. te Schiedam en Vlaardingen, is een in de Benelux werkzame handels- en serviceorgani satie op het gebied van elektronische automati seringsapparatuur voor benzinestations en industrie. Woningruil, aangebo den: Schiedam-Oost, 2e woonlaag, 5 kamer plus keuken, badkamer. Ge vraagd: 4 kamers of ruime 3 kamerwoning, keuken, douche of badk., geen Groenoord of Nieuwland. Tel. 010- 375538. Te koop: Mercedes 220 Diesel 1970 prijs 1800,—. Vlaardingerdijk 123 N. fabrikant en importeur van verlichtingsarmaturen vraagt voor spoe dige indiensttreding - die ca. 18-20 jaar is, minimaal Mavodiploma bezit, enige kantoorerva ring heeft en goed kan typen. Wij bieden afwisselend administratief en telefonisch werk in prettige sfeer en een goed salaris. Bel of schrijf naar ons bedrijfsadres: Schoolstraat 6, 3116 HJ Schiedam Telefoon 730477, toestel 1 Jongeman, 28 jaar, 1.73 mtr. zoekt kennismaking met lief meisje 19 t/m 30 jaar, huidskleur geen bezwaar, geen bar- of danstype. Omg. Rotter dam. Brieven liefst met foto onder nr. 862, bur. v.d. blad. een toonaangevende leverancier van produkten voor de bouw, zoekt op korte termijn een: voor het afhaalmagazijn. De taken die deze medewerker zal moeten vervullen omvatten: Ontvangen van klanten die materialen ko men afhalen. Adviseren over toepassingen van onze ma terialen. Administratieve afhandeling van haalorders. Wij eisen een Mavo-Havo opleiding met \praktisch inzicht alsmede kennis van onze produkten of ervaring in de bouw. Leeftijd 23-35 jaar. Sollicitaties te richten aan Buitenhavenweg 34, T a v. Heer J. A. Aukes telefoon 010-269030.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 55