met Randstad Edities op 24 - 25 en 26 mei (pinksteren) Ook voor groeps-vluchten tot 8 personen U voelt zich geheel betrokken bij het vliegen Ontdek uw eigen woongebied vanuit de lucht. Maak 'ns een 40 minuten lang durende vliegtocht in een luxueus vliegtuig voor zakenvluchten van B.A.S. (Business-Air Service). Speciale promotie-vluchten keuze uit twee mogelijkheden Mini Voor onze lezers en lezeressen hebben wij een aantal vliegtuigen kunnen reser veren, die normaal gebruikt worden voor zèkenvluchten binnen en buiten Europa. Deze vliegtuigen van het type Piper Na vajo Chieftain, zijn uitermate geschikt voor speciale rondvluchten. U zult een fascinerende vliegtocht gaan beleven, omdat zij gewoonlijk lager kunnen vliegen en geven u daarbij een uitstekend uitzicht. Uw zitplaats is uiterst komfortabel en u zit altijd aan een vrij groot raam. Niet alleen opzij heeft u een grandioos uitzicht, maar ook naar voren kunt u al les zien. De start, de landing, alles beleeft u mee. U ziet de captain en de co-piloot aan het werk. Dat is pas vliegen en dat moet u meege maakt hebben. Nu is die gelegenheid aanwezig. U zult dan ervaren hoe vele direkties zich verplaatsen in zo'n luxe „lucht taxi" die gecharterd wordt. Buiten de 2 vliegers bieden deze vlieg tuigen 8 zitplaatsen, dus tevens een ideale gelegenheid voor uw familie-uit stapje of gezamenlijk met vrienden eerr mooi uitstapje. B. Zuidelijke route Richting kust via strand en Noordzee - Hoek v. Holland naar Zeeland. Dan richting Dordrecht en Alblasser- waard (Kinderdijk)-Krimpenerwaard richting vliegveld Zestienhoven. Dus keuze uit 2 lange schitterende vliegtochten om uw woonplaats en de mooiste plekjes te ontdekken in bijna 3 kwartier VLIEGPLEZIER. KNIP UIT U zult heel wat kunnen gaan zien in zo'n bijna 3 kwartier vliegen. Interes sant genoeg en bijzonder leerzaam ook voor de kinderen. A. Noordelijke route vanaf luchthaven Zestienhoven. Richting kust via strand en Noordzee naar Zandvoort, dan landinwaarts via Lisse over plassengebied - Nieuwkoop - Bodegraven - Waddinx- veen - Gouda richting vliegveld of omgekeerd. y ->;xy Vlieg er eens uit Tickets voor deze speciale vluchten kunnen wij aanbieden I voor 69.- inclusief een mooie attentie en een drankje. I Naam: I Adres: I Woonpl.: Vlucht: AD-BD Wijze van reserveren. Afhalen aan ons kantoor Straatweg 30, Rotterdam-HillegersDtj. (nabij station Rotterdam-Noord), dagelijks I van 9.00 tot 17.00 uur (dinsdags tot 19.00 uur), telefoon 010-22.34.00 Per giro. Door overmaken van x J op gironummer 4.171.608 t.n.v. Randstad- I Edities /afd. Promotions, Postbus 1685 3000 BR Rotterdam, met duidelijke vermei ding: van A of B vlucht en datum.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 17