administratief medewerker (m/v) gemeente bankwerker nolet ziekenhuis schiedam r emeentE DELFT DELFT spreekuurassistent(e) spreekuurassistent(e) medewerker bedrijfsbureau m/v HOLY-ZUID BV emeentE le typist(e) airconditioning b.v. als onderhoudsmonteur voor de buitendienst Tijdelijk werk? Typistes Telexistes Fakturistes Steno-typisten Boekhoud machinistes Chauffeurs Ziekenverzorgsters Verpleegkundigen kkk tempo-team GARAGE DIAM ENGINES B.V. Allround technisch medewerker DIAM ENGINES B.V. Door het vertrek van de huidige medewerkster ontstaat op de afdeling Personeel en Organisatie van de Openbare Nutsbedrijven een vacature voor de furtctie van R.K. Vereniging voor Ziekenverpleging. 3116 HT Schiedam. Stadhouderslaan 98, Tel. 010-260080 uitzendorganisatie Anna van Saksenweg 2, Vlaardingen, tel. 010-744619 wenst in kontakt te komen met een HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 38 VRIJDAG 6 JUNI 1980 Tot de taken van deze functionaris behoren o.a. - zelfstandige verzorging van ziekte en overige verzuimadministratie - assistentie bij de salaris administratie - assistentie bij de administratieve taken van de overige medewerkers van de afdeling - vervaardigen personeelskaarten en -dossiers. De taken worden in hoge mate zelfstandig uitgevoerd. Eigen initiatief is derhalve noodzakelijk. De betreffende functionaris zal volledig deelnemen aan het afdelingsoverleg. Er worden hoge eisen gesteld aan de vertrouwelijke behandeling van alle zaken die op de afdeling aan de orde komen. Een MAVO-opleiding alsmede administratieve ervaring is noodzakelijk. Het salaris zal bij aanvang liggen tussen f 1.803,— en f 2.337,— bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid is doorgroei mogelijk tot f 2.545,— bruto per maand. In overleg kan worden bezien of verdere studie mogelijk is. Inlichtingen over de functie kunnen bij de chef van de afdeling worden ingewonnen. Sollicitaties kunnen tot 14 dagen na verschijning van dit blad onder vacaturenummer 8061 worden ingediend bij de afdeling Personeel en Organisatie van de Openbare Nutsbedrijven Schiedam, Van Heek straat 15,3125 BN Schiedam. Telefoon 010-62 22 22. 3125 BK Schiedam, 's-Gravelandseweg 390, telefoon (010) 37 61 66 zoekt een Na een inwerkperiode omvatten zijn werkzaamheden het repareren en onderhouden van grote installaties in kantoren, fabrieken en dergelijke. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Telefonische sollicitaties of informatie bij de heer P. Patijn, tijdens werkuren (010) 37 61 66 of 's avonds (010) 70 92 35. Op de afdeling polikliniek en funktieproeven komen binnenkort de funkties vakant van voor de poli chirurgie, 40 uren per week, eventueel part-time 20 uren per week en voor de poli reumatologie, tenminste 16 uren per week. Wij vragen iemand die: in het bezit is van een erkend diploma dokters assistente) of over voldoende ervaring beschikt (bij voorkeur op een poli chirurgie); gevoel heeft voor administratieve procedures; bereid is in teamverband te werken. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mej. W.Ch. Olieman, hoofd polikliniek en funktieproeven (toestel 116). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het ziekenhuis. De "Delftse Stichting voor Sociale Werkvoorziening", gevestigd aan de Buitenwatersloot 274, te Delft, biedt aangepast werk aan circa 630 personen, die dooreen handicap vooralsnog geen kans maken op een passende arbeidsplaats in het bedrijfsleven. De Stichting wordt gevormd door de werkplaatsen "Marlot", "Vrijenban", het tuinbedrijf "Middelhove" en het "Administratief Centrum". Voor het bedrijfsbureau zoeken wij een De taak ligt op het terrein van de voorkalkulatie, planning, werkvoorbereiding en voortgangskontróle. Gevraagd wordt: - een omleiding op M E.A.O.-niveau; - theoretische kennis van en ervaring met deze werkzaamheden; - bereidheid tot het volgen van een bedrijfskundige opleiding. Degenen die nog geen ervaring hebben doch zich op dit terrein willen bekwamen, kunnen eveneens reflekteren. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Van toepassing zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Delft. In de sèlektieprocedure zullen meerdere medewerkers van de stichting participeren. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. De uitkomsten van dit onderzoek kunnen worden besproken voordat het rapport wordt uitgebracht. Inlichtingen over de funktie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij: de heer A. Barten. direkteur, telefoon 015 - I4 09 90. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder nr. wor den gezonden aan de direkteur van de Delftse Stichting voor Sociale Werkvoorziening, postbus 500. 2600 AM Delft. Kompleet sociaal verzekerd. Zowel mnl. als vrl. Nederlands en/of moderne talen Nederlands en/of moderne talen groot rijbewijs. Wij zijn nu ook op de koopavond geopend. Hoogstraat 109A, Schiedam, 010-260844 GEVRAAGD: AUTO MONTEUR (vragen naar de heer De Boer) Ons bedrijf beschikt over een machinepark waar pneumatische en elektronische processen toegepast worden. Daarnaast ontwerpen wij veel eigen gereedschap. Kennis van deze zaken, vindingrijkheid en zelfstandigheid zijn de eigenschappen welke wij aan onze nieuwe medewerker stellen. Sollicitaties gaarne richten aan ons adres Kijckerweg 113, 2678 AC De Lier, telefoon 01745-3015. Op de typekamer van de afdeling interne zaken van de dienst openbare wer ken kan worden geplaatst een Voor deze functie zijn vereist: - een opleiding op mavo-niveau; - ruime typevaardigheid; - goede kennis van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen. Tot de taken van de functionaris beho ren, naast het verrichten van allerlei voorko mende type werkzaamheden, o.a. de werk verdeling op de typekamer, alsmede het op prettige wijze leiding geven aan vier typistes. Het aan deze full-time functie verbon den salaris bedraagt maximaal 2.407,- per maand. De gebruikelijke rechtspositierege lingen van de gemeente Delft zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij de heer B. Gritter, medewer ker personeelszaken van de dienst openbare werkentelefoon 015-133111, toestel 2403 Sollicitaties onder nr. 511 kunnen binnen 14 dagen worden gezonden aan bur gemeester en wethouders van de gemeente Delft, Postbus 78, 2600 ME delft.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 38