Ti Gigantisch transport Zware schade bij botsing ME voorwerpen' „De Put" viert feest Discoavond vrouwencafé Uit de brand 79.50 Gevelversierders krijgen prijs SLUIER ZWARTE TETRA's EKSTERTJES AQUARIUM - -- Weet u -e hoe lekker goedkoop verse kip wel is? Zie pag. 8 Visje v.d. week nu 4 voor v a donderdagmiddag Voor uw volière norm. 16- Nu 9.95 met aangebouwde lichtkap 4AC HO 70x30x30 normaal WW «WW Alleen deze week zolang de voorraad strekt We hebben weer snoekvisjes (a 30 ct.) voorradig. Capelle a/d IJssel: Koperwiek Tel. 010-503583. Sch.edam: Broersvest 19 Tel. 010-732933. Ook in Zoetermeer. SCHIEDAM Burgemeester te Loo zal op maandag 13 oktober, op verzoek van de Koninklijke Mij. van Tuinbouw en Plantkunde afde ling Schiedam, de prijzen uitreiken van de wedstrijd balkon- en gevel versiering' die op initiatief van de KNMTP is gehouden. Dat zal gebeuren in de recreatiezaal van het Stadskantoor om 20.00 uur. Gevonden voorwerpen af te halen op het hoofdbureau van Gemeente politie Schiedam), lange Nieuw- straat 55, dagelijks van 08.00 uur tot 16.30 uur behalve zaterdags en zondags: 3 sleutels aan ring, 2 sleutels aan ring, zwart portm. met sleutels, zwart mapje met sleutels, rode portm. met sleutels, blauw etui met sleutels, bruin etui met sleutels, blauw met bont gevoerd jack, bos vitrinesleutels witte fietstas met in houd, ring met vier sleutels, zakmes en hanger. Gevonden voorwerpen af te halen bij de vinders: blauwe opvouwbare damesparaplu, v.d. Linden, Westfrankelandse- straat 91, Schiedam; double dameshorloge met schakel band, Winterswijk, Burg. Gijssen- laan 44, Schiedam; bruin etui met 5 sleutels, v. Veen, Oostersstraat 44, Schiedam; gouden armbandje, E. Verbeek, Broersvest 3b, Schiedam; 4 sleutels, Macum, T. A. Kempis- straat 6, Schiedam; paar korte groen kaplaarzen, Mak, Vlaardingerdijk 121b, Schiedam; toilettas met naaispullen, v. Ooik, van Limburg Stirumstraat 41, Schiedam; ziverkl. quarts herenhorloge, v.d. Berg, J. Oreliosingen 207, Schie dam; goudkl. dameshorloge met stalen band, Codi, Ket elstraat 24, Schie dam; zwarte portm. v. Leeuwen, Wa rande 28 b, Schiedam; zilverkl. quarts dameshorloge, Haas, Burg. v. Haarenlaan 1505, Schiedam; zilveren armbandje, de Waard, Chopinplein 151, Schiedam; versleten trouwring met inscr. v. Loenen, de Meesterstraat 55, Schie dam; zilveren armband met knopen, v. Ortnessen, Vondellaan 11, Schie dam; gehaakte gordijntjes. Coster, Rot- terdamsedijk 154a, Schiedam; badlaken met blauwrode zwem broek, Zonneveld, Joh. de Wittsin- gel 155, Schiedam; bruine knijpportm. met inhoud, v.d Ploeg. Burg. v. Haarenlaan 458, Schiedam; HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 14 WOENSDAG 8 OKTOBER 1980 SCHIEDAM Bij de Rotterdamsche Droogdok Maatschappij B.V., onderdeel van RSV, vond zaterdag 4 oktober de spectacu laire „uitlading" plaats van de vaste wal op een zeegaande bak van een gigantische boei. Deze boei is hoofdonderdeel van het Shell Fulmar „A" SALM project ten behoeve van de oliewinning in het Engelse deel op de Noordzee. Voor dit transport is gebruik gemaakt van 16 transportwagens met in totaal 1024 wielen. Het transport behoort tot het aller grootste ooit ter wereld op deze wijze uitgevoerd. De boei, gebouwd voor Shell Expro U.K., vormt met een lengte van 83 meter en een gewicht van 2.600.000 kilogram (2.600 ton) een sterk staaltje van technische perfectie en schaalvergroting in de hedendaagse Offshore technologie. Bijzondere kenmerken tijdens de bouw waren, het toepassen van hoogwaardige materiaalsoorten, de vele machinale bewerkingen van grote onderdelen met nauwkeurige maattoleranties en de zeer gecompliceerde constructie van het geheel. bruin etui met 6 sleutels, Midden dorp, Storkstraat 90, Schiedam; sleutelhanger van boekje, Molthuis, v. Tienhovenstraat, Schiedam; bankbiljet, Witkamp, Fr. Haversch- midtlaan 5, Schiedam; zilverkl. dameshorloge met schakel band, Ligthart, BK-laan 246b, Schiedam; gouden armbandje met granaatjes, v. Dijke, Parkweg 166, Schiedam; blauw linnen tas met balletspullen, Olivier, Marconistraat 85b, Schie dam; 4 sleutels w.o. autosleutels, v.d. Lin den, Lekstraat 47a, Schiedam; legergroen regenjas, v. Dam, Meeu wensingel 88, Schiedam; polstas, Maas, St. Norbertuslaan 3, Eindhoven tel. 040-110016; wit kinderjasje met rits, v. Klink, Beijerlandsestraat 47a, Schiedam; rode damesportm. met inhoud, Wal beek, Vondellaan 33b, Schiedam; 8 sleutels aan ring met flessenope- ner, Henninga, BK-laan 181a, Schiedam; beige/wit katoenen tas met multo mappen,- Klein, Joh. de Wittsingel 165, Schiedam; calculator, Lips, Puccinistraat 30, Schiedam; bruine schooltas met brood, Pau wels automat, 's -Gravelandseweg 404, Schiedam; honderiem met rode handgreep, Broere, Parkweg 163, Schiedam; gouden kinderarmband met inscr. v. Ortnessen, Vondellaan 11, Schie dam; geel jack nylon, Elders, Cornelia v. Zantenplein 105, 8chiedam; donkerbruin etui met 3 sleutels, Spee, Brugmanstraat 58a, Schie dam; zwart etui met 4 sleutels, Steens, Loeffstraat 32, Schiedam; goudkl. schakelarmband, Feenstra, Bachplein 298, Schiedam; Quarts dameshorloge, Knotsen burg, J. C. v. Markenstraat 50, Schiedam; gouden medaillon met foto's, de Bruin, Nijverheidsstraat 14, Schie dam; plastic tas met regenjas en huis werk. Koot, Heemskerkstraat 32, Schiedam; kinderportm. met inhoud, v.d. Steen, Broekweg 47, Vlaardingen; stukken parketvloer, Weyer, 's - Gravelandseweg 565 Centr. Milieu- beh. Rijnmond; handdoek met zwarte zwembroek, Zandbergen, J. v. Avennestraat 5, Schiedam; roodgebloemd jack, Daalmeyer, Villastraat 81, Schiedam SCHIEDAM De Stichting Cen trum Oud Mathenesse bestaat dit jaar tien jaar. Onderdeel daarvan is buurthuis De Put aan de Pink- straat, waar op 10, 11 en 12 oktober feest wordt gevierd. Op 10 oktober begint men met een lampionoptocht; de kinderen.verza melen om kwart voor zeven bij De Put. Op 11 oktober wordt er een brade rie gehouden op de Franselaan tus sen Hogenbanweg en Boeierstraat, compleet met rad van avontuur. Evenals bij de lampionoptocht wordt de gebeurtenis luister bijge zet door een drumband. Op zondag 12 oktober is er een kin derfeest in de Put, met een puzzel- tocht door de wijk, en 's middags van één tot vier een doorlopende filmvoorstelling, 's Avonds van zes tot acht is er kinderdisco voor de jeugd van 6 tot 12 jaar. Alle aktivi- teiten zijn gratis. SCHIEDAM Op donderdag 9 ok tober is er een disco-avond in het Schiedamse Vrouwencafé in ge bouw de Teerstoof aan de Nieuw- straat. Er kan deze avond gedanst worden op swingende muziek. Nora en Hi lary zorgen voor de drankjes, Joke voor de muziek. Aanvang rond ne gen utfr. Meer inlichtingem, tele foonnummer 152257, 708216 of 732616. SCHIEDAM Een onzorgvuldig geinstalleerde open haard heeft za terdag heel wat narigheid veroor zaakt in een woning aan de Van Ruysdaellaan. Kennelijk had de bewoner, die de open haard zelf had aangebracht, de voorschriften niet juist opge volgd, want hij kreeg last van een enorme rookontwikkeling die de hele woonkamer verduisterde. De brandweer kwam ter plaatse maar hoefde niet te blussen. Men stelde vast dat er lekkage zat in de rookafvoer. SCHIEDAM Twee personenau to's zijn zondagmiddag op de krui sing van de Olympiaweg en de Hargalaan met -elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeluk vielen geen gewonden; wel was de mate riële schade meer dan aanzienlijk. Het ongeluk gebeurde om vijf over half drie toen twee auto's op de Hargaweg frontaal op elkaar bot sten. Een Peugeot, bestuurd, door de 30- jarige Schiedammer R.P.Z. maakte een kerende beweging op de krui sing met de Olympiaweg. De uit de tegenovergestelde richting nade rende Ford, bestuurd door de 52-ja- rige Rotterdammer C.B. kon zijn tegenligger niet meer ontwijken.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 14