v/h Walraven Dekker Uw taxatieformulier Wat mogen wij voor uw auto geven als u een Honda bij ons koopt? Van Dijk wijst u de plezierigste weg naar een nieuwe auto. 's Gravelandseweg 373 Schiedam Tel.: 010-620055 I Veerplein 8 f Vlaardingen J Tel.:010-359888 Hoewel u nog best vooruit kunt met uw huidige wagen, begint u toch aan een nieuwe auto te denken. Maar de tocht naar het automobielbedrijf (of naar diverse garagebedrijvenschrikt u af. Als ook het onderhandelen of handelen bij het vaststellen van uw inruilprijs. Automobielbedrijf Van Dijk wil u daarom veel moeite besparen. Wees nu zelf taxateur en stel zelf vast welk bedrag u voor uw huidige wagen wilt ontvangen bij aankoop van een nieuwe Honda Hieronder vindt u een taxatieformulier. Vul het taxatieformulier in en stuur het naar ons op. In een gesloten enveloppe. Zonder postzegel. Als u ons een voorstel doet, waardoor wij tot zaken kunnen komen, zullen wij u dat per omgaande berichten. (U kunt rechtstreeks telefonisch contact opnemen met onze afdeling verkoop. Overigens, ook als uw „openingsbod" wat te vrijblijvend uitvalt, zullen wij u dat per omgaande berichten. En misschien kunnen wij ook dan nog tot zaken komen. Knip het taxatieformulier uit. Vul het in. En stuur het ons zosnel mogelijk toe. Het adres's-Gravelandseweg 373, Schiedam of Veerplein 8, Vlaardingen U ontvangt per omgaande bericht van ons. Gewenste inruilprijs voor mijn huidige wagen:,x Merk: Type: Bouwjaar: Kilometerstand: Staat van onderhoud Andere gegevens: Nieuwe of gebruikte auto waar mijn belangstelling naar uitgaat (merk/type of andere omschrijving): Aanvullende mededelingen: Uw naam Adres: Postcode/woonplaats: Telefoon: Als u ons het door u ingevulde taxatieformulier persoonlijk wilt komen overhandigen, bent u elke dag welkom van 9.00 tot 17.00 uur (zaterdag vanaf 10.00 uur) in de automobielbedri|ven Van Dijk 's-Gravelandseweg 373 in Schiedam en Veerplein 8 in Vlaardingen. Als u vooraf even opbelt, is een van onze verkoopmedewerkers aanwezig om ute ontvangen. (Op andere tijdstippen misschien ook, maar het kan ook zijn dat er dan juist een proefrit wordt gemaakt, en dat zou |ammer zijn. Voor u. Uiteraard hebben wij - en dat zult u begrijpen door deze advertentie - ook 'n 50-tal goede occasions van alle merken in voorraad. Inruil/aankoop van een occasiongaat bij onze Honda automobielbedrijven op dezelfde manier, als de aankoop van een nieuwe wagen. van Dijk

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 40