V Goud. De pure rijkdom van het edele metaal. Anjer Verlovingsringen.Voor altijd voor elkaar. f. i "St dfr. Anjer Vriendschapsringen. De tederheid spreekt uit het Manke zilvei: Anjer Groeibriljant. Wat is dat eigenlijk? Alliance ringen, 'n Geschenk uit liefde. Slagring met klassiek chaton. In gee!- of witgoud. Vanaf 0.06 crt. (2 x 0.03 crt. f 552,- A Perfecte harmonie in deze Briljant oorknopjes. I klassieke set vanentouragering In klassiek chaton. Witgoud (0.20crt)f 1.078,—.witgouden VanafO.Ctecrt.f2x 0.03 crt.) oorknopjes (2 x 0.20 crt.)f 1.958,— f476, en witgouden hanger (0.20 crt.). f 998,- Klassiek chaton hanger Witgoud. Vanaf 0.03 crt. f 304,— Wtgouden oorknopjes. Spiegelchaton, vanaf 0.06 crt. (2x0.03 crt.)f 476,— Spiegelchaton hanger in r witgoud. Briljant vanaf 0.03 crt. f 304, Tweedelige entourageset in witgoud. Negensteens. De ring: 0.30 crt. f 1.514,- De hanger: 0.30 crt. f 1.424,- Door de eeuwen heen is goud het symbool voor de liefde. Als verlovingsring de bezegeling van opbloeiend geluk en trouw voor altijd. Bij de aanschaf van gouden voorwerpen is er echter nog iets dat u van goud moet weten. Dan wordt gesproken van het aantal 'karaat' van het goud. Wat betekend die aanduiding? Wat zegt die over het metaal? Het heeft te maken met het goudgehalte. Puur goud is erg zacht. Daarom wordt het vaak ver mengd met andere metalen. Om het harder te maken. Zo ontstaan 'legeringen! Karaat geeft aan hoeveel goud zo'n legering bevat. 24 Karaats is puur goud. 18 Karaats goud bevat 18 delen goud en 6 delen ander metaal. Hoe lager het aantal karaat, hoe minder goud. Voor gouden sieraden is minimaal 14 karaats goud nodig. Legeren met andere metalen 'verkleurt' het goud. 175C Anjer ringen dragen altijd het Keurteken en het Anjerteken. Dat is een hele zekerheid voor wie goud het symbool is van trouw en betrouwbaarheid. Yucca Geavanceerde smeedkunst. Gouden ring met doordachte bewerking.v.a. f 723,— p.p. Viool Strak eigentijds. Glad met strakke bewerking in de zijden.v.a. f 643,— p.p. Laurier 3,4 mm. J W Anjer 4 mm. Setosa Klassieke eenvoud. De schoon- Edele soberheid. Goud. Uiterst geraffineerd. Goud heid van de 'traditionele vorm- Schoonheid door consequente met een exclusief voorkomen, geving ingoud.v.a.f 366, p.p. eenvoud.v.a. f 887,— p.p. v.a. f 607,— p.p. 'Juweel 160 Solisa 'Licht Klassiek! Het vertrouwde concept in smalle versie. In witgoud. v.a. f 443,— p.p. 'Finishing Touch'van briljant. Een uitgebalanceerde combi natie van goud en 0.04 crt. briljant. v.a. f 1.474,— p.p. Zo maakt zilver het goud lichter. Terwijl 'rood'goud koper bevat. Witgoud is ook een goudlegering Maar dan met nikkel en zilver. U ziet: witgoud is iets anders als platina. Het is wel degelijk echt goud. Met dezelfde waarde als elke andere legering met hetzelfde aantal karaat. Om u te beschermen tegen vervalsing, geldt in Nederland de 'Waarborgwet! Alle gouden voorwerpen worden officieel gekeurd volgens die wet. Daarna wordt het 'Keurteken'erin geslagen. Bijvoor beeld 14-karaat of 18-karaat (zie de afbeelding). Een vriendschapsring, Dat is een sieraad dat je voor elkaar koopt. Om aan elkaar de liefde te laten blijken. Voor nu en in de toekomst. Een vriendschapsring ontvang je in liefde. Je draagt hem altijd bij je. Om je altijd en overal te herinneren aan die iemand die van je houdt. Opdat geen afstand te groot is om te voelen dat je van elkaar houdt. In de collectie van Anjer zijn natuurlijk de zilveren vriendschapsringen ook vertegenwoordigd. In een aantal eigentijdse creaties. Stuk voor stuk een geschenk van grote waarde. Vingerplant 'n Robuuste eenheid. Strak, breed gemodelleerd. Voor de echte persoonlijkheid. Zilver, v.a.f 150,—p.p. Mimosa 6 mm. Teken van affiniteit. Rond model en randmotief in opperste harmonie. Zilver, v.a. f 147,—p.p. Anjer 4 mm. Tijdloos samenzijn. 'n Klassiek gebaar blijft altijd sprekend.Zilver, v.a.f 106,^-p.p. De ongecompliceerde band. Zilver. v.a.f 136,—p.p. Primula 5 mm. De eenvoud zelve. Strak en recht. De naam zegt het eigenlijk al. 'n Systeem om uw briljant-bezit te iaten 'groeien tot steeds grotere rijkdom. Het werkt heei eenvoudig. U koopt (of krijgt!) uw eerste Anjer Groeibri Ijant Na enige tijd wit u uw bezit uitbreiden. Dat kan. Binnen 2 jaar ruilt u uw sieraad in. Ervoor in de plaats kiest u een Anjer Groeibriljant sieraad van tenminste 50% hogere waarde. U krijgt voor uw sieraad de dagwaarde min 10% - terug. Die 10% is een deel van de kosten die gemaakt worden om u een nieuw Groeibriljant sieraad te geven in ruil voor het gedragen sieraad. De 10% verwerkingskosten bedragen bij éénsteensringen maximaal 150 gulden.Zo spaart u geleidelijk een flink bezit aan briljant op. Bij uw Anjer Groeibriljant sieraad krijgt u een Certificaat. Met daarin zwart op wit prijs,gewjcht.kwaliteit en model van uw sieraad. U kunt uw Anjer Groeibriljant bij ons inwisselen. En bij elke andere Anjer- juwelier. V Sleutelbloem Oog voor detail. Dat toonde de edelsmid toen hij dit model ontwierp. Zilver, bewerkt, v.a. f 147,— p.p. Margriet 4 mm. Gevoelige vriendschap. Het traditionele, gladde model, in een eigentijdse bewerking. Zilver, v.a. f 97,— p.p. diamant expert - fellow gernmologica! association - laboratorium voor wetenschappelijk onderzoek diamanten en edelstenen 'Roosl'n uitbreiding van onze collectie. Sobere trekken met een kleine toevoeging van de edelsmid: de uitgeslepen rand. In diverse breedtes. v.a. f410,— p.p. Sublieme creatie. Deze alliance ring is er in twee variëteiten. Rondom gezet met briljanten van 0.02,0.03 of 0.05 crt of halfrond gezet. f 1.417,- v.a. Verfijnde allure. Witgoud. Gezet met 7 briljanten van 0.02,0.03 of 0.04 crt v a f 996,- Subtiele vormgeving. Dit half rond gezette ontwerp. Witgoud Van 0.02,0.03 Of 0.04 crt. f 1.626,- v.a. Rijke pracht 'n Zetting van bril janten rondom. In witgoud. De briljanten: 0.02,0.03 of 0.04 crt. v.a. f 2.666,— Een halfrond gezette Alliance. Met 10 briljanten, van 0.07 crt. Deze creatie is ook verkrijgbaar, rondom gezet met briljanten, v.a f 3.634,- ucri da» ulerk it) veriwwKi mei ée schommelende briljaot .goud en /tlvernolerintjen jc|o prij^j/tgtnyen voorbehouden

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 25