mar KADO VAN ONS EDELSTEENKUKDGE UURWERKMAKER V Horloges om heel graag te hebben Goud, dat is waarde- behoud Feestop de hoek van de Broersvest L A J VAN DER VLERK 50 IAAR IN SCHIEDAM Cassettes m 345.- Zilver bij de vleet Feest voor Schiedammers, want in deze stad is het allemaal begonnen. Hier is in een halve eeuw een hechte band gesmeed. Tussen Van der Vlerk en de Schiedammers (zelfs als ze naar andere gemeenten zijn uitge- zworven). En vlak de buurtende Vlaardingers en Rotterdammers niet uit. Van der Vlerk is nu eenmaal uniek. Door zijn enthou siaste eigen aanpak; hij gaat er zelf op uit om met edelsmeden, horlogemakers en kunstenaars te onderhandelen. Wie een ge schenk zoekt dat niet overal in de etalage staat, weet dat zij of hij altijd in de schitterende zaak schuin tegenover de Hema te recht kan. Schitterend de herfst in Het hangt aan de muur en het siert... Buig u met Van der Vlerk over de schoonheid Het rijke rijgwerk Kado. Vijftig jaar Van der Vlerk in Schiedam. Dat viert u ook bij aanschaf van een kom- plete cassette. U ontvangt dan namelijk voor deze gelegen heid bij-artikelen als b.v. taartvorkjes, theelepels etc. naar eigen keuze als jubileum geschenk tot een maximum van 20% van het bestede be drag. Goudmjiéilaris onthaalt Schiedam Zoveel bijzondere ontwerpen zag u nog nooit bijeen!-Van der Vlerk heeft de vin ger op de pols(horloge); is overal het eerste bij. Ook met de allernieuwste ultra- platte horloges. Maar evengoed met de ambachtelijke glorie uit het verleden. De prijsstelling is wel zéér gunstig: 20% lubileumkorting op de gehele SEIKO- kollektie! Grote variatie .1 uiterst dunne kwarts /analoog da mes horloges staal gerhodineerd, met krasvrij mineraal- glas. 270,Jubi leumkorting 60, U betaalt 210,- Seiko Duo Timer heren- kwartshorloge. Elegante combinatie van digitaal ana loog. Alle interessan te funkties die het di gitaal model zo aan- f: trekkelijk maken nu ook verwerkt in zeer chique plat analoog horloge. Vele model len. Een absoluut nouveautél Normaal 435,Jubileum- korting 90,U be taalt 345.- Digitaal duikershorloge tot 100 m. ab soluut water dicht, met chonograaf, alarm, benodigde energie uit lichtcellen. Normaal 435, jubileumprijs Wij vertegenwoordigen: Omega Pontiac Seiko Prisma Ebel Tissot Union Eterna Bonard e.a. Kijk uw ogen uit bij de enorme kollektie. En wrijf ze nog eens goed uit als u de prij zen ziet. Klopt, Van der Vlerk biedt be taalbare schoonheid in overvloed. Alleen die kombinaties in zilver al! Herenringen v.a. 58,- Zilveren hangertjes v.a. I 19.- Graveerp laatjes ▼.a. I 20.- Elegant gouden armbandje, applique's met dubbele schakel. Huizen verminderen, schepen vergaan, maar de waarde van 't goud blijft Pre cies, dat maakt de gouden sieraden van Van der Vlerk zo brandend aktueel. Vraag eens wat een kilo goud kost. En verbaas u dan over het edele ontwerp, de liefdevolle uitvoering èn de gunstige prijs. Jubileumprijs 198.- 'A - 14 krt. goud T~ v.a. 145.- Schiedam geëerd. Het vertrouwen moet van twee kanten komen. Van der Vlerk heeft altijd in Schiedam geloofd. Maar de Schiedammers hebben ook nu al 50 jaar lang, de weg naar Van der Vlerk gevonden. Daarom eert de jubila ris de stad. Met een absoluut éénmalig aanbod: Zes Historische Hoogtepunten exclu sief ontworpen en in zwaar verzilverde uitvoering op theelepeltjes aange bracht. Een magnifiek cadeau voor uw dierbaren, voor buitenlandse bezoekers of voor uzelf. Verzamelaars hebben alle reden tot watertanden! Heel bijzonder: de lepeltjes zijn niet te koop. Onder geen beding. Daar houdt Van der Vlerk strak de hand aan. U krijgt ze kado. En wel bij aankoop ter waarde van: 40,- 100,1 lepel 100,250,2 lepels 250,— - 350,— 3 lepels etcetera, tot maximaal 6 lepels. Keuze uit zes uitvoeringen: 1. Walvischmolen 2. Appelmarktbrug 3. Ruïne van Matenesse 4. Zakkendragers huisje 5. Stadhuis. Grote Markt 6. proveniershuis Van deze lepels is een gelimiteerd aantal gemaakt. De kado's/aanbiedingen gelden voor onze Jubileum-maanden september-oktober. Gediamanteerde oorknopjes Gouden ringen te kust en te keur. Speciaal geprijsd, v.a. f 85.- Oud goud Zonde van dat oude goud, dat altijd maar in dat laadje of bijouteriekistje blijft lig gen. Wij ruilen het in tegen de hoogste dagprijs nu 3 gr 14 krt. I 50. Diamant, briljant de namen alleen al hebben een mysterieuze klank. Wat is het geheim van die zuivere schoonheid? Wat maakt hem zo fel begeerd? Zo nietig vaak, vragen zij toch veler oogopslag. Van der Vlerk kan u er een boek over vertellen. Met illustraties in fonkelend natura. Kom, verwonder u en bewonder. Van der Vlerk verstrekt bij elke diamant aankoop een nauwkeurig kwaliteitsbe schrijvend certificaat! Fraaie gouden armband. Bezet met 3 bril jantjes. Jubileumprijs f 796.- Damesring witgouden zetting Met 3 kleine bril jantjes Jubileumprijs t 275.- Er bestaan klokken en kiokken. Nuttige massaprodukten, of een sieraad aan de wand. Die laatste vindt u bij van der Vlerk. Een begerenswaardig bezit, dat ook mechanisch 100% funktioneerd. De meeste van deze klokken zijn Ambachts- werk. Heel verfijnde. En Van der Vlerk hangt ze gratis bij u op! Schoolklok met Westminster slagwerk. Massief eiken uitvoering. Normaal f 382. Jubileum prijs f 349,— Zien is nog geen kopen. Van der Vlerk verfoeit elke overijlde beslis sing. Beter nog 'een nachtje erover te slapen' dan wekenlang het kna gende gevoel van 'hadden we niet beter Zo is het met alles wat u in zijn zaak kunt bewonderen. Bijvoor beeld als het om edelstenen, parels of mineralen, edelstenen- of ivoren beeldjes gaat... Van der Vlerk rijgt met veel smaak de mooiste colliers. ft Zie alleen al die verruk- kelijk samengestelde shorties korte tw colliers). cs ,1' Een rijk bezit, opgebouwd uit edelstenen, parels en goud. Cassettes vormen een verhaal apart. Laat ze voor u uitstallen. In alle rust. Van roestvrijstaal, pleet of echt zilver. Verge lijk de ontwerpen van Gero, Keltum*, Christofle*, W.M.F. en Robbe Ber- king*. Neem gerust de folders mee naar huis. Om van alles te bespreken. 'Exclusief voor Schiedam. BROERSVEST 68-70 - CENTRUM SCHIEDAM - TELEFOON (0X0) - 26 78 83 .del*».».

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 40