AUTORIJSCHOOL BEIDER BELANG W. C. van Bekkum Autorijschool Beider Belang Totale Ekonomie houdt uw autokosten binnen de perken WÊmiSÈtËÊ Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. Imp: Hart Nibbrig Greeve B V. Sassenheim. Samen met een lage luchtweer- stand en een uitgekiende kW/ gewichtverhouding levert dat een bijzonder laag benzineverbruik op. Volgens ECE norm A70, in liters per 100 km: in de stad 8,7, bij 90 km/u 6,5 en bij 120 km/u 9,8. Met andere woorden 1 op 15,4 bij 90 km/u, wat voor een forse auto als de Lancer 1200 EL toch wel genoemd mag worden. En daar voor zit u dan in een ronduit behaaglijke fauteuil achter uw verstelbare stuurwiel en een zeer kompleet dashboard. In een heel stille auto die luxueus maar veilig is afgeveerd. Het kopen van een Lancer is dus een heel aantrekkelijke manier om uw autokosten binnen de perken te houden. Zonder er kwa auto op achteruit te gaan. De uiterst komplete en komfor- tabele 1400 GL kost bijvoorbeeld maar f 16.795,-. U kunt eigenlijk het beste maar 'ns even naar een van de 182 dealershowrooms stappen. Om alle verdere uitvoeringen en bijzonderheden te bekijken. En te informeren naar leasing of gasin- bouw. Afgebeeld 1400 GLX-5versn. Prijzen inkl. B.T.W. af Sassenheim. Wijzigingen voorbehouden. Totale Ekonomie begint met veel auto voor een reële prijs. U hebt al 'n Mitsubishi Lancer (vindt u 'm ook zo mooi?) voor f 15.295,-. Daarvoor krijgt u een uitgesproken ruime en luxueuze auto met geluidabsorberend wand-tot-wand tapijt. Totale Ekonomie bestaat verder uit lage onderhouds kosten. Zoals bij alle Mitsubishi's zijn ook de kwetsbare delen van de Lancer ofwel extra behandeld, ofwel met kunststof bekleed. Een Lancer gaat dus niet alleen lang mee, maar is ook blijvend mooi. Zijn degelijk uiterlijk bedriegt dus bepaald niet. Tussen de grote beurten van de Lancer zitten maar liefst 20.000 kilometers. Bij gemiddeld gebruik is dus één beurt per jaar vol doende. Ook dat scheelt. Totale Ekonomie betekent ook: een laag verbruik. Alle Lancers hebben een cross-flow motor, die bekend staat om zijn zeer ekonomische verbranding. Schiedam Automobielbedrijf Walraven Dekker B.V., 's-Gravelandseweg 373, tel. 010 - 62 00 55 Grote meubelverkoop viert zijn 12 1 /2-jarig jubileum. Ter gele genheid van dit feestelijk gebeuren ge ven wij gedurende de eerstvolgende 3 maanden, elke 10e les gratis. U krijgt les door bekwame gediplo meerde instructeur, in VW Golf. Wij zijn tevens aangesloten bij de BOVAG. bomen, heesters, coniferen, hekwerken, palen, turfmolm, diverse meststoffen, tuinverlichting, vijvers, etc. Tuincentrum Aanleg - onderhoud Polderweg 17, Schiedam, telefoon 152670 Alle siertuinbenodigdheden steeds nieuwe aanvoer van diverse zomerptanten Chopinplein 141, Schiedam, telefoon 702686. i FALKAR B.V. AANSTAANDE ZATERDAG van 10 00 tot 5 00 uur zal particulier worden verkocht een aantal schitterende lederen/stoffen banstellen. De partijen bestaan onder meer uit ei ei ken met leder, geheel leder, hoekcombinaties in leder, klassiek lederen bankstellen w o zeer dure orig Engelse Chesterfields Prijsindicatie lederen 3-, 2- en 1-zitskomb. van ca 32QCvoor 1690,— Tevens wordt verkocht een aantal massief eiken kasten, eiken toogkasten en massief eiken eethoeken. Diverse typen. enz. Falkar B.V., in- en verkoopkantoor van liquidatie- en faillissementspartijen. Schuwwacht 152, Lekkerkerk. vanaf Lekkerkerk onder 2e hoogspanningsmast aan de dijk achter klompenfabriek

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 19