Bij Groeneveld ontdekte ik een nieuw gezicht Prijstreffer Houdt Groeneveld voor ogen Doe nu onze gratis computerogentest. Oktober maand Mantel maand modehuis voor vaderen zoon Een geheel nieuw Modebeeld zijn de modieuze Fun-Fur Mantels het bontalternatief. Elegant en heerlijk behaaglijk voelt u zich in deze imitatie nertsjas met capuchon. En u gaat met deze warme mantel van poplin geen enkele najaarsbui uit de weg. want deze mantel is warm gevoerd en met net-echt-bont langs de randen en capuchon De Alles-Zit-Er-Aan-Jas. Parka model met doorgestikte schouders, borstzak met rits, verstelbare tailleband, gevoerde afritsbare capuchon, verdekte ritssluiting, verstelbare elastische windvangers, grote zakken met knoopsluiting. Polyester/katoen. In olijf en marine. Mt 116(89.—) t/m 176(98.-) Mt 1 16 WWl U moet echt eens langskomen. Tot ziens dan bij... "Leuke bril, zeiden ze. Het staat je grappig. Nou dat werd ik eigenlijk een beetje zat. Want ik wil geen grappi ge bril. De Groeneveld opticien heeft me toen laten zien wat er allemaal te koop is. Prima bril heb ik nu. Lekker licht, maar toch sterk zo'n metalen mon tuur.Kunststof glazen met een kleurtje en ontspiegeld natuurlijk"! De Groeneveld-opticien weet uit dagelijkse ervaring hoe een bril het uiterlijk beinvloedt. Hij is deskundig als het er om gaat u de juiste glazen te adviseren. En even deskundig als het om het meest ge schikte montuur voor uw gezicht gaat. Kijk even rond bij de Groeneveld- opticien. En vraag hem rustig om ad vies. Hij heeft alle tijd voor u. De Groeneveld-opticien is lid van het Optiek-Gilde. Kenmerk van vakmanschap. Schiedam, Hoogstraat 73, tel. 010-267665. Aangeboden: stukken mammoetkiezen, Lemoen voor paardenwagen. Tel. 703381 na 6 uur. Zoekt u een trompet sax of klarinet? Van Krog ten heeft het! Rotterdamse- dijk 148. Tel. 267026. YVONNE, VEEL SUKSES MET JE SCHOO LONDERZOEKEN! WIL- KO. Autorijschool „ADREM" kan weer leer lingen plaatsen, tel. 157492 bgg. 376160. Te koop gevraagd boeken, strips, pockets, science fiction, Dam 38, Schiedam, tel. 730846. Alleen deze week Hoogstraat 87, Schiedam Onze sportief-elegante mantels voor herfst en winter 80/81 zijn dan ook van de edelste produkten der natuur gemaakt. Nationale en internationale topmerken staan garant voor de voortreffelijke pasvorm en de uitstekende snit van Sinke's Mantel Modellen Delft: Binnenwatersloot 24/28 In de Veste Schiedam-Kethel: Winkelcentrum Spaland Hillegersberg: Weisenbruchlaan 104. iGustoweg 55 Rotterdam tel 010-260092 Raam 26 tel.265555 Schiedam^/

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 34