EEN BAAN VOOR U PROVINCIE ZUID-HOLLAND PROVINCIE ZUID-HOLLAND Driemaassteaê Ervaren servicemonteur ©applikon Bezorgers PR0DUKTIE MEDEWERKERS medewerkers medewerksters ter meulen bv I a) een typist (m/v) b) een part-time typist voor de middaguren <m/v) sekretaris/sekretaresse Ie en 2e bediende ft VAN HAREN SCHOENEN EEN HULPVERKOOPSTER zieken verzorgenden gevraagd voor drukwerk. Telefoon 263209. Duchateau-Schiedam Banketbakkerij Scheffers Banketbakker Scheffers aluminium ramen deuren puien De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie, Waterstaat en Planologische Dienst. De Planologische Dienst telt ruim 170 mensen en is gevestigd in het kantoor complex Babylon naast het Centraal Station. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van het vakaturenummer te zenden naar de chef afdeling Personeel en Organisatie Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het bureau Typekamer van de Provinciale Planologische Dienst (vak. nr. 80137) (vak. nr. 80138) Op het bureau Typekamer zijn momenteel zes typistes werkzaam, waarvan twee voor hele en vier voor halve dagen. De werkzaamheden bestaan uit het typen van verslagen, rapporten, nota's enz. en het collationeren van het getypte werk. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand die in het bezit is van een MAVO-diploma, de Nederlandse taal goed beheerst en accu raat kan werken. Van de kandidaat voor hele dagen wordt bereidheid verwacht t.z t werkzaam te zijn als beeldscherm-typiste. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal ƒ2187, bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris tot maximaal ƒ2394,- per maand bereikbaar is, op basis van een 40-urige werkweek. Genoemde bedragen zijn exclusief een toeslag van 26, bruto per maand. Desgewenst kunnen over de funktie nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het bureau Typekamer (telefoon 070-264111 toestel 2780). De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: griffie, waterstaat en planologische dienst. Het personeelsbestand bedraagt ruim 1750 medewerkers. De griffie telt negen afdelingen; het sekretariaat van de provinciale raad voor de Ruimtelijke Ordening ressorteert onder de afdeling Ruimtelijke Ordening c.a. (1e afdeling). Het sekretariaat is gevestigd: Verrijn Stuartlaan 17 te Rijswijk. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vakaturenummer te zenden aan de chef afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 12596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het sekretariaat van de Provinciale Raad voor de Ruimtelijke Ordening (PRRO) een aktieve, enthousiaste (Vak.nr. 80145) Hij/zij wordt belast met de administratieve ondersteuning van de stafmede werkers die in samenwerking met streekkommissies de inspraak van de bevolking op het provinciale beleid bevorderen ep begeleiden. Daarbij worden kontakten onderhouden met de bevolking, aktiegroepen, organisa ties, instellingen en ambtelijke diensten. De taak van deze medewerk(st)er omvat het verrichten van alle sekreta- resse werkzamheden w.o. type-, archief- en dokumentatiewerkzaamhe- den, korrespondentie en voortgangsbewaking, het regelen van afspraken, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen. Het werk draagt een zelfstandig en afwisselend karakter. Hij/zij wordt voorts ingeschakeld bij de organisatie en planning van aktiviteiten. De werkzaamheden worden ver richt op een klein bureau met jonge medewerkers. Gevraagd wordt het bezit van de diploma's MEAO of HAVO en steno Ne derlands of èen sekretaresse opleiding, typevaardigheid en een goede be heersing van de Nederlandse taal en ruime ervaring met de genoemde werkzaamheden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal 2800, bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de funktie is t.z.t. een salaris tot 3084, mogelijk. Genoemde bedragen zijn exclusief een toeslag van 26, bruto per maand De provincie kent voorts een aantal goede sekundaire arbeidsvoorwaar den. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Voor meer informatie over de funktie kunt u bellen met het sekretariaat van de PRRO, telefoon 070-997770. Dam 35, telefoon 267823 I Hoogstraat 14 te Schiedam vraagt: van plm 18 jaar voor de koopavond en de zater dag. Aanmelden op bovengenoemd adres. Telefoon- 010-267604 Op diverse afdelingen zijn nog plaatsingsmogelijkheden voor gediplomeerd Inlichtingen omtrent bovengenoemde funktie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de verplegingsdienst, de heer B.M. Welbedacht, telefoon 010-714022. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het verpleeghuis Driemaassteoe, Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam. Drlemaasstode is aarf modarn verpleeghuis waar 217 psycho geriatrisch an 62 somatisch zlaka bewoners verpleegd an bagalald wordan op 9 verpleeg an bagalaldlngs af daling an Informatie over onder wijs! Onderwijswinkel Schiedam, open: woensdag middag 2-4 uur, donderdag avond 7-9 uur, zaterdag 1-4 uur. Hoogstraat 76, Schie dam. Een goede autoverzeke ring hoeft niet duur te zijn. Vraag ons 15.000 km.-tarief. Averon Int. B.V. Tel. 01899-13877, b.g.g. 010-733323. Wegens sterke uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling Support een Na een ruime inwerkperiode zal hij worden belast met het zelfstandig repareren en testen van complexe digitale data-verwerkende apparatuur, zoals processors, printers e.d. Vereist: minimum opleiding MTS-E aangevuld met elektronika enige jaren ervaring of kennis van digitale technieken goede kontaktuele eigenschappen rijbewijs BE leeftijd 20-30 jaar Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende funktie goede primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden opleiding bij de door ons vertegenwoordigde bedrijven. Reakties: Uw reaktie zien wij met belangstelling tegemoet in de vorm van een brief met volledige informatie aan Applikon B.V., de Brauwweg 13, Postbus 149, 3100 AC Schiedam, t.a.v. de heer J. W. Schenk. Telefonische informaties onder nummer 010-621855. U kunt vragen naar de heer J. v.d. Ham Onze onderneming: Applikon BV is gevestigd te Schiedam ais werkmaatschappij van Pieterman BV. De relaties zijn laboratoria, procesindustrie en aanverwante industrieën. De hoofdaktiviteiten liggen op het adviseren, ontwerpen en leveren van: hoogwaardige laboratoriuminstrumenten instrumenten voor de industriële meet- en regeltechniek Vertegenwoordiging van o.a. Metrohm (Zwitserland) Dr. Lange (Duitsland) Servochem (Zweden) Bioiafitte (Frankrijk) Coie Parmer (USA) Te koop: koelbox voor strand of camping van 20,voor 10,2 stuks 17,50. Hoogstr. 120. Te koop: BMW 518, '77, 12.500,—. Tel. 010258556 na 17.00 uur. In ons bedrijf kunnen worden geplaatst: voor het vervaardigen van aluminium ramen, deuren en puien. Wij bieden u: een goed salaris goede sociale voorzieningen. Beit u ons of komt u eens langs. 's -Gravelandseweg 399, Schiedam telefoon 010-153422 (tussen 9.00-17.00 uur) Ter Meulen is een snelgroeiende detail-handelsonderneming, bestaande uit een groot warenhuis in het centrum van Rotterdam en een postorderbedrijf in Rotter dam-Spaanse polder, dat met circa 800.000 vaste klanten totéén van de grotere van Nederland gerekend mag worden. Bij ter Meulen werken circa 1650 mensen. Wij zoeken voor ons postorderbedrijf en de centrale magazijnen, gevestigd in de Spaanse polder, jeugdige voor het magazijn en de postorderexpeditie. verder: voor het verzamelen en inpakken van bestellingen. Leeftijd tot 20 jaar. Wil je na je vakantie zeker zijn van een baan, solliciteer dan nu. Je kunt bellen naar de afdeling personeelszaken, Vlaar- dingwea 62, telefoon 010 -159977, toestel 220 om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek. Je kunt natuurlijk ook schriftelijk solliciteren. Brieven kan je richten aan: afdeling personeelszaken. Postbus 11000, 3004 EA Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 23