Is het al lang geledendatje er moeite mee had de volgorde van QWERTYUIOP uit je hoofd te leren? EEN BAAN VOOR U account manager (m/v) Bekwame naaister verkoper Driemoosswae bbw w vvn w voor pompwerk Gevraagd: DIAM ENGINES B.V. ambtelijk sekretaris m/v Nu kun je het zeker wel dromen, en als het even kan ook blindelings vinden. Bij Content wordt een dergelijke gave hoog gewaardeerd. Als je goed met een typemachine overweg kunt en de komende periode voor langere of kortere tijd wilt werken, haal dan bij ons een baan weg of reservéér er een voor de zomerperiode. ledereen is van harte welkom. Als je nu net van school bent en een typediploma op zak hebt, hebben wij een aangepast baantje, waarbij je fijn wat ervaring kunt opdoen. Heb je al enige kantoorervaring, maar vind je hele dagen typen vervelend en zou je dat het liefst combineren met telefoon- of administratief werk, geef ons je wensen op, wij zorgen dat we die combinatiebaan voor je vinden. Heb je al veel kantoorervaring, maar is het alweer een tijd geleden, dat je gewerkt hebt, dan zorgen wij dat je je typesnelheid kunt ophalen en introduceren je bij een relatie, die je graag de gelegenheid geeft "er weer in te komen". En die hele geroutineerde krachten, die best goede secretaresse-banen aankunnen, waar een steno-diploma niet vereist wordt, die hadden al lang bij ons moeten werken. Content is een uitzendbureau, waar de wensen van de uitzendkrachten zodanig gecombineerd worden met de wensen van het bedrijfsleven, dat een "plaatsing" van beide kanten een succes moet worden. Een goed bureau let niet alleen op de zakelijke aspecten, maar combineert ook de persoonlijke wensen. Waarom dus met minder genoegen nemen? Kom eens praten. Onze deuren staan van 8.30 tot 17.30 uur wijd voor je open. Inge Nijman - Marria Peulen kantoor Vlaardingen Blokmakersplaats 1 tel. 010-35.48.11 Joke v.d. Bogerd kantoor Schiedam Hoogstraat 20 tel. 010-73.03.22 dertig vestigingen te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Delft, Den Haag, Dordrecht, Haarlem, Hilversum, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Rijswijk, Utrecht, Vlaardingen en Zoetermeer. Rabobank Schiedam - Vlaardingen Voorde verkoop van onze DIAMONDprodukten, geld en goede raad uitzendbureau content De Rabobank Schiedam - Vlaardingen behoort met haar 10 kantoren en haar personeelsbestand van ca. 80 medewerkers tot de grotere banken van de Rabobank-organisatie. Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlaardingen. In verband met de benoeming van de huidige functionaris in een andere functie binnen de Rabobank-organisatie komt de functie vacant van Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling Bankzaken. Hij is belast met het verwerven en het onderhouden van bedrijfsrelaties, voornamelijk in de sectoren handel, nijverheid en industrie. De totale problematiek van een bedrijfsrelatie kennend, coördineert hij alle diensten die de bank te bieden heeft. In zijn adviserende taak weet hij zich gesteund dooreen aantal op de bank aanwezige specialisten. Van kandidaten verwachten wij een opleiding op HBO-niveau (b.v. HEAO) aangevuld met vakstudies, zoals bijvoor beeld NIBE en Assurantie-B. Om deze veelzijdige functie succesvol te kunnen vervullen, zijn daarnaast commerciële capaciteiten en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid vereist. Praktische ervaring in de kredietverlening Telefoon 224116 na 18.00 uur. Autorijschool Wijzen- broek^taatsgedipl., lest in Mitsubishi Colt, kan voor de avond en weekend leer lingen plaatsen. Tel. 745455. zoals handzame betonijzerknippers, buig- en snij machines. betonijzer buigers. zaagmachines enz. zijn wij op zoek naar: een ervaren met ervaring in deze branche. Een goede inkomensmogelijkheid met de daaraanverbonden voorzieningen wordt ge boden. Indien u meent over de juiste kwaliteit te be schikken en in het bezit bent van een rijbe wijs, dan nodigen wij u uifkóntakt op te ne men met: Kijckerweg 113, 2678 ZG De Lier, telefoon 01745-3015 en/of het betalingsverkeer is gewenst. Leeftijd: tot ca. 35 jaar. De Rabobank biedt een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een premievrij pensioen en een dertiende maandsalaris. Doorgroeimogelijkheden binnen de Rabobank-organisatie zijn reëel aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan, naast een medische keuring, deel .uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere functie-informatie kunt u zich wenden tot de heer A.J. Oudesluijs, Hoofd Bankzaken, telefoon 010 - 356555. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, gelieve u te richten aan de directie van de Rabobank, postbus 268, 3130 AG Vlaardingen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. Rabobank B De Ondernemingsraad van het verpleeghuis Driemaasstede te Schiedam zoekt voor ca. 10 uur per week een voor de Ondernemingsraad. Naast een middelbare opleiding (MAVO/HAVO), aangevuld met een diploma typen en steno, verwachten wij ruime belangstelling voor het ondernemingsraad- werk. De Ondernemingsraad denkt aan de volgende taakstelling: aanwezigheid bij de agendakommissie en opstellen van de agenda; notuleren van de ondernemingsraad- en overlegvergaderi ng; uitwerken van de notulen; verzamelen van materiaal, speciale onderwerpen; doorwerken van de ondernemingsraad vakbladen en het verspreiden hiervan; bijhouden van het archief. doorwerken van de ondernemingsraad vakbladen en het verspreiden hiervan; bijhouden van het archief; notuleren bij verschillende kommissies van de Ondernemingsraad. Reakties schriftelijk aan de sekretaris van de Ondernemingsraad, mevrouw H. Bos-v.d. Hengel, per adres Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam. Drlemaasstede Is aan" modern verpleeghuis waar 217 psycho geriatrisch en 62 somatisch zieke bewoners verpleegd en begeleid worden op 9 verpleeg- en begeleldlngs- afdelingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 35