n n m Hier staan ze. Glas het inzamelen waard. Hup, in de glasbak! .4iÉÜl wé+nvisie Van Neusden Meubelen DIT IS EEN UITGAVE VAN DE OPENBARE NUTSBEDRIJVEN SCHIEDAM 'n Matras of boxspring is best 'n goede voorlichting waard 399. 1435.- „WAH HING" Drank- en Horecaverordening 'tNutti ttige opnieuw gebruiken, 't Is de hoogste tijd. Je gooit heel wat méér weg met een lege fles of pot S Aleidastraat - Anna v. Buurenstraat Boerhavelaan hoek Snelliussingel Borodinlaan - Faassenplein 's-Gravelandseweg 602 en 806 Groenelaan 50 - Herenpad hoek Broersveld Hof van Spaland voor- en achterzijde Laan van Bol'es 15 - Lorentzlaan Mgr.Nolenslaan 516 - Nieuwlandplein 38 Nieuwe Maasstraat hoek Lekstraat Oranjestraat - Parkweg hoek KI. Katerstraat Rembrandtlaan hoek Jan Steenstraat Rembrandtlaan hoek Mesdaglaan Rozenburgerplein - Slachthuislaan Schiedamseweg bij Winkelcentrum Wibautplein - Zijlstraat/Ketheistraat De techniek staat voor niets. En u? 7000^oonl<^ 3495.- 2095.- STEREO- T.V. MEUBEL fauteuil Voor echte, echte Chinese maaltijden naar één van de oudste en bekendste restaurants van Schiedam en wel naaé Chinees-Indisch Restaurant Broersveld 30-32, telefoon (010)266225. Dagelijks open van 11.00 tot 22.00 uur. Nu nog meer Chinese specialiteiten op ons menu. Ook afhalen. Je ziet ze nog staan hier en daar, misschien wel bij de buren. Zakken met van die bobbels. Kennelijk steken daar nog steeds de lege flessen in. Zouden die mensen wel weten wat ze weggooien? Zouden ze nooit van de glasbak hebben gehoord? Of ergens gelezen hebben, dat we tegenwoordig kans zien om van het groezeligste glazen potje weer een flonkerende fles te maken? 't Is ons langzamerhand gaan dagen: moeder aarde is niet onuitputte lijk. Daarom brengen we dingen die daar geschikt voor zijn opnieuw in cirkulatie. Maken ze opnieuw A A aktief in de kring- loop. Laten we ze weer méédraaien in 't produktieproces. Dat spaart bergen grondstoffen. En stromen energie. En zie: onze blikjes massa smelten we om tot staal. IJzer, papier en plastic spelen weer onbetaal baar hun rol. "Recyclen" heet dat simpele beginsel officieel. Zo officieel, dat we haast zouden denken daar als nederig partikulier geen boodschap aan te hebben. En dat zou jammer zijn. Want neem nu glas. Wat proppen we met onze lege flessen of potten nu eigenlijk in de vuilnis zak? Om te begin nen: De beste grondstof voor glas. Want dat is... glas. Door het niet opnieuw te maken uit zand, kalk en soda besparen wij 35% energie. En gebruikt glas is er steeds opnieuw weer goed voor. We leveren in Nederland met elkaar zo'r 400 miljoen kilo gebruikt glas. Op zichzelf al grondstof genoeg om even in een doosje apart te zetten. En in de glasbak te werpen, nietwaar? Maar er is warempel nog wel méér. Heel simpel; het spaart u ruimte ii de vuilniszak. En glas en glasscherven zijn nu eenmaal gevaarlijk voor de ophaaldienst en hun mensen. Moeten we dan nog reppen over 't afgraven var zand, nodig voor de nieuwe aanmaak van glas? De verarmende invloed op 't milieu, op plant en dier in de omgeving5 Overal worden de glasbakken loyaal gevuld. In Frankrijk, België, Duitsland. Ook grote delen van ons lanc zijn al aan de bak. In meer dan de helft van de gemeenten staan al glasbakken, Daarmee wordt nu al 75 miljoen kilo glas ingezameld. Zet ook üw glas apart en breng 't er even heen. Dan lukt het vast om met z'n allen méér dan 200 miljoen kilo in te zamelen en dit is dan ruim 50% van al het afvalglas. Waarom dat kan? In heel wat gemeenten zijn de mensen op weg naar dat percentage of er inmiddels al voorbij. Dus met z'n allen aan de bak. De glasbak is nóóit te ver! 3-2-kombinatie Modern wandmeubel Wie oog heeft voor het detail zal ontdekken dat dit eetkamerinterieur met de grootste zorg is gemaakt. De meubel makers hebben de massief eiken stoelen voorzien van een zadelzitting waardoor u lang en komfortabel aan tafel kunt blijven (10 jaar garantie op de stoelen). De massief eiken tafel heeft een afmeting van 145 x 80 cm. >j 15,50 Stoel als afgebeeld 220.- Beter Modisch Slapen Wij weten er alles van plezierige eiken bijzetfauteuil met hoge rug en degelijk zitkomfort. HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 12 MEI 1982 PAGINA 10 Burgemeester en wethouders van Schiedam; gelet op artikel 1.4 van de Drank- en Horecaverordening en de op 17 november 1981 vastgestelde Regeling met betrekking tot aanvragen „vestigingsvergunnin gen" en de bezwarenprocedure ingevolge de Drank en Horecaverordening; maken bekend: dat bij hen de hierna vermelde aanvragen ingevolge het bepaalde in de Drank- en Horecaverordening zijn ingekomen: 211. van mevrouw J. S. Woermeijer te Schiedam een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een café in het pand Rubensplein 26; 212. van de heren A. Klerks en R. A. F. Vijgeboom te Schiedam respectievelijk Rotterdam een aan vraag met betrekking tot de exploitatie van een koffieshop in het pand 's-Gravelandseweg 569; 213. van de heer T. N. V. Neer voort te Schiedam na mens Hondensportcentrum Vijfsluizen een aan vraag in verband met de exploitatie van een kantine nabij het volkstuincomplex Vijfsluizen; 214. van de heren I. Amanet en A. R. Yilmaz te Slie- drecht een aanvraag met betrekking tot de ex ploitatie van een turks broodjeshuis in het pand Broersveld 23; 215. van de heer Y. Y. Hu te Schiedam een aanvraag in verband met de exploitatie van een chinees- indisch restaurant in het pand 's-Gravelandse- weg 614-616; 216. van de heer V. Terranova te Den Haag een aan vraag met betrekking tot de exploitatie van een ijssalon in het pand Hoogstraat 52b 217. van de heer A. M. van Steenoven te Schiedam een aanvraag in verband met de exploitatie van een café in het pand Rozenburgerplein 16b; 218. van de tennisvereniging Schiedam-Noord te Schiedam een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een sportkantine op het tennis- complex direct ten noordwesten van verpleeg huis „De Drie Maasstede"; 219. van de heer E. P. Boersma te Hellevoetsluis een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een snackwagen aan de Eduard van Beinum- laan hoek Jozef Oreliosingel; 220. van de heer H. H. Groen te Schiedam een aan vraag met betrekking tot de exploitatie van een snackbar in het pand Ampèrestraat 1; 221. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag in verband met de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand 's-Gravenlandseweg 298; 222. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand 's-Gravenlandseweg 567; 223. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag in verband met de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand Van Heekstraat 15; 224. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag in verband met de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand Emmastraat 1; 225. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand Ringersstraat 1; 226. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag met betrekking tot de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand Westfrankelandsedijk 9; 227. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag in verband met de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand 's-Gravelandseweg 557; 228. van de stichting Bedrijfsrestauratie Nederland te Rotterdam een aanvraag in verband met de exploitatie van een bedrijfskantine in het pand 's-Gravelandseweg 565; De aanvragen en de andere ter zake zijnde stukken liggen op de secretarie, afdeling Algemene en Bur gerzaken, Emmastraat 1 te Schiedam, ter inzage en wel tot vrijdag 11 juni 1982 elke werkdag van 09.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.15 uur. Gemotiveerde bezwaren tegen één of meerdere aanvragen kunnen tot vrijdag 11 juni 1982 schrifte lijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de chef van de afdeling Alge mene en Burgerzaken van de secretarie, Postbus 1501 te 3100 EA Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (bij bu reau Algemene Zaken, tel.nr. 010-260500 toestel 144), kunnen tot één week voor bovengenoemde da tum mondeling bezwaren worden ingebracht, waar bij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvragen tussen het bevoegd gezag, de aanvragers 9n de overige aan wezigen. Schiedam, 13 mei 1982. Burgemeester en wethouders van Schiedam, de secretaris, M. J. Blok dë burgemeester, G. J. te Loo In onze gemeente staan heel wat glasbakken* Wat heeft dat nou voor zin? Hierover spraken zii! someemtm Royale kombinatie uitgevoerd in soepel rundleder. De hoge rug draagt bij aan het optimale zitkomfort. Eigentijds wandmeubel in bali-bruin. Met sfeervolle indirekte verlichting. Geschikt voor uw televisietoestel. Afmetingen 185 cm breed, 195 cm hoog en 45/54 cm djep. Ook verkrijgbaar in bahama-biank. 3* Deze eiken kast met massief front schenkt u dubbel kijkgenot en is specifiek ingericht voor uw kijk- en luisterapparatuur. Met ingebouwde, 4-voudige wandkontaktdoos. Hoog 147 cm, breed 115 cm, diep 54 cm. VLAARDINOIN ENERGIEWEG 21, 2000 meter leenkamers Vrijde* kooperend 7-0

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 10