GEBIT STUK? Suèdejack von Uffelen St Jans-Aloysiusschool viert 50-jarig bestaan Amazing Rockwafels zaterdag in Q.T. Méér te zien. Méér te beleven. Op de vergrote Femina Hamiliebeurs. f>rnin jnn Aktiviteiten voor kinderen in Schiedam-noord is anders... J. VERINGMEIER 185,- 3 t/m 12 oktober 1980 Reparatie klaar terwijl u wacht Ahoy' - Rotterdam i -i,. v.- De katholieke kleuter- en basis- school gaat zijn halve eeuw uitge breid vieren met een gevarieerd feestprogramma waarin beide af delingen en ouders van leerlin gen! gelijkelijk delen. In zijn 50-jarige bestaan heeft de St. Jans-Aloysiusschool zo geheten sinds beide scholen zo'n 5 6 6 jaar geleden fuseerden heel wat mee gemaakt. Duizenden leerlingen kwamen en gingen er, de tijden veranderden, en de inktlappen waaraan de scho liere in vroeger dagen hun kroont jespen plachten af te drogen, zijn verweerd. Maar wat bleef is die typische sfeer, dat onbeschrijflijke lucht een oude school eigen, dat alles overleefde: eerst de dreigende opheffing van de school aan het einde van de jaren zestig en vervolgens een brand die de gehele spreekkamer in vlammen deed opgaan. En ook de vele veranderingen en vernieuwingen op onderwijskundig gebied kwam de school te boven, ontwikkelingen die men nog volop bezig is te voltooien. Volgende week viert de school drie dagen feest; geleerd wordt er dan weinig, gevierd des te meer. Op woensdag 1, donderdag 2 en vrijdag 3 oktober staan op het feestprogramma een sprookjesfes tijn, een bingo-avond (voor de ou ders), een filmvoorstelling, een puz- zeltocht en een lampionoptocht. De feestelijkheden worden ingeleid met het lezen van een mis en het hijsen van de schoolvlag. Hij is al een flink end op weg met z'n lampion. Zijn schoolmaat neemt even afstand voor ranja met een rietje. SCHIEDAM De werkgroep Jeugdwerk Schiedam Noord heeft weer enkele aktiviteiten voor de kinderen van Groenoord en omge ving op touw gezet. Eén van die aktiviteiten is de han- denarbeidmiddag op woensdag 10 oktober, ter voorbereiding van het binnen korte te houden zigeuner- feest. De entree is die middag drie kwart jes en het begint om twee uur. Verder gaat de werkgroep regelma tig films draaien voor de jeugd. Dagelijks van 9-17 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131 telefoon 010-261417 SCHIEDAM QT! vervolgt de se rie live-optredens op zaterdag 27 september met een concert van The Amazing Rockwafels. Deze band heeft afgelopen jaar dusdanig fu rore gemaakt dat nadere informa tie eigenlijk overbodig is. Wim Kerkhof, Koos Pakirs, Arie v.d. Graaf en Louis Debij staan garant voor een muzikale topprestatie en een avondje swingen. De mensen die voor een tientje al lid zijn hebben gratis toegang (evenals de rest van het jaar), niet- leden moeten 5,— betalen. QT! is gevestigd boven de Teerstoof, Nieuwstraat 12. HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 21 VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1980 Een halve eeuw Sint Jans Aloy- siusschool 't Koepeltje en dat be tekent natuurlijk dat de hele school, in ieder geval de klas, op z'n kop staat Hier wordt een be gin gemaakt met de feestviering via de kreatieve vorming van lampionnen. Goed voor een lam pionoptocht, als het even wil... Zo'n jack kom je niet iedere dag tegen! Van de soepelste kwaliteit. Met tricot kraag en manchetten. Slechts 7 dagen lang géén 199,maar Alphen a/d Rijn, Pi eter Doelmanstraat 2( Delft, Jacob (Jemtpromenade Burgwal (iouda, Wydstraat Hoogstraat 18 IR Leiden, Breestraat 103 111.1 Rijswijk, koopcentrum 'In de Bogaard Vlaardingen, V' eerplein 12 kn „meester" heeft het ook niet makkelijk om het iedereen naar de zin te Koepeltje^Hnkt. f0ud Wat er d™r da*en en om 't En zo is het deze dagen in bijna alle klassen van de vijftigjarige Sint Jans Aloysiusschool: veel extra feestelijk „klassewerk". SCHIEDAM De St. Jans-Aloy siusschool aan de Lange Singel straat ziet deze maand Abraham. De school bestaat namelijk vijftig jaar, een jubileum waar van leer lingen en docenten uiteraard niet zomaar voorbijgaan. Femina nu Süper-FeminaAhoy werd uitgebreid met twee nieuwe hallen. Da's meer ruimte. Voor gezelligheid. Voor nieuwtjes. Voor attracties. Stadhuis in brood.'t Begint al goed. 't Echte Bakkersgilde verzorgt in de entreehal een unieke presentatie. Uit brood gebakken ziet u er o.a. 't stadhuis en het beeld van Zadkine. Mode-showplein. Extra gezellig wordt het op 't mode-showplein. Met boetiekjes, kappersdemonstraties, schoonheidssalon, muziek, terrasjes en bovendien modeshows onder het motto "het uiterlijk '80". Groeten uit Karinthië.Voor- of naproefje van 'n fantastische Oostenrijk vakantie: Karinthië op Femina. Met een authentieke berghut, 'n terrasje, 'n citerspeler, handwerkslieden, enz. Grüss Gott. Groenten- en fruitshow.De prachtigste arrangementen, geëxposeerd op ouderwetse dekschuiten en meerpalen. Voor 't hele gezin.Femina is 'n echt familiegebeuren. Met méér mannen- artikelen. Met teletekst, viditel en scribophoon. Met 'n gratis crèche voor kinderen tot 12 jaar. Nieuw! Speciaal Femina-gezins- tarief: bij bezoek 2 ouders 2 kinderen slechts 17,50 (voordeel: ƒ4,50). Normale tarieven^yolw. ƒ7-, kinderen ƒ4,-, 65+ers ƒ5?-. Ai. Ahoy' - Rotterdam: geopend 10-17 uur en 19-22.30 uur, zondags alleen 10-17 uur. Voordelige trein-toegangsbiljetten op vele stations verkrijgbaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 21