BAAN VOOR U METAALBEWERKER DELFT SCHMEIIMK COMMERCIEEL MEDEWERKER Proces operator verkoper LeenBakker emeentE ADMINISTRATIEF/WETSTECHNISCH MEDEWERKER M/V ADMINISTRATIEF/WETSTECHNISCH MEDEWERKER M/V ZACf1 Cq) [NI TT c=!J [M ES b.v. medewerk(st)er financiële zaken (part-time) Tijdelijk werk? 2 Telexistes hkh tempo-team Interesse? Belt U voor content het bureau waar je mee wegloopt magazijnbedienden produktiekrachten GAK MACHINEFABRIEK 4 Typistes 2 boekh. Machinistes 2 boekh. Medewerkers 1 Telefoniste 4 A-verpleegkundigen 5 Ziekenverzorgsters 1 KEURMAKER 2 Offset drukkers. Heb je je LTS-diploma werktuigbouw? Leen Bakker vraagt: Meubelen ^Tapijten korte singelstraat 14 schiedam 010-730322 bureau content Peugeot 504 L, 1978, kleur sable, LPG install., f 9950,3 mnd. garantie, fin. mogelijk. Autoservice Eigenraam, Beethovensingel 124, Vlaardingen. Tel. 010- 357900, GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR VLAARDINGEN Het Gemeentelijk Administratiekantoor verzorgt de administratie voor een groot aantal opdrachtgevers. Hiertoe behoort onder andere de uitvoering van de ziektewet (zw), werkloosheids wet (ww) en de arbeidsongeschiktheidswetten (aaw/wao) ten behoeve van 16 be drijfsverenigingen. Bovendien verzorgt het Gemeenschappelijk Administratiekantoor de administratie voor de Gemeenschappelijke Medische Dienst. De uitvoering hiervan vindt regionaal gespreid plaats over een aantal districtskan toren en rayonkantoren. Voor ons districtskantoor te Vlaardingen zoeken wij voor de afdeling Algemene Arbeidsongeschiktheidswet/Wet Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen een: Deze functionaris bepaalt aan de hand van het advies van de Gemeenschappelijke Medische Dienst over de mate van arbeidsongeschiktheid, de bepalingen in de aaw/wao en de krachtens die wetten gegeven uitvoeringsbesluiten het recht op uitkering en de hoogte hiervan. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervdring minimaal 1.403,60, maximaal 2.850,03, bruto per maand. voor de afdeling uitvoering Werkloosheidswet eveneens een: Deze functie houdt in het wetstechnisch beoordelen en administratief verwerken van aanvragen om uitkering in het kader van de Werkloosheidswet. Aanvangssalaris afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 1.403,60, maximaal ƒ2.850,03; na gebleken geschiktheid is een maximale uitloop mogelijk tot 3.044,60 bruto per maand. Kandidaten dienen te beschikken over: - HAVO-opleiding of een vooropleiding op soortgelijk niveau - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid onder andere in verband met contacten met verzekerden en met werkgevers - zelfstandig kunnen functioneren - kritische opstelling ten aanzien van het werk en het eigen functioneren. Naast genoemde eisen verlangen wij van onze medewerk(st)ers de bereidheid om in collegiaal teamverband te werken en een goede, menselijke instelling tegenover ieder die met ons werk in aanraking komt. Kandidaten met enige jaren administratieve ervaring hebben de voorkeur. Voor het verwerven van de benodigde vakkennis voor deze functies wordt gezorgd door middel van een opleiding aan ons regionaal opleidingscentrum te Dordrecht. Een goed introductieprogramma maakt vanzelfsprekend deel uit van de inwerkpe- riode. Boven het salaris wordt 8% vakantietoeslag en 6% eindejaarsuitkering betaald. Bij de afdeling financiële zaken van de hoofdafdeling administratie van de dienst openbare werken kan, liefst in de middagu ren, een part-time medewerkt stier voor cir ca 15 uur per week geplaatst worden als assistent(e) bij de debiteuren- en crediteu renadministratie. In een klein teamverband werkend zal de medewerk(st)er voornamelijk belast worden met de verwerking van in- en uit gaande facturen. Verder behoort tot het ta kenpakket het verlenen van assistentie bij allerlei op de afdeling voorkomende admi nistratieve werkzaamheden. Voor deze functie iseen boekhoudkun dige scholing op mavo-niveau vereist, ter wijl ervaring op dit gebied tot aanbeveling strekt. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, doch bedraagt - op basis van 40 uur per week - ten hoogste 2394,- per maand, exclusief wettelijke toeslag ad 26.- maximaal. Sollicitaties kunnen onder nr. 5 I I wor den gezonden aan burgemeester en wethou ders van de gemeente Delft, postbus 78, 2600 ME Delft. Nadere inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij de heer B. Gritter, medewer ker afdeling personeel en organisatie van de dienst openbare werken, telefoon 015-133 III, toestel 2403. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen tien dagen na verschijnen van dit blad gericht worden aan ons districtskantoor. Industrieweg 9 te Vlaardingen, ter attentie van de directie. Wij vragen een vakbekwame, geschoolde die geplaatst zal worden in onze moderne constructie-afdeling. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig, aan de hand van tekeningen, samenstellen en eventueel atlassen van machinefra mes- en onderdelen. Opleiding: Bij voorkeur L.T.S. plus Bemetel en ervaring in een soortgelijke betrekking. Beloning: Diegenen die menen aan bovenstaande eisen te kunnen vol doen stellen wij een goede beloning en een prettige werkkring in het vooruitzicht. Uw sollicitatie kunt u richten aan ons adres Industrieweg 21, 3133 EE Vlaardingen of telefonisch onder nummer 010-348233 (Hr A Meul- stee). Kompleet sociaal verzekerd. Gevraagd zowel mannelijk als vrouwelijk Nederlands en of moderne talen PD/MBA Nederlands en/of moderne talen alle diensten MET SPOED uitzendorganisatie Hoogstraat 109A, Schiedam, 010-260844. Onze groothandel in gereedschappen en machines kan op haar verkoopafdeling plaatsen een voor telefonische verkoop en orderadministratie. Wij zoeken een enthousiaste medewerker met kennis van gereed schappen en orderadministratie, maar bovenal iemand die het prettig vindt een klant goed te woord te staan. Minimum leeftijd 21 jaar. Wij bieden een goed salaris en sociale voorzieningen. Studiekosten en pensioenregeling aanwezig alsook een winstdelingsregeling. inlichtingen of vooreen afspraak telefoon 010 -154644 of solliciteer schriftelijk naar Postbus 240-3100 AE Schiedam Dan is het goed mogelijk dat Branderij de Koning b.v. te Schiedam een baan voor je heeft als Wij zijn een bedrijf waar gebruik wordt gemaakt van moderne procesappara tuur en waar goede arbeidsvoorwaar den gelden zoals: 24 vakantiedagen, winstdeling, 8,5% vakantietoeslag en ploegentoeslag. Omdat de werkzaamheden in volconti- nudienst verricht worden moet je min stens 18 jaar zijn. Belangstelling? Bel dan naar de heer Ph. van Oordt, telefoon 010-736455 voor een af spraak. Leen Bakker verkoopt onder het motto "Nèt zo mooi voor 'n móói stuk mindersteeds meer meubelen, tapijten, camping-spullen, verlichting en gordijnstoffen. Naast een Centraal Magazijn van 20.000 m' in Raamsdonksveer zit Leen Bakker goed in 30 stadskernen van Nederland. En er komen meer N filialen bij! Leen Bakker zoekt voor de vestiging in Schiedam een verkoper die meubelen, tapijten en campingspullen goed verkopen kan. Met enige jaren verkoopervaring en vanzelfsprekende soepele benadering van klanten, valt er veel te maken van deze afwisselende, zelfstandige baan. Leen Bakker heeft er een goed loon voor over. Zin in kwaliteit, service, keus en kleine prijzen verkopen. Bel of schrijf: Leen Bakker B.V., Noordvest 115,3111 PG Schiedam, lel. 010 - 26 38 38, vragen naar de heer P. Verhoeven. Mahonieplinten l'/j-6 v.a. 2,20 p. meter. Schie- damse Hout en Boardhan- del, Mariastraat 20-22-24 Tel. 262959. Voor eerste klas schoenreparatie natuurlijk naar Lewa Sport en Leder waren, A. Overheul, Mgr. Nolenslaan 842, tel. 703963. Op korte termijn hebben wij dringend mensen nodig voor de volgende functies: en en wij zoeken een aantal nette mannelijke krach ten die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken. Minimumleeftijd is 18 jaar. De werktijden zijn in de 2-ploegendienst één week van 6.45 uur tot 15.00 uur en de volgende week van 14.30 uur tot 23.00 uur. Ook wordt er eens in de 2 weken op zaterdag een ochtenddienst gewerkt. Die krijg je natuurlijk wel op 150% uitbetaald! Deze banen zijn voor onbepaalde tijd. Het bedrijf is gemakkelijk te bereiken per bus 40 of bus 41. Het bruto-uurloon ligt tussen de 9,97 en 11,82, afhankelijk van leeftijd en ervarimg, exclusief 21,62% bruto vakantietoeslag. Interesse? Kom dan morgen direct even langs om je in te la-i ten schrijven. Je bent welkom tussen half negen, en half zes. Zullen we dan maar zeggen tot ziens?

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 53