FUNE KERSTDA GEN MET DE RANDSTAD-EDITIES IN 295.- p-p- OOK DAGTOCHT op 1e en 2e KERSTdag 130-- p.p. L èV'<44 x Slkt. Het volledige programma zowel voor de 1e als voor de 2e Kerstdag is als volgt. Het volledige programma luidt als volgt: PLAATSKAARTEN Op veler verzoek organiseren onze bladen dit jaar gedurende de Kerstdagen een fijne onvergetelijke tweedaagse reis naar Brussel. Tijdens deze reis logeert u in het luxe Sheraton hotel, waar op alle kamers bad, douche, toilet en kleuren-t.v. aanwezig. Het Kerstdiner-dansant - met levende muziek - is ook in Sheraton. De chef-kok vertrouwde ons toe dat hij voor z'n Hollandse Randstad-gasten er het allerbeste van zal maken. De rode en witte wijnen tijdens het kerstdiner zijn in de prijs inbegrepen. De prijs voor dit speciale Randstad-arrangement bedraagt (Toeslag 1-persoons kamer 27,50). Dit is inclusief koffie met gebak op heen reis, welkomstdrankje en Kerstdiner op 1e kerstdag, overnachttng en ontbijt. En op de 2e Kerstdag koffie met gebak, lunch en wederom een uitgebreid Kerstdi ner met levende muziek en de prachtige dagtocht door de Ardennen! Vertrek donderdag 25 december (1e Kerstdag) om 9.00 uur vanaf halte LL busstation Rotterdam Centraal Station (tegenover het district-postkantoor). Tegen 10.00 uur koffie met gebak en na aankomst in Brussel een stadstour van 1 a 1 1/2 uur. 's Middags bent u vrij. Uw extra aandacht: Op de Grote Markt „Kempische Kerstkribbe met levende dieren", op het Muntplein (ca. 8 minuten lopen) „Kerstmarkt". Lunch op eigen gelegenheid. I.v.m. het uitgebreide Kerstdiner raden wij u aan het bij „een broodje" te laten. Om 16.00 uur verzamelen bij de bus om ons na een touristische route naar het restaurant te begeven waar het Kerstdiner gehouden wordt. U heeft ruim de gelegenheid u te verfrissen. Om 17.00 uur „welkomstborreltje" en aansluitend Kerstdiner-dansant - met levende muziek. Totdat we naar bed gaan kunnen we gezellig dansen op de muziek van het trio. Vrijdag 26 december (2e kerstdag) na het onbijt, om ca. 10.00 uur zullen we op weg gaan voor een prachtige dagtocht door de (besneeuwde) Ardennen. Onderweg maken we uiteraard een koffiestop en ook de lunch zal „en route" gebruikt worden. y, Om 17.00 uur komen we terug in Brussel. Na een gezellig borreltje gedronken te hebben, blijven we met het diner in kerstsfeer: net als gisteravond een uitgebreid kerstdiner waarbij wederom een dansje gemaakt kan worden. Voor onze lezers die niet beide dagen weg willen, organiseren onze bladen een fantastische dagtocht, zowel op donderdag 25 december (1e Kerstdag) als op vrijdag 26 december (2e Kerstdag). Deze dag tocht kost u inclusiief koffie met gebak, welkomstdrankje en uitge breid diner-dansant. Vertrek om 9.00 uur 's morgens vanaf het Centraal Station Rotter dam, Halte LL (voor het District-postkantoor). Tijdens de reis naar Brussel onderweg koffie met gebak, na aankomst in Brussel een uit gebreide stadstour. 's Middags gelegenheid Brussel zelf te verken nen. Bijzonder mooi is op de Grote Markt de „Kempische Kerst kribbe met levende dieren" en op het Muntplein de grote „Kerst markt". Lunch op eigen gelegenheid. Een tip: neem vooral niet te veel, want het uitgebreide Kerstdiner moet u zich niet behoeven in te houden. Om 16.00 uur met de bussen via een toeristische route naar het luxe Sheraton Hotel in Brussel, waar de koks het beste van hun kunnen aan de Randstad-gasten zullen aanbieden. Uiteraard is het welkomstdrankje en de wijn bij het Kerstdiner in de prijs inbegre pen. Tot ongeveer 21.00 uur nog de gelegenheid een dansje te ma ken en dan terug naar Rotterdam, waar u zo tegen 23.00 uur terug bent. Kaarten voor, zowel het twee-daagse arrangement, als voor de dag tocht op 1e en 2e Kerstdag kunt u vanaf heden afhalen op het kan toor van Randstad-Edities, Straatweg 30, Rotterdam-Hillegersberg, •telefoon 010-223400. Ons kantoor is open dagelijks (behalve zaterdag) van 's morgens 9 00 uur tot 17.00 uur. Dinsdagavond kunt u zelfs terecht tot 19.00 uur. Om ca. 21.00 uur gaan we dan weer terug naar Rotterdam waar we ongeveer om 23.00 uur hopen aan te komen, tërug van een paar fantastische onvergetelijke Kerstdagen

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 24