NA LTS OF MAVO VAKMAN WORDEN IN DE VLIEGTUIGBOUW. Gemeente Vlaaidingeii Ifessels Ie MONTEURS 2e MONTEURS FOKKER B.V. YPENBURG consulent(e) sportieve recreatie Binnenkort starten de opleidingen. Fokker Ypenburg is een onderdeel van het Fokker-concern. Er worden vliegtuigen gerepareerd, gerevi seerd en omgebouwd. Ook worden er kunststof- delen voor de vliegtuigindustrie vervaardigd. In de eigen bedrijfsschool starten eind augustus de opleidingen voor drie beroepen. Namelijk vliegtuigbouwer kunststoffen, vliegtuig bouwer metaal en industrieschilder luchtvaart, resp. via de leerlingstelsels "Bemetel" en "S.V.S." De opleidingen duren ongeveer 2 jaar en leiden op voor een landelijk erkend diploma. Afhankelijk van de partiële leerplicht worden 3 of 4 dagen per week aan de praktijk besteed. De overige dagen aan theorie op een streek school. Twee keer per jaar wordt een rapport verstrekt. Voor deze opleidingen komen inaanmerking jonge mensen die een serieuze belangstelling voor een karrière in de vliegtuigbouw hebben en straks hun LTS- of Mavo-diploma bezitten. Tijdens de opleiding ontvang je het in de CAO voor de metaalindustrie voor jouw leeftijd vastgestelde salaris. Per half jaar wordt dat herzien. leder personeelslid krijgt een tegemoet koming in de reiskosten. Bovendien is ons bedrijf vanuit Rotterdam bereikbaar met personeels- bussen en vanuit Den Flaag met buslijn 21. Vliegtuigbouwer kunststoffen. Naje basisopleiding in de bedrijfsschool ga je om de 7 weken rouleren in de werkplaats en krijg je te maken met kunststoffen, die zowel in het interieur als het exterieur van een vliegtuig worden toegepast. Hierbij leer je dan de verschillende facetten van het kunststoffenbedrijf kennen. Vliegtuigbouwer metaal. Je maakt uit lichtmetaal vliegtuigonder delen. Ook tijdens de opleiding is het werk zeer afwisselend. Het duurt niet lang of aftekenen, richten, vlakken, rekken, krimpen, persen en kanten zijn vertrouwde begrippen voor je. industrieschilder luchtvaart. Als schilder/spuiter ga je na je basisoplei ding de werkplaats in. Flier krijg je dan te maken met zoveel mogelijk facetten van het vak, zoals: het voorbe werken, plamuren, schuren, spuiten en schilderen van onderdelen en komplete vliegtuigen. Zin om te komen kijken? Voordatje solliciteert, nodigen we je graag uit om te zien hoe alles in de praktijk in z'n werk gaat. Daarvoor kun je de bon in een envelop zonder postzegel sturen aan Fokker Ypenburg, afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 795, 2280 VB Rijswijk. Bellen kan ook. Draai 070-906640 en vraag naar de heer R. Paap, toestel 342. I_KD_| voor uw BMW Wij zoeken op korte termijn: Alleen zij die aan dit topmerk kunnen en willen werken, gelieve te reageren Uitsluitend schriftelijke sollicitaties t.a.v. de direktie, Postbus 840, 2600 AV Delft <j Ik wil wel eens komen praten over de opleiding vliegtuigbouwer kunststoffen i vliegtuigbouwer metaal industrieschilder luchtvaart i Naam: Adres: Postcode:Plaats:i Telefoon.Diploma: Geboortedatum: Studierichting Fokker Ypenburg, afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 795, 2280 VB Rijswijk Door het vertrek van de huidige, zoeken wij met ingang van 1 juli 1981 een nieuwe gebleken geschiktheid is een verdere uitloop mogelijk. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling sport, recreatie en jeugdzaken, de heer J. v.d. Lugt, dan wel bij de eerste consulent sportieve recreatie, de heer M v.d. Does, telefoon 010-355888 Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de Centrale Personeelsdienst van de gemeente Vlaardingen, Postbus 1002, 3130 EB Vlaardingen, onder vermelding van sollicitatienummer '81- 15/5. Deze funktie omvat de volgende werkzaamheden: het organiseren/stimuleren van: a. sportieve recreatie-activiteiten, zowel stedelijk als wijksgewijze; b. A.B.O. en R.S.L.A. cursussen, het bijwonen Van vergaderingen en het leiden van activiteiten, overdag zowel als in de avonduren. Voor deze funktie zoeken wij iemand met goede organisatorische en administratieve kwaliteiten, doopzettingsvermogen en een duidelijke belangstelling voor de sportieve recreatie. Vereist wordt minimaal een C.I.O.S.- opleiding (met aantekening recreatiesport), terwijl de voorkeur uitgaat naar het bezit van de akte M O - P. Ervaring in het begeleiden van sportieve recreatie-activiteiten strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring is een bruto salaris van 2.832.— per maand bereikbaar. Bij Delft Zoetermeer •x-w-.v.-:

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 34