SCHIEDAMSEWEG, winkelen langs de metrowerken ^gezellig. De winkeliers van de Schiedamseweg, Aelbrechts- kolk, De If shaven, Spanjaardstraat, Rosier Faas- senstraat, Rosenveldtstraat en Grote Visserij straat gaan in het komend jaar verschillende akti- viteiten organiseren voor jong en oud. De winkeliers doen dit in overleg met de Stich ting Promotion Schiedamseweg/Koopcentrum Delfshaven. Deze stichting organiseert en coör dineert verschillende feestelijke gebeurtenissen om het u zoveel mogelijk naar de zin te maken tijdens het winkelen op en rond de Schiedamse weg. In samenwerking met het Wijkorgaan Bospol der-Tussendijken, de afdeling Projektmanage- ment Gemeentewerken en de Bredase Beton en Aannemingsmaatschappij is de eerste stap ge zet om het winkelen te vergemakkelijken. Op het gedeelte van de Schiedamseweg tussen de Lage Erf brug en de Jan Kruijffstraat, waar het Metrostation Delfshaven wordt gebouwd, is een winkelerf gemaakt zodat u zonder last te hebben van de Metrobouw, rustig kunt winkelen. Ook de komende jaren zullen veel bouwakti- viteiten plaatsvinden i.v.m. de aanleg van de nieuwe Metro. Dit betekent niet dat dan het rus tig winkelen op en rond de Schiedamseweg is afgelopen. Integendeel Naast de verschillende feestelijke akties blijven alle winkels gemakkelijk bereikbaar en dat is niet niks Kortom, het is en blijft voor u als kritische kon- sument juist op en rond de Schiedamseweg ple zierig winkelen en wij als ondernemers zullen alles in het werk stellen om u de service te geven die u ook nu al van ons gewend bent. In de Randstadedities zullen wij u bijtijds van onze gezamenlijke akties op de hoogte stellen. We starten binnenkort met de eerste akties en wijzen u nu al op de verschillende aanbiedingen die voor en in de uitverkoopperiode zullen worden gepubliceerd. winkelen langs de metro werken Honderdvijftig winkeliers op en rond de Schiedamseweg wensen u een gelukkig nieuwjaar en voor 1982 veel winkelplezier

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 21