3850,- Nn/oOIMIIMG OPENHAARDEN SHOW Open haard toppers Badkamers 270.- 25. 575. 5.- 40 korting n Eiken landhuis* tljlkeuken Kunststof keuken Eiken keuken Ook u kunt voor weinig geld ge zellig bij uw eigen open haard zit ten. Herman Wooning heeft zich nl. nog verder gespecialiseerd in open haarden. Ook heeft hij een bijna niet te overtreffen assorti ment hulpstukken voor de bouw van uw knusse open haard. Front open haard Dubbelwandlge pijp Qn Barbecuerooster Franklin Stove Open haardhout hookbad Vim VINDT U ONS? Bouwmaterialen- en keukenhandel B.V. Leeuwenhoekweg 2 - Tel. 01892-6977 *-2796 - Bergschenhoek HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 29 - WOENSDAG 24 JUNI 1981 HERMAN WOONING gaatvoorn op de centjes passen.., Door de nog grotere en scherpere inkoopprijzen is het Herman Wooning weer gelukt de komende 3 maanden alle modellen keukens nog tegen de goedkope prijs van 1980 te leveren. De gehele collectie is uiteraard uit voor raad leverbaar. In de showroom van keuken koning Herman Wooning staat een juweeltje van een eiken landhulstijlkeuken te gen een lage prijs. De keuken is geheel compleet met o.a. een koelkast, werkblad, kom- binatie oven met grill en draaispit, afzuigkap en moc- cabruine spoelbak. De lengte is 270 cm. De prijs bij Her man Wooning is slechts Een pracht keuken voor lief prijsje. De keuken Is voorzien van een werk blad, spoelbak, kookplaat en afzuigkap. De totale lengte bedraagt 220 cm en kost In de aanbieding, bij Herman Wooning slechts Voor een zacht prijsje toch een keuken van formaat. Dit pronkstuk uit de Wooning-collectie is 220 cm lang en voorzien van een kookplaat, afzuig kap en een werkblad. De prijs valt u zeker mee, slechts Da open haarden-showroom is nog groter dan voorheen. Herman Wooning heeft nu ook open haarden welke tevens de moederhaarden zijn voor uw c.v. of de moederhaard voor uw luchtverwarming. van 55 cm breedtenu gevuld p.mnu vanaf ÖW." Alle voorkomende modellen open haarden heeft Herman Wooning In voorraad, dus direct leverbaar, b.v. front haar den - hoekhaarden - driehoekhaarden - dubbelzijdige haarden - tunnelhaarden, allemaal kompleet met aslade, rooster en vuurscherm. voor in de open haard, nu per stuk De originele Franklin Stove hebben wij weer in huis (gewicht 135 kilo, dus de echte) tegen zeer scherpe prijzen. Zolang de voorraad strekt vanaf.. Wat is een open haarden-afdeling zonder stenen. Herman Wooning heeft een uitgelezen collectie - steenstrippen - te- - plavuizen en eiken bielzen. per zak.. In de rijk gesorteerde badkamerafdeling kunt u keuze maken uit 12 verschillende badkamers welke uitgevoerd zijn in de nieuwste sanitaire kleuren. Uiteraard levert Her man Wooning niet alleen baden, maar ook komplete dou ches, toiletten en alle loodgietersbenodigdheden. Als topper op deze afdeling koopt u bij Herman Wooning al een voor slechts 1350r Herman Wooning heeft een show room met maar liefst 24 komplete keukens, bestaande uit o.a. di verse eiken landhuisstijlkeukens, kunststofkeukens en eiken keu kens. Desgewenst met de modernste apparatuur ingebouwd. U ontvangt bij Wooning op alia luxa aanbouwkeukens. Dit kan natuurlijk alleen bij Randstads grootste keukenspe cialist. Bij aankoop ontvangt u een gratis ontwerpplan van een keuken door onze ervaren keu kenadviseurs Toon, Herman of Arnold. i pOMP H. H. WOONING Bouwmaterialen en Keukenhandel B.V Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur - vrijdagavond tot 21.00 uur, zaterdags van 8.00 tot 16.00 uur. Alles wordt door onze chauf feurs gratis thuisgebracht.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 29