r V "dl flp 'n Projekt van Exklusief service-kosten. Midden in het centrum van Vlaardingen staat de Visbankflat, gesitueerd aan de Blokmakersplaats, tussen de Hoogstraat en de Westhavenplaats. Met alle voorzieningen, inklusief een gezellig winkelcentrum, bij de hand. Door de variabele indeling van de Visbankflat verschillen veel appartementen van elkaar. Zo zijn er kleine en zeer ruime appartementen. Keus voor iedereen. Tevens heeft elke bewoner van de Visbankflat in de kelder zijn eigen parkeerplaats. De premie-E-regeling houdt in dat Eurowoningen aan de kopers van een Visbank-appartement ruim 71.000,- uitkeert in maandelijkse termijnen, verdeeld over 15 jaar. Rechtstreeks door de bank. Gedurende het eerste jaar bedraagt die uitkering 800,- per maand, in het tweede jaar 742,- per maand, in het derde jaar 684,- per maand enz. t/m het vijftiende jaar. Hierdoor wordt bereikt dat, bij een bruto jaarinkomen van 50.000,- en 100% financiering, de maandlasten ca. 600,-* bedragen. In tegenstelling tot de gebruikelijke methoden is deze bijdrage slechts voor een klein gedeelte belastbaar. vergelijk dit nu eens met huren. In dit land betaalt u voor 'n beetje huis toch al gauw 600,-huur per maand. En als de huren in het huidige tempo (ca. 8% per jaar) blijven stijgen, gaan de woonlasten steeds sneller omhoog. Verhogingen worden altijd over de vorige verhoging berekend. Dit betekent dat u, wanneer u blijft huren, in 1985 per maand 816.-betaalt. In 1990 zelfs 1198,- per maand. Trouwens, voor gelijkwaardige huurwoningen wordt nu al veel meer dan 600,- per maand betaald. inruilen Eurowoningen ruilt evt. uw oude woning in voor 100% van de waarde, vastgesteld door een onafhankelijke taxateur. Modelwoning De modelwoning in de Visbankflat is elke zaterdagmiddag van 2-4 uur geopend. U kunt ook een afspraak maken met de makelaar voor een ander tijdstip. U kunt dan bellen met makelaarskantoor Ooms in Rotterdam, tel.: 010-132260 en de modelwoning gaat voor u open. t Gezellig uitzicht op de binnenhaven. De keuken is apart opgesteld maar direkt bereikbaar. De ruime, gezellige living met toegang tot het balkon Een van de vele plattegronden Uw eigen luxe appartement voor600f per maand vrije vestiging in haröe Vlaardingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 25