Wat zeggen uw sterren? ih Bazar Lutherse gemeente Agressieve benzineklant Jeugdige pyromaan Young Voices in Grote Kerk In de soep R'dams bedrijf in Spaansepolder HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 47 WOENSDAG 5 NOVEMBER 1980 RAM (21 maart20 april) Deze week kunt u in het menselijke vlak veel voor elkaar krijgen door met begrip en geduld te werk te gaan. Niemand opjagen en vooral geen verzet uitlokken, want u heeft het tij mee en moet nu tot positieve resultaten komen. Een bepaald bericht kan u enige ergernis geven, maar u moet daar maar eerst eens even over nadenken. Oppassen voor onbesuisde bewegingen, vooral op trappen en stoepen. In de huishou ding géén onnodige haast, gewoon rustig doorwerken. STIER (21 april—20 mei) Kans op een onhebbelijke bejegening deze week uit een vrij onbekende hoek. Vermoedelijk zit er wat jalouzie achter, want u kent de persoon in kwestie nauwelijks. Laat maar sudderen, u heeft er geen last van. Op gevoelsgebied verder prettige ervaringen. Ook de band met kinderen en andere fa milieleden is plezierig en maakt onderling overleg mogelijk in een sfeer van begrip en warmte. Houden zo! Niets meer aanhalen, maar eerder werk afstoten. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Kans op een plezierig kontakt. Deze week brengt trouwens menig leuk ogenblik mee en u krijgt de gelegenheid ook eens gezamenlijk na te genieten van behaalde resultaten. U ziet dat uw besluit, onlangs, veel heeft verhelderd en makkelijker gemaakt. Daarom verlopen de onderlinge kontakten nu ook vlotter. Weiger beslist een voorstel te overwegen dat tegen uw geweten ingaat. KREEFT (21 juni—20 juli) Houdt uw aandacht deze week bij uw gezin. Maak er een rustige week van en zorg dat u zakelijk nergens op aanhaakt wat niet volkomen helder en duidelijk is. Een bepaalde ver schuiving kan voor u positief uitvallen. Laat in dat geval we ten hoe u over de dingen denkt en wat uw werkwijze zou zijn. U heeft de neiging één bepaalde aangelegenheid op de lange baan te schuiven. Is dat verstandig? LEEUW (21 juli20 augustus) Héhé, u heeft uw handen vol gehad en er waren een paar echt vervelende dingen te verwerken. Maar u geeft nooit zo gauw toe en u ziet: ze horen alweer bijna tot het verleden. Uw vrienden hebben een heel gezellig plan voor u en er zit een uitgangetje voor u in de bus. Doe gezellig mee en pieker niet na over ondervonden onrechtvaardigheid. Berg uw plichtge voel maar even op en ga wat freewheelen, nu u de kans heeft. MAAGD (21 augustus20 september) Deze week kunt u enkele zeer persoonlijke wensen van stal halen, want ze maken een goede kans. De sfeer is veranderd en er zijn nu mensen aan het woord die er net zo over denken als u. Maak schoon schip met een relatie die het gevoel heeft tekort te zijn gedaan. Een rustig gesprek kan wonderen doen en het is ook beter zoiets niet te laten voortsudderen. Oppas sen voor schaaf- en snijwondjes; uitwassen en pleister erop! WEEGSCHAAL (21 september—20 oktober) Over het algemeen wel een prettige week. Maar dan moet u wel meedoen en niet zalig wegzwemmen in sombere gepein zen! Dat is een soort stemming waar niemand van terug heeft. U heeft allerlei redenen om tevreden te zijn en dat weet u ook wel. Doe een scheut humor in uw recept en maak er een positieve week van. Uw beste plan is van start gegaan en maakt een leuke kans. SCHORPIOEN (21 oktober20 november) Tevreden? U heeft vorige week een paar leuke successen ge had en bovendien morele steun verleend aan een relatie die u heel na staat. Deze week kon weieens op de vorige lijken, want u bent van plan eindelijk eens te doen wat uw hart u in geeft hoewel de tijd u eigenlijk mankeert. Het positieve resul taat is echter dat u zich echt opgelucht voelt. Gelijk heeft u: intermenselijke relaties gaan voor. j BOOGSCHUTTER (21 november—20 december) Niet zq geprikkeld rondrommelen en alsmaar zedelessen uit delen! U heeft in sommige opzichten gelijk, maar u moet zien dat u goede kost opdient met een lekkere saus. Dan wordt ze eerder aanvaard en gegeten. Een door u geplande samen komst komt op de tocht te staan omdat een der hoofdperso nen verhinderd is. Ook dat is geen ramp want u kunt even goed verder. Er staat nog heel wat op stapel. Uw reis had een goed resultaat. STEENBOK (21 december—20 januari) Deze week kunt u heel wat goeds bereiken met zachtheid en diplomatie. Men is geneigd naar u te luisteren omdat uw oordeel verstandig is. Maak daar gebruik van en kruip niet lekker in een hoekje omdat u de stilte liefhebt. Uw plichtsge voel wijst u overigens wel de weg. Blijf op uw stuk staan ten opzichte van een nerveus figuur die wil dwarsdrijven. WATERMAN (21 januari—20 februari) Dit kan een prettige week worden. Er zit gezellig bezoek voor u in de bus en bovendien lukt het u een oud plan toch nog van start te krijgen. Vakbroeders keuren het goed en dat is altijd een prettige gewaarwording. Heb geduld met een Steenboktype dat momenteel nogal in de lappenmand zit, maar niet gauw zal klagen. Kalmaan in de sport; overdrijving is nergens goed voor. VISSEN (21 februari20 maart) Deze week is het mogelijk dat u medewerking krijgt van be trekkelijk vreemden. In dat geval kon er weieens schot ko men in uw opzet en komt uw plan vlot van de grond. Uw ideeën omtrent tijdbesparing zijn goed, maar zullen niet meteen aanslaan. Wacht dat kalm af en zet ze op schema. Op gevoelsgebied enige deining. Bent u weer eens een datum vergeten? SCHIEDAM Op woensdag 12 no vember houdt de Dameskring der Evang. Lutherse Gemeente weer haar jaarlijkse bazar, welke gehou den zal worden in de Consistorieka mer dezer Kerk (Lange Nieuw- straat - hoek Oranjestraat) van 10 tot 18 uur t.b.v. het Restauratie fonds. Er is een aantrekkelijke sortering handwerken te koop, zowel voor de grote als de kleine beurs. Ook een groot aantal fraai geborduurde wenskaarten, voor allerlei gelegen heden te gebruiken. Tevens is er een stand met allerlei huishoude lijke artikelen, boeken enzovoorts, kortom, volop gelegenheid om op de bazar alvast een Sinterklaas en/of Kerstgeschenk te kopen. Er is tevens gelegenheid koffie of thee te gebruiken. SCHIEDAM De politie is nog steeds op zoek naar de onbekende man die zaterdagavond in een agressieve bui ruzie kreeg met een klant en een bediende van een ben zinepomp in de 's Gravelandsepol- der. Deze onbekende wachtte daar om streeks half één op zijn beurt. De man voor hem draalde echter te lang naar zijn smaak. Het gevolg was onenigheid, waarbij de eerste Francaise donne cours de francais et de conversa tion. Tel. 734802. Trappen bekleden met Tapiflex of nylon vilt tot 15 treden/ 150,—. Tel. 254233 en 205062. De Taizé groep is weer gestart met de jaarlijkse Sint Nicolaas aktie. Wenst u een bezoek van de Sint met 2 Pieten, belt u dan met Tel. 262103 graag na 18.00 uur. Voor onderdelen Ya maha, Zundapp, Kreidler en alle rijwielonderdelen, J.Huis, Rotterdamsedijk 146. Tel. 269522. Wij kopen aales op van potten en pannen, bedden, bankstellen, enz. Ian Peters, tel. 151441/157466. Te koop: D. groene kinderwagen z.g.a.n. vr.pr f 125,— na 6 uur, tel. 267802. Te koop aangeboden: z.g.aai. wintermantel maat 46/48 t.e.a.b., camel kleur. Tel. 261865. Te huur gevraagd: ga ragebox, pakhuis of kleine winkel inl. tel. 263031. Te koop: bowlingbal met tas, 9 pond 75,Tel. 714213. Te koop: lijstaquarium 2x40x40 met t.l. verl. 100,—. Tel. 151973. TV U A U Te koop: tafelbiljart geheel compleet afm. 95 cm. breed, 1.75 lang t.e.a.b. Tel. 731283. ic koop. beaombouw met kastjes 75,Tel. 264179. Te koop: Dat sun 100 A i.g.st. half '76, prijs f 3750,met cass/radio. Tel. 706353. Te koop: damesrace fiets 3 mnd. oud. Tel. 734501. Hand. heer wil be- schikb. vrije tijd nuttig ma ken onv. wat. Br. o. nr. 1261 bur. v.d. blad. Te kmmp: Fë=t 127 bj. '26 km. 52.CCC, t.e.a.b. 356406 - 265839. Voor al uw tweewieler onderdelen naar Tweewieler Zuid, Wilhelminaplein 6, Schiedam. Tel. 267916. Te koop: herenfiets. Br. o. nr. 1258 bur. v.d. blad. Te koop gevraagd: zil veren guldens en rijksdaal ders. Voor 1 zilv. gulden 4,voor 1 zilv. rijksdaal der/10,—. Tel. 264369. Te koop: Puch Maxi, vr.pr. 400,—Tel. 266754. Fa. Hako voor al uw verbouwingen dak, loodgie ter en schilderswerkzaam heden. Inl. 070-933492 010- 733327. Wie heeft gouden trouwring gevonden, merk Anjer, t.b.t.t.b. Tel. 267103. Te koop: Volswagen 1300 eind '72 km.st. 39.500 i.z.g.st. met keuringsrapport aug. '80. Salviastraat 46b, Vlaardingen. Wilt u geen 1000, voor een nieuwe GASHAARD betalen? Rui me keus in goede occasion gashaarden. Reeds v.a. f 229,— tot 596,—. VOL LEDIGE GARANTIE, v. WOERKOM. Erkend in stallateur, Oranjestraat 13. Tel. 010-265673. Broersveld 139. Tel. 010-267736. Bel 735046 en maak een afspraak: Herenkapsa lon v. Steenis. Parkweg 15. LESZWEMMEN, Sportfondsenbad Schiedam, B.K.Laan 245, tel. 269600. Zwemles v.a. 4 jaar voor alle diploma's, maandag en don derdag volwassenen les, dinsdag trimmen. Schoonheidsspecialiste E. v. Luyk-Nobbe, Pierson- straat 62, Schiedam. Alge hele gelaatsverzorging, hoogtezon, manicure, be handeling volgens af spraak.Tel. 701452. Te koop: afzuigkap, gasfornuis. Tel. 154399. Wrakkendienst De Le lie vraagt sloopauto's. Tel. 863758 - 856548. Nu aanbieding nieuwe Lp's voor 25,waar onder Charles Aznavour, Lucbral, bestel nu! Beperkte voorraad, 010-260941. long Cross team vraagt crossauto's tel. 266946. Te koop gevraagd: boeken, strips, pockets, science fiction. Dam 38, Schiedam, tel. 730846. Bel nu voor Sint en Pieten. Tel. 266946. Het Toonkunstkoor heeft uw stem nodig. Laat iets van u horen. Kom dins dagavond van 8-10 uur mee zingen in Geb. v. Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 73 of bel voor inlichtingen 731086-268270. Bewaar! Rits reparatie van broeken,rokken,jurken en jassen v.a. 10,incl. rits. Gez. Willems, Broers- vest 75, tel. 266819. Aangeboden: caravan, auto, bootstalling. Tel. 010- 704368. Tussen 9.00 en 9.30 uur 's morgens. Te koop: antieke Me- chelse kast, prijs 1500, Tel. 735171. klant een flinke klap opliep. Deze schrok zodanig dat hij het hazepad koos. De pompbediende, een 19-jarige jongeman, sprong echter voor zijn gehavende klant op de bres en waarschuwde de man, zijn handen thuis te houden. Deze opmerking kwam de pompbediende ook op een klap te staan. De gewaarschuwde politie trof de pompbediende met een gezwollen oog aan, maar van de vechtersbaas was geen spoor te be kennen. SCHIEDAM Bij een brand in Kethei-Tuindorp is maandag middag voor 2400 gulden aan isolatiemateriaal in vlammen opgegaan. Deze materialen, dertig pakken in totaal, waren bestemd voor verwerking in het isolatiepro- jekt dat momenteel in Tuin dorp wordt uitgevoerd. De voorraad was eigendom van de firma Ceka Dak in Delft. Onderzoek in de Goudenregen laan, waar de brand uitbrak, en omstreken, wees uit dat de brand gesticht was door een wel zeer jeugdige pyromaan: een zesjarig jongetje dat daar in de buurt woont. SCHIEDAM Zondag 9 november zal het bekende jeugdkoor The young voices meewerken aan een gezinsdienst in de Hervormde Grote Kerk aan de Lange Kerk straat. In de gezinsdienst zal Bediening van de Heilige Doop plaatsvinden. De dienst begint om 10.00 uur en zal worden geleid door ds. J.v.d. Werf. Het jeugdkoor is in de kerk reeds te beluisteren vanaf kwart voor tien; degenen, die het fijn zingende koor kennen, zullen daar dan ook zeker gebruik van maken. Zowel jongeren als ouderen zijn in de dienst van harte welkom. Na af loop van de dienst ir er gelegenheid om nog even samen te zijn onder het genot van een kopje koffie. SCHIEDAM De aannemings maatschappij J. P. van Eesteren B.V. heeft een aparte afdelingr ver bouwingen, onderhoud en renova tie, die ook ingeschakeld wordt bij de nazorg voor opgeleverde projek- ten. 120 medewerkers zorgen voor een jaaret van 15 miljoen. Deze afdeling was tot voor kort met haar werkplaats en kantoor gehuis vest in de Ruilstraat te Rotterdam. Door groei moest omgekeken wor den naar nieuwe behuizing. Deze werd gevonden in de Kom- miezenlaan 1 te Schiedam. (Spaanse Polder). Wethouder van Financiën en econo mische zaken R. Scheeres opent op 6 november 1980 om ca. 15.00 uur de nieuwe vestiging met enige am bachtelijke handelingen. Een en ander mede in relatie tot het feit dat de Kommiezenlaan ook de basis wordt voor de bedrijfsschool van van Eesteren, waar 40 jongeren deelnemen aan het leerlingstelsel van de stichting vakopleiding bouwbedrijf. SCHIEDAM Ook culinaire avon turen blijken niet zonder gevaar. Een 76-jarige bewoonster van de Dr. Zamenhofstraat is zaterdag avond aan een ernstig ongeluk ontsnapt, toen zij na het op het vuur zetten van een schenkel in een pannetje, naar bed was gegaan. De vrouw, die soep wilde koken, was het hele pannetje vergeten. Omwonenden zagen om eeö uur of elf 's avonds echter rook uit de keu- ken van de bewuste vrouw komen. Op kloppen deed de vrouw aan vankelijk niet open. De rook nam ondertussen in hevige mate toe. Ui teindelijk wisten de buren de vrouw te wekken. Nog net bijtijds kon het pannetje, waar overigens niet veel van was overgebleven, van het vuur worden gehaald. Ernstige schade kon op die manier worden voorkomen. De bejaarde vrouw moest het 's zon dags uiteraard wel zonder soep stel len.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 47