KADO VAN Jk ONS v EDE15TEENKUNDGE UURWERKMAKER \/ERKMAKFR J KADOTIP! Hoor wat tikt daar kinderen! Piepklein maar piekfijn afgewerkt. Zilver siert de jeugd Heeft u de stoep bij Van der Vlerk al gezien? Kaarsen krijgen plotseling niveau in zo'n sfeerrijke kandelaar. 'Wonderschone va riaties in goud en diamant.' Verborgen krachten der Edelstenen' Prachtige Tricolorset. Miniatuur, jij bent niet duur. Maar wel felbegeerd door letterbak-houd(st)ers en andere verzamelaars. Van der Vlerk heeft een hele menagerie van deze zilveren speeltjes. Ja, zui ver zilver. Dus waardevast. Vertederend goed afgewerkt, zo'n piepklein Steinbeck pia nootje met kruk, zo'n salon bankje of die beddepan. Sint zet drie brillen over elkaar heen op om ze vooral goed te zien. Piet bekijkt het praktisch: 'Makkeluk door schoorsteen, Baas!' Model Gewicht in Prijs tjn iiTiitifln Loddert jndoosje 23 104,— Pillendoosje 18 81,— Doofpot 21 94,— Beddenpan 24 108,— Piano 31 139,— -Bijp. krukje 2 9,— Koffiemolen 42 189,— Wijnkan 14 68,— Salonbankje 19 86,— Dinétafel 11 49,50 -Stoeltjes 5 22,50 Strijkijzer 28 126,— Tafelbel 10 45,— en nog voor de oude zilverprijs helft huidige waarde!) Zilveren slavenbanden ingelegd met ivoor, bloedkoraal of Mala chiet. 149, Bijpassende zilveren ring 39, Deze kom- binatie is ook in verguld zilver leverbaar. Vlot S-schakelcollier met tussengesol- deerde balletjes. Bijpassend arm bandje in hoogglans zilver. Schuin tegenover de Hema. Daar zijn sierbielzen gelegd. En er is nu ruime gelegenheid om uw fiets neer te zetten. Wie had echter kunnen verwachten dat deze verkeersvoorziening ook als 'aanknooppunt' voor paarden zou wor den benut. Toch is het zo. Vrijwel da gelijks, als de meeste Schiedammers reeds de benen strekken voor de avondkoffie, staat daar een heuse schimmel. Hij schrapt met zijn hoef op de tegels, hinnikt vriendelijk omhoog tegen het stadskantoor en blikt wat ver wonderd naar de ruïne van het Huis te Riviere. Wat is het geheim van de schimmel op de Broersvest? Niet ver der vertellen: Sint winkelt bij Van der Vlerk. Hij is er niet weg te slaan. En zijn pieten met grote glinsterogen maar graaien in al die vitrines. Met zakken tegelijk gaat het de juwelierszaak uit. Waarheen? Op de avond van 5 de cember volgt de ontknoping! Eerlijk is eerlijk. Sint mag nog zo gul zijn met snoep en sokken, met puzzels en peper noten... hij steelt pas echt het hart van uw dierbare als uit de to renhoge surprise een superplat horloge te voorschijn komt. Of een prachtige digitaal met lichtgevende cij fers in de donkerste hoekjes. Van der Vlerk betrekt ze rechtstreeks van de topontwerpers uit Zwitserland, Duits land, Japan en Frank rijk. Zo'n rijke keuze vindt Sint in heel Ne derland niet. 20% Jubileumkorting op de gehele SEIKO- kollektie! Gloednieuw Door dacht digitaal van glanzend staal. Met zéér alerte stopwatch. Waterproof. Rondeteller, maand, dag/ datum en alarm. 225,— - 45,— f 180.- SEIKO Onnavolgbaar ele gant. Zie hoe dat oplicht bij kaars licht. Ultra plèt kwarts uur werk. In ge- rhodineerd staal 310,— - 62,— 248.- Doublé 435,— - 90 i 345.- SEIKO Wij vertegenwoordigen: Omega Pontiac Union Ebel Tissot Logines Prisma e.a. Seiko Etema Bonard Bij besteding van: 50,- 175,Keltum-pleet bon bonmandje, hoogglanzend verzilverd. 175,350,Zes gegraveerde hoogglanzend verzilverde onderzetters van Keltum-pleet. 350,en hoger; Royale hoogglan zend verzilverde fruitschaal. Keltum- pleet. Of: Verzilverde Jubileumlepeltjes 40,— - 100,— 1 lepel 100,250,2 lepels 250,— - 350,3 lepels etcetera, tot maximaal 6 lepels Gehele set: f 22,50 Zeer royale Baroque kandelaars in één-, drie- of vijflichts uitvoering. Zwaar verzil verd Keltum pleet. ca. 25 cm hoog. Prijzen resp. 49,95 f 114,- i 157,-. Wij hebben al éénlichts kandelaars vanaf i 19.75. kompleet met kaars. Heeft u het ook gelezen in een bekend damesblad? Van der Vlerk presenteert u een uitgebreide kollektie draagbare mineralen. ±f 9,75 per stuk! Ruwe vorm van een bergkristal. Ooit de schoonheid van geel goud gekombineerd gezien met die van andere kleuren van dit edelmetaal? Van der Vlerk besteedt er speciale aandacht aan. Hij laat u graag in alle rust genieten van colliers die uit geel, wit en rood goud zijn opge bouwd. Met verfijnde smaak. Let vooral ook op de gouden colliers met briljanten. Hartediefjes zijn het! Nog een voorbeeld: twinkelende feestlichtjes in het oor dankzij gou den knopjes met briljanten. Opval lend gedistingeerd. Enorme keuze uit wel 300 model len! Diamant gravé geelgouden oorknopjes 51,— Bezet met 3 briljantjes f 517, Geelgouden hartjes f 149,— Collier, samengesteld uit stukjes wit-, rood- en geelgoud. Lengte 38 cm f 225.- OC Gouden Tricolor oorknopjes. 239.- Wit- geelgouden damesring, bezet met 2 blauwwitte briljantjes. f 478, In tricolor, met 3 briljantjes l 635,— 14 kit. Gouden heren- ring. Aan binnenzijde gevoerd met zilveren bodem. Bezet met diver se halfedelstenen zoals de geel/bruine Tijger- valkenoog, zwarte Onix, rood/bruine Camolijn of de groene Heliotroop 249.- Pimpemel sieraden. Ragfijne colher met hanger in 14 krt. wit- of geelgoud. Gezet met 1 briljant. Voor de ragfijne prijs vein f 176, - Speelse wit- en geelgouden dames- ringen. Bezet met drie Robijntjes f 131, Appliqué van zeven gou den bolletjes 151, Witgoud bezet met 1 briljant i 162.— BROERSVEST 68-70 - CENTRUM SCHIEDAM - TELEFOON (010) - 26 75 93 Diamant expert - Fellow gemmological association Laboratorium voor wetenschappelijk onderzoek diamanten en edelstenen. i

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 48