Familie berichten - Doe er wat mee! BONDSSPAARBANK Er is een Kodak Kado voor iedere Kerstman. uondcruuool rene W w w n Goed idee. n Kodak Kado. PPMSHflDülKEZrr HET MASKER MACHINE- VERHUUR 8Q9 Johanna Jacoba van Katwijk Adriana Mastenbroek Barbara Bijl Veronica Catharina Wilhelmina Anna Korver-Beemsterboer Josephina Maria Meivogel-Willems Hermanus Talmon Antonia Hendrika Lijbers-van Alphen Theodorus Stephanus Hengst Cornells Marius Scholte Vanaf 22 december plm. kwart voor 8 weet heel Nederland „Wie van de Drie" de enige echte vuurwerkspecialist van Schiedam is. Wij verklappen het u nu vast! voor de grootste en meest sensationele vuurwerk kollektie van heel Nederland. Welke u me reeds kan bestellen. Broersveld 125, telefoon 264296 Tel.: 010-2631 32 GEMS-SCHIEDAM Salarisrekening. Sparen. Leningen en hypotheken. Verzekeringen. Dankbetuiging Clasina van Hattem-Thoonsen Kodak Ektra 200 camera. De compacte camera met l statief dat tevens dienst doet als beschermkap. Hén. twee, drie, altijd scherpe kleurenfoto's of dia's. Zonder instellen. En: probleemloos film' inleggen door het cassettesysteem. Kom- .'i'.i i .:l pleet met Kodak Kodak kleurenfilm in ge- J schenkverpakking. A/v Rembrandtlaan 71, 3117 VE Schiedam, telefoon 010-264374 Administratie- en belastingadviesbureau den hond L.S. BLIJFT U ALS ONDERNEMER IN DE ECONOMISCHE RECESSIE OVEREIND? Met een geheel of gedeeltelijke toepassing van navolgende informatie is het mogelijk voornoemde vraag te beantwoorden. Belastingen Jaarverslag Verzekeringen en pensioenen Onroerend goed Boekhouding Financieringen en hypotheken Juridische- en notariële problemen HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 16 DECEMBER 1981 PAGINA 4 't Kan angstig snel gedaan zijn met het leven. Wil daarom toch, nu kan het nog. uw hart de Schepper geven. Heden is, tot een hoger leven, van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante sinds 1958 weduwe van Gerrit Schilperoort in de ouderdom van 84 jaar Giessenburg: E. Hofman-Schilperoort C. M. Hofman Vaassen: H. W. van Veen-Schilperoort G.van Veen klein-, achterkleinkinderen en familie Schiedam, 11 december 1981 Nieuwe Damlaan 674 Corr. adres: T. van Amerongenstr. 3, 3381 AZ Giessenburg De crematie heeft inmiddels plaatsgehad. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden, geheel onverwacht, van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Johannes Drop in de ouderdom van 83 jaar Vlaardingen: Kessel: Schiedam: W. Drop A. Drop-Klop J. Drop E. J, Drop-Menko D. P. Drop A. Drop-Lupker en kleinkinderen 12 december 1981 Wattstraat 56b 3112 TN Schiedam De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van de Algemene Begrafenis Onderne ming, Nassaulaan 68 te Schiedam. Gelegen heid tot bezoek en condoleance, woensdag 16 december van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 december om 13.30 uur op de Algemene Be graafplaats, Laan van Spieringshoek te Schie dam. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, schoonzuster en tante weduwe van J. A. van Asten op de leeftijd van 93 jaar. M. van Slageren-van Asten G. van Slageren C. Pals-van Asten F. C. Pais W. M. Hartman-van Asten H. Hartman J. van Asten T. van Asten-van Put klein- en achterkleinkinderen 11 december 1981 Burg. Stulemeijerlaan 74, Schiedam Correspondentie-adres: J. van Asten Anthonie Muijsstraat 52 3117 LE Schiedam De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gevonden op de algemene begraafplaats te Schiedam. Met droefheid delen wij U mede dat heden na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Johannes Korver Zij bereikte de leeftijd van 79 jaar. Rijswijk: E. J. V. Sterk-Korver P. Sterk Hoogerheide: E. J. A. Korver J. C. S. M. Korver-Bosch Schiedam: J. E. M. Korver H. J. Korver-Fredriks en kleinkinderen Schiedam, 12 december 1981 Galileistraat 16a Corr.adres: Royaardsplein 192 3123 AT Schiedam De begrafenis heeft woensdag plaatsgevonden op de begraafplaats te Schiedam. Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den, na een ernstige ziekte, toch nog onver wacht, van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma op de leeftijd van 60 jaar P. A. Meivogel Eddy en Brigitte Thea en René Marja en Cor en kleinkinderen 3112 JE Schiedam, 12 december 1981 Buys Ballotsingel 52b De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad te Schiedam. 17-8-1901 - 13-12-1981 Een onbaatzuchtige, innig goede man ging van ons heen. Diep bedroefd om het onherstelbaar verlies van hem, die ons zo na en dierbaar was, dankbaar voor al hetgeen hij voor ons mocht betekenen. Zevenbergen: D.M. Talmon H.M. Talmon-Uhl Krimpen a/d IJssel: G.C. Burger-Talmon G. Burger Marja Gerard Hermanus Correspondentie-adres: D.M. Talmon Kuringen 8 4761 VA Zevenbergen Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 16 december in het Schieland Ziekenhuis, ge bouw Burg. Knappertlaan, ingang Juliana van Stolbergstraat te Schiedam van 19.00-20.00 uur. De crematie zal in de kleinste familiekring plaatsvinden. Met droefheid delen wij U mede dat heden na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Jacob Lijbers Zij bereikte de leeftijd van 63 jaar. Schiedam: Rotterdam: Vlaardingen: Jaap en Rini Jacky, Jeroen Henny en Hans Michelle, Jolanda Dinie en Hans Barbera 15 december 1981 M.C.M. de Grootstraat 42 3119 VM Schiedam Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van half acht tot acht uur in de Nolet-rouwka- mer van het Schieland Ziekenhuis te Schie dam, ingang Juliana van Stolbergstraat 18. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 18 de cember om elf uur in het crematorium „Hof wijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Vertrek vanaf M.C.M. de Grootstraat 42 om half elf. Aan het woonhuis geen bezoek. Heden is na een welbesteed en werkzaam le ven, na in groot geloof het Sacrament der zie ken te hebben ontvangen, in alle rust van ons heengegaan, onze zorgzame vader, schoonva der en lieve opa weduwnaar van Catharina Maria Kloppers Begiftigd met de Pauselijke Onderscheiding Pro Ecclesia Pontifice Hij bereikte de leeftijd van 95 jaar. Wij zijn heel dankbaar dat wij hem zolang in ons midden hadden. Utrecht: C. P. M. Groenewegen-Hengst G. F. Groenewegen en kinderen Schiedam: C. M. L. van Kempen-Hengst P. H. van Kempen en kinderen 's-Gravenhage: B. M. Hengst J. H. Ros Schiedam, 14 december 1981 Huize Frankeland, St. Liduinastraat 10 Corr.adres: C. M. L. van Kempen-Hengst van Ostadelaan 34b, 3117 XM Schiedam Woensdagavond is er om zeven uur een Eu charistieviering in de Kapel van Huize Franke land. Daarna gelegenheid de familie te condo leren. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen op donderdag 17 december om half elf in de Kapel van Huize Frankeland, waarna om half twaalf de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Laan van Spierings hoek te Schiedam. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij U kennis dat heden na een kortstondige ziekte, voorzien van het H. Sacrament der zieken, geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader en lieve fijne opa weduwnaar van Adriana Loch Hij bereikte de leeftijd van 85 jaar. Schiedam: Schiedam: Brielle: Etten-Leur: Schiedam: Willy en Mari Ans en Joop Johanna en Arie Agnita en Ton Kees en Thea en de kleinkinderen Schiedam, 14 december 1981 St. Liduinahof 14 Corr.adres: C. D. Scholte Villastraat 49, 3112 TB Schiedam Woensdagavond is er om acht uur een Eucha ristieviering in de Kapel van Huize Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam. Daarna ge legenheid de familie te condoleren. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen op donderdag 17 december om half twee in de Kapel van Huize Frankeland, waarna om half drie de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam. Wij danken u voor de belangstelling en mede leven, die u heeft betoond na het overlijden van mijn zorgzame man, vader en grootvader Uit aller naam: Fam. Ton Fam. G. v. Wijngaarden Schiedam Geert Reindersstraat 32A St. Liduinasti^at 92, Schiedam Te koop: partij vloerdelen 268 m, werkbreedte 12 cm. 1,— p.m. Tel. 010-265310. Ford Granada 6 cyl. au- tom. bijna '77 ƒ2450,—. Tel 010-760889. kango's, steenzagen, parketschuurders, steigers, ladders, hilti's, etc. Boerhaavelaan 27 telefoon 010-373688 Jan Offermans Schoen-M service "De Leest" verzorgd ook al uw schoenreparatie opdrachten, natuurlijk alleen Hoofdstraat 125a, Schiedam- Zuid. Hengelsportspeciaalzaak "De Harpoen" Hoofdstraat December. De S zit weer in de maand. De S van Schemer, Stralend kaarslicht en van Stille nacht. Kortom de S van Sfeer bij kerst Maar ook de S van Saldo en Sparen. Want december is een dure maand. Toch hoeft u daar geen problemen mee te hebben, want de bank met de S staat voor u klaar. De S van Service en Snelheid. De S van de Bondsspaar bank. De bank voor alle zaken en alle mensen. Snel de beschikking over uw Pilaris Ddl k«jn 1 best via een Bondsspaarbank na lans-rekening. Want «alleen de Bonds spaarbank heelt in iedere vestiging moderne computerterminals die uw wacht tijd aan de balk- tot een minimum beperken Over service gesproken De Bondsspaarbank, het woord zegt t al: een spaarbank bij uitstek. De Bonds spaarbank heelt voor iedereen een uitgekiende spaarvorm. Met de hoogst mogelijke rente Met een lening of hypotheek bij de Bondsspaarbank zit u altijd safe. De maat- hvpotheek bewi|st t precies toegesneden op uw financiële draagkracht. En boven dien vlot geregeld Uw ski-, schaats- en sneeuw-vakantie is vlot verzekerd bij de Bondsspaarbank. Net als uw auto, uw huis of uw kostbaar heden. Die kostbaarheden kunt u tijdens de wintersportvakantie trouwens mooi opbergen in een safeloket Bij de Bondsspaarbank. - Natuurlijk is ook hengels portspeciaalzaak "De Har poen" tijdens de koopavond geopend op al uw kerstinko pen te verzorgen op hengels- portgebied. Te koop: 16 neu-antlk glas in lood ruiten, div. afmetin- 129a, Schiedam-Zuid. Het gen van ramen van huis ge- beste adres voor al uw kerst Ibouwd in 1935, prijs 350, - inkopen. I Inl. 260910. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken met het medeleven bij het plotseling heengaan van mijn vrouw, onze moeder en oma J.W. van Hattem kinderen en kleinkinderen Schiedam, Bellstraat 12c nm Hengelsportspeciaalzaak "De Haprpoen" neemt ook V.V.V. kado-bonnen aan, voor al uw hengelsportartike len, natuurlijk alleen aan de Hoofdstraat 129a, Schiedam- Zuid. JAN Offerman Schoen- Service "De Leest" is op vrij dag 18 december weer open met een schitterende collec tie schoenen. Komt u ook eens kijken?? Hoofdstraat 125a, Schiedam-ZuiM Uitvaartvereniging Alg. Begrafenis Onderneming B.V. Begrafenissen en crematies Nassaulaan 68, Schiedam telefoon 267678 Uitvaartleider: J. Heinsbroek Kantoor Nieuwlandplein 31, telefoon 738018 Rouw- en ontvangkamers beschikbaar dag en nacht directe hulp bij overlijden. Verhuur van: stoelen, tafels bars. glaswerk porcelein koffieketels enz Korte Haven 38, Schiedam Tel. 26 43 66 THE HAPPY CLUB vereniging van alleenstaanden DANSKONTAKTAVOND vrijdag 18 december Tivoli, Nieuwe Haven 237, Schiedam telefonische inlichtingen 714617-357985 A boekhoudingen - belastingen - bedrijfseconomische adviezen brieile-zuidland-rotterdam stellendam Nederland kent een zeer ingewikkeld belas tingstelsel. De fiskale spelregels zijn boven dien regelmatig aan kleine, maar voor u soms zeer belangrijke wijzigingen onderhevig. Voor niet-specialisten is het dan ook praktisch onmogelijk om door alle bomen het bos nog te zien. Maakt u wel voldoende gebruik van alle fiskale aftrekmogelijkheden? Bent u op de hoogte met de wet investeringsrekening (W.I.R.)? Klopt uw aanslag onroerendgoedbe- lasting? Uw fiskale belangen en problemen zijn bij ons in bekwame, vertrouwde handen. Uiteraard verzorgen wij uw jaarverslag. Indien gewenst of vereist, doen wij dat in samenwer king met een gerenommeerd kantoor van re gisteraccountants. Over het algemeen wordt er weinig aandacht geschonken aan de wijze waarop onroerend goed, inventaris, pensioen enz. verzekerd is, zakelijk zowel als privé. Dat betekent nogal eens dat belangrijke zaken niet of verkeerd verzekerd zijn, terwijl er daarnaast vaak een aantal inmiddels overbodige verzekeringen zijn afgesloten. Ons bureau kan terugvallen op de kennis van een aantal externe specialisten op het gebied van schade- en/of levensverzekeringen en pensioenen. Deze, voor ons belangrijke rela ties, staan ook u ten dienste. Aan- en verkoop van onroerend goed kan ver strekkende financiële en fiskale consequenties met zich brengen. Wordt u persoonlijk, of uw bedrijf eigenaar? Welke hypotheekvorm is het gunstigst? Wat is de juiste waarde van het on roerend goed? De erkende makelaars, waarmee ons bureau samenwerkt, kunnen hier veel vakkenis aan dragen, waarover u zodoende ook kunt be schikken. Mocht u nadere informatie wensen, dan kunt u op werkdagen, tijdens kantooruren ëèn onzer kantoren telefonisch benaderen of desgewenst 's avonds en 's zaterdags onze medewerker de heer J. Roctus te Vlaardingen, telefoon 010-352686 3231 KC Brielle, Kaaistraat 15,telefoon 01810-4543-4522 Kosten en opbrengsten, de twee begrippen die bepalend zijn voor het financiële resultaat van uw bedrijf. Zeker zo belangrijk is het alge mene bedrijfsbeleid. Een goed en slagvaardig beleid stoelt op in zicht in de ontwikkeling van kosten, opbrengs ten en resultaten. Voor dat inzicht is een regelmatige, doelma tige en financiële verslaggeving van belang. Afhankelijk van uw bedrijf en uw behoeften kan dat wekelijks, maandelijks of per kwartaal. Op die manier houdt u de vinger aan de pols en kunt u snel en gefundeerd beslissingen ne men ten aanzien van investeringen, perso neels- of andere beleidszaken. Ook kunnen de periodieke uitkomsten worden getoetst aan een eventuele begroting, hetgeen flexibel en tijdig bijsturen mogelijk maakt. Na tuurlijk is verder een goede, bijgewerkte boek houding noodzakelijk voor tijdige en korrekte afdracht van omzet- en loonbelasting. Waarvoor het geld ook nodig is, de keuze van de juiste financieringsvorm is een faktor van vaak doorslaggevende betekenis. Meestal is zij ook van invloed op de bedrijfsvoering of heeft fiskale consequenties. Wij dienen u ook op dit gebied graag met een verantwoord advies. Bedrijven, maar ook particulieren, krijgen in toenemende mate te maken met juridische en notariële zaken. Vaak ligt dit in het direkte ver lengde van de fiskale problematiek. Huurovereenkomsten, koopkontrakten, schen kingen, huwelijksvoorwaarden, invorderings problemen, rechtsvormen enz., allemaal zaken waarmee wij in onze dagelijkse praktijk steeds vaker worden gekonfronteerd. Om die proble men het hoofd te bieden, werken wij nauw sa men met een bekend jurist en een notaris, die snel en efficiënt te werk gaan. Ook u kunt daarvan profiteren.

Het Nieuwe Stadsblad | 1981 | | pagina 4