Peter Broekhof nieuw bestuurslid SSV UIT DE CONSUMENTENGIDS NOVEMSER1981: - M HAAL HET BIJ HE GOEDKOOPSTE! Winkel ter overname 010-348744 I V. Seelaar/Elenbaas J. J. de Kaper H.L. Hagens Een voorspoedig 1982! Dubbel pech A. C. Nijs A. C. Taverne P. V. Valk J. R. J. Snobl F. Jungerius Zuiderweg P. Segers R. J. Graven gelukkig nieuwjaar J. H. Cornelisse W. F. Scheepe W. J. Franke. W. F. Scheepe SCHIEDAM Op de eerste of tweede dag, dit jaar ook zelfs nog wel de derde, van het nieuwe jaar, hebben de meeste Schiedamse sportvereni gingen hun nieuwjaarsreceptie gehouden in ver enigingsverband. een voorspoedig 1982 De heer en mevrouw Houthuysen-Fey danken voor de vele goede wensen en wensen u eensgelijks een goed 1982 G. in 't Veld voorspoedig nieuwjaar Rombout M. V. G. Kagie- A. A. Schaftenaar een gezegend en goed nieuwjaar A. Q. C. Klomp en wenstu wederkerig allen een voorspoedig 1982 huisarts Schoolstraat 5 TEL. 26 42 44 C. JJa Kloos mevr. H. Broekhuizen de Gast danken voor de vele goedkoopste zaken 5 a 10% duurder 10 a 15% duurder 15 a 20% duurder 20 a 25% duurder meer dan 25% duurder onvoldoende artikelen aanwezig 21 jaar voorzitter ORANJE Scheidsrechter Afgetreden Winkel ±125 m2 verkoopruimte gelegen aan de Mgr. Nolenslaan te Schiedam. Op dit moment is er gevestigd een winkel in radio, TV, witgoed, kleine electrische huishoudelijke artikelen. Voor serieuze gegadigden zijn alle gewenste inlichtingen te verkrijgen. U kunt bellen met de Heer v. d. Giessen, Chiropodiste wenst allen een voorspoedig 1982 GEBIT STUK J. VERINGMEIJER gelukkig 1982 v. Hoogenhuyze-Lantsheer Wij wensen u wederkerig een heel gelukkig en voorspoedig nieuwjaar. Amateurvoetbal N ieu w jaar sviering R. van der Veer jr., I. van Hasselt-v.d. Berg wensen hun patiënten een voorspoedig 1982 H. C. v.d.Nat en echtgenote en mevrouw Bal voorspoedig 1982 voorspoedig 1982 A. M. Visee H. K. Hadderingh gezonden voorspoedig nieuwjaar Onze beste wensen voor 1982 J. J. Commys Ria Verboom Praktijk voor fysiotherapie en wenst wederkerig allen een voorspoedig 1982 M. Klinkum wenst allen een voorspoedig 1982 een voorspoedig 1982 en wenst u eveneens een voorspoedig 1982 Dalstra en wensen allen een voorspoedig 1982 G. M. Schuurman voorspoedig nieuwjaar en wenst u allen een voorspoedig nieuwjaar voorspoedig 1982 en wenst allen een voorspoedig nieuwjaar. een gelukkig en voorspoedig 1982 van Winterswijk, Jantina, Peter, Gabriël een gezond en gezegend 1982 toe HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 6 JANUARI 1982 PAGINA 11 Traditionele nieuwjaarsviering bij scheidsrechters vereniging Namens praktijk Jan Wessel Barends, Ed Seelaar, Dirk Jan v. Marle, Hans Elenbaas, Leen Westdijk, Irene Haleplioglu, Ineke den Hoed, Kees Reinders, Bert van Scherpenzeel, Hennie Smith, Leida Barends, Carola Speyer, Gerard v.d. Wees, Irene de Kort, Franz Schipper, Margriet Bezemer, Rik Quadt danken voor de ontvangen nieuwjaarswensen en wensen u wederkerig Mede namens mijn echtgenote dank ik u hartelijk voor de veie goede wensen, die wij tijdens de jaarwisseling mochten ontvangen. Wederkerig wensen wij u allen veel goeds voor 1982. J. Salentijn Marconistraat 93, Schiedam Arts mede namens zijn echtgenote, dankt ieder die hem ter gelegenheid van de jaarwisseling zijn goede wensen heeft doen toekomen. En hoopt voor allen op 'n De heer en mevrouw Smetanalaan 26, Kethel danken voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ontvangen en wensen u allen een voorspoedig 1982 chirurgen Schieland Ziekenhuis, B.K. Laan Wij danken u allen langs deze weg voor alle goede wensen Ook wij doen u onze beste wensen toekomen dierenarts en echtgenote wensen alle dierenvrienden en hun dieren Dankt tevens voor de ontvangen wensen arts dankt u, mede namens zijn echtgenote, voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen Mede namens mijn vrouw dank ik u hartelijk voor de vele goede wensen die wij de afgelopen da gen van u mochten ontvangen. Wij wensen u wederkerig: en goede wensen en wensen u eensgelijks een goed 1982 VERGELIJKING PRIJSPEIL LEVENSMIDDELENZAKEN 1) goedkoopst aanwezige produkten bekende en uiteraard ook bij DIRKSON /oirk v.d. Broek/ 1 Bas v.d. Heyden/ \j)igros EdaK" Jac. Hermans Prijsslag Max is/Tref center Berko Miro /Dirk v.d. Broek Bas v.d. Heyden/ VDigros Centra Edah Max is Tref center Berk o Miro Profimarkt (Zuid-Holland) Fred v.d. Werff Albert Heijn, De Boer, Profimarkt (Groenwoudt), Simon, Fred v.d. Werff Albert Heijn, De Boer, Co-op. Nieuwe Weme, Profimarkt (Groenwoudt), Simon, Spar-super, Végé, Vendet, Vivo, V D, 4.6 A O 2000 Profimarkt (Zuid Holland) Nieuwe Weme, Vendet, V D A O 2000, Centra, Co-op, Spar-super, Végé, Vivo, 4.6 Jac. Hermans Prijsslag De Schiedamse Scheidsrech ters Vereniging (SSV), die met alle plaatselijke voet balverenigingen erg goede contacten onderhoudt, orga niseert deze nieuwjaarsvie ring traditiegetrouw meestal als het nieuwe jaar al mins tens één week oud is. De reden hiervan is dat dan ook alle verenigingsbesturen acte de presence kunnen ge ven. Voorzitter Leen Schotting daar over: „De SSV stelt er prijs op tenminste éénmaal per jaar bij een te komen met deputaties van de besturen van alle Schie damse voetbalverenigingen, met bevriende relaties zoals hoofd- en districtsbestuur COVS (Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters), sportraad Schiedam, bestuur ABC (Algemene Bedrijfsvoetbal Competitie), bestuur en scheids- rechterscommissie RVB enz. ui teraard met hun dames". De Schiedamse Scheidsrechters Vereniging neemt in het grote arsenaal van verenigingen die onze stad rijk is, een belangrijke plaats in en is door de jaren leen een begrip in Schiedam geworden. De nieuwjaarsvieringen van deze zeer actieve vereniging worden dan ook jaarlijks druk bezocht en zo zal dan ook vrij dag 8 januari de kantine van Schiecarton aan de Burgemees ter Honerlage Gretelaan wel weer tot de laatste plaats bezet zijn. Deze happening begint om acht uur. Het is nu al weer 21 jaar gele den dat de voorzitter van deze 1) de volgorde binnen de vakken is alfabetisch Nieuw bestuurslid Peter Broekhof: „Ik hoop mijn steentje te kunnen bijdragen om gezamenlijk iets van deze individuele tak van sport te maken". SLIJTERIJ/WIJNHANDEL U BELT, WIJ BEZORGEN Oranjestraat 8-10-12-14 Telefoon 265997-264140 bruisende vereniging, Leen Schotting, de voorzittershamer overnam van Joop van der Klink. Leen Schotting is in de voetbal wereld geen onbekende. In Schiedam en ver daarbuiten heeft hij een grote staat van dienst in de Koninklijke Neder landse Voetbal Bond. De nu 58-jarige voorzitter van de SSV is op 12-jarige leeftijd met voetbal in aanraking geko men door zich als lid aan te melden bij Zwaluwen Rotter dam en na de oorlog is hij over gegaan naar DOS'32. Van deze vereniging is hij in 1949 voorzitter geworden en deze functie heeft hij tien jaar bekleed. Hij is momenteel nog ere-lid van deze Rotterdamse vereniging. Kort na zijn aftreden als voor zitter van DOS'32 heeft broer Daan Schotting de leiding van de club op zich genomen. De huidige tweede voorzitter van de KNVB afdeling Rotterdam, is tot op heden nog praeses van DOS'32. In 1957 is Leen Schotting scheidsrechter geworden. Dat hij ook voor deze job in de wieg was gelegd, werd drie jaar later al duidelijk toen hij van de af deling promoveerde naar de KNVB. Toen hij daar ook weer drie jaar als scheidsrechter optrad moest hij noodgedwongen en met tegenzin afhaken vanwege een achillespeesblessure. Omdat Schotting het scheids- rechterswereldje als een grote hobby zag en er zelf niet meer actief aan kon deelnemen, werd hij in september 1961 wnd. voorzitter van de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging. Op de jaarvergadering van ja nuari 1962 werd hij met alge mene stemmen definitief tot voorzitter gekozen en viert nu dus zijn vierde lustrum. Leen Schotting is ook nog tien jaar lid geweest van de com missie van onderzoek van de KNVB afdeling Rotterdam. Va naf 1960 maakt hij deel uit van de strafcommissie van de KNVB West 2. Twee jaar terug trad hij ook nog toe als lid van de commissie van beroep van de KNVB afdeling Rotterdam. Al deze commissies vergen veel tijd. „Maar ik heb er dat graag voor over", laat Leen Schotting weten. Gerard van Deuzen heeft na ongeveer drie jaar bestuurslid te zijn geweest van de SSV, het besluit genomen te stoppen, vanwege zijn benoeming als lid van de Scheidsrechterscom- missie KNVB afdeling Rotter dam. Dit jaar zal hij de spelregel wedstrijden voor de jeugd nog verzorgen, om zodoende de nieuwe man Peter Broekhof de gelegenheid te geven zich in te werken. Peter Broekhof (36) is in no vember in het bestuur van de SSV toegetreden. De onderdi recteur van de AMRO bank in Schiedam is na zijn actieve voetballoopbaan bij Ex- ™5: mevrouw M. F. Gouka-Parobel dankt, mede namens echtgenoot voor de vele goede wensen ontvangen bij het nieuwe jaar en Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 9.00-17.00 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131, telefoon 010-261417 De heer en mevrouw Van Hulten-van Os wensen alle bekenden een en danken allen voor de goede wensen, die zij mochten ontvangen. De heer en mevrouw Duoweg 14, Oost-Capelle danken alle oud-patiënten hartelijk voor de vele wensen voor 1982. Het bestuur van de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging v.l.n.r. staande Jan de Koster, Aad Gudde en Gerard van Deuzen. Zittend v.l.n.r. Leen Schotting en Henk van der Veer. celsior'20, van 1957 tot 1977, eerst als verenigingsfluitist be zig geweest. „Omdat ik steeds maar dezelfde elftallen moest fluiten heb ik twee jaar terug het besluit geno men alsnog de scheidsrechters- cursus bij de RVB te volgen om na de winterstop van 1980-1981 als scheidsrechter bezig te zijn. Ik heb toen ook direct een club opgezocht waar ik met collega's, ook éénlingen, van gedachten kon wisselen over de spelregels en waar naast inspanning ook nog een stuk ontspanning was te vinden als aanvulling op het (meestal) alleen staan in het veld", zegt Peter Broekhof. „Deze combinatie heb ik bij de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging op een zeer fijne manier aangetroffen. Ik hoop mijn steentje te kunnen bijdra gen als bestuurslid en hoop dat nog meer collega's lid zullen worden van deze vereniging, om gezamelijk iets van deze in dividuele tak van sport te ma ken". Een van de belangrijkste onder delen van zijn taak in het be stuur zal worden het verzorgen van de spelregelwedstrijden, die jaarlijks door de SSV wor den verzorgd. In de korte tijd dat Peter Broekhof actief is in het bestuur heeft hij zich doen laten kennen als een bestuurslid vol energie en aanpak, iets wat een be stuurslid van de SSV eigen is. Zo ook secretaris Jan de Koster. Dit is ook al een man, bruisend van energie en zeer precies in zijn werk. In zijn sportieve loopbaan als scheidsrechter is hij goed teruggekomen van groep twee naar groep één van de KNVB west 2 en staat daar hoog genoteerd. Penningmeester Aad Gudde, die als werknemer van de Bondsspaarbank Schiedam de financiën van de vereniging be heert, is ook al een man met doorzettingsvermogen. Na zijn proefjaar voor het be taalde voetbal is "hij toch door gegaan als scheidsrechter en neemt momenteel een goede plaats in in de top van het ama teurvoetbal. Bestuurslid Henk van der Veer is de organisator van de cluba vonden van de SSV. Deze man heeft zo onnoemelijk veel con tacten dat hij met het grootste gemak bekende sprekers weet te strikken om een lezing te houden voor de leden van de SSV. In het afgelopen jaar waren dat ondermeer; TV commentator Kees Jansma, de trainer van Sparta en TV artiest Barry Hughes en de vorige maand nog de huidige trainer van SVV Rob Jacobs. Henk van der Veer is 21 jaar scheidsrechter geweest waar van 13 jaar in het betaald voet bal. Deze populaire Schiedam mer heeft 20 maal in het bui tenland als grensrechter opge treden en heeft het zelfs tot tvee wedstrijden gebracht in het buitenland voor de inter- toto-competitie. Als lid van de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging staat Henk van der Veer al weer 31 jaar ingeschreven, waarvan 26 jaar als bestuurslid, met een onderbreking van drie jaar. Momenteel is Van der Veer nog actief als waarnemer voor de scheidsrechters in het betaalde voetbal. Op vrijdag 8 januari, om acht uur, worden de gasten ver wacht in de kantine van Schie carton, waarna om half negen de ook al weer traditionele nieuwjaarsrede volgt door de voorzitter van de SSV. Onder het genot van een drankje, een hapje en een dansje, onder levende muziek, wordt deze avond verder door gebracht, waarbij de contacten onderling weer eens verstevigd worden en een ieder de gele genheid heeft anderen op een zeer gezellige manier te ont moeten. „Alle voetbalverenigingen in Schiedam houden een nieuw jaarsreceptie, maar het is voor ons ondoenlijk om ze allen persoonlijk de hand te kunnen drukken", laat bestuurslid Henk van der Veer weten. Leen Schotting weer: „Deze avond is niet alleem bestemd om elkaar de beste wensen voor het nieuwe jaar te geven, maar nog meer om het contact tussen de SSV en de verenigingen te verstevigen. De narigheid in de sport is de laatste jaren alom bekend en daarom vinden wij de contacten tussen de verenigingen en de scheidsrechters, op welke ma nier dan ook, zo ontzettend be langrijk. Dit kan een tegen wicht vormen voor die narig heid". Tot slot laat de sympathieke voorzitter van de SSV nog weten: „Het bestuur en leden is één vriendenploeg en het zijn allemaal harde werkers voor de vereniging. Ze zetten zich volle dig in voor het scheidsrechters- wezen". huisartsen en danken voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling SCHIEDAM De jongens met de Gladde Vingers zijn overal. Ook op de snelweg. Dat moest een 20-jarige juffrouw uit Schiedam deze week ervaren. Motorpech op Rijksweg 20 noopte haar, haar autootje tijdig aan de kant te zetten. Toen zij een dag later terugkeerde om het voertuig op te halen bleek de achterruit vernield. Uit de auto was een radiocasset terecorder gestolen. Dubbel pech voor deze weggebruikster. Het futiele inbraakje kwam haar op een schade van zeven honderd gulden te staan. Instituut voor fysotherapie wensen patiënten en oud-patiënten een Telefoon 736583 Arts Swammerdamsingel 43 dankt, mede namens echtgenote, voor de goede wensen, ontvangen bij het nieuwe jaar en wenst allen een dierenartsen Schiedamseweg 41D, Schiedam, telefoon 704022 danken voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en wensen u wederkerig ook met uw huisdieren een Tevens dank voor de vele wensen die wij mochten ontvangen. verloskundige Jan v. Zutphenstraat 16 verloskundige Burg. v. Haarenlaan 1481 De heer en mevrouw K. J. Koerts en medewerkers(sters) Schiedamseweg 41f dankt voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ontvangen Praktijk voor fysiotherapie en manuele therapie „Schiedam Zuid e.o." Oude Maasstraat 14 A. P. Hamelink/L. J. Lelieveld en collega fysio therapeu ten danken u voor de vele goeie wensen bij de jaarwisseling ontvangen en wensen ook u alle goeds toe in het nieuwe jaar Internist dankt, mede namens zijn vrouw voor de vele goede wensen, ontvangen bij de jaarwisseling en wenst allen een voorspoedig en gezond nieuwjaar arts dankt, mede namens zijn assistente, voor de vele goede wensen, ontvangen bij de jaarwisseling en wenst allen een voorspoedig nieuwjaarl B.K. Laan 154 arts dankt mede namens zijn vrouw voor de goede wensen bij de intrede van het nieuwe jaar en Internist dankt, mede namens zijn echtgenote voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en wenst wedekerig allen arts dankt ook mede namens zijn vrouw voor de vele wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en biedt hierbij wederkerige heilwensen aan De heer en mevrouw Tuinlaan 92 danken u voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen en wensen allen een gezond en gelukkig 1982 Mevrouw verloskundige dankt allen hartelijk voor de ontvangen nieuwjaarswensen Tandarts dankt, mede namens echtgenote voor de vele goede wensen ontvangen en wenst wederkerig aan allen een De heer en mevrouw tandarts Lange Nieuwstraat 177 danken voor de vele goede wensen ontvangen bij de jaarwisseling Heer en mevrouw tandarts bedankt voor de goede wensen ter gelegenheid van de jaarwisseling en wenst allen een tandarts dankt, mede namens echtgenote, voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen M. v.d. Linde-de Koning en G. M. C. Franke Verloskundigen danken voor de vele goede wensen en wensen u tevens een Gezondheidscentrum Warande huisartsen Dr. T. B. Goei J. Stolker N. J. J. M. de Bont assistentes: Wendy Donkers Irene Butter danken voor de vele goede wensen, bij de jaarwisseling ontvangen en wensen u alle goeds voor 1982 arts Hargplein 8 dankt, mede namens zijn echtgenote voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen arts bedankt mede namens echtgenote al zijn oud patiënten, vrienden en kennissen voor alle goede wensen bij de jaarwisse ling ontvangen en wenst allen wederkerig De heer en mevrouw wensen de patiënten Nassaulaan 59 arts Hargplein 8 dankt, mede namens zijn echtgenote, voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en wenst allen 'n voorspoedig nieuwjaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 11