Continental Singers doen Schiedam aan WALDO TifflJU Wat zeggen uw sterren? wt U Menu van de week r Laatste bingo Rietzeilers f GEBIT STUK? J. VERINGMEIER Over 5 minuten staat uw huurauto klaar bij Waldo J^Sx^=fff77rf7f HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 23 WOENSDAG 10 JUNI 1981 SCHIEDAM De Continental Sin gers Orchestra komen opnieuw naar ons land. Dit beroemde Ameri kaanse gezelschap gaat weer van 3 juli tot 18 juli in verschillende lan den concerten geven, met op 17 juli een grote slotmanifestatie in het Ahoy Sportpaleis in Rotterdam. De struktuur van de Continentals lijkt op die van „Holiday on Ice": er zijn meerder groepen met dezelfde naam, die tegelijkertijd over de hele wereld reizen en eenzelfde dyna misch programma brengen. Totaal zijn er dit jaar 14 groepen Conti nental Singers. De Continentals hebben al een zeer bekende naam gekregen. Dat blijkt al uit het feit dat ze deze zomer voor de dertiende keer komen. De „be manning" van iedere Continental- formatie bestaat uit 45 jongeren, die d.m.v. audities uit alle delen van de V S. zijn geselekteerd. Deze zware selektie verklaart tevens het hoge niveau van de groep. Het program ma dat ze brengen wordt iedere jaar opnieuw samengesteld en is een kombinatie van het nieuwste uit de gospel-scène. Dat de formule van de Continentals aanslaat, blijkt wel uit hun radio-, TV-uitzendingen, hun vele platen, reli-musieals en hun bezoekerscij- fers: van 9.000 in 1969 naar een dik ke 75.000 mensen in 1980 is een hele sprong en dat allemaal in de zomer maanden. De toernee wordt zoals ieder jaar door hun management Continental Sound georganiseerd. Deze organisa tie heeft het hele jaar door dit soort toernees. Voor verdere informatie kan men bij hen terecht: 010-211098, of Postbus 81065 in Rotterdam. De Continental Singers zijn in Schie dam te beluisteren op 5 juli in de Ha- venkerk, Lange Haven, 's middags om drie uur. Nadere informatie wordt ver strekt onder tel.nr. 070-635929. Op alle concerten die de Singers tij dens hun Nederlandse toernee ge ven zal een vertaling van het pro gramma verkrijgbaar zijn. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 9-17 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-261417 Een spannende tijd loopt voor eind examenkandidaten ten einde. Wie geslaagd is kan zijn gasten tracteren op kaashapjes en er een glas wijn bi; schenken. Bij witte wijn presenteren we bij voorbeeld blokjes Goudse kaas mei komijn. Rosé is goed te combineren mei Kernhem. De liefhebbers van rode landwijn kunnen we verrassen met bijvoor beeld Subenhara op een cracker. Onder het weekmenu nog enkele re cepten van hartige hapjes. Zondag: warme ham, tuinbonen, aardappelen met botersaus, kwark met aardbeien. Maandag: vermicellisoep, slavink, sla, komkommer, aardappelen, gries- meelvla. Dinsdag: hard gekookte eieren, spi nazie, aardappelpuree, koffiepud- ding. Woensdag: gehakt, andijvie, aardap pelen, vanillevla. Donderdag: macaroni met ham en kaas, salade, karnemelksepap met stroop. Vrijdag: karbonade, bietjes met sour cream, aardappelen, wentelteefjes. Zaterdag: tomatensoep, stokbrood, kaasomelet, fruit. BELOOFD: Telefoon 010-263705 (makkelijk nummer!). Nu even bellen, dan staat over 5 minuten elke wagen van komfortabele middenklasser tot ruime bestel (BE rijbewijs) tot in de puntjes opgepoetst voor u gereed. Asbakjes leeg. Kleedjes geborsteld. Tank vol. Ramen gezeemd. Vraag onze prijslijst met alle typen huurauto's eens aan (even bellenl). Ook dat wordt een plezierige verrassing. Singel 41-45, Schiedam telefoon 010-263705 Gouda sate (10 stuks) 250 gr. kippelevertjes, 50 gr. boter, 10 bolletjes gember, 10 dobbelsteen tjes belegen boeren Goudse kaas. Bak de kippelevertjes in de boter gaar en goudbruin en snijd ze zo no dig doormidden. Prik een nog warm stukje lever met een bolletje gember en een dobbelsteentje kaas op een prikker. Gevulde soesjes (20 stuks) Soezen: 1 dl. water, 40 gr. boter, mespuntje zout, 50 gr. bloem, 2 mid delgrote eieren. Vulling: 1/2 liter vanilleroomijs. Chocoladesaus: 1 dl. koffieroom, 100 gr. pure chocolade. Breng het water met de boter en het zout aan de kook. Strooi er op een klein vuur de droge bloem bij en roer tot een samenhangende bal is verkregen. Meng er van het vuur af één voor één de eieren door en klop ten minste 2 minuten tot een mooie glanzende dikke massa is ontstaan. Leg hiervan op een beboterd bak blik met 2 theelepels kleine bergjes deeg. PLaats het bakblik middenin een op 225°C voorverwarmde oven en bak de soesjes in ongeveer 15 mi nuten gaar. Laat ze afkoelen. Ver warm intussen de koffieroom en los de in stukjes gebroken chocolade er steeds roerend in op totdat een glan zende glad gebonden chocoladesaus is ontstaan. Laat de saus niet koken. Vul de soesjes met een klein bolletje ijs en bestrijk ze met de iets afge koelde chocoladesaus. Rembrandtrolletjes 2 schijven ananas, 200 gr. belegen kaas, 1 eetlepel mayonaise, 100 gr. ham, paprikapoeder, kappertjes of sjalotjes. Vermeng de in stukjes gesneden ananas en kaas met de mayonaise. Zet dit mengsel enige tijd koud weg. Strijk daarna deze massa uit over de plakjes ham. Rol deze op en zet ze zo nodig met een cocktailprikker vast. Versier de rolletjes eventueel met paprikapoeder, kappertjes of klein gesneden sjalotjes. Donderdag 11 juni wordt het bingo seizoen, van de Schied.Karn.ver. De Rietzeilers besloten met een grote prijzen bingo. Naast de bekende hoofdprijzen zoals fiets, stofzuigers e.d. is er nu een super hoofprijs te verdienen. Wat dat is zult u kunnen zien en horen in zaal Irene, Nieuwe Haven 155 te Schiedam. Aanvang 20.00 uur precies, zaal open 19.00 uur. Kinderen onder de leeftijd van 16 jaar, hebben slechts toegang onder geleide. De netto opbrengsten van De Riet zeilers bingo-avonden zijn bestemd voor alle gehandicapten en bejaar- i SlSötW^P,hiedam I ;,J RAM (21 maart20 april) Laat u deze week niet betrekken in een familiekwestie, die geen plezierig perspectief biedt en hoogstens tot ver koeling kan leiden. Wie persé wil kibbelen moet dat maar voor eigen rekening doen. U heeft veel te doen met en voor een Schorpioentype die van u afhankelijk is door bijzondere omnstandigheden. In die sector kunt u goed werk verrichten. Oppassen voor lage doorgangen en der gelijke. U heeft de neiging door te grote haast uw hoofd te stoten. STIER (21 april20 mei) Maak er een prettige week van door uzelf op de korrel te houden. Door al te veel werk heeft u de neiging tegen mensen uit te vallen, die echt niets bijzonders bedoelen. Moeheid kan u prikkelbaar maken, terwijl uw karaktei helemaal niet zo is. Pak de boel even fors aan, maak schoon schip en houdt nieuwe klusjes af. Die komen nog al eens bij u terecht omdat u moeilijk iets kan weigeren. Kalm aan met de calorieën! TWEELINGEN (21 mei—20 juni) U kunt een goede en verstandige rol spelen in de kwesties die zich deze week voordoen. U bent op de hoogte van meer feiten en uw filosofische inslag kan er voor zorgen dat licht ontvlambare lieden zich kalm houden. Geen week voor grapjes op financieel terrein. Houdt uw duiten bij elkaar voor een goed plan. Oppassen voor kou en on regelmatige maaltijden. Probeer wat lijn te houden in uw bezigheden. KREEFT (21 juni—20 juli) Deze week zult u nogal eens tact moeten gebruiken. U kunt een paar verwarde kwesties te regelen krijgen en dat lukt ook wel, maar anderen kunnen daarbij op uw humeur werken Laat dat niet toe, ga gewoon uw gang en zorg dat de stemming goed blijft. Zo niet, dan moet een ander de boel maar ruimen! U heeft genoeg aan uw eigen werk, waarbij zich overigens een leuke kans voordoet. LEEUW (21 juli20 augustus) Houdt deze week uw spullen in de gaten, verlies uw sleu tels niet en berg bijzondere dingen meteen op Een zekere verstrooidheid kan u parten spelen, temeer daar u nog niet helemaal 100% bent. Een paar gezellige ontmoetingen doen u veel genoegen en bovendien blijkt een erkende lastpak thans echt mee te vallen! Iemand uit uw naaste omgeving krabbelt weer mooi op en ook dat is fijn voor u. MAAGD (21 augustus20 september) Maak er een prettige week van door niet toe te geven aan een zekere nervositeit en neiging tot kizzebizzen. Doe een goede scheut humor in uw recept en haal niet meer aan dan nodig is. Kan er eens niet een dagje luieren af? Uw plichtsgevoel heeft u de laatste tijd wel wat opgejut en dat moet eens even uit zijn. WEEGSCHAAL (21 september20 oktober) Maak er zo mogelijk een kalme week van. Luister aan dachtig naar anderen en leg hen niet de verkeerde woor den in de mond. U bent wat verstrooid en geprikkeld door aanhoudend ingespannen werk. Zoek zoveel moge lijk ontspanning in huis en laat u niet overhalen tot uitjes waar u eigenlijk geen zin in heeft. Eind van de week leu ke kans in verband met uw nieuwe plannen. Zorg dat u uw opzet daarvoor klaar heeft. SCHORPIOEN (21 oktober20 november) U heeft er deze week weer meer zin in, na een tijdje van matheid. Wat was het? Een soort griepje leek het, mets was echt lekker en uw benen leken wel lood! Nu komt er weer schot in de plannen en het werk, ofschoon u er goed aan zou doen niet meteen in de derde versnelling te gaan. Werk nu eens de kleine klusjes af die u al een poos hinde ren. Geef rustig toe aan een neiging tot een dutje nu en dan. Er staat wat leuks voor u op stapel en dan moet u helemaal fit zijn. BOOGSCHUTTER (21 november20 december) Deze week krijgt u de gelegenheid om een jongere te wij zen op de resultaten van zijn gehannes. Wat de theorie niet klaar kreeg, toont ditmaal de praktijk zonneklaar. Een rustig gesprek kan nu veel goeds voortbrengen en een positieve koers worden ingeslagen. U ontvangt een prettig bericht waaruit blijkt dat al uw inspanningen in zake een reis niet voor niets zijn geweest. Oppassen voor kou. STEENBOK (21 december20 januari) Het is mogelijk dat deze week een bepaalde familie-aan gelegenheid u op reis doet gaan. Wanneer een ander de zaak voor u wilt regelen, neem dat dan aan, want echt zin heeft u er niet in U bent lekker bezig met een bepaalde taak en eruit lopen komt u niet gelegen. Een aardige kans op financieel terrein kan zich voordoen. Ook kan iemand eens een oude schuld bij u vereffenen. WATERMAN (21 januari20 februari) Geen week voor juridische kwesties. Laat u nergens inha len en zorg dat u uitstekend geadviseerd wordt. Enkele veranderingen in uw plannen zijn mogelijk doordat er veranderde omstandigheden kunnen zijn. Zet dan alles maar even in de ijskast. Diepgaande besluiten moeten la ter worden genomen, nu niets echt duidelijk is. Buiten sporige inspanning op sportgebied valt af te raden. VISSEN (21 februari20 maart) Deze week worden enkele dingen duidelijk en beginnen .nieuwe projekten zich beter af te tekenen. U kunt nu wel hier en daar een besluit nemen. U bemerkt nu ook of uw opvattingen van laatst juist waren en op welke mogelijk heden u nu kunt ingaan. Indien een bepaalde figuur abso luut doof is voor goede raad, spaar dan uw moeite.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 23