Spannende slotwedstrijd in hengelkampioen schap Gluur af faire" in doofpot w Beloofd is beloofd: WALDO a Ruim 16 mille in collecte E.H.B.O. Stadsblad Bokaal Bowling Competitie Poffer- kraam Klokkendief achterhaald Indonesische evangelist in Schiedam HET BESTE WAT UW VOETEN KAM OVERKOMEN Is schaanan van aan arkand schoantharapauts RUTTEN SPECIAALSCHOENEN Windsurfers Attentie! GEBIT STUK r CITROËN RANDSTAD-EDITIES VERSCHIINEN IN HET GROOTSTE DEEL VAN ZUID-HOLLAND. 35 EDITIES. WEKELIIKS TOTAAL OPLAGE 1 MILJOEN. Bedieningskosten Oefenprogramma Standen Cricket Diplomazwemmen Eén van de drie bowlingploegen van SSC Harga. Staand v.l.n.r. Ron van Nielen, Riekus de Goede, Ed Pak. Zittend Gien Pak en René de Goede. Het afgekeurde ontwerp dat de Welstandscommissie „chaletachtig" noemde en „vol tierelantijnen". „Een voetbalkantine" vond weer een ander. Visser heeft inmid dels een alternatie? dat hopelijk wel wordt goedgekend. V De juiste leest voor vrijwel elke voet Keus uit de beste Nederlandse merken Het beste advies voor al uw voetproblemen Grote kollektie voor losse steunzolen, ook luxe schoenen Korrektie van voeten en houding d.m.v. stabiliserende zolen in de schoen. Eigenaar H. Bosveld van 's-Gravensandestraat 56, telefoon 154128 Nederlandse vereniging van schoentherapeuten MAANDAG GESLOTEN Voor voetverzorging en alle voorkomende klachten aan nagels, tenen e.d. na tel. afspraak naar: Chiropodiste Mw. E. den Boer Rotterdamsedijk 192b, Schiedam, tel. 730178 Kompleet surfpakket: Surfplank, surfpak. surtschoenen, imperiaal en spanbanden voor 1495,— Wij leveren o.a. Alpha, Wayler, Mistral, Sailboard, Windsurfer, Sainval, F-2, Tor nado, Hurricane, Windmill, Favorite, Spanel Ace+Turbo Tiki, Point, Klepper e.v.a. Kom eens kijken naar onze sortering surf- pakken, een kompleet pak reeds v.a Diverse inruilplanken v.a. 695. Lessen, verhuur en reparaties; Dewi is er goea voor! J. VERINGMEIER G. W. Kentie, AFWEZIG U koopt banden,Waldo loopt tegelijk uw auto na. (gratis) HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG - 9 JULI 1982 PAGINA 13 Nieuwe Stadsblad Op de algemene ledenverga dering van de wandels portvereniging DST (De Schiedamse Tippelaars) werd onlangs verzocht om een nachtwandeltocht te or ganiseren voor de eigen le den. Gelet op de diverse aktiviteiten in de komende tijd is het toch mogelijk om deze nachtwandel tocht te houden van zaterdag 21 op zondag 22 augustus. De afs tand van deze tocht zal onge veer 25 kilometer zijn. De starttijd is om elf uur 's a- vonds vanuit het clubhuis aan de Singel. Diegenen die be langstelling hebben om aan deze tocht deel te nemen moe ten zich in elk geval voor 14 au gustus opgeven. In het clubblad „De Dukdalf" van de watersportvereniging De Schie schrijft men het vol- gende: „De bedieningskosten van de rolbrug met de weekein- den door B W van Schiedam gesteld op 60 gulden per ope ning. Dat is per weekeinde dus 180 gulden en voor het hele seizoen ongeveer 4.700'00. Bovendien moeten wij zelf voor één bedie ningsman zorgen, anders wor den de kosten verdubbeld. Het bestuur is van dit besluit van B W geweldig geschrok ken en heeft met kracht hierte gen geprotesteerd. Bovendien heeft het bestuur ideeën aange geven om de bediening veel goedkoper te laten geschieden, zowel voor ons als voer de ge meente Schiedam. Voorlopig worden de kosten „onder protest" betaald, in af wachting van advies van de ju ridische adviseur van het KNWV. Het oefenprogramma van de voetbalvereniging EDS is: zon dag 1 augustus DBGCEDS, woensdag 4 augustus StrijenEDS, zondag 8 augus tus PoortugaalEDS, woens dag 11 augustus Oude MaasEDS, zaterdag 14 augus tus deelname aan het zilveren Hoorn-toernooi in Nieuwen- hoorn, woensdag 18 augustus EDSSparta, woensdag 25 au gustus EDSLMO en vrijdag 27 augustus is het EDS senior junior toernooi. De standen in de bowlingcom petitie voor sportverenigingen is: Vroege league 1. GTB14 punten 2. Excelsior'209 punten 3. Schietclub Schiedam8 1/2 punt 4. SVDPW8 1/2 punt 5. TC Rijnmond8 punten 6. DHS7 punten 7. SSC Harga 8. Olympus7 punten 9. OLDI6 punten 10. De Watervrienden.. 5 punten Late league 1. Alliantie13 punten 2. UVG9 punten 3. WK9 punten 4. Martinit7 punten 5. Hermes DVS6 punten 6. HBSS6 punten SCHIEDAM De vorige maand gehouden collecte van de Kon. Ver. voor E.H.B.O. kreeg een bevredigende op brengst. In de bussen van de afdeling Kethel kwam 5.920 en de col lectanten van de afdeling Stad verzamelden het mooie bedrag van f 10.252,80. Het totaal kwam aardig over een met de opbrengst van vorig jaar. Het bedrag gaat dienen voor aankoop van oefenmate riaal en verbandmiddelen. De dienstverlening aan de bur gerij zoals het aanwezig zijn op sportvelden en grote even ementen blijft hierdoor gewaar borgd. 7. NOAD6 punten 8. sportschool Lagerwaard 5 punten 9. FC Nieuwland'66 3 punten Na een vrije zondag voor het standaardteam van Evcelsior'20 cricket en de prachtige weds trijd vorige week tegen VOC uit gaan de Schiedammers zondag naar HBS in Den Haag. De Hagenaars behaalden zon dag een duidelijke zege zodat na een vrij zwakke start dit team weer aardig op dreef is. Excelsior'20 verschijnt met enige invallers. Tot nu toe zijn de volgende tien spelers aangewezen: K. Gouka, H. Gouka (deze laatste speler verkeerd nog steeds een bijzon dere vorm en zal met zijn snelle deliveries het grote gevaar voor de H.B.S.-ers moeten zijn), W. Schewe, B. Kornet, H. Kornet, L. Kornet, R. de Leede, E. v.d. Hoeven en M. Metaal en R. Go- mes. Het tweede elftal gaat eveneens naar Den Haag. Deze heren zul len uitkomen tegen de buurman van H.B.S. t.w. Quick H 3. W. van Gelderblom heeft weer redelijk de zaak onder contrcle en zit in de lift na twee over winningen resp. tegen Hermes en U.D. (D? Koninklijke). Op Thurlede is zondag cricket te zien van Excelsior 3 tegen Union 1. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen A.C.C. zal Henk Rensman zijn vrij jonge team weer de nodige inspiratie moeten geven om aansluiting te blijven hou$den in de race om de bovenste plaatsen. I.v.m. ook weer afwe zig zijn door verblijf in zonnige streken doen ditmaal twee oude rotten mee uit de veteranen- groep n.l. Th. Bierhuizen en G. de Leede. Op 12 juli speelt een Excelsior- team tegen Cardiff C.C. uit Engeland. Maandag dus cricket van internationale klasse. Op de zaterdag wordt er thuis ge speeld door het jeugdteam: de z.g. B-ers komen uit tegen Hil versum. Aanvang 13.30 uur, terwijl om 13.00 de veteraanen acte de presence geven tegen V.U.C. uit Den Haag. De heren zullen hun eerste plaats moeten kunnen waarmaken. In zwembad zuid aan de West- frankelandsedijk is weer voor de diverse diploma's gezwom men. Als commissie van het bad waren vertegenwoordigd Frieda Keijzer en Martin Baron en voor de KNZB was P. Neele- maat aanwezig. Voor het diploma A slaagden: Martijn Ouweneel, Martijn de Bruin, Piedro van de Heuvel, Suzan van Schijndel, Martine de Ruiter, Edgar Hart, Jimmy van der Stelt, Patrick de Lobel, Anton Zuidwijk, Tayfun Ak- kurt, Bas van Noordt, Edwin van de Leur, Remco Hoogstad, Ivan Weerman, Geoffrey Ro- meijn, Aubrey Trouborst, Ca- rola Baartmans, Jeroen Baart- mans, Esther van der Heiden, Wendy Kinneging, Tutger On gering, Renout Nierop, S. Ku- cukbaruteu, mevr. H. van Eer, Corrie van de Bas, mevr. A. C. Oosterman, A. Bijloo, Erkan Sa- hin, Leon Kars en Danielle van Opzeeland. Voor het diploma B slaagden: Hanke Bruseker, Dennis Bee- rends, Jerry van Schijndel, In- grid de Kok, Ingrid van Ger- ven, Edmee Hijmans, Danny Klepke, Mariska de Jager, Mi chel de Jong, Esther Gerrets, Dennis Stout, Colinda Luijken, Tjaddy Benner, Sylvie Ballijns, Mirella van Rooijen, Diana Quak, Abbey \»n Tessel, Esther Weber, Laura van Erk, Desiree de Brons, Enrico Suijkerbuijk, Alfred Kers en Yvonne Knik- man. Voor het C-diploma slaagden: Mirelle Molenaar ón Bart Meer hof. SCHIEDAM Een spannend slot beleefde woensdagavond de door de H.S.V. Schiedam en Omstreken georganiseerde hengelsportserie, met als inzet het kampioenschap van Schiedam 1982. Na twee wedstrijden was het een waar gedrang in de kop van het klassement waarin de ver schillen slechts luttele centime ters bedroegen. De loting van de visplaatsen, de SCHIEDAM In de bow lingcompetitie voor sportver enigingen doet de korf balvereniging SSC Harga ook al voor het vijfde jaar mee. Bestuurslid technische zaken Freek Veer hierover: „Wij overbruggen hiermee het zo merseizoen want het onder linge contact tussen de leden is erg belangrijk". SSC Harga heeft voor de bowlingploeg 16 man be schikbaar en elke week speelt er een andere ploeg van vijf spelers. Bij Harga is gesteld dat iedereen de kans moet hebben om de bow- lingsport te beoefenen. „Wij kunnen een bowling- ploeg opstellen met vijf goede bowlers, maar dat is niet onze bedoeling. We willen een 9e- zellige avond houden. Ik ben namelijk bamg zoals het nu bij verschillende verenigin gen gaat dat het in de ko mende jaren meer een pre statie competitie gaat wor den, in plaats van een gezel lig avondje bowlen. Hier heeft de organisatie geen schuld aan", benadrukt Freek Veer uitdrukkelijk, „maar het zijn zuiver de ver enigingen zelf, zij moeten binnen hun vereniging actie voeren voor deze gezellig heidscompetitie. Wij benade ren het bowlen voor ons ple zier en zo moet het ook bij de andere verenigingen zijn". De korfbalclub SSC Harga is nog steeds groeiende. Mo menteel heeft de vereniging 6 jeugdploegen en 4 senior- ploegen. Korfbal is een teamsport die gemengd beoe fend wordt. Freek Veer: „Dat gebeurt al 80 jaar en dat zal wel zo blij ven ook. Ook bij de bowling- ploeg zitten veel dames, maar dat is ook bij andere vereni gingen zo. Dat maakt het toch wel een stukje gezelli ger". Terugkomend op ons be richt over de bouw van een poffertjeskraam op de Maasboulevard, dient te worden gezegd dat de af gedrukte tekening niet het ontwerp was dat door de. welzijnscommissie als niet- acceptabel werd afgewe zen. Het achtkantige bouwsel, geplaatst op vloedpallen is door Hans Visser niet bij de gemeente ingediend. De bouwplaats moet nog worden bepaald zodat een poffertjeskraam op palen mogelijk niet nodig zal zijn. Bijgaande projecttekening is wél bij de gemeente in gediend. Thans zijn met de betrokken instanties, waaronder de welzijns commissie besprekingen gaande. Eerste te bekijken of een wijziging valt aan te brengen in de ontwerpte kening omdat het project is aangepast aan de archi tectonische eisen. Een tweede plan heeft Hans Visser nog achter de hand. De kostenfactor zal echter bij de besprekingen een belangrijke rol gaan spelen. Hans Visser is er van overtuigd, dat de pof fertjeskraam er zal komen en... zo spoedig mogelijk. SCHIEDAM Een dief die woensdagmiddag tegen slui tingstijd een Twentse klok roofde bij een juwelier aan de Hoogstraat, werd korte tijd later gearresteerd. De juwe lier die de diefstal zag gebeu ren, waarschuwde terstond twee passerende agenten. Aangehouden werd een 29-ja- rige Rotterdammer. De man bleek inderdaad in het bezit van het gestolen uurwerk. Naar later kwam vast te staan had hij kort te voren gepoogd, zes jasjes te stelen uit een kledingwinkel aan de Hoogstraat. Een grote partij schoenen vormde de buit van onbekende inbrekers die deze week een opslagplaats van de firma Ki- manex aan de Polderweg plun derden. Twee personen, in het bezit van een onverantwoord aantal schoenen zijn inmiddels door de politie aangehouden. De zaak is nog in onderzoek. Waarschijnlijk volgen eerdaags nog meer arrestaties. een minder gunstig dan de an dere, en tevens de bijtlust van de vissen waren van invloed op de laatste ronde. Dit laatste was, gezien het zo merse weertje, een kolfje naar de hand van de talrijke deel- nemden „cracks", want de vissen haddem veel trek. Er is dan ook over het algemeen goed gevangen en dat maakte het verblijf aan de waterkant attractief voor iedereen. Na veel rekenwerk van de arbi trage maakte voorzitter B. Sleeuwenhoek van S. en O. de resultaten bekend. Eerst het dagklassement: Win naar is hier geworden J. C. v.d. Akker, met een vangst van 514 cm. maatvis. Deze sportvisser had voor de twee voorgaande wedstrijden verstek laten gaan wat gezien kan worden als, het missen van de boot in het kam pioensklassement. N. A. van Dongen werd tweede met 288 cm vis; M. Martijn derde met 287 cm; Huib Rom- bouts vierde gedeeld met E. Krabbendam beidem met 265 cm. vis. Tot de algemeen kampioen van Schiedam 1982 kon worden uit geroepen de Maassluizer Huib Rombouts met een totaal aan vis groot 794 cm. Met slechts 2 cm. verschil ein digde M. Martijn op de tweede plaats. Met 734 cm. vis werd H. van Zetten derde. Tot de eerste vijf behoorden verder: 4. D. Boomsma (Vlaardingen) 727 cm.; 5. M. Tintel met 716 cm. vis. De bekers van het kampioens klassement waren fraaie kunst werkjes. Dag- en serieprijzen bestonden uit vette waardebon nen. Woorden van dank had de heer SLeeuwenhoek voor de wedstrijdcommissie en de talrijke controleurs aan de waterkant. Zaterdag 17 juli krijgen deze controleurs hun jaarlijkse onderlinge con cours, eveneens te houden in wat eens de Poldervaart is ge weest. SCHIEDAM De „gluuraffaire" bij de Sociale Dienst wordt niet tot de bodem uitgezocht. Opnieuw hebben drie raadsleden van het CDA een kort en ontwijkend antwoord gekregen nadat zij burgemeester en wethouders voor de tweede keer over deze zaak schriftelijke vragen hadden voorgelegd. Al geruime tijd circuleren er geruchten dat ambtenaren van de sociale dienst bij hun cliën ten door de ramen gluren om te kijken „wie bij wie in bed ligt". Dit spioneren zou resulteren in kortingen op uitkeringen. De beschuldigingen werden en kele maanden geleden geuit door de voorzitter van de Partij van de Arbeid in Schiedam, Ruurt van der Veer. SCHIEDAM Op zondag 18 juli spreekt in de Havenkerk de uit Indonesië afkomstige evangelist Mei Tari. De bij eenkomst in deze sfeervolle kerk aan de Lange Haven be gint om drie uur 's middags, en toegang is geheel vrij. Organisator van deze evangeli satie bijeenkomst is de Stichting Johan Maasbach Wereldzen ding uit Den Haag. Mei Tari, afkomstig van het ei land Timor in Indonesië, is een evangelist, die vooral bekend heid kreeg door de boeken die hij schreef over de grote geeste lijke opwekking, die in 1965 op het eiland Timor plaatsvond. In een aantrekkelijk ooggetui- geverslag schrijft hij over vele wonderlijke gebeurtenissen. Moslims en christenen, hei dense priesters en tovenaars, al len zagen en bekenden Gods kracht. Onder het regiem van president Sukarno trok Mei Tari de aan dacht door zijn studieresultaten en een gratis studie in Moskou werd hem aangeboden. In deze periode nam de opwekking in Timor een aanvang, en hetgeen hij daar beleefde, veranderde zijn leven totaal. In plaats van naar Moskou te gaan, ging hij het Evangelie van Jezus Christus prediken, teza men met tientallen anderen ge durende 5 jaar. Kortedijk 123, Vlaardingen, telefoon 010 - 355255 Joubertatraat 9, Maaaaluia, telefoon 01899 - 13760 Een uitnodiging van de CDA- ers Van Raalte, Hellwig en Van Lingen aan Van der Veer om deze beschuldigingen te bewij zen, werd via b en w van de hand gewezen. B en w bleken ook niet bereid, een onderzoek in te stellen naar de controles die de GSD op haar cliënten uitoefent, zoals het CDA gevraagd had. De reden dat juist de confesssio- nelen deze zaak uitgezocht wil len zien ligt in het feit dat de so ciale dienst onderdeel uitmaakt van de portefeuille van CDA- wethouder Riet Taverne. Die portefeuille is door Van der Veers opmerkingen bedoezeld. In hun laatste antwoorden zeg gen b en w dat zij geen aanwij zingen hebben waaruit zou blij ken dat de controles door de so ciale dienst op andere dan toe laatbare wijze wordt uitge voerd. Van der Veer zou zijn bewerin gen inmiddels hebben af gezwakt en gezegd hebben dat zijn woorden vooral een figuur lijke betekenis hadden. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131, telefoon 010-261417 huisarts tot 9 augustus a.s. waarneming voor dringende gevallen: M. Klinkum, huisarts, R. de Beerenbroucklaan 16, telefoon 709873 P. A. R. Rombouts, Smetanalaan 26, telefoon 712265 Spreekuren uitsluitend volgens telefonische afspraak. In weekend waarneming via boodschappendienst telefoon 20661T Voordelige banden vindt u niet alleen bij een banden^ specialist. Kom maar eens bij Waldo kijken. Dan kijken we verder. Gratis. Naar de hele auto. Remblokjes, uitlaat, schokbrekers, alles. Bandenspecialist zijn wij ook. Maar alsCitroën-dealer wil je je graag helemaal waar i^/.. Singel 41-45 3112 GS Schiedam Tel. 010-26 24 30 maken Stofzuigeronderdelen, voor alle merken! Koolbor stels, slangen, plastic zuig- buizen, borstels, papieren stofzakken, kleine zuigmond- jes. Onderdelenshop „ELEC- TRO-TECHNIEK", Broers- veld 11-12, Schiedam. Ook uw oude auto is geld waard, 25,- tot 1500,- voor elke complete auto. Te vens alle onderdelen. Tel. 702964, b.g.g. 156068. Nu Marconistraat 4, Vlaardin gen. Tevens vrijwaringsbe- wijs. Te koop gevraagd. „De Vormer" vraagt te koop, en geeft als enige GARANTIE- prijzen voor uw in goede staat verkerende spullen. Bankstellen 50,- tot 750,-, grote koelkasten 30,- tot 175,-, kleine koelkasten 20,- tot 100,-, gasfornui zen 25,- tot 250,-, eet- hoeken 25,- tot 350,-, gashaarden 20,- tot 350,- wandmeubels 30,- tot 500,-, onyx tafels 30,- tot 125,-, onyx minisets 30,- tot 125,-. Tevens vragen wij: complete inboedels, slaapkamers, radio-installa ties, schilderijen, platteel, ta pijten, antiek. En alles wat u nog meer heeft, tegen con tante betaling. Tel. 010- 702122 of 332680. BEWAAR DEZE ADVERTENTIE A.U.B.f Vers. vr. oude singles, ik geef tot 2,50 p.st. mits inte ressant, tel. 268434. Te koop: Fiat 131 Mirafiori bj.'76 pr.n.o.t.k. Tel. 738231. De zomer is jong en de herfst kan wel eens Siebellnk worden. Zullen we samen korte uitstapjes maken? Te voet/fiets/trein/auto. In Delft of Scheveningen op een ter ras neerstrijken. In de zoele avond oliebewust langs het strand te H.v.vH. slenteren. Mocht je over een dreumes beschikken dan probeer ik een jgoede oom te zijn in diergaarde en als Klaas Vaak. Kom eens langs, schrijf of bel 263777. Cees. Tekoop: Te koop: Opel Rekord die sel, bj. '75, 4 deurs, 1750,—. Tel. 266062. Te koop aangeb.: kinder wagen, blauw rib, 5 mdn. oud ƒ300,—. Tel. 010-268018. Te koop: eiken kast, z.g.a.n., v/aagprijs 400, Tel. 713112. Te koop: antieke hoorn grammofoon met platen 850,antieke slinger grammofoon met pla%ten 375,koffer grammofoon 155,—. Tel. 269785. Te koop: solarium en ju- dopak maat 170. Tel. 739676. ATTENTIE! Wegens va kantie a.s. zaterdag de plan ten voor HALVE prijs. Iris, Hof v. Spaland 56. Te koop: Peugeot 204 die sel, bj. '76, vr.pr. 1650, Tel. 266190. Te koop: kruiser 9 mtr. lang, 2.40 m. br. met scheepsdiesel 52 pk, nw. op bouw, koopje 5500, grote bungalowtent met 2 slaapcabines als nieuw ƒ300,—. Tel. 261065. Ruiling: gemod. gerenov. 3 kamerwoning in Rotterdam voor woning in Schiedam (liefst beneden). Tel. 261054. Uw vkantiefoto's zijn de beste behandeling waard. Breng ze daarom naar een professionele fotostudio. Fo to's al vanaf 89 cent, en na tuurlijk bij ontwikkelen en af drukken een gratis film. Zijn uw batterijen nog goed? Ge noeg films of flitsblokjes in huis? Dan wensen wij u een fotogenieke vakantie toe. Fo tostudio Hans Hill, Boter- straat 89 (achter het oude stadhuis), tel. €69968. Penders. Nu alle onder delen van alle merken auto's. Gevraagd: loop- en sloop auto's. Tel. 702964, b.g.g. 156068. Nu Marconistraat 4, Vlaardingen. Voor behang en witwerk, schilderwerk, het leggen van plastic en zachtboard pla fonds, vrijblijvend prijsopga ve. Nu ook van tegelwerk, stucadoorswerk, metselwerk. VERBOOM, Boerhavelaan 98a, tel. 261972. Wij repareren van scheer- apparaat tot wasautomaat. ELECTRIC-SERVICE, Groot Visserijstraat 104, Rotter dam, tel. 010-760351. Te koop: antieke hangoor tafel met 2 stoelen 300, Tel. 701655. Vrouw, 50 jr., z.k.m. nette heer tussen 50 en 60 jaar. Brievenonder nr. 3240 bur. v.d. blad. Te koop: Toyota 1000 bj. '74, km. 66.000, pr.n.o.t.k. Tel. 707650. Voor elke klus heeft Bron- gers-verhuur een machine, o.a. parketschuurders, compr. kango's, betontril- naalden, hamerborem. enz. Brongers verhuur, Dam 8, Tel. 267777. Is er feest? Heeft u een di ner? In de KLeine Visset krijgt u bij minimum deel name van 15 pers. (kinderen niet meegerekend) 2 DINERS GRATIS Boven de 25 perso nen (kinderen niet meegere kend) 4 DINERS GRATIS of kunt u deze volledig ver zorgde gratis diners een an dere keer komen nuttigen (geldig van 25/6 tot 25/7) GAsterij De Kleine Visser, Lange Haven 26a, Schiedam, tel. 263898. EXTRA VOORDELIGE REIZEN NAAR DE COSTA BRAVA LLORET DE MAR MET VERBLIJF IN DE AP PARTEMENTEN BRAVA- PARK, 43-daagse vliegreis v. 16 augustus ƒ995,p.p., 36-daagse vliegreis v. 23 au gustus 895,p.p., 28- daagse vliegreis v. 27 sep tember 795,p.p. MEER INFORMATIE: REISBURO DUTON, ROTTERDAMSE DIJK 403, tel. 010-731011. Najaarsreizen aug/sept. 22 dg v.a. 799,p.p. app. in Benidorm. A.N.V.R. Reisb. De Beer, Appelmarkt. Voor al uw cruises. A.N.V.R. Reisb. De Beer,'Ap pelmarkt.

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 13