I Vakanties voorbij en dan naar schooldaar komt heel wat voor kijken. Een zevental Schiedamse zaken hebben dit begrepen en willen jullie best helpen. Ze la ten zien wat er allemaal te koop is om zo9n schooljaar door te komen. P P - Hoogstraat 71 Leen van Es Van der Sman Mercurius Mikx Sitton Silhouette Daarom die schoolmarkt. En dat is niet alleen die schoolagenda van Mercurius maar je kleding, daar heeft Mikx een grote collectie in. In schoenen toont Silhouette een aantal blitse stappers, met Leen van Es blijf je bij de tijd. Van der Sman, de drogist, brengt geurtjes en advi seert over sportvoeding, terwijl Sitton denkt aan de re creatie, zoals schoolclubdansen. De Coca Cola zorgt voor de verfrissing. ixK, i Tftff Meedoen voor de lol, dat kan en waarom ook niet? Nieuwsgierig heid kent geen grenzen in de wereld van de popmuziek. Zo denkt P P erover en die is dus duidelijk van de partij op jullie school markt met o.a. een juxe-box, draaitafels en noem maar op. De top 40 staat centraal, maar je kunt ook je persoonlijke smaak naar voren brengen door een cassettebandje vol te maken met jóuw muziek en dit in te leveren bij P P. Het betreft dus een wedstrijd en de uitslag van deze wedstrijd zal op de laatste dag van de schoolmarkt bekend gemaakt worden. De jury bestaat uit deskundige lui, zoals o.a. onze bekende Atje Visser en de prijzen zullen bestaan uit leuke bedragen voor te be steden aan... natuurlijk, je hebt het al geraden: platen! P P hoopt, dat deze schoolmarkt voor wat betreft de muziek slaagt en dat er meer van zulke markten zullen volgen, echter wél uitgebreider met b.v. iedereen uitgedost in disco-kleren e.d. Dus, je weet wat je nu te doen staat: bandje inleveren met swin gende muziek en inleveren bij P P, Hoogstraat 71. Uw voordeel adres voor horloges en sieraden. Surfing is in! Leen van Es brengt exclusief voor Schiedam een surfing serie van Pulsar-Quarts onderwaterhorloges in diverse uitvoeringen met stopwatch-analoog of digitaal uitvoering Quarts horloges met ra dio of calculator. Schooltijd is belangrijke tijd dus normale horloges zijn er even eens in een grote verscheidenheid. Nieuw op de schoolmarkt om iedereen de loef af te steken met zo'n Pulstar Quarts surfzeil in exclusief zwart met grijze opdruk, flitsend opvallend van 4,6 m2 125 grams Dacron met sleutelhanger en luxe zwarte opbergtas. Als speciale tijdelijke aanbieding. Hét thema van de schoolmarkt is voor drogisterij Van der Sman de mondverzorging, omdat deze verzorging zo vaak wordt onder schat, terwijl het juist zo ontzettend belangrijk is (wie wil er nu graag vroeg met een kunstgebit lopen?!) Als je zo tussen de 13 en 20 jaar bent, is het kiezen van een goede tandenborstel en tand pasta zo belangrijk. Misschien klinkt het allemaal wel wat kinderachtig, maar een goed advies moet je nooit in de wind slaan. Ga eens langs. Ook voor andere types verzorgingen kun je voor informatie altijd terecht bij Van der Sman. Denk eens aan: lichaamsverzorging, huidverzorging (hét overbekende van de jeugd is wel acné, zoals jullie zullen weten. Daar kun je genoeg tegen doen; vraag maar eens nader), haarverzorging en informatie over sportvoeding (vi taminen e.d.) en geneesmiddelen. Geuren en kleuren in allerlei vormen en prijsklasses; ja, ook met jullie (althans met de inhoud van jullie portemonnee) is rekening gehouden. Goed en goedkoop, dat kan bij drogisterij Van der Sman. Bij een aankoopbedrag van slechts 7.50 ontvang je gratis een reis- flesje Henera Henna natuurlijke shampoo, of gratis een kwart kilo gamengde drop van topklasse. De speciaalzaak voor het schoolgebeuren heeft op de schoolmarkt een „Schriftencorner" met alle schriften die er op dit moment te koop zijn, zoals: surfingschriften, paarden-, newlook-, romans-, jeans-, blikopeners-, motoren, teveel om op te noemen en schoola genda's. Bij iedere aankoop is er zolang de voorraad strekt zo'n handige schouder-schooltas in newlook-uitvoering. Met Mikx naar school in jeans jackets. Kies maar uit vele merken zoals Levis, Lois, Lee, Wrangler, Mustang, Ball en Mikx. Mikx jeans voor 59.95 en Mikx kinderjeans 45.-. Ook voor de Technische school heeft Mikx o.a. stofjassen, overalls in div. kleuren. Iedereen die naar de beurs komt, krijgt bij de Mikx stand een flitsendfelle Mikxfiets button kado, zolang de voorraad strekt!!! Dansen is plezier voor twee en Sitton is de school bij uitstek om deze recreatiesport te beoefenen. Ook in de vorm van schoolclub- dansen. Van wals tot rock en niet te verwaarlozen de Zuid-Ame rikaanse dansen, die allemaal tot het lespakket van Sitton-dans- scholen behoren. Op de beurs kun je er fijn over praten, informe ren wat het allemaal kost. Bovendien neem je er nog wat van mee...bij inschrijving voor dansles een LP volop fijne dansmuziek kado! Wie de schoen past trekt 'm aan...Hippe schoenen, snelle schoe nen, stevige schoenen, modeschoenen, vlotte schoentjes, kortom Silhouette heeft zoveel verschillende schoenen. Dus zijn er vast wel een paar voor jou bij, voor 'n prijs waar jouw moeder erg blij mee zal zijn. Bovendien als je de beurs bezoekt ontvang je een waardebon, welke recht geeft op 10% bij je eerstvolgende aankoop. HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG - 20 AUGUSTUS 1982 teru naar Totale presentatie van het schoolgebeuren r 'n "GRATIS COKE "aangeboden door COCA COLA!

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 8