met Randstad Edities op 24 - 25 en 26 mei (pinksteren) Speciale promotie-vluchten keuze uit twee mogelijkheden Neem uw fotokamera mee naar Zestienhoven of Rotterdam Ook voor groeps-vluchten tot 8 personen U voelt zich geheel betrokken bij het vliegen Ontdek uw eigen woongebied vanuit de lucht. Maak 'ns een 40 minuten lang durende vliegtocht in een luxueus vliegtuig voor zakenvluchten van B.A.S. (Business-Air Service). Extra attraktie voor Randstad-lezers A. Noordelijke route vanaf luchthaven Zestienhoven. Richting kust via strand en Noordzee naar Zandvoort, dan landinwaarts via Lisse over plassengebied - Nieuwkoop - Bodegraven - Waddinx- veen - Gouda richting vliegveld of omgekeerd. B. Zuidelijke route Richting kust via strand en Noordzee - Hoek v. Holland naar Zeeland. Dan richting Dordrecht en Alblasser- waard (Kinderdijk)-Krimpenerwaard richting vliegveld Zestienhoven. Dus keuze uit 2 lange schitterende vliegtochten om uw woonplaats en de mooiste plekjes te ontdekken in bijna 3 kwartier VLIEGPLEZIER. Voor onze lezers en lezeressen hebben wij een aantal vliegtuigen kunnen reser veren, die normaal gebruikt worden voor zakenvluchten binnen en buiten Europa. Deze vliegtuigen van het type Piper Na vajo Chieftain, zijn uitermate geschikt voor speciale rondvluchten. U zult een fascinerende vliegtocht gaan beleven, omdat zij gewoonlijk lager kunnen vliegen en geven u daarbij een uitstekend uitzicht. Uw zitplaats is uiterst komfortabel en u zit altijd aan een vrij groot raam. U zult heel wat kunnen gaan zien in zo'n bijna 3 kwartier vliegen. Interes sant genoeg en bijzonder leerzaam ook voor de kinderen. Niet alleen opzij heeft u een grandioos uitzicht, maar ook naar voren kunt u al les zien. De start, de landing, alles beleeft u mee. U ziet de captain en de co-piloot aan het werk. Dat is pas vliegen en dat moet u meege maakt hebben. Nu is die gelegenheid aanwezig. U zult dan ervaren hoe vele direkties zich verplaatsen in zo'n luxe „lucht taxi" die gecharterd wordt. Buiten de 2 vliegers bieden deze vlieg tuigen 8 zitplaatsen, dus tevens een ideale gelegenheid voor uw familie-uit stapje of gezamenlijk met vrienden een mooi uitstapje. HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 25 VRIJDAG 16 MEI 1980 Vlieg er eens uit Neem uw fotocamera mee naar Rotterdam of vlieg veld Zestienhoven. Zaterdagmorgen 24 mei 1980 ver trekken de 12 praal- en tientallen andere wagens van het Rotterdamse Bloemencorso voor een triomftocht door Rotterdam. Honderdduizenden zullen op de been zijn om dit Rotterdamse evenement gade te slaan. Zondag en maandag (1e en 2e Pinksterdag) zullen de praalwagens weer op Zestienhoven staan. U kunt ze dan nog bekijken en fotograferen. Maak een foto, hetzij in de stad of op Zestienhoven waarop duidelijk op de een of andere wijze het Bloe mencorso duidelijk herkenbaar is. Stuur vóór 15 juni 1980 uw foto (max. formaat 18 c 24 cm) in kleur of zwart/wit naar de redaktie van Randstad-Edities, Postbus 1685, 3000 BR Rotterdam. Vergeet vooral niet achter op de foto uw naam en adres te zetten. Een jury zal de foto's beoordelen en voor de allerbe ste, leukste of origineelste liggen DRIE WAARDE BONNEN VAN 69.- gereed, zodat u uw vliegticket weer kunt terugverdienen. Tickets voor deze speciale Pinkster-vluchten kun nen wij aanbieden voor 69.- p.p. Inclusief een mooie attentie en een drankje. De tickets kunnen nog worden afgehaald aan het kantoor van Randstad-Edities Rotterdam Straatweg 30 (nabij station Rotterdam-Noord) in Rot- f terdam-Hillegersberg, dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur (behalve zaterdag) en voorzover nog aanwezig op de dag van vertrek op Zestienhoven. Duidelijk ver tellen of het om de A- of de B-route gaat.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 25