SSSmmaf) tapijtcentrum bedderie verwanen interieurverzorging verwaijen selekt mgr. nolenslaan 774-776 tel. 739400 - schiedam hoogstraat 134-121 - tel. 268732 - schiedam Hoogstraat 184-186 tel. 267581 - schiedam meubel verwanen PAG IN-A 24 HOOGSTRAAT HET NIEUWE STADSBLAD - 13 APRIL 1982 Onderstaande foto De zaak op de Nolenslaan is deWinkel van Sinkel" in woningtextiel bij Verwaijen, gordij nen, vitrages, tapijten, zeil, karpetten, dekens, spreien, kussens, tafelkleden, kapstokken, minisets, spiegels, kleinmeubelen etc. etc. Alles is er te koop en u wordt persoonlijk te woord gestaan door de met u meedenkende v.l.n.r. Jhon v. Zadel een handige verkoper, mevr. Franse, die met haar jarenlange ervaring u goed zal adviseren, en dhr. Harrie Ver- waijen (3e generatie) direkteur van het bedrijf, die ook bij u thuis komt om te meten en ad viseren voor uw interieur. Onderstaande foto ir. v.l.n.r. dhr. Piet Verwaijen, de 2e generatie, die het hart en ziel maar liefst 45 jaar aan zijn zaak verbonden is geweest. Naast hem zijn vrouw mevr. Verwaijen-Vester die hem altijd terzijde staat. Marina Den Herder is de vliegende kiep bij Verwaijen. Hoofdzakelijk ver koopster op de Hoogstraat, maar valt ook in op de Nolenslaan en bedderie. Mevr. Eliza beth Verwaijen zorgt dat alle administratieve zaken gladjes verlopen. Dhr. Wim Verwaijen, direkteur van het bedrijf en kampioen meubelkenner, hij wordt geflankeerd door Bram de Vos-Burghart, de interieur-adviseur bij Verwaijen. Bovenstaande foto De slaapkamer-beddenspeciaalzaak van Verwaijen heet Bedderie, met al uw vragen over slaapmeubelen-slaapsystemen-slaapcomfort en bedmode, kunt u terecht bij beddenspe cialist Chris Coppens, die u adviseert over de keuze van de juiste matras, de juiste bedbo- dem en de ideale kombinatie hiervan. Als u het over slapen heeft is hij klaarwakkerge zond gezellig slapen is zijn advies. s Onderstaande foto Dat alle goederen, die u bij Verwaijen koopt ook vakkundsig en netjes afgeleverd en ge plaatst worden, daarvoor zorgen: links op de foto stoffeerder Jan Maaskant, die intussen al heel wat kamers tapijt gelegd heeft. Daarnaast de mannen die het zware werk doen, in het midden Jan Tamey chauffeur die al 33 jaar meubelen bezorgd en in elkaar zet, naast hem zijn bijrijder en assistent Wil den Houting, ook hij is voor geen kleintje vervaart.

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 44