Nieuw! Bij Groeneveld Dan wel een echte Peugeot! voor moor hbtoliomeTOOO' BY Houdt Groeneveld voor ogen Kodak „ality. Award Dit is het adres waar u voortaan voor piekfijne en puntgave kleurenafdrukken terecht kunt Speed Mouton HALVE PRIJS!! „Eén lief geheel" uw kamertje geheel in stijl ingericht van dekbed tot behang. Abonnement op uw lenzen, dus meer veiligheid Optiek Gilde Garantie De Gilde-opticien geeft U garantie op veilig kijken. Na 1 '/2 jaar ligt Uw volgende paar lenzen voor U klaar. Van een groot dealerbedrijf, écht goedkoop zoals Eigenraam, dan rijdt u en écht veilig! Alleen de technisch geslaagde foto's worden berekend. Zij worden randloos afgedrukt op zijdematpapier. Ontwikkelkosten f 2,95. Fotohome '2000' waarborgt u topkwaliteit in kleur. Afdrukformaat: 10x10,10x13,10x15 cm. resp. van het filmtype: 126/Rapid, 110,135 Halfkleinbeeld en overige typen op standaardformaat (nabestellen f 0,75 per stuk) w films' worden ontwikkeld in een laboratorium dat in 1979 en 1980 bekroond is met de Kodak Quality Award. Lange Haven 64 3111 CH Schiedam Tel. 010-734488 POLOSHIRT Exclusief bij uw speciaalzaak. Be- Y* hang, bijpassende gordijnstoffen, ik dekbedovertrekjes, hemels en lampjes, alles in dezelfde dessins. a Zelf gemaakt of binnen 3 weken kant en klaar gemaakt. Stapt u eens binnen en bekijk deze geheel op de babykamer afge stemde koiiektie bij: Ledikant 290. Komplete kast 730. n\* I'm-cnAilb^vcA/wntvtiU U weet dat er harde en zachte contactlenzen zijn. De laatste worden ook wel soft-lenzen genoemd. Door de elasticiteit volgt zo'n zachte lens de vorm van het oog. Blijft daardoor beter zitten en voorkomt irritatie van het oog door verontreiniging. Wij hebben nu een aantrekkelijk abonnement waar door U voor sterk gereduceerde prijs Uw zachte lenzen (van Bausch en Lomb) kunt aanschaffen en laten controleren. De zachte contactlens gaat op den duur ouderdomsverschijnselen vertonen, waar door het scherp zien verminderd. Met ons abonnement krijgt U na l'/2 jaar volkomen nieuwe lenzen voor slechts f 250.Op die manier bent U er van verzekerd, dat U een goed zicht houdt. Vaste klanten hebben een service-streepje voor. Alle tussentijdse behandelingen, controles en service zijn bij ons GRATIS! Normaal kosten controles en schoonmaken U minimaal/ 20, per keer. Met een abonnement kunt U kosteloos bij ons terecht. Garantie dus op veilig kijken. Met een abonnement bent U verzekerd van het tijdig vervangen van Uw lenzen met een zeer scherpe korting. Vergeten kan niet, want wij verplichten ons om U na 1JA )aar een be richtje te sturen, dat Uw lenzen bij ons klaar liggen. Op het staatje kunt U zien dat U op deze manier in 3 jaar ruim 300,bespaart. Nieuwe regeling Oude regeling 2 contactlenzen 400, na 1 jaar nabestelling 250, controles gratis 2 contactlenzen 573,- na 1'/, jaar nabestelling 384,- controles ca. 40,- 3 jaar lenzen 650,- 3 jaar lenzen 997,— Alles wat we tot nu toe hebben aangeboden, staat zwart op wit in het Optiek Gilde-Certifi caat, dat U bij aanschaf van Uw lenzen mee krijgt. De condities zijn duidelijk vermeld. Bovendien geeft het certificaat recht op be handeling bij ruim 30 opticiens, die zijn aangesloten bij het Optiek-Gilde, ver spreid over heel Nederland. U herkent hem aan de groene band. lid van het Optiek-Gilde. Schiedam, Hoogstraat 73, tel. 010-267665. meestal van le eigenaar geen "handels auto's' grondig gekontroleerd, volgens strenge toptest normen originele nieuwe onderdelen 3 maanden Bovag toptest garantie totale garantie op loon onderdelen geen kilometerbeperking carnet met gratis 1000 km beurt alle auto's geprijsd vrij kijken vrij proefrijden alle inlichtingen financiering inruil iedere week een 'speciale aanbieding' in de Expohal jpp'j'IIIi 'iiilli PEUGEOT Van Beethovensingel 124 (richting Delta Hotel) Vlaardingen tel. 010-357900 topkwiriiteit kleuren'"' 30% groter Antiekzolder van Ben Vogel een zaak vol antieke meubelen zoals; tafels, kast en, stoelen enz. en veel leuke kldne dingen. Kom eens langs. Open: iedere middag, vrijdag en zaterdag de gehe le dag. Westhavenkade 58, Vlaardingen (bij Visserij museum). U belt, tel. 010-706695. Staat het vandaag iet in de weg, dan misschien morgen kdder en zolders ruimen wij op, ook in- en verkoop van bankstellen, eethoeken, gas stellen, ijskasten, kasten slaapkamers. Alles zo snel mogelijk, ook gedragen kle ding. Schrijf op tel. 010- 706695. het smalste klerenwinkeltje, werd beroofd van zijn reclamebord (1.80 meter lang, wit met bruine letters). Tegen beloning terug te bezorgen!! Weekaanbieding: bij aankoop van een spencer, naar keuze voor de Uw gulden is er bij ons dus twee waard, Broersveld 5 (op 't holletje). 1». 8 WlllfJUUWi <A •o¥ Een sfeervol babykamertje in de kleuren blauw-wit, erg fijn te combineren met zo'n leuke sluier en een gezellig behangetje en alles in de kleur blauw-wit. Hoogstraat 138-144 Postgiro 269396 3111 HM Schiedam - Tel. 010-268097

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 15