Windmill sportiefste ploeg WALDO door Adri Boer Bingo bij de Rietzeilers Winnaars P.C. Vrijheid Zanger Jerry Mclean Eindstand: Uitslagen karperconcours Finale Prijsuitreiking Over 5 minuten staat uw*huurauto klaar bij Waldo Sportieve strijd RANDSTAD-EDITIES VERSCHIINEN IN HET GROOTSTE DEEL VAN ZUID-HOLLAND. 35 EDITIES. WEKELIJKS TOTAAL OPLAGE 1 MILJOEN. Zanger Jerry Mclean alias Hans Stolk vermaakte het publiek. SCHIEDAM VLAARDINGEN Het negen de Horeca-voetbaltoernooi, dat dit jaar voor het eerst onder de naam „Randstad Edities Horeca Toernooi" op zondag (Eerste Pinkster dag) op het SVV sportpark in Harga is ge speeld, heeft ook dit keer weer aan alle ver wachtingen voldaan. De doelstelling van het toernooi, om te spelen voor een liefdadig doel, bracht 12.800,- op voor de Stichting Lentefeest. Aangetrokken door het ideale weer bezochten tweeduizend bezoekers de wedstrijden. Ook de sportiviteit en de geweldige sfeer, een eerste streven van de organisatie, voerden da ook de boventoon aan. Mede debet hieraan waren de tien scheidsrechters, te weten Dick van Ham, Aad de Raay, Ruud Slavenburg, Frans Slavenburg, Rinus Hendriks, Gé Beek huis, Karei Schimmel, Dolf de Ruiter, Theo Bezemer en Jaap de Bruin. Deze hebben de in totaal 57 gespeelde wedstrijden voortreffelijk geleid en de royale geste van ,,Ton van den Berg's Tapijtcorner" om deze arbiters met hun dames een diner aan te bieden was hier een duidelijk bewijs van. Het winnende team van Centrum West met geheel links staande een gelukkige Rinus van der Most. Bijzonder veel lof werd ook van alle kanten toe gezwaaid aan de organisa toren Dick van Gelderen en Henk van der Veer, die samen met Aad van der Windt, als coördinator van de scheidsrechters en Aad Dekkers die het ge hele wedstrijdschema heeft geleid, de toernooi- commissie vormden. De organisatoren Dick van Gelderen en Henk van der Veer. Ruud van Houwelingen reikt Randstad Edities wisselbokaal uit aan Rinus van der Most van Centrum Wes^. Er was veel belangstelling voor het toernooi. HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 2 JUNI 1982 PAGINA 13 - 'i J? Randstad Edities Horecatoernooi gewonnen door Centrum West Nieuwe Stadsblad De minst gepasseerde doelman was Hans Stolk van het gelijk namige café. Het enigste doel punt dat hij tegen zich kreeg, was in de wedstrijd tegen Cen trum West welke in 1-1 ein digde. Deze sympathieke doel man heeft ook aan het toer nooi meegewerkt om de sfeer te verbogen. Als zanger Jerry Mclean heeft hij op het podi um de toeschouwers van zijn bekende nummers laten genie ten en ook heeft hij bij het Rad van Avontuur zijn mede werking gegeven. De prijs voor de minst gepasseerde doelman was beschikbaar ge steld door Stichting Lente feest. De meeste prijzen waren uit eindelijk voor de winnaar van het toernooi, café Centrum West van de Vlaardingerdijk hoek Rembrandtlaan. Eige naar Rinus van der Most, mocht uit handen van Ruud van Houwelingen als eindre dacteur Rijnmond van de Randstad Edities als eerste de wisseltrofee in ontvangst ne men. Op humoristische wijze zei Van Houwelingen dat hij dit graag deed en hoopte deze Randstad Edities bokaal een mooi plaatsje zou krijgen in café Centrum West. Ook be dankte Ruud van Houwelin gen de organisatoren voor het fantastische werk wat zij ook deze dag weer verricht had den. Als eerste prijs kreeg Rinus van der Most een klok over handigd. Ook de wedstrijd bal, waar de finale mee was gespeeld en beschikbaar ge steld door aannemings- en sloopbedrijf Nol van de Ma- rel, mocht door Centrum West worden meegenomen. Een verzilverd zeilschip da< aangeboden was voor de winnaar van het toernooi door Cees den Tuinder werd ook door Rinus van der Most op hoge prijs gesteld Het was maar goed dat de 250 buttons die Hans Been hakker als prijs had uitge loofd voor het winnende team nog niet gereed waren, anders had Van der Most er haden tekort gekomen om zijn verworven trofeeën te vervoeren. SCHIEDAM De Karna- valsvereniging De Rietzeilers organiseert wederom een bingo avond en wel op: dinsdag 8 juni in zalencentrum Irene, Nieuwe Haven 155 te Schiedam. Aan vang 20.00 uur. Iedereen, óók niet leden zijn van harte wel kom. Naast het bekende prijzenpak ket met een dames of herenrij wiel, stofzuiger, tuinset, tele foonkastje, koffers enzovoorts is er echter deze avond een gratis hoofdronde voor iedere bezoe- ker(ster). De hoofdprijs van deze gratis hoofdronde heeft een waarde van 250, De netto opbrengst van deze bingo avond is zoals altijd be stemd voor alle Schiedamse ge handicapten. Een klein dieptepuntje was er wel bij de prijsuitreiking, maar daar hadden de organisatoren geen schuld aan. Evenals vorig jaar schitterde ook nu weer café De Zon bij de prijsuitrei king door afwezigheid. Heel laat in de avond kwam aan voerder Jan Blom zijn gewon nen trofee nog in ontvangst nemen, maar toen was ieder een allang naar zijn eigen stekkie gegaan om het negen de Horecatoernooi feestelijk af te sluiten. 1. Centrum West 2. De Zon 3. De Amstelbron 4. 't Sterretje 5. Wagenwiel, 8 punten 6. café Stolk, 7 punten 7. 't Westen, 7 punten 8. Martien Plantage, 6 punten 9. Cartouche, 5 punten 10. 'd Artagnan, 5 punten 11. Rotterdam, 5 punten 12. De Kroon, 4 punten 13. Arepol, 4 punten 14. Peaton Place, 4 punten 15. Terminus, 3 punten 16. Boemerang, 3 punten 17. Windmill, 2 punten 18. Mon Ami, 2 punten 19. Posthoorn, 2 punten 20. The Old Posthoorn, 2 pun ten 21. De Kuil, 1 punt 22. Klein Thalia, 1 punt 23. Nieuwe Brug, 0 puntena 24. Gympie, 0 punten 25. Soc. De Doelen, 0 punten SCHIEDAM Het karpercon cours dat de hengelsportvereni ging „Schiedam en omstreken" op 29 mei heeft gehouden is een grandioos succes geworden. De prijs voor de grootste karper ging naar de heer A. Lanser met een karper van 78 cm. De eerste prijs voor het totaal aantal cm. karper ging naar: 1. P. Konings, 167 cm. (3 karpers). 2. A. Lanser, 146 cm. (2 karpers). 3. A. Brenkeler 142 cm. (3 karpers). 4. J. E. Kortland, 124 cm. (2 karpers). 5. H. Harte, 118 cm. (2 karpers). 6. C. Terlouw, 116 cm. (2 karpers). 7. G. L. Govers 112 1/2 cm. (2 karpers). 8. N. Rouminper 109 1/2 cm. (2 karpers). 9. J. de Vries 109 cm. (2 karpers). 10. J. P. Schrumpf 109 cm. (2 karpers). SCHIEDAM De Schiedamse winnaars van de wedvlucht voor duiven naar Corbeil (mid den Frankrijk) van P. V. de Vrijheid zijn achtereenvolgens: 1 en 4. J. Wenteler 2. J. v.d. Vijver en zn. 3 en 8. C. Zantboer 5. Joh. Bakker 6, 7 en 9 Robart- v. Diest. 10. S. v. Pelt. groepen en overal werd strijd geleverd, immers de poulewin naars en de drie beste tweede plaatsen van de vijf pouls kwamen in aanmerking voor de voorronden van de finales. De poulewinnaars waren A. 't Sterretje; B. Amstelbron; C. Wagenwiel, D. Stolk en in E. Het Westen. Om de voorron den compleet te maken wer den hieraan toegevoegd Cen trum West, Martien Plantage en De Zon. 't Sterretje schakelde Het Wa genwiel uit met 1-0 en De Zon had weinig moeite met Mar tien Plantage en won met 3-0. Centrum West plaatste zich voor de halve finale door met 1-0 van Stolk te winnen en De Amstelbron deed dit eveneens door een 1-0 overwinning op Het Westen. Na loting kwamen in de hal ve finale uit 't Sterretje te gen Centrum Cest en De Zon tegen De Amstelbron. De wedstrijd tussen 't Sterretje en Centrum West had veel hoogtepunten, maar doel punten vielen er niet, zodat strafschoppen de finalist moesten aanwijzen. Cen trum West was hier de ge lukkige. De Zon had weinig moeite met het elftal van De Amstelbron en door een 4-1 overwinning plaatste zij zich eveneens voor de finale. Voor de derde en vierde plaats werd geen wedstrijd gespeeld en hier moesten strafschoppen de beslissing brengen. Bij De Amstelbron was men hier de gelukkige. Het hoogtepunt van het toer nooi was ongetwijfeld de fina le. Onder leiding van scheids rechter Dick van Ham, die ge assisteerd werd door de grens rechters Aad de Raay en Frans Slavenburg werd op het hoofdveld van SVV hier de beslissende strijd uitgevochten. Dat de vermoeidheid van zo'n toernooidag boekdelen spreekt was duidelijk merkbaar eh de verzorgers, Jan Roeling van Centrum West en Theo Jonge notter van De Zon, moesten dan ook herhaaldelijk het veld in om de spelers van hun spierpijn te verlossen. In de eerste helft was de ploeg van De Zon, welke als coach Martinit trainer Joop Schop had, iets meer in de aanval, maar de counters van Cen trum West waren erg gevaar lijk. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid, maar doelpunten vielen er niet. Kort voor het einde werden bij Centrum West twee spelers gewisseld. Nico de Vries en Peet van der Waal gingen er uit en hun plaatsen werden in genomen door Cock Zey en Cock van der Tuyn. Coach Wim Molenaar: „Dit hadden wij bewust van tevoren afge sproken met aanvoerder Henk van Loenen. Bij een gelijkspel zouden strafschoppen de be slissing moeten brengen en de twee ingezette spelers zijn ook in hun vereniging hier de aan gewezen mensen voor". Dat deze taktische zet voorde len heeft opgeleverd was dui delijk, want Centrum West schoot vier keer raak en De Zon miste er twee. Coach Joop Schop van De Zon: „Onbegrijpelijk, we spelen zeven wedstrijden en verliezen er geen één. Dit was vorig jaar ook al zo en ook toen werden we door strafschoppen naar de twee de plaats gewezen". Voor de prijsuitreiking was men 's avonds in grote, getale opgekomen naar café restau rant De Amstelbron. Een rijk gesorteerde prijzen tafel moest dan ook verdeeld worden. De sportiviteitsprijs werd ge wonnen door Windmill met 19 punten, deze waren door de scheidsrechters samengesteld. De bokaal, geschonken door Jan van de Water van Peaton Place werd door aanvoerder Nico van Huët in ontvangst genomen. Het team met de meest ge scoorde doelpunten was 't Sterretje en deze mocht de prijs, geschonken door aanne mings- en sloopbedrijf Van Gulik-Jongeneel, ontvangen. Het sportprijzenhuis De Bo kaal uit de Passage had een prijs beschikbaar gesteld voor de best geklede speler van het toernooi en Giel Gouka van De Zon kwam hiervoor in aanmerking. De prijs voor de meest gepas seerde-doelman was voor Joop van der Velden van Sociëteit De Doelen en deze prijs was beschikbaar gesteld door de voorzitter en vice voorzitter van de Schiedamse sportraad Herman Posthoorn en Arie Verlinde. In vier wedstrijden had hij 42 maal de bal uit het net moeten halen. Van der Velden: „Toch een leuk toer nooi en volgend jaar doen we zeker weer mee". 1 BELOOFD: Telefoon 010- 263705 (makkelijk nummer!). Nu even bellen, dan staat over 5 minuten elke wagen, van comfortabele middenklasser tot ruime bestel (BE rijbewijs), tot in de puntjes opgepoetst voor u gereed. Asbakjes leeg. Kleedjes geborsteld. Tank vol. Ramen gezeemd. Vraag onze prijslijst met alle typen huurauto's eens aan (even bellen!). Ook dat wordteen plezierige verrassing. Singel 41-45 3112 GS Schiedam Tel. 010-26 3705 De 25 deelnemende horecabe drijven waren verdeeld in vijf

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 13