De Pullman Boxspring combinatie: geen overdreven luxe. woontextiel §S1ÉÉ8 Gemiddeld liggen we een derde deel van ons leven in bed. Goed slapen behoort bij een gezond levensritme. Daarom is een goede matras geen luxe maar noodzaak: voor lichaam en geest, voor uw dagelijkse portie energie. Veel rugklachten zijn te herleiden tot het slapen op een slechte matras of verkeerde ondergrond. Vaak is de oorzaak een 'koopje', een matras die al na korte tijd gaat door zakken. Die zogenaamd lekkere, veilige kuil die dan ontstaat, is in wezen funest voor uw rug. U wordt 's morgens 'gebroken' wakker, zonder echt uitgeslapen te zijn. IklnniiMhyiJitiiy, Met een Pullman voorkomt u een hoop narigheid. Een Pullman matras geeft uw lichaam de juiste steun, precies daar waar dat noodzakelijk is. Zo blijft uw lichaam in de juiste houding. U kimt rustig wegdromen zover u wilt, u zult niet geradbraakt wakker worden. Dat op zichzelf is al een Pullman waard. i r. 1 fort: >hf>f Wol, katoen, cocos en sisal vormen voor vrijwel alle Pullman matrassen de basis materialen. Zelfs de afdekking van de poly ether matrassen is van katoen! Natuurlijk heeft dat zijn redenen. Een natuurprodukt neemt immers gemakkelijker vocht op en ademt beter dan synthetische materialen. De toepassing van zuiver natuurlijke grond stoffen, samen met het ingenieuze, gepaten teerde veringsmechanisme maakt Pullman tot een unieke matras. Ook yyüi üiyilüikiHiL Het Pullman-systeem is niet alleen ontwor pen voor maar ook voor uw opgroeiende kinderen. Een gezonde nachtrust is nu een maal voor elk mens - jong of oud - pure noodzaak. Een verkeerde ligging op jongere leeftijd kan later rugklachten veroorzaken. Men kan niet vroeg genoeg beginnen met Pullman. Dit is de Pullman Box- spring: een onderbed met houten frame en stalen poten, met of zonder wielen. Voorzien van het sterke Pullman interieur met vertikale vering. De afdekking bestaat uit cocos/sisal met katoenen watten. Natuurlijke materialen, waardoor een optimale ventilatie wordt gega randeerd. De bekleding is naar keuze: damast, originele Skai of Velours. Er zijn al Pullman binnenvering matrassen vanaf 292,50 en Pullman Boxsprings vanaf 400,-. Onze speciaal opgeleide verkopers informeren u graag volledig. Een Pullman matras kiezen is een stap in de goede richting. Maar optimaal slaap comfort bereikt u pas met de Pullman Boxspring combinatie Een Boxspring geeft de matras precies de juiste ondersteuning. De stevige, veer krachtige ondergrond van de Pullman Boxspring maakt een bedombouw over bodig en is te combineren met welke Pullman matras dan ook. Nagenoeg alle lengte- en breed- tematen zijn verkrijg baar. DELFT: RIJSWIJK: Winkelcentrum 'In de veste', tel. 015-130844 Koopcentrum 'In de bogaard', tel. 070-941852 Beddenafdeling, telefoon 070-945595 VLAARDINGEN: Winkelcentrum Liesveld, telefoon 010-355411 DEN HAAG: Leyweg 709, telefoon 070-663241 DEN HAAG: Grote Marktstraat 10 en Grote Markt 25, telefoon 070-461383 Gun uzelf een Pullman: voor uw gezondheid.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 7