naar 5detember mmmm VAN DER SNOEK B.V Play-Boek Anti-kantel Twee in één Spoetnik Dat is mooi Maakt u zelf Mannen-dingen Discoflits Om te onthouden „BOSMA" HET BRABANTS o SCHOENENHUIS Een horloge, dat spreekt. Een vernuftige plantenbak, waar slechts om de paar weken water in een reservoir gegoten hoeft te worden. Originele sieraden van een kombinatie mat bewerkt zilver met goud. Handig nieuws voor 't huishoud-gebeuren van fabrikanten met vertrouwd-bekende namen. Dat zijn zo maar wat dingen, die ik zag tijdens de novi teitenshow op de Utrechtse najaarsbeurs. Met een knipoog naar 5 december geef ik ze hierbij door, wie weet goed-gulle gevers zo wat helpend op de weg, die uiteindelijk leidt naar geslaagde Sint-inkopen. Namen van importeurs, ofwel degenen, die er mee kwamen, zet ik er bij, zo- v||]| Cjt dat iedereen aan de weet 1 kan komen waar al deze H voorlopers van de Sint M hun mosterd haalden... ■ÖÉBËP* >M Pr^: „Hoop doet leven" heet de serie, speciaal voor het toilet ontworpen Druk op de knop en je weet wat je geleden (nog) woog Kantelklokje met twee „gezichten Veilig als wat en met een goede zit, deze kantel-kruk Spoetnik is deze nieuw ste Nederlandse lamp ge noemd De boodschappensjou wers zijn een stuk verbe terd De multislijper van Brabantia (met een kusje...) Kusje... HJPer L/ 9,95) voorkomt wegglij den. Ook voor fijnslijpers als Zo ziet dat sprekende horloge er uit Die maak je zelf, de plantenbak met reservoir Schatkistjes met geinige inhoud, als mannenkado f Glasservice voor al uw glasreparaties en dubbele beglazing Ron van Uffelen Co VOOR AL UW GELDZAKEN: PERSOONLIJKE LENINGEN: HYPOTHEKEN: DOORLOPEND KREDIET „DE V0RMEB" ALTIJD GELD ACHTER DE HANDI Manchet van Rockport0. BEL 010-357355 voor alle inlichtingen. Vondelstraat 33, Vlaardingen •n... natuurlijk alia varzakaringanll SPIJLENLEDIKANTJE BOXEN OUDHOLLANDSE KINDERSTOELEN Schiedam VLAARDINGEN Hoog, SCHOEA/ffl/ Telefoon 010-341894 MUli» 40 tot 90°o es*>#0„ KORTING 3e^sr uJjlU SCHIEDAM SLIEDRECHT KAATSHEUVEL Ke'kbuuit 97 Rozenstraat 5 Telefoon 01M0 16«M Tele oon 04147 727JS HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 2 DECEMBER 1981 PAGINA 34 niet weet gevoerd, met allerlei geinige (Engelse) opschriften, waarin al lerhande praktische dingen. ,,Fix it" bevat een steeksleutel, die als presse-papier is bedoeld, „Don't wait so long" een lineaal en „If you need me" een tafel bel. Om maar wat voorbeelden van de in totaal elf, te noemen. Houdijk Uppelschoten, Scheep makerstraat 22, 2222 AC Kat wijk brengt ze op de markt. de lijn te moeten gaan denken. Een voortreffelijke hulp is en blijft daarbij de weegschaal. Dan tip ik nu het laatste (ka- do?)nieuws op dit gebied: een weegschaal met een geheugen. Deze digitale schaal geeft niet alleen aan hoeveel je weegt, maar met een simpele bewe ging kan ook zichtbaar wor den gemaakt hoeveel dat ge wicht gisteren, eergisteren etc. bedroeg. Dus een steun in de rug of een waarschuwing. zijn zeven geheugentoetsen. De adviesprijs bedraagt net geen tweehonderd gulden, voor infor matie is het adres: Docterskamp- straat 3, 5222 AM 's-Hertogen- bosch. derin een water-reservoir, af gedekt door een plaat met gleuven. Grosfillex heet de l?ak. Bovenin giet je om de paar weken in een reservoir het water, dat al naar gelang de plantenbehoefte naar het re servoir toevloeit. Laat ik dan met die horloges be ginnen. Er werden er veel ge toond op de beurs, van hele luxe tot zeer praktische, maar de twee nieuwste zijn toch zonder meer dat sprekende horloge en het horloge, dat je aan een en dezelfde band kunt omkeren. Twee voor één geld dus, met twee volkomen eigen „gezich ten". We kennen al lang de „play girl", zijnde zo', i.lopertje met houders" voor vier toiletrollen. Nu is er ook een „Play-Boek", een uitgave vol tekeningen en teksten die betrekking hebben op nummer 100, ofwel het klein ste kamertje in 't huis. Voor lang-zitters daar bevat dit hoek allelei spreuken (enzo...) die iets met het toilet te maken hebben. Je moet er van houden, maar volgens de pal hierboven genoemde handelsonderneming Houdijk Uppelschoten te Kat wijk, voorziet dit play-boek in een behoefte op lange termijn. Men brengt trouwens nog meer voor nummer 100 onder de pak kende titel „Hoop doet leven", zoals o.m. tegels. De weegschaal, die wordt uitge bracht door Krups en fitcontrol- memo heet, kan door zeven per sonen worden gebruikt, want er Eerst het sprekende klokje, dat met een ietwat massaal geluid in het Engels laat horen hoe laat het is. Het vertelt ook nog (na een druk op een knopje) de tijd, die op een bepaald moment is verlo pen, er zit een alarm in, dat na tien minuten al sprekend je nog eens aanzet tot spoed én na een uitgesproken volle uurstijd laat het ook nog een muziekje horen. Deze „talking watch" is gemaakt in Taiwan, komt zo'n beetje tus sen de tweehonderdvijftig en driehonderd gulden en werd ge- Ook het vermelden waard van Brabantia is uit het nieuwe trap- programma een kantelkruk. Veilig als wat is 'ie gemakkelijk bij en voor tal van werkjes en je kunt op de bovenste „trede" nog zitten ook, want die is bekleed met veerkrachtig vinyl. Ook ideaal als je zittend wilt strijken, dit komfortabele kussentje. bracht door J. Noach B V. Eller manstraat 23, 1099 BX Amster dam. Omega en dat mag je toch wel een naam noemen als je over horloges spreekt, komt met de vernuftige kombinatie twee hor loges in één kast. Het ene klokje ziet er stijlvol uit met z'n wijzers (dus heeft een klassiek gezicht al is het een quartz) kantel je het om, dan heb je een digitaal horloge met van alles er op en er aan. Het horloge, equinoxe geheten, waarschuwt zelfs na twee jaar, dat de batterij vervangen moet worden, hoorde ik via A Kins- bergen b.v., Waterlandplein 1, 1141 RP Purmerend. Zo'n ding kent u natuurlijk al, dat boodschappenwagentje op wielen. Is al jaren in de handel. Toch tippen we het even, omdat Brabantia die „wandelende shopper" heeft verbeterd. Door de zachte wielen en een soepel verende konstruktie hoe ven trillingen door hobbels en oneffenheden op straat, niet meer door de armspieren te worden opgevangen. Vooral ideaal als je al een dagje ouder wordt óf bent. Jonge moeders zie je er ook steeds meer mee lopen en van daar ook leuke, vlugge kleuren bij deze boodschappensjouwers. Op gebied van verlichting is er (gelukkig) heel wat te beleven in Nederland. Dus ook op de na jaarsbeurs. We lichten er een goedkope, leuke lamp uit, die de naam Spoetnik kreeg en zowel als hanglamp, tafellamp of wandlamp gebruikt kan wor den. De armatuur is een pittig ge kleurde korf met daarin een veel licht doorlatende kunststof kap met een „telefoonkabel" draad. De prijs ligt onder de vijfbg gulden voor 't kleinste model. Adres: DL-lampen, Rechtestraat 33a, Eindhoven. Uitgesproken nieuw is het na tuurlijk niet als we aan de kom binatie denken, apart, maar vrij uniek van vorm wel, dat sieraad in die kombinatie van achttien karaats goud met veelal mat-zil- ver. De vormgeving is modern, dus progressief en getuigt ook door de speelse toepassing van edel stenen, van een eigentijdse in terpretatie. Prijzen van 170,- tot tweeduizend gulden voor deze door Robert Adank, Post bus 78, 4844 VH Ter Heyden, geïntroduceerde sieraden. Je zet 'm zelf (zonder moeite) in elkaar, die nieuwste plan tenbak van kunststof met on- Geschikt voor elk type plant deze vondst vanaf tachtig gul den (prijs hangt van de grootte van de bak af) gebracht door ALM b.v, Woudrichemseweg 1, 4286 LA Almkerk. Via een bouwpakket is ook zelf te maken een op z'n minst apart kado voor het terras of de cam ping: een verkleinde uitgave van een zonnewijzer. Met een in het Nederlands ge stelde gebruiksaanwijzing, tijds verschiltabel en een instelkom- pas, is het een acceptabele zon newijzer, die er decoratief uit ziet. Tachtig gulden gaat 'ie als bouwpakket ongeveer kosten en Relativo, Zevenhuizerstraat 161, 3228 PT Hoogland weet er meer van. Bij heel wat Brabantia-artike- doe-het-zelvers is 'ie prima als len zie je de laatste tijd via ik denk aan hobbymesjes, beitels twee rode lippen een kus uit- etc. gebeeld. Noem het een felicita- tie-zoen, die dit bekende, goed 0?, aangeschreven Hollandse jp - Ê'f merk zeker verdiend heeft nu men dezer dagen de zesmil- joenste strijktafel „de deur uit Dat wil ik zeker niet nalaten IPRJIf* toch even te melden, eer ik WfïfêW: 5 - 4' doorgeef, dat de Brabantia- multislijper door heel wat mensen als een dankbaar ftïr'; W Sint-kado aanvaard zal wor- 1" Die messenslijper plus slijpsteen maakt alle soorten scharen en -s messen veilig scherp. Discohanger die flitsend Anti-slip dopjes onder de multis- licht geeft Nog iets voor mannen? Dan tip ik de wit houten kistjes, fluweel Over jong zijn gesproken... Wie naar de disco gaat en daar let terlijk de blits wil maken, kan denken aan een doublé hanger aan een ketting om je hals. Er zit een batterijtje in en via een handomdraai verander je die hanger in een opvallende, swingende, flitsende lichtbron, dit via een minuscuul lampje in de hanger. Vanaf dertig gulden maak je die blits. Import: Relativo, Zeven huizerstraat 161, 3828 PT Hoog land. Met "Ter Zakebrengen wij een rubriek, die zakelijke en/of commerciële informatie geeft als daar aktuele aanleidingen voor zijn. Algemene voorlichting, die in bredere zin tot dit terrein gerekend kan worden, zorgt daarbij voor afwisseling. "Ter Zake" verschijnt als regel in meeCdan één Randstad-Editie in een daartoe geëigend deel van ons verspreidingsgebied. <«<■:- r// «x/oP Na Sint en Kerst krijgen velen het (schuldige) gevoel weer aan Bussinghstraat 8. Rotterdam Telefoon 010-767090 L o odgie tersbedrijf Voor iedereen, voor elk doel!! (ook voor auto-boot-caravan etc.) vanaf 1500.- tot 30.000.-. Looptijden van 12-96 maanden, Gebruik de overwaarde van uw huls voor een 1e, 2e of 3e hypotheek. Langere looptijd geeft lagere lasten!!! Looptijden: 120-240 en 360 maanden. Naast uw lopende lening, een doorlopend krediet. Te koop A gevraagd: vraagt te koop, en geeft als enige garantie-prij zen voor uw in goede staat verkerende spul len. Bankstellen 50.- tot 750.- Grote koelkasten 30.- tot 175.- Kleine koelkasten20.- tot 100.- Gasfornuizen 25.- tot 250.- Eethoeken 25.- tot 350.- Gashaarden 20.- tot 350.- Wandmeubels 30.- tot 500.- Onyx tafels 30.-tot 125.- Ortyx minisets 30.- tot 125.- Tevens vragen wij: Com plete inboedels, slaapka mers, radio-installaties, schilderijen, platteel, tapij ten, antiek. En alles wat u nog meer heeft, tegen contante beta ling. Telefoon 010-702122 of 332680. Bewaar deze adverten tie a.u.b. Bleekstraat 18 Vlaardingen v. d Kasteelestraat 11 's-Gravenzande - Telefoon 01748-2575 (van 1.500.- tot 30.000.-) Elke schoen van Rockport is individueel Stoer en sterk, eerlijk en echt Vervaardigd uit het eigenzinnige ButtLov leer. Kortom: top kwaliteit ten voeten uit. Boot en molière. maten 36 t m 50. Lopende leningen worden mogelijk overgenomen. Rente Is aftrekbaar voor de belasting. Omzetten In een langere looptijd Is mogelijk. Wij bemiddelen voor diverse grote financieringsbanken. Nergens zo 'n sortering Veel aanbiedingen in onze baby-meubelafdeling Uw official Rockport dealer

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 34