I A 14. Vrolijk Pasen 9. Rose ay 10. Brasil Tropical 11Cabaret Jan Blaaser 13. Flairek 12. Sam Sam 20. Oh Waterlooplein 21. lm Wlntorsprookje 22. Robert Paul one- 23. Cabaret Nar „zonder twijfel" show 24. Rob van Houten 25. Rum 26. Dag pap, ik ben Je dochter W Pö* t; >0 voor "itJ zaterdag 17 oktober i thea- 3lijk en geno- nderen ffelijke Rose is een onderwijzeres in de provincie, een aantrek kelijke vrouw van deze tijd. Haar manier van lesgeven is ongewoon. De kinderen stellen dit meer op prijs dan de schooldirectie. Een jonge schoolinspecteur raakt door haar ideeën geïmponeerd, maar meer nog door haarzelf. Het is een licht verteerbaar stuk, komisch maar ook heel serieus, nooit zwaar of deprimerend. Met Pleunie Touw, Hugo Metsers, Trees v.d. Donck, e.a. Toegang 22.50, 20.-, 17.50; CJP en Pas 65 17.50 voor alle rangen. Ameri- iterren. ituums, lusicals iten uit a, Kiss e. Een •Mü;-.. Sc 7 maandag 26 oktober Een nieuw programma, sprankelend, exotisch, bruisend en temperamentvol. Bronskleurige mulattenmeisjes en acrobatische dansers. Natuurlijk ook Carnaval in Rio, het grootste feest op aarde. Toegang 22.50, 20 voor alle rangen. 17.50; CJP en Pas 65 17.50 r' vrijdag 30 oktober Jan Blaaser brengt dit seizoen een nieuw cabaret, geti teld: „Man alleen", waarvan hij zelf zegt: ,,'t Is weer een beetje tekenen met woordjes, soms met een kleurpotlood voor een liedje of met een viltstift om er wat langer over na te denken. Het is een krijtje hier en daar. Er behoeft geen zware ornamentlijst om. Geen strenge suppoost, die het bewaakt. Als u het ziet, herkent u er misschien iets in van uzelf". Toegang 15.-; CJP en Pas 65 10.-. donderdag 5 november zaterdag 31 oktober Deze muzikale komedie wordt gespeeld en gezongen door Adèle Bloemendaal, Leonie Jansen, Lex Goudsmit en Hans Boskamp en speelt zich af in de kleedkamer van het kindertoneel, waar vier toneelspelers dromen en fan taseren over de rollen die ze nooit zullen krijgen. Een avondje onbezorgd theaterplezier. Toegang 20.-, 17.50, 15.-; CJP en Pas 65 15.- voor alle rangen. cc Na het eerste officiële concert in 1978 is het snel gegaan met deze formatie. De groep veroorzaakte de nodige op schudding onder de recensenten, want Flairek was niet in een hokje te plaatsen. Nu bijna drie jaar later is dit ook niet meer nodig. Flairek maakt Flairck-muziek en de lief hebber weet wat dat is. Toegang 17.50; CJP en Pas 65 12.50. donderdag 12 november Dit Franse blijspel is net zo vrolijk als de titel. In het voor jaar krijgt iedereen de lente in zijn hoofd. Je voelt je twin tig, al loop je tegen de vijftig. En waarom zou je dan de kans, niet grijpen alsdie zich voordoet in de vorm van een mooi meisje? Maar wat te zeggen als dan plotseling je vrouw binnenkomt? Een gezellige toneelavond met André van den Heuvel, Kitty Janssen e.a. Toegang 22.50, 20.-, 17.50; CJP en Pas 65 17.50 voor alle rangen. zaterdag 23 januari Nooy's Volkstheater brengt dit seizoen een nieuw volks stuk, getiteld „Oh Waterlooplein", een lichtvoetige, af en toe een tikkeltje weemoedige voorstelling over de ge schiedenis van het Waterlooplein en over de mensen, de klanten, de kooplui en de bewoners. Vanzelfsprekend met muziek, zang en dans, kleurrijke kostuums en de cors. Medewerkenden o.a. Carry Tefsen, Martin Brozius, Loeki Knol, Frans Vrolijk en vele anderen. Toegang 22,50, f 20,-, 17,50; CJP en Pas 65 17,50 voor alle rangen. maandag 25 januari De toneelgroep Theater brengt Shakespeare's „Een win- tersprookje" dat met „Cymbellne" en „De Storm" tot de laatste groep van Shakespeare's toneelstukken behoort. Het werd in 1611 voor het eerst opgevoerd. Het stuk straalt geen uitbundige levensvreugde noch sombere levensmoeheid uit, maar een heerlijke, allesbe- grljpende goedheid. Het verhaal is samengesteld uit ingrediënten van de oude Griekse verhalen. Toegang 15,-; CJP en Pas 65 10,-. zaterdag 6 februari Het nieuwe programma van deze jonge groep, getiteld „Zonder Twijfel" staat borg voor een avond scherp en gedegen cabaret. Het dagelijks leven wordt op een rijtje gezet en dat daar om te lachen valt, is zonder twijfel... Toegang 12,50; CJP en Pas 65 7,50. zaterdag 30 januari s donderdag 11 februari De Rob van Houten-show is een visueel non-stop pro gramma met een sterke nadruk op clowneske elementen, theatrale vondsten en absurde mime. De basis van het programma bestaat uit hoogtepunten van het programma WHO IS WHO, aangevuld met nieuw repertoire en met enkele hoogtepunten uit het 15-jarig repertoire van Funhouse. Vaste medewerkers zijn: Rob van Houten, Feike Boschma, Carry Schomper en Cor Beurskens. Toegang 15,-; CJP en Pas 65 10,-. De jonge cabaretier, zanger, imitator Robert Paul heeft een eigen theater-show, die overal veel succes oogst. Be kend geworden als imitator heeft Robert zich inmiddels gevormd tot een all-round entertainer en uitstekend zan ger. Begeleid door een combo o.l.v. Bert Stoots belooft deze voorstelling een plezierige avond. Toegang 20,-, 17,50, 15,-; CJP en Pas 65 15,- voor alle rangen. vrijdag 12 februari De Belgische groep RUM draait reeds jaren mee aan de top. Een avondje Rum is een concrete belevenis van hoe men vandaag de dag, geladen met eigen traditie, span nende, aktuele muziek kan maken. De termen „Folk" of „Volksmuziek" voldoen dan ook niet als omschrijving van de muziek die Rum brengt; de groep heeft een eigen klankkleur, voortgekomen uit kwa liteit en vakmanschap. Toegang 12,50; CJP en Pas 65 7,50. zaterdag 13 februari Een nieuw blijspel van Neil Simon, met o.a.: Luc Lutz, Si- mone Rooskens en Marja Lieuwen. Een schrijver treft op een morgen in zijn huis een meisje aan dat zegt dat zij zijn dochter is. Hij is inderdaad 16 jaar geleden gescheiden en heeft een vrouw en twee kinderen achtergelaten. In het stuk zien we het ontstaan van een band tussen vader en dochter, waarbij het taktvolle optreden van de vriendin van de schrijver een belangrijke faktor is. Toegang 22,50, 20,-, 17,50; CJP en Pas 65 17,50 voor alle rangen. fê '81'82

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 19