ffgYBOVÏ. p/SNCB yRTAK! ...voor 'n feest van eencruise! en natuurlijk in oktober ZAKE i:. ?i; makelaardij bv Hl makelaarskantoor in im§[^ onroerende goederen M.TIMMERMAIMS bv TE KOOP IN SCHIEDAM Over da Vesten KANTOORRUIMTE TE KOOP IN VLAARDINGEN Schiedamseweg TE KOOP IN VLAARDINGEN Coornhertstraat Elzendreef Kam. Onnesstraat Keesomstraat Koningstraat Landstraat Leliestraat Lepelaarsingel Vettenoordskade TE KOOP IN VLAARDINGEN Van Baerlestraat Broekweg Delftseveerweg Diepenbrockstraat van 't Hoffstraat Hugo de Vriesstraat Lepelaarsingel Mahlerstraat Verheystraat Wagnerstraat Weteringstraat Aert van Nesstraat (oost) Einthovenstraat (westwijk) Dr. Abr. Kuyperstraat Philips de Goedestraat (westwijk) Chopinstraat Lariksdreef (Holy-noord) Valeriusstraat van Hoogendorplaan bij station Vlaardingen-oost Emmastraat oost nabij centrum Met het gezicht van een kenner de kurk on der de neus houden, daarna het glas zachtjes ronddraaien om zo het „bouguet" tot je te la ten komen, vervolgens met half geloken ogen de eerste slok proeven: kijk, dat hoeft alle- maal niet op de „Romanza". Wie evenwel een goed glas wijn weet te waarde ren, er een pietsie ver stand van heeft of vindt, dat wijn er in positieve zin gewoon bij hoort, wel, die zit al prima op de „Ro manza". Iedere zaterdag, t/m 9 oktober, vertrekt de Romanza vanuit Venetië voor een 8-daagse cruise naar: Dubrovnik, Corfu, Kreta, Rhodos, Athene en via het spectaculaire Kanaal van Korinthe weer terug naar Venetië. Voor uw reis naar Venetië hebben wij voor 2 mogelijkheden voor u gezorgd. Ten eerste met Air-France en ten tweede met de Jong Intratours. U gaat dan in 3 dagen via de mooiste gebieden van Europa naar Venetië (U heeft 2 overnachtingen). Voor zo'n 13-daagse, geheel verzorgde bus-cruise betaalt u in een 2-persoonshut met douche en toilet v. a. f 1945, - persoon. Velen van onze passagiers verkiezen echter om met hun eigen auto naar Venetië te rijden. (Wij beschikken over een bewaakte garage bij Venetië). De keus is aan u. Voor uitgebreide informatie verwijzen wij naar het Chandris Cruiseboek, dat u bij uw reisbureau kunt afhalen, of bel Chandris Zeereizen, tel. 020-220873 (kantoor is open van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur) Over de tong Op dit schip naar bekende én geliefde vakantie-bestemmingen om voet aan wal te zetten op plaatsen, die je gezien wilt hebben óf wilt herontdekken. In oktober kan dat dan met veel goeds onder de (wijn) kurk. mogelijkheden I HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG - 9 JULI 1982 PAGINA 9 Hoe vindt u dat ene huis-op-maat? Stel: u overweegt een huis te kopen. Prima moment denkt u, aanbod genoeg. Maar als je kritisch gaat kijken, is de keus toch niet zo simpel... Misschien kunnen de drie Vlaardingse NBM-makelaars u helpen? Op eigen grond gelegen luxe 2-kamerflat met fraai uitzicht, eigen parkeer plaats. Indeling: woonkamer, open keuken, slaapkamer, badkamer met lig bad. 102.000,- k.k. Begane grond: voorkantoor, tussenkantoor, keuken, nieuwe uitbouw. Bo venbouw: woonkamer, tussen- en achterkamer, keuken, balkon. Verdieping: ruime overloop, 2 sl.kamers, grote zolderkamer, douche, 250.000,- k.k. Met c.v., alles hardhout, nieuwe bedrading en systeemplafonds, lege boven woning. Eengezinswoning met c.v. Indeling: begane grond: 2 slaapkamers. 1e Ver dieping: woonkamer, keuken, balkon. 2e Verdieping: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad. 118.000,- k.k. Uitstekend onderhouden eengezinswoning met c.v. Indeling: begane grond: living, eetkamer, halfopen keuken met inbouwapparatuur. 1e Ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e Verdieping: slaapkamer met overloop. 155.000,- k.k. Groot hoekherenhuis met garage en grote tuin. Indeling: begane grond: woonkamer met open haard, woon/eetkeuken, inpandige garage. 1e Ver dieping: 4 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad. 195.000,- k.k. 3 4-kamerflat op de 3e woonlaag. Indeling: woonkamer, keuken, nieuw betegelde badkamer, 2 slaapkamers, in hal, woonkamer en keuken plavui zen vloeren. 78.000,- k.k. Centrum. Eengezinswoning op eigen grond met achtertuin. Indeling, be gane grond: woonkamer, eetkamer, uitgebouwde keuken, uitgebouwde douche. 1e Verdieping: 2 slaapkamers, zolderoverloop. 75.000,- k.k. Benedenwoning, eigen grond. Indeling: begane grond: woonkamer, mooie badkamer, midden keuken, slaapkamer. 59.000,- k.k. Op eigen grond gelegen leuke eengezinswoning. Indeling: begane grond: L-woonkamer, serre, keuken met douche, 1e Verdieping: overloop, 2 slaap kamers. 2e Verdieping: vliering Bod gevraagd. Op de 2e woonlaag gelegen 4-kamerflat, c.v. en lift. 1e blok. Indeling: L- woonkamer, keuken, nieuw betegelde badkamer, 3 slaapkamers. 80.000,- k.k. 2 a 3-kamer hoekappartement, eigen grond. Indeling: doorgebroken woon kamer, balkon, douche, slaapkamer, keuken met nieuwe betegeling. 50.000,- k.k. Schiedamseweg 26 Vlaardingert Tel (010) 343844 of 348805 346679 3-Kamerappartement (was 4) op de vijfde woonlaag met prima uitzicht, voorzien van c.v.-gas en met een erfpacht van 106,29 tot 2062. Vraagprijs ƒ85.000,- k.k. In het centrum gelegen 3-kamerappartement op 1e woonlaag met lage erf pacht en lage servicekosten. Oplevering direkt. Vraagprijs 69.500,- k.k. 3/4-kamerappartement op 1e woonlaag met vrij uitzicht. Indeling: hal, woonkamer met bijgetrokken zijkamer, achterkamer, douchegelegenheid, nieuw betegelde keuken, zijkamer, balkon en berging in de onderbouw. Oplevering direkt. Vraagprijs 76.000,- k.k. Op eigen grond gelegen bovenwoning op 1e en 2e verdieping. Indeling: L- vormige woonkamer met hardhouten voor- en achterkozijnen, toilet, open keuken met houten keukeninrichting, ruim balkon achter. 2e Verdieping: 3 slaapkamers, douche en berging. Vraagprijs ƒ65.000,- k.k. 2/3-kamerappartement op 4e woonlaag, op een hoek gelegen. Goed onder houden. Oplevering terstond. Vraagprijs 59.500,- k.k. Een schitterend uitzicht richting Maassluis heeft u in deze goed onderhou den 3-kamerflat op 4e woonlaag. Deze woning heeft een lage erfpacht en servicekosten. Oplevering direkt. Vraagprijs 69.000,- v.o.n. Leuke 4-kamerflat op 1e etage, inklusief alle stoffering. Indeling: entree, be tegeld toilet, betegelde keuken met schrootjes plafond en wanden, L-vor- mige woonkamer met balkon, 3 slaapkamers, douchegelegenheid met vaste wastafel en berging in de onderbouw. Oplevering terstond. Vraagprijs 82.500,- k.k. Geheel opgeknapte benedenwoning op eigen grond. Indeling: entree, trap kast, voorslaapkamer, woonkamer met nieuw plafond, leuke keuken geheel opnieuw betegeld, douche/toiletcombinatie met vaste wastafel en tuin ach ter met schuur. Vraagprijs 59.500,- k.k. Terstond te betrekken benedenwoning op eigen grond, met als indeling: gang, toilet/douchecombinatie, woonkamer, keuken en tuin achter met schuur. Vraagprijs 66.000,- k.k. Portiekwoning op 1e woonlaag met halve zolder, waar zich 2 slaapkamers bevinden. Op de 1e verdieping is een grote woonkamer, douche, toilet en keuken. Vraagprijs 59.500,- k.k. Eengezinswoning. Indeling: hal, woonkamer, keuken, douche/toiletcombina tie. 1e Verdieping: 3 slaapkamers. Tuin achter met aangebouwde berging. Oplevering direkt. Vraagprijs 79.500,- k.k. spuvbroek SCHIEDAMSEWEG 97, VLAARDINGEN, TELEFOON 010-343311 Geheel verbouwde bovenwoning met ruime doorzonkamer 10x4/2.9 meter, moderne keuken, balkon, badkamer met ligbad, ruime slaapkamer. Ideaal voor alleenstaande of jong paar. Vraagprijs 58.000,- k.k. Geheel verbouwde 3-kamer maisonnette met eigen nieuwe c.v., mahonie- keuken inrichting met inbouwapparatuur, open haard, eetbar, nieuwe bete gelde badkamer, etc. Pfjj8 f g5 k k Goed onderhouden ruime etage4-kamerflat met vrij uitzicht bij centrum. Flinke woonkamer, groot balkon. Lage lasten erfpacht 40,- per jaar. Di- rekte oplevering. prjj8 f M 5{X)k k Op hoogste woonlaag gelegen 4-kamer maisonnette met eigen c.v., lift. Groot balkon op zuid-westen, vrij uitzicht, nabij winkelcentrum. Oplevering direkt, lage erfpacht. Aantrekkelijke prijs 79.000,- k.k. Bij station gelegen verbouwde 3-kamerflat op de 2e woonlaag met eigen c.v. en balkons. Diverse betimmeringen e.d., betegelde douche. Berging in onderbouw. Eigen grond. Vraagprijs 55.000,- k.k. 5 Jaar oude goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin, open keuken, open knk woonkamer met fraaie open haard, royale ouder slaapkamer (doorgebroken), 2 slaapkamers, badkamer, c.v.-boiler. Hard hout kozijnen e.d. Gunstige tuinligging zuid. Verlaagde prijs 145.000,-k.k. Leuke eengezinswoning op eigen grond, ideaal voor jong stel dat niet wil wachten op een huurwoning. Ruime woonkamer, eiken keukeninrichting, voor- en achtertuin. Verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, bal kon en vliering. Geheel c,v,-verwarmd. Dit alles voor een zeer aantrekkelijke prijs van 99.950,- k.k. Goed onderhouden 3-kamerflat op eigen grond, 1e woonlaag. Fraaie hal, lif ten, concierge, badkamer met ligbad. prj.8 fB95O0_kk In rustige straat een goed onderhouden eengezinswoning met naastgele gen werkplaats/garage, leder pand breed ca. 5 meter met mooie gevels. Woonhuis: voorkamer 4x3.8 achterkamer 4x4.8, betegelde keuken, w.c., douchecel, achtertuin, 3 slaapkamers onder de kap. Werkplaats: diep ca 18 meter, 2e laag tot 8 meter. Kad. oppervlakte resp. 80 en 85 m2. Vaste jaar lijkse erfpacht 24.75. - Verlaagde prijs voor het geheel 137.500,- k.k. INLICHTINGEN HOGELAAN 4, VLAARDINGEN, TELEFOON 010-356422 Met wijn besprenkelde cruise op de 'Romanza' Dat dan met name tussen 9 en 16 oktober van dit jaar als die „Romanza" eruise-schip van de Griekse rederij Chandris, een speciale, éénmalige wijn cruise houdt. Een reis, georga niseerd door Voorlichting Slij ters-Wijnhandelaren, omdat tien jaar: „Oktober-Wijn- ADVERTENTIE -r ^•4/VORiS ^/VDRIS aar mee met Chandris maand" in Nederland best eens op een aparte manier ge vierd mag worden. Dat is één. Maar de toeristische aspekten, dat vakantie-gevoel, het er acht dagen (of langer) zó ver zorgd eens helemaal uit zijn, is eigenlijk net zo goed één. Want de wijncruise voert naar geliefde en interessante va- kantiegebieden- en steden. Dat begint al in Venetië, vanwaar de „Romanza" naar Dubro vnik vaart, vervolgens Corfu, Kreta, Rhodos en Athene aan doet. Ook het Kanaal van Co- rinthe wordt doorvaren. Een veelbelovende kombinatie dus: véél zien en (nog meer) over wijn aan de weet komen. Ook over de wijnen van de te :r y yy y.^y.y. - een restaurant met sfeer, en kele bars, een ballroom, een kaartkamer, diskotheek, zwembad én zelfs casino, op bezoeken gebieden, waarbij Truus Hooft, cursusleidster van de Wijn-academie, uitleg zal geven. Aan boord van de „Romanza" een sierlijk wit schip, dat met z'n 149 meter lengte, achttien meter breedte, zeven dekken, met Ank Hovingh-Krayo Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk zich zelf al één grote wegwees uitnodiging is, gebeurt dat al lemaal op een genoeglijke ma nier. De Italiaanse, Joegoslavische en Griekse wijnen gaan over de tong in het scheepstheater, bij proeverijen en uiteraard tij dens de maaltijden. Speciale gaste aan boord: natuurlijk de dan net geïnstalleerde Wij nambassadrice 1982. In het programma speelt met name Griekenland toch wel een belangrijke rol met z'n bloemeneiland Corfu, de ha venstad Kerkyra, de uitgegra ven paleizen van Koning Mi nos bij Knossos op Kreta en Rhodos niet te vergeten. Met tenslotte Athena als mooie afronding. Wie die kombinatie al lezend nu al duidelijk ziet zitten kan drie dingen doen. In de eerste plaats op zatedag 9 oktober vanaf Amsterdam naar Venetië vliegen (en na derhand uiteraard terug) om daar aan boord van de „Ro manza" te gaan. Voor een twee persoons binnenhut met douche en toilet komt dat op f 1795,- per persoon. Terug is men zaterdag 16 oktober. Men kan voor hetzelfde be drag zijn of haar cruise-reis verlengen door de autocar te kiezen van De Jong Intra tours. Die bustrip voert door mooie streken in Europa, men vertrekt donderdag 7 oktober en arriveert weer dinsdag 19 oktober in ons land. Dertien dagen weg dus, geheel ver zorgd. Tenslotte kan men de wijn cruise ook voor 1295,- mee maken als men met de eigen auto naar Venetië reist. Dan mag u weten, dat de wagen daar in een veilige bewaakte garage wordt ondergebracht. Dat Voorlichting Slijters-Wijn handelaren in samenwerking met Chandris Zeereizen voor een feestelijk initiatief heeft gezorgd voor Oktober-Wijn maand, zullen wijnkenners en -liefhebbers alleen maar on derschrijven. Voor wie er nog nader over geïnformeerd wil worden geef ik even door dat Chandris is gevestigd aan de Oostelijke Handelskade 9, Passagier Ter minal, 1019 BL Amsterdam, tel. 020-220873. Overigens ook het adres voor de andere, iets minder be sprenkelde cruises van de „Romanza". Met "Ter Zake"' brengen wij een rubriek, die zakelijke en/of commerciële informa tie geeft als daar aktueie aanleidingen voor zijn. Algemene voorlichting, die in bredere zin tot dit terrein gerekend kan wqrden, zorgt daarbij voor afwisseling "Ter Zakeverschijnt als re gel in meer dan één Rand stad-Editie in een daartoe geëigend deel van ons ver spreidingsgebied. iiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim i

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 9