Bank Mees Hope nv Glasbakken succes „Kiest U, mejuffrouw Flodder..." Scholen in de echt verbonden dat de bruid alles *ist invult Slurgerlijke Dief laat geld liggen De Meesrente-rekening. Wij durven elke vergelijking aan. p OPHEFFINGSUITVERKOOP p Telefonische Hulpdienst gefuseerd Perzenhuis ABADEH E R Z E N Nog één week tot 14 maart ALLES MOET WEG VOOR BODEMPRIJZEN Burgwal 48, Delft, achter WV Delft, 3 min. van VVV HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 27 - WOENSDAG 4 MAART 1981 M KOli Geboren: Karina, d.v. El Bouïadi-Bouchtoubi Thys, z.v. Elgers-Heuker Natascha C. D., d.v. van Jaarsveld- Le Grand Ralph J. G. D., z.v. Hoogmoed- Doornbos Hayate, d.v. El Bannani-Ifekiran Regina H., d.v. van de Polder-Maas bommel Ilona, d.v. van Dipten-Zwarts Ferdinand M., z.v. Cools-Breddels Martine, d.v. Verhart-van Nielen Antoinette A. F., d.v. Hilversum- van Beurden Michel, z.v. Wuijster-Prins Mark, z.v. van Vliet-Elderhorst Arjan, z.v. Hoogendam-Schipperus Marije, d.v. Wilkes-Post Richard, z.v. Bleiji-Kinnegen Sui Lun, z.v. Tang-Wong Ondertrouwd: F. Bahnerth, 23 jr. en G. M. L. Schaap, 22 jr.; A. van Dijk, 22 jr. en J. van Henten, 17 jr.; I. de Groot, 39 jr. en C. de Bruin, 24 jr.; H. P. L. Mulder, 25 jr. en H. J. M. Wolthuis, 19 jr.; T. Poort, 24 jr. en W. J. Huij- zer, 23 jr. Getrouwd: H. C. L. van Vliet, 25 jr. en M. J. P. van den Toorn, 22 jr.; F. Holster, 24 jr. en B. Bachor, 19 jr.; U. M. Ringe ling, 23 jr. en J. C. Dool, 20 jr. Overleden: H. J. F. Dinkelaar, m. 80 jr.; P. J. Verhoeven, vr. geh. gew. m. A. Boender, 87 jr.; J. J. van Dijk, m. 79 jr.; J. Uijttenbroek, m. 67 jr.; J. C. Kroon, m. 84 jr.; L. Ulsamer, m. 64 jr.; C. M. Kind, vr. geh. gew. m. A. P. L. Ruijgers, 90 jr.; G. Spruijt, vr. geh. gew. m. J. W. Magito, 84 jr.; C. M. W. van Dongen, vr. geh gew m. C. G. de Poster, 87 jr.; P. den Boer, m. 49 jr.; M. P. Schoenmakers, vr. geh. m. P.M. van Hoof, 49 jr.; A. Kosten, m. 53 jr. SCHIEDAM De donkerbruine boodschappentas, die de politie voor een klein raadsel plaatste, is door zijn bezitter opgehaald. De tas werd vorige week gevonden tussen de koopwaren van een schoenenwinkel aan de Broersvest. De eieenaar was vermoedelijk een vrouw die de tas in deze winkel was kwijtgeraakt en daar aangifte had gedaan bij het personeel. Na een oproep in deze krant heeft de eigenaresse zich bij de politie ge meld. Deze vrouw, afkomstig uit Rotterdam moest konstateren dat uit haar tas een porteportemonnee met 129 gulden is Verdwenen. De dief heeft echter een bankbiljet van honderd gulden, dat zich ook in de tas bevond, over het hoofd ge zien. Intelligent sparen. Met de il Meesrente Intelligent sparen. Dat is: hoge rente, en toch veel vrijheid. Ruime mogelijk heden om direct over Uw geld te beschikken. Daarom hebben de reken meesters van Bank Mees Hope de Meesrente-rekening gecreëerd. Hoge rente. Het percentage wordt maandelijks vooraf vastgesteld. In maart 1981 bedraagt het 9'/2%. Een uiterst florissante rente, die éénmaal per jaar wordt bijgeschreven. Hoge vrije opname. U kunt elke maand tot f 3.000,- opnemen. In de dure decembermaand zelfs tot f 6.000,-. Méér geld opnemen? Zoals U wilt. Maar dan geldt een opzeg termijn van 24 maanden. Anders betaalt U 2% opnamekosten over het bedrag boven de vrije opname. rekening Onroerend goed. Geld nodig voor de aanschaf van onroerend goed? Uw Meesrente-rekening is er goed voor. Zonder opzegtermijn, zonder opnamekosten. Loop binnen of bel op. Wij informeren U gaarne persoonlijk over de Meesrente-rekening. Ook over de mogelijkheid om thuis te sparen, gewoon via Uw postgiro- of bankrekening. BMH Schiedam, Oranjestraat 64; (010) 34 02 22; Vlaardingen, Schiedamseweg 53; (010) 34 02 22. met toestemming van k.v.k. te Delft. Alles met certificaat van echtheid. SCHIEDAM Vrijdag is mejuf frouw Flodder officieel in de echt verbonden met de heer Woudhoek. Een allermerkwaardigst huwelijk! Want wie heeft ooit twee scholen zien trouwen? Toch gebeurde dit vrijdagochtend aan het Faassen- plein, waar de kleuterschool ,,'t Floddertje" de zijde koos van la gere school „De Woudhoek". Vooruitlopend op de wet op het ba sisonderwijs, waarbij kleuterschool en lagere school samengaan, beslo ten beide scholen tot een verbinte nis voor het leven. Om ongeveer kwart over tien, kort na de huwelijksplechtigheid, werd de bruidstaart aangesneden, be staande uit zo'n veertig door moe ders gebakken cakes. Bruid en bruidegom vanzelfspre kend vertolkt door leerlingen van beide scholen werden daarop hartelijk gelukgewenst. Aanslui tend op de huwelijksvoltrekking werden er films gedraaid in de gymzaal. 's Middags werd het feest hervat met een verklede optocht door de wijk. Gezongen werd het speciaal voor deze gelegenheid gecompo neerde „Woudhoeklied" dat bege leid werd door tal van zonderling ogende instrumenten. Het bruidsfeest eindigde 's mid dags in karnavalssfeer op school, waarbij de limonade rijkelijk vloeide. overigens dat Schiedam nog hoger kan scoren. Thans komt ongeveer 21% van alle glasafval in de spe ciale gele bakken terecht. De Nuts bedrijven willen echter streven naar een percentage van 33. Volgens een rapport van de Stich ting Verwijdering Afvalstoffen be staat op het ogenblik 12 procent van het huishoudelijk afval uit glas. Omgerekend in Schiedamse cijfers houdt dat in dat 12% van circa 19.000 ton huishoudelijk afval uit glas bestaat, oftewel 2.280 ton. „Bij het zien van deze cijfers kan niet anders gezegd worden dan dat het mogelijk moet zijn, nog minder glas in de vuilniszak te stoppen, en neer glas in de speciale bakken te deponeren", aldus de ONS. De glasbakken, die meestal te vin den zijn in de buurt van winkelcen tra en woonwijken, bieden vele voordelen. Het in deze containers verzamelde afval wordt gebruikt om nieuw glas van te maken. Daardoor wordt ongeveer 15% energie besp aard op de normale glasproduktie. Oplettend ziet de bruidegom toe SCHIEDAM Het plaatsen van twintig nieuwe glasbakken in fe bruari vorig jaar is een succes ge bleken. Volgens de Openbare Nuts bedrijven is daardoor in 1980 75% meer afvalglas verzameld dan in 1979. In 1979 werd 274.000 kilo afvalglas ingezameld. In de periode na de eerste lediging (20 februari 1980) tot eind november werd 380.000 kilo glas opgehaald. Op jaarbasis komt dat neer op ongeveer 480.000 kilo. De Openbare Nutsbedrijven menen SCHIEDAM De Stichting Telefo nische Hulpdienst Waterweg Noord, kortweg ook wel genoemd „nummer 731161", is met ingang van 10 februari gefuseerd met de Stichting Telefonische Hulpdienst Rotterdam. Nieuwe naam is Stichting Telefoni sche Hulpdienst „Rijnmond". De Stichting kent vestigingen in Schie- dan (Lekstraat 55) en Rotterdam (Mathenesserlaan 205). Een vesti ging in Spijkenisse is in oprichting. Doelstelling en werkwijze van de telefonische hulpdienst zijn onge wijzigd. De Schiedamse vestiging zal zo zelfstandig mogelijk blijven functioneren. Het onthulden van het naambord ging gepaard met het aansnijden van de bruidstaart. Zelfs het jongste huwelijk kan niet zonder dat mooie attribuut; de trouwring.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 27