I EDEUSTEENKUNDIGE UURWERKMAKER N' Het meeslepend spel van licht en kristal fc. X 4* Als eèn gulden zo dun Weergave van het groeiend geluk. Onbekend in de rest van 't land: deze horloges met briljanten Vorstelijke schoonheid tegen betaalbare prijzen Kaarsen krijgen plotseling niveau in zo'n sfeerrijke kandelaar. Gouden wensen. Gekombineerd met briljant. Kwaliteit zwart op wit voor briljanten. Hoefijzers brengen geluk. Dus wat geef je, met het nieuwe jaar in zicht? Nee, hoor. Gelukkig hebben we de barre eeuwen van ridders tot dragonders en van Attila tot Alva ver achter ons gelaten. De hoefsmid is een zeldzaam verschijnsel gewór den. De edelsmid daarentegen heeft de tijd mee. De mensheid heeft meer oog gekregen voor verfijning en schoonheid. En Schiedam prijst zich geluk kig om een uiterst aktieve trefplaats van juwelierskunst op haar grondge bied te hebben. Vermaard tot ver in den lande: Van der Vlerk, gediplo meerd edelsteenkundigeop de hoek van de Broersvest. Verleen de feestdagen extra luister door een bezoek aan de ruime zaak van Van der Vlerk. Vol prachtige voorwerpen. Als een overweldigend museum. U bent er als klant of be langstellend bezoeker koning. In lichtingen? Zoveel u wilt. Onopdrin gerig en volledig vrijblijvend. Zo hoort het als het om zulke kunst werkjes van blijvende waarde gaat. Wie me liefheeft, vraagt me... slechts I 99.- Ukunt natuurlijk ook een grof hoefijzer geven... en als goud zo goed. Dat zijn de gevarieerde flinter-platte uurwerkjes die Van der Vlerk tegen speciale kerstprijs biedt: 20% voordeel re- duktie op de gehele Seiko kollektie! Enorme keus. Bijvoorbeeld met briljant op de wijzerplaat. Allemaal met krasvast supersterk mineraalglas. 785,— - 160,— 625,- Met één briljant. 795,— 635,— Het nieuwste model Seiko met metalen band en dag/datumaan- duiding haalt u_bij Van der Vlerk voor f 185,- - i 40,- i 145,- Stel u voor: een ring waar het geluk zijn sporen in briljanten nalaat. Elk hoogtepunt uit het leven vindt zijn weerslag in een nieu we 'gedenksteen'! De Memoire- of Alliance- ring Enu bepaalt zelf hoe die er uit moet zien. U kunt beginnen met één, drie, vijf, zeven of negen briljanten. Het hangt af van de herinneringen die u al heeft. Een Memoirering in geel- of witgoud met een briljant heeft u voor 1 625,b.v. met drie briljanten 875, Het bijzetten van een briljant kost 190, Ook kunt u eventueel een bestaande ring van een briljant laten voorzien: v.a. 120,— Kwaliteit briljanten: Weeselton (code-H) V.V.S.-l. 0,04crt. Au! Wie een namaak-briljant koopt, kan zich wel voor het hoofd slaan. Al dat goede geld. Fini, te grabbel gegooid. Het is ook zo ver leidelijk 'echt', dat fonkelend bedrog. Nooit zal u dat overkomen bij Van der Vlerk. Elké briljant die hij in huis heeft is in het la boratorium gekontroleerd en wordt alleen verkocht met een kwaliteitsbeschrijvend cer- tifikaat. Dit onderstreept eens te meer zijn in tegere vakmanschapDaarop is de vertrou wensband met zovelen gebaseerd. Een ge waarschuwd mens telt voor twee. Talrijk zijn de taxaties die Van der Vlerk voor kliënten verricht, waarbij de uitslag: "Helaas nog wel eens voor komt! Van der Vlerk is akelig kieskeurig. Hij neemt geen genoegen met andermans keus. Wil zélf beslissen, draagt eigen ontwerpen aan, zet bijzondere eisen op papier. Resultaat: horloges als sieraden. Die u nergens anders vindt. In witgoud in geelgoud. Met perfekte briljanten. Zo zet u de boeiende stap van zomaar een "klokje' naar een kostelijk persoonlijk uurwerk. U heeft voor i 1.375,— al een horloge met 6 briljantjes uit de Van der Vlerk kollektie. Onze kollektie omvat sa menstellingen uit Ome ga, Tissot, Seiko, Ponti- ac, Logines, Eterna, Union, Prisma, Bonard, Dugena, Roger Rodin, Ebel en eigen kreaties. Bij besteding van: i 50,- 175,Keltum-pleet bon bonmandje, hoogglanzend verzilverd. 175,- 350,Zes gegraveerde hoogglanzend verzilverde onderzetters van Keltum-pleet. 350,en hoger; Royale hoogglan zend verzilverde fruitschaal. Keltum- pleet. Zeer royale Baroque kandelaars in één-, drie- of vijflichts uitvoering. Zwaar verzil verd Keltum pleet. ca. 25 cm hoog. Prijzen resp. i 49.95 f 114,- i 157,-. Wij hebben al éénlichts kandelaars vanaf 19,75, kompleet met kaars. Welk sieraad kiest u? Van der Vlerk biedt u een enorme keuze. Vooral in het betere genre is de kollektie enorm uitgebreid. Om heerlijk te kiezen en te kombineren. De prijsmogehjkheden variëren sterk: Van der Vlerk maakt al een stevige wit- of geelgouden ring met één briljant voor 162, Een verfijnd hangertje in wit- of geelgoud met een briljant 99, Modem, smaakvol door eenvoud 14 krt. goud. Anders dan anderen: de Triset'. Een tweede bijpassende ring voor haar. Bezet met één briljant. Met de ogen toegeknepen, worden de kaarslichtjes tot prachtige sterren. En op de dis fonkelt de wijn in de kristallen karaf. Ja, we beleven de donkerste dagen van het jaar in een feest van licht. Van der Vlerk komt u tegemoet. Door de handgeslepen kristallen karaf tegen een zéér speciale jaarwendeprijs aan te bieden, f 99.— slechts. Twee modellen, beide met origineel zilveren montuur. Er gaat een hele fles wijn in (3/4 ti ter). BROERSVEST 68-70 - CENTRUM SCHIEDAM - TELEFOON (010) - 26 75 93 Diamant expert - Fellow gemmological association Laboratorium voor wetenschappelijk onderzoek diamanten en edelstenen ms'mm®

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 64