DE KUYPER B-drukker uitzendbureau content CpflCMT Bedieningsman bij Windmill/n Beste baan. WINDMILL HOLLAND ADM. MEDEWERKSTER/ TELEFONISTE Scheepsbouw Maatschappij „De Hoop" b.v. MUYLAERT'S STOFFEERDERIJEN B.V. stof- en leersnijder Muylaert's Stoffeerderijen B.V. administratief medewerkster Drukkerij van der Drift b.v. GROOTHANDEL I I Werfbaas c.q, hellingbaas. Assistent werfbaas. Hellingpersoneel voor het schoonmaken van schepen. Assistent magazijnbeheerder. Dieselmonteur en aankomend dieselmonteur. 1.1. Dieselmonteur. Konstruktie-bankwerkers en aankomend konstruktie-bankwerkers. Pijp fitters en aankomendpijp fitters. Uzerwerkers en aankomend ijzerwerkers. Schilder, tevens letterzetter. VLAARDINGEN Uitzendbureau Content te Vlaardingen aan de Blokmakersplaats 1, Typistes Steno typistes Secretaressen Boekhouders Telefonistes Teiexistes Informatiebon I I Op ons kantoor in het centrum van Schiedam komt een plaats vrij voor een waarbij onze voorkeur uitgaat naar een 17 a 18 jarig meisje met opleiding Mavo of Leao, zo mogelijk in het bezit van een type diploma. Gezien het internatio nale karakter van ons bedrijf is enige kennis van de Engelse taal vereist. Het betreft voorlopig een deelfunktie: in de ochtend voornamelijk administra tieve werkzaamheden, 's -middags een volledige taak als telefoniste. Tijdens een sollicitatiegesprek verstrekken we graag verdere informaties. Belangstelling? Bel even voor een afspraak met onze heren K. Leeuwangh of J. Specht. DISTILLEERDERIJ JOHS DE KUYPER ZOON h.v. Postbus 62, 3113 BE Schiedam, telefoon 269234. ANNO V 1695 3125 KJ Schiedam - Schiekade 36 - Telefoon 010-377844 Wij hebben plaats voor: Uw sollicitatie aan bovengenoemd adres wordt gaarne ontvangen. Drukkerij Van der Drift b.v houdt zich bezig met het vervaardigen van kranten voor haar uitgeverij die onder de naam Randstad-Edities huis-aan-huis- bladen met een totale wekelijkse oplage van ruim 980 000 exemplaren in het grootste deel van de provincie Zuid-Holland verspreidt Naast de vervaardiging van de Randstad- Edities verzorgt Drukkerij Van der Drift b v ook de krantenproduktie voor diverse andere bedrijven Voor onze offset-rotatiedrukkerij in de Plaspoelpolder te Rijswijk (ZH) vragen wij een gediplomeerd Deze drukker zal samen met een aantal kollega's onder leiding van een voorman-drukker meewerken aan de totstandkoming van een groot deel van onze produktie. De werkzaamheden worden verricht aan een Urbanite offset-rotatie pers, die volgend jaar vervangen zal worden door een Metro-liner (dubbelbreed). Wij vragen iemand van 20 tot 35 jaar, die in twee-ploegendienst zal werken. Gediplomeerde hoogdrukkers kunnen via het GOC Deventer omge schoold worden tot offset-rotatie-drukker. Geïnteresseerden wordt verzocht telefonisch een afspraak te maken met dhr A F. Berger, personeelsfunctionaris. U kunt ook schrijven naar de afdeling personeelszaken van Koornmarkt 34, Postbus 167, 2600 AD Delft, telefoon 015-124331 Muylaert's Stoffeerderijen B. V. is een van de toonaangevende meu belfabrieken in Nederland op het gebied van overgestoffeerde zit meubelen. Voor onze vestiging in Vlaardingen, welke nu nog gevestigd is in de Stations straat, doch medio dit jaar verplaatst wordt naar een modern bedrijfspand in de Industriewijk in Vlaardïhgen, zoeken wij voor afdeling Atelier: De aan te stellen persoon zal binnen korte tijd opgeleid worden tot het zelfstandig kunnen verwerken van meubelstoffen en rundleder volgens mallen. Voor deze funcie vragen wij: Flinke dosis accuratesse en werklust, zelfstandig kunnen werken. Minimumleeftijd: vanaf 21 jaar. Zij, die ervaring hebben op dit gebied, genieten ongeacht leeftijd de voorkeur. Wij bieden: Een vaste baan in een prettige werksfeer binnen een goed draaiend bedrijf, een belangrijk punt in deze tijd. Goede salariëring. 8% Vakantiegeld en 22 vakantiedagen per jaar. Winstdelingsregeling. T.z.t. opname in onze premievrije pensioenregeling. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan onderstaand adres of te lefonisch even contact op nemen. Vraagt u even naar de Hr. Schrijver. Stationsstraat 105-109, 3131 PR Vlaardingen. Tel. 010-342588 of 357308 ELECTRIC-SERVICE reparatie aan radio, tv en al le huish. apparaten, was automaten, koelkasten, cen trifuges, voor 10.00 uur ge beld dezelfde dag geholpen Wij repareren van schee- rapp. tot wasautomaat. Ook verkoop lossen onderdelen. Tijdelijk alleen telefonisch. Rotterdam., tel. 010-760351. Voor Puch, Yamaha, of Zundapp naar P. Hof- mans in de Houten Loods, Celciusstr. 12, tel. 151506. gevestigd op Industrieterrein Schiedam vraagt: 17 tot 22 jaar Mavo/Havo/Meao-niveau. Type-diploma vereist Tel. afspraak 010-374500 toestel 14 of 20 Gedurende de maand juni opent haar deuren gedurende de vrijdagavonden (van 18.30 tot 21.00 uur) voor alle mensen, in alle leeftijden, die graag eens wat meer willen weten over het werken via ons Uitzendbureau. Het is je waarschijnlijk wel bekend dat Content in alle Sektoren leuke banen heeft voor o.m. goede: Aarzal daarom niet Maar kom n's gezellig langs voor een informatief gesprekje. Je bent van harte welkom. vlaardingen blokmakersplaats 1 010-354811 In ons moderne chemische bedrijf wordt via een chemisch proces kunstmest gefabriceerd. Het is de taak van de bedieningsman dit proces te regelen en te begeleiden. Hij werkt in volcontinudienst en maakt deel uit van een vaste ploeg van 5 a 10 man. Wat wordt hiervoor verlangd? Een opleiding op LTS-niveau en belang stelling voor chemie. Leeftijd: tussen de 18 en 40 jaar. Wie geen ervaring heeft, krijgt in ons bedrijf een op de praktijk gerichte opleiding. Daarna mag hij zich bedienings man noemen. Wat hebben wij te bieden? Een vaste baan bij een goed draaiend bedrijf. Met een aanvangssalaris van minimaal f36.000,- per jaar bij 22 jaar en ouder, in volcontinudienst. Dit bedrag is inclusief 28'/2°/o ploegentoeslag, 8% vakantietoeslag en een gratificatie van één maandsalaris. Er is bovendien alle kans om via kursussen door te groeien. Wilt u meer weten over ons bedrijf, de baan, arbeidsvoorwaarden enz., zend dan de bon in en u krijgt alle informatie thuis gestuurd. Natuurlijk mag u ook meteen solliciteren. Bel in dat geval 010-343444 en vraag naar de heer R.J. Hulsker. Ons adres is Maassluissedijk 103 in Vlaardingen, recht tegenover de Marathonweg, amper 7 minuten lopen van station Vlaardingen-West. Zend mij uw dokumentatie over de funktie van bedieningsman. Naam Straat Plaats Opleiding Zenden in een gesloten envelop zonder postzegel Iaan Windmill Holland, Afd. Personeelszaken, Antwoordnummer 210, 3130 VB Vlaardingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 39