BESTELBON Wilt u ze direct ingelijst ontvangen? Hoe bestelt u? Nog makkelijker bestellen Waarom doen wij dit? Aan die onze bladen leest x Ja, stuur mij Iserie niet ingelijst Iserie wel ingelijst Randstad-Edities biedt al haar lezers GRATIS vier prachtige ingekleurde reproducties aan. Om deze prenten echt mooi uit te laten komen aan uw wand, moet u ze eigenlijk wel inlijsten. Nu is inlijsten een vrij dure zaak. U bent al gauw zo'n 100.— a 125 kwijt. Als u dat echter wenst kunt u ook direct gebruik maken van onze voordelige inlijst-service. Wij laten dan de serie zorgvuldig inramen in strakke, eenvoudige goudkleurige metalen lijsten met spiegelvrij acryl glas. Formaat 25x32 cm. U betaalt ons voor deze hele set van vier slechts 53 plus 5.50 verzendkosten. Op deze wijze profiteert u van de lage voordeelprijs en ontvangt u het kant en-klaar om aan de muur te hangen. Binnen vier weken krijgt u met de post uw serie stevig verpakt thuis. De lijsten zelf zijn voorzien van een aftrekbare groene beschermstrip. U heeft natuurlijk volledig retourrecht binnen 8 dagen na ontvangst. Door onderstaande bon direct in te vullen en met uw bankbetaalcheque of girobetaalkaart in te sturen, verzekert u zich van uw serie. U stuurt de coupon in een envelop naar: Randstad Edities, afdeling Promotions. Postbus 1685 3000 BR Rotterdam. kunt u via een overschrijving of storting van uw betaling op ons gironummer 4171608 t.n.v. Randstad edities te Rotterdam onder vermelding van de omschrijving prenten". Hiernaast ziet u het voorbeeld hoe u de kaart invult. Vergeet vooral niet de omschrijving „prenten" te vermelden en uw nieuwe postcode te controleren. Wanneer u op deze manier bestelt hoeft u de coupon niet in te sturen. Scheelt u ook nog een postzegel. /POSTCHEQUE EN GIRODIENST - GIROKAART 9234S67 HR TH G LUCASSEN 15 STATIONSWEG 33 8913 HA LOOWOUDE vvvv""\ A A A^A^J Gld'>,O..0 ,'ct RavioisVo^oi e«A«\»cs TtQ g Ik sluit hierbij een bankbetaalcheque of girokaart in ter waarde van 3,95 per set van vier voor de porto- en verpakkingskosten. Ik profiteer van uw kant-en-klaar aanbod tegen de voordeelprijs van 53,- plus 5,50 portokosten voor de complete set ingelijst. Ik sluit een bankbetaalcheque of girobetaalkaart voor het totale bedrag van 58,50 hierbij in. Adres Postcode Plaats Bon in envelop sturen naar: Randstad Edities afd. Promotions, Postbus 1685, 3000 BR Rotterdam Vermeld in de linkerbovenhoek „prenten". Wij menen, dat wij u met deze prenten best een plezier doen. Er zijn heel wat wanden in uw huis die u ermee kunt decoreren. Ook menen wij dat dit aanbod helemaal bij het regionale karakter van onze bladen past. Het maakt u nog nauwer betrokken bij uw en ons woongebied en alles wat dat ons biedt. willen wij graag vier prachtige x reprodukties weggeven. Uit een zeldzame collectie van antieke staalgravures kozen wij voor u deze vierstadsgezichten uit onze eigen regio. Zij werden ingekleurd door een befaamde vakvrouw. Daarna werden ze gereproduceerd en op eerste klas papier gedrukt door een gespecialiseerde drukker in Zweden op een formaat van 25x32 cm. U krijgt deze set reprodukties geheel gratis van ons. Wij vragen u slechts de porto- en verpakkingskosten a 3.95 per set van vier te vergoeden.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 18