Eurosport met 3-2 verslagen Onbevoegd trainen: open brief FCN'66 Bromfietser 1 maakt ongelukkig debuut RANDSTAD-EDITIES VERSCHIJNEN IN HET GROOTSTE DEEL VAN ZUID-HOLLAND. 35 EDITIES. WEKELIJKS TOTAAL OPLAGE 1 MILJOEN. SCHIEDAM sportief bekeken Zaalhandbal SCHIEDAM In de afdelings eerste klas A is SFC hard bezig het verloren terrein, degra datie uit de KNVB, te- rug te winnen. Zeven punten uit de laatste vier wedstrijden pak ken is daar een duide lijk bewijs van. Tegenslag Biljarten Waterpolo Karate Service publiek Tafeltennis Dammen Volleybal Besilist Boksen Rolstoel-basketbal Opstellingen Korfbal Stand De Eurosport verdediaing had het erg moeilijk Nieuwe Stadsblad SFC rukt op naar kopgroep Het eerste jongensteam van de tafeltennisvereniging de Korenbeurs speelde afgelo pen zaterdag na tweemaal achtereen verloren te hebben, weer 'n goede wedstrijd. Te gen de Treffers uit Boven- karspel werd het 'n puntende- ling terwijl eerder in dit sei zoen met 8-2 van dit team ver loren was. Na een gelijkopgaande strijd leek bij de stand 3-3 de over winning alsnog naar de bezoe kers te gaan, doordat ze via twee gewonnen partijen uit liepen naar 3-5. In een span nende drie-gamer bracht Pa trick Barkey de achterstand tot 4-5 terug waarna Hans Zuyderwijk alsnog 5-5 op het scorebord wist te brengen. Door dit resultaat bezet de Korenbeurs de vijfde plaats met 1 punt voorsprong op de Salamanders, de tegenstander van komend weekend. De dames van de handbalver eniging HVK en het Vlaar- dingse WIK hebben in de zaal handbalcompetitie verbeten strijd geleverd. De gehele wedstrijd ging de strijd nagenoeg gelijk op. HVK opende met een 2-0 voorsprong maar WIK kon daarna uitlopen tot 4-2. Bij de rust had HVK een voorsprong van 6-5. Direct in de tweede helft zette WIK een offensief in. Dit resul teerde in een voorsprong. HVK bleef verwoed volhouden en wist weer tot 8-8 te komen. Via een strafworp werd het 9-8 voor HVK maar in de slotfase van de wedstrijd kreeg ook WIK een strafworp en maakte hieruit de eindstand 9-9. In de sporthal Margriet zijn en kele jaren geleden twee prach tige tijdklokken (voor veel geld) aangebracht. Het publiek kan daar duidelijk de stand van bij houden en ook zien hoe lang er nog gespeeld moet worden. De tijdwaarnemers kunnen daar mee dan ook niet marchande ren. Met de nieuwe regel kan dit eventueel wel gebeuren, want nu is er maar één man die de tijd bijhoudt. Maandagavond is in de Schie damse sporthal Margriet dit on gemak duidelijk naar voren ge komen. De klachten bij de offi cials waren dan ook niet van de lucht. Als motivering van dit besluit wordt opgegeven dat o.a. bij een gelijke stand met nog enkele minuten te spelen (voor de spe lers zichtbaar op de klok) het spel te hard wordt. Een waanzinnig besluit, aldus het publiek, voor wie het zaal voetbal nu veel minder aan trekkelijk wordt. Scheidsrechters en bestuurders van de voetbalverenigingen moeten een massaal protest la ten horen bij de algemene com missie zaalvoetbal. Dan zal deze regel wel spoedig weer tot het verleden behoren. SFC trainer Bert van Hees: „Wij leven hier bij SFC van wedstrijd naar wedstrijd. Aan het einde van de competitie zien we wel waar we staan". De ploeg, onder leiding van trainer Bert van Hees, is zondag op de derde plaats gekomen door met een 3-2 overwinning Eurosport met lege handen terug naar Rot terdam te sturen. In een uiterst sportief duel, on der leiding van de bekwaam leidende Schiedamse scheids rechter Rinus Hendriks, had de uitslag veel groter kunnen zijn als de Schiedammers slimmer gespeeld hadden. Deze mening was ook trainer Bert van Hees toegedaan. „In de eerste helft tikten zij Eu rosport van de grasmat af. Na de rust hebben zij het niet slim bekeken. Was dat wel zo geweest dan hadden we een grotere overwinning behaald. Niettegenstaande ben ik ui teraard tevreden, maar ik had ook dik tevreden kunnen zijn". Van Hees: „Als je met 3-1 voorstaat weet je dat de tegen stander alles op alles zet en dan moet je niet onrustig worden en dat gebeurde nu juist wel". De uitslagen van de maandag avond in de sporthal Margriet gespeelde wedstrijden in de zaalvoetbalcompetitie zijn: SVDPWVI 2-6, UrsusSFC 3-6, GroenoordGLZ 3-7, WCROlympus 1-1 DCMRGTB 3-5, DRZ—GSS 3-1, SVVAlexandria'66 7-5 en Excelsior'20FCN'66 2-2. SFC kreeg al snel een tegenslag te verwerken toen Joop Nieuw- poort in de vijfde minuut profi teerde van een misverstand in de verdediging en de bal on houdbaar in het net deed belan den. SFC was er echter niet onders teboven van, integendeel, de Schiedammers némen het heft volledig in handen en Euros port kwam er voor de rust hele maal niet meer aan te pas. Met een stroom van aanvallen werden de Eurosport verdedi gers van het kastje naar de muur gestuurd. In de tiende mi nuut had deze stormloop al suc ces moeten hebbem, maar het schot van Hans Hekman be landde op de staander. Al na een kwartier wisselde Eu rosport trainer Willem Schou ten zijn sterke verdediger Peter Schults in voor Robert Godijn. Schults was echter al ge blesseerd aan de wedstrijd be gonnen en kon onmogelijk ver der. Nadat eerst Dick de Nijs net naast had geschoten uit een hoekschop van de sterk spe lende Jan Liekendiek, kwam dan na 28 minuten eindelijk de gelijkmaker. Jan Doejaarden plaatste de bal goed voor het doel. André Oosterwaal kopte door naar de vrij staande Karei Buuron en deze haalde on noemelijk hard uit buiten be reik van de Eurosport doelman John Buitelaar. Vijf minuten na de gelijkmaker werd het zelfs 2-1. Een hands bal van Aad Crielaard binnen het strafschopgebied was door scheidsrechter Hendriks niet ontgaan en resoluut wees hij naar de beruchte witte stip. André Oosterwaal voltrok het vonnis feilloos. ljc aeieoue van oro In de finale vierde klas libre is felle strijd geleverd voor het ui teindelijke kampioenschap. De finalisten waren: Henny Polet, Ank en Gé van der Wiel, André Gort, Martin van de Pijl en Maarten van Gilst, allen uit Vlaardingen en Rachel War merdam en Rinus van der Vel den uit Schiedam. Op de openingsavond wisten drie deelnemers met hoge moyennes de volle winst te be- hajen, te weten Henny Polet, AndrCE Gort en de enigste vrpuwelijke finalist Ank van der Wiel. In de derde ronde was er weer winst voor de koplopers Polet jen Gort terwijl Ank van der Wiel iets terug zakte door een verrassende nederlaag tegen Martin van de Pijl. De tweede dag is altijd van groot belang voor de onderlinge klassering. Ook zaterdag was dat weer het geval, want Ank van der Wiel kwam tot een sterk herstel en bezorgde Henny Polet de eerste neder laag in 29 beurten. Hierdoor kwam André Gort alleen aan de leiding door met ruim ver schil Martin van de Pijl te klop pen. Op de laatste dag werd begon nen met André Gort op de eerste plaats met 10 punten, Henny Polet tweede met 8 pun ten en derde Ank van der Wiel met 6 punten. De wedstrijd tussen Henny Po- let en Gé van der Wiel werd door Polet gewonnen en ook André Gort wist te winnen van Ank van der Wiel. De beide koplopers moesten in de finale partij uitmaken wie zich ui teindelijk kampioen mocht noe men. In de beginfase wist Polet met vier series van vier op rij een flinke voorsprong op te bouwen en deze heeft hij niet meer uit handen gegeven. De eindstand werd tenslotte: 1. Henny Polet 12 punten, 2. André Gort 12 punten, 3. Ank van der Wiel 8 punten, 4. Maar ten van Gilst 6 punten, 5. Ra chel Warmerdam 6 punten, 6. Gé van der Wiel 4 punten, 7. Rinus van de Velden 4 punten en 8. Martin van de Pijl 4 pun ten. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van het dis trict Nieuwe Waterweg Noord, Aad Stoutenhandel. Zaterdag speelde SZC, belust cp een revanche voor de nederlaag van vorige week tegen Katwijk, voor de waterpolocompetitie te gen KZC uit Beverwijk. Een af wisselende wedstrijd, waarbij de Schiedammers bij vlagen goed waterpolo lieten zien. Door een grote inzet, en het hoofd er bij te houden, slaagde SZC er in de twee punten in Schiedam te houden en op nieuw de tweede plaats in te ne men op de ranglijst, met acht punten uit vijf wedstrijden.'a- SL1 Bij het karate-team toernooi voor Kyugraden (t/m bruine band) dat afgelopen zondag in de sporthal, Sterrenhal in Ber- kel en Rodenrijs werd gehou den, heeft het team van Budo- sport Schiedam beslag weten te leggen op de eerste plaats. In totaal hadden zich 18 teams uit heel Nederland ingeschre ven. Na als poulewinnaar te zijn geëindigd, wisten de Schie damse karateka's zich op over tuigende wijze door de halve en kwartfinale's heen te slaan. In de finale tegen sportschool Tromp uit Sliedrecht brachten de Schiedammers hun welver diende winst op drie-een (3-1). Het zegevierende tean bestond uit: Bert van de Meeberg, Lenny van de Wolf, Ed Polder, Peter Lussenburg, Frank van Alphen en Jury Fallandt en stond onder leiding van coach: Joop Weeland. Een tweede team van de Budo-sport Schie dam werd helaas in de voor ronde uitgeschakeld. De organisatie die in handen was van de Japanner N. Ishi- kawa (6e dan) was bijzonder goed, tevens verzorgde hij een spectaculaire demonstratie waarbij de onderdelen kata's, breektesten en verdedigingen tegen mes en stokaanvallen. Dit alles werd op een perfekte wijze getoond. In de algemene zaalvoetbal commissie van de KNVB afde ling Rotterdam zijn nieuwe heren aan het bewind gekomen en deze hebben op de laatst ge houden vergadering in oktober maar meteen nieuwe wetten voorgeschreven. Zó is het o.a. niet meer toege staan dat tijdens de zaalvoetbal wedstrijden voor de competitie de tijdklokken in de diverse hallen gebruikt worden. Dit tot ongenoegen van scheidsrech ters, tijdwaarneners maar vooral het publiek. Voor de vijfde achtereenvol gende maal hebben de tafelten nissers van de Schiedamse In validen Sportvereniging De Ooievaars nu verloren. Ditmaal waren zij in een thuiswedstrijd, tegen Pitt'75 1, niet opgewassen en gingen met een 2-8 neder laag de mist in. Ondanks deze grote nederlaag hebben De Ooievaars toch veel tegenstand geboden, getuige de vijf partijen, waarin drie games noodzakelijk waren, alvorens er een beslissing viel. Mare Chomette maakte het te gen De Bruyn wel al te bont, om een zorgvuldig opgebouwde 20-15 voorsprong, in de derde en beslissende game, toch uit handen te geven. Op onbe grijpelijke wijze verloor hij deze met 21-23. Door deze resultaten staan De Ooievaars halverwege de na jaarskompetitie, op de laatste plaats met nul punten. In deze derde klas degraderen er twee verenigingen. Gezien de slechte verrichtingen en de achterstand van vijf punten, is dit een niet te overbruggen afstand. Ze zul len tot degradatie gedoemd zijn. Het gaat uitstekend met het eerste tiental van Damclub Schiedam. Schijnbaar moeite loos lijkt het af te stevenen op het kampioenschap. Vorige week stonden nog drie clubs op een gedeelde tweede plaats. Na zaterdag werd de concur rentie teruggebracht tot één achtervolger nog steeds op de zelfde veilige achterstand. Met nog drie ronden voor de boeg kan de titel hen bijna niet meer ontgaan, maar voorzichtigheid blijft geboden. Schiedam trok zaterdag naar Middelburg om met de sterkste Zeeuwse vertegenwoordiger de degens te kruisen. In het begin zag het er naar uit dat het een spannende strijd zou worden met licht voordeel voor Middel burg. Reeds binnen 15 zetten moest Leen Lijklema een schijf prijsgeven, hetgeen in bijna alle gevallen leidt tot partijverlies. Door geraffineerd spel wist Leen alsnog een puntenverde ling te bewerkstelligen. Dit re sultaat stimuleerde de overige spelers dermate dat de punten- machine op volle toeren begon te draaien. Achtereenvolgens wisten Piet Bastiaanse en Aad Prins de volle winst te behalen. Na deze overwinningen was de weerstand gebroken en werd er door enige remises de totaal winst door Rob van Eijk en Wim Vrijland op 14-6 gebracht. Zaterdag ontvangen de Schie dammers op eigen terrein de andere vertegenwoordiger uit Zeeland te weten 's -Graven polder. Na een wat aarzelend begin van de kompetitie, pas vorige week konden de eerste punten wor den bijgeschreven, lijkt het eerste herenteam van de vol leybalvereniging Both Part ners nu op weg naar een volle dig herstel. In Zwolle werd nid- dennoter Zwovok totaal ont luisterd. Duidelijk is dat de Both Partner heren nu ge wend zijn aan het eerste divisie niveau. Zwovok, dat aan het eind van het vorig seizoen in de promo tiewedstrijden door de Schie dammers was teruggewezen maar via een tweede plaats toch was gepromoveerd, toonde wei nig progressie, in tegenstelling tot de B P mannen. Vooral de start was overdonde rend. Waar Zwovok met foute serves begon, had Both de zwakke pass van Zwovok in het achterhoofd en middels een moeilijke service zette men de tegenstanders onder druk. Het lukte zelfs uitblinker Bert van Delden, die steeds meer zijn waarde voor het team begint te bewijzen, een serie van zes te produceren, waardoor B P op 12-3 kwam. Mede hierdoor was de eerste set al na 10 minuten met 15-4 voor Both. In de tweede set kwam Zwovok wat beter in het spel. De pass en set-up werden beter verzorgd, maar zij troffen het slecht, dat vooral B P's middenmensen Ron van Lubeck en Frank Til- man in topvorm waren. Zowel aanvallend als blokkerend speelden zij een formidabele wedstrijd, waardoor er voor de Zwolse aanval geen eer was te behalen. Mede dankzij een serie van zeven moeilijke serves van Ron van Lubeck was er middels 15-3 een 2-0 voorsprong. De in het volleybal altijd moei lijke derde set leek aanvanke lijk geen enkel probleem op te leveren, want met 7-2 scheen het pleit beslecht. Enkele rom melige situaties brachten de stemming in de bomvolle Thor- beckehal weer terug en dat sti muleerde Zwovock om terug te komen tot 11-9, Even leek het mis te gaan, maar juist op dat moment bleek het Both team, dat nog zonder Pe ter van der Gugten aantrad, een sterk geheel. Fel knokkend wist men de bal van de grond te houden en konden Jilles Dege- ling en steraanvaller Gerard den Boer de laatste punten sco- ren en was met 15-9 de eerste drie punten zege een feit. Zaterdag kan het Both team to nen, dat de stijgende lijn wordt voortgezet. Tegenstander is dan het sterke Robey Sport/Dyna- Tien minuten voor rust leek de wedstrijd beslist toen SpC kon profiteren van een foutje van de Eurosportdoelman. Jimmy Kars zette goed voor en Jan Liekendiek haalde hard uit. De doelman verslikte zich en liet de bal onder zijn handen door in het doel verdwijnen. Dat be tekende 3-1. SFC verzuimde in de tweede helft om het „koppie" er bij te houden. In de eerste tien minu ten ging het nog wel, maar daarna ging Eurosport opdrin gen en kreeg de SFC verdedi ging het onnodig moeilijk. Eerst bracht André Oosterwaal de bal nog wel goed op maar deze werd slecht afgewerkt door Hans Hekman die een enorme kans om zeep hielp. Eurosport gaf zich nog niet ge- miek uit Goor, dat enkele jaren geleden nog in de eredivisie uitkwam. De wedstrijd wordt gespeeld in de Margriethal en begint om half vier. Pieter Mulder van de Schie damse Boks Vereniging De Haan, heeft tijdens de voorron den van de Nederlandse kam pioenschappen een goede over winning geboekt. Hij won van de Arnhemmer Kraus, een bokser die ongesla gen was en zijn zes gevechten allen in de eerste ronde gewon nen had door opgave op knock out. Mulder won overtuigend met vijf-nul op punten. De rolstoel-basketbalploeg van SIS De Ooievaars hebben hun derde overwinning in successie behaald tegen Animo uit Vee- nendaal. Onder grote publieke belangs telling in de sporthal Margriet gingen de Schiedammers sterk van start. Er werd fanatiek ge speeld en ze gaven Anino wei nig kans om gevaarlijk te wor den. Na tien minuten was al een 14-4 voorsprong behaald. De ploeg had van hun coach de opdracht gekregen om de dertig seconden aanval volledig te be nutten en alleen een scorings- poging te wagen als er zeker was van een kans. De rust ging in met een 22-12 voorsprong voor De Ooievaars. In de tweede helft gingen beide teams er wat harder tegenaan. Vooral Animo wilde wat aan de achterstand doen. De Ooievaars dachten de overwinning in hun zak te hebben, maar dat pakte anders uit. Animo bleef scoren en toen er nog vier minuten te spelen wa ren was de stand 40-32. Door niet in paniek te geraken en de resterende ninuten rustig uit te spelen werd de eindstand tens lotte 48-36. wonnen en met felle aanvallen kreeg de jonge SFC doelman Paul Broxks handen vol werk. Toen na ruim 20 minuten in de tweede helft Bob Weeda zich liet vervangen door Martin Smit ging SFC nog onzekerder spelen. John Petit kreeg een goede mo gelijkheid om de achterstand te verkleinen maar gelukkig voor de Schiedammers schoot hij, vrij voor doel staande, naast. In de 28-ste minuut kreeg Eu rosport toch loon naar werken. Het was weer Jaap van Nieuw- poort die vrij gemakkelijk door de verdediging kon lopen en met een zuiver schot bracht hij de stand op 3-2 en de spanning in de wedstrijd weer volkomen terug. Het laatste kwartier van de wedstrijd was meer spannerid als mooi. SFC bleef echter over eind en kwam verdiend aan de volle winst. Toen we na afloop aan SFC trainer Bert van. Hees vroegen of hij al aan een kampioenschap dacht zei hij heel nuchter: „Wij levem hier £ij SFC van weds trijd naar wedstrijd. Tegen het einde van de competitie zien we wel waar we staan". Ook scheidsrechter Rinus Hen driks had een prettige middag beleefd. „Het is natuurlijk altijd moeilijk een ploeg uit je eigen omgeving te fluiten. Maar beide ploegen hebben sportief ge speeld en wat mij betreft krijg ik elke week zo'n wedstrijd. Ik doe het uiteindelijk ook maar voor mijn plezier." De opstellingen van beide ploe gen waren: SFC. Paul Broxks, gebrek aan wedstrijdritme te merken zondag in het duel te gen Ter Gouw. Er werd op zeker gespeeld en als de gasten aan de bal waren werd er flink pressie uitgeoe fend waardoor Ter Gouw niet in hun normale spel konden ko men. Succes ging dan ook ver diend met een 4-1 stand rusten. In de tweede helft ging Succes met dezelfde formule het veld in en speelde beheerst en gedul dig in de aanval, loerend op kansen. In het middenvak werd er gevarieerd gespeeld zodat Ter Gouw niets anders kon doen dan toekijken. De eindstand werd tenslotte 7-2 waardoor de Schiedammers met 14 punten uit 7 wedstrijden ongeslagen de ranglijst aanvoe ren. Autorijschool AAD VAN LEEUWEN Lest in de nieuwste Opel Kadett. Volledig gediplomeerd instructeur Prof. Kam. Onneslaan 185 Telefoon 264174 b.g.g. 375516 De korfbalploeg van Succes heeft de gedwongen rust van drie weken uitstekend doors taan. Er was dan ook niets van Ëjiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ SCHIEDAM Een H bromfietser uit Vlaardin- gen die de dag tevoren 16 jaar was geworden, heeft °P 1 november zijn de- buut in het wegverkeer E gemaakt met een onge- 'uk- E De jongen wilde op de s Burg. Knappertlaan een E 5 72-jarige fietser inhalen. E E Deze wilde juist op dat E E moment naar links uitwij- E E ken. Hij gaf richting aan E E met zijn arm. De Vlaardinger botste te- E E gen de uitgestoken arm E E van de fietser, die ten val E E kwam en een hersen- E schudding opliep. TÏIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII||||||||||||||||||IIII§ Ed van Dillen, Jan Doejaarden, Dick de Nijs, Jan Liekendiek, André Oosterwaal, Bob Weeda (Martin smit), Hans Hekman, Jimmy Kars, Karei Buuron en Rob Oosterwaal. Eurosport. John Buitelaar, Aad Crielaard, Aad Oudenhuysen, John Petit, Nica van der Mijn, Piet Geensen, Koos Geenen, Peter Schults (Robert Godijn), Rob Fluit, Fred Gorte en Joop Nieuwpoort. VOB Zuiderster SFC DJS Animo H Aeolus AVS Eurosport DESV Abbenbroek Rockanje SCHIEDAM In de weekbrief van de voetbalvereniging FC Nieuwland 66 heeft de voorzitter van deze vereniging Peter Friederich, vorige week een open brief geplaatst „Naar aanleiding van het artikel in de Havenloods van 21 oktober jl. betreffende het onbevoegd trainen van onze trai ner de heer M. Schaap, wil ik hier gaarne via deze open brief nog even op terugkomen. Voor wat betreft het aantal werkloze trainers ben ik van mening dat een groot deel van de trainers hier zelf schuldig aan is, want er zijn nog tallozen die er twee verenigingen op na houden, terwijl zij ook nog een normale betrekking heb- Waarbij ik overigens niet bedoel dat voetbaltrainer niet nor maal zou zijn. Het trainen voor deze mensen kan derhalve als een bijverdienste worden beschouwd. Verder vind ik dat er in de loop der jaren nogal eens mis bruik is gemaakt van bepaalde situaties, waardoor de in eerste instantie begonnen hobby is uitgegroeid tot een in vele gevallen lucratieve bijverdienste. Wanneer ik er van uitga dat een trainer per seizoen 400 uur arbeidsintensief bezig is, dan verdient hij in de vierde klasse zo n 25,— per uur, dat merendeels nog zwart wordt betaald uuL i. v,ln ^an °°k dat de heren trainers dit soort van hobby bedrijven maar eens wat meer achterwege moeten la ten, en de betreffende werkzaamheden moeten gaan uitvoe ren tegen een redelijke onkostenvergoeding. Hierdoor zullen er heel wat plaatsen, vooral bij de grotere verenigingen, vrijkomen voor trainers die momenteel zon der werk zitten. Er wordt momenteel op alle mogelijke manieren gesproken over nivellering en stapjes terug doen, dus waarom zou de amateursport hier ook niet eens snel mee beginnen. Het bestuur van mijn vereniging is in ieder geval niet langer van plan om 10.000 tot 15.000 voor een trainer te betalen Wij zijn een vereniging van amateurs (liefhebbers, volgens Kramer s woordenboek) waarin de leden sport bedrijven die volgens de reglementen van de KNVB niet mag worden be taald, behoudens een onkostenvergoeding. Onze vereniging wordt bestuurd door amateurbestuursle den die het leiden van een vereniging ook daadwerkelijk als een hobby ervaren. Bij een amateurvereniging hoort ook een amateurtrainer (volgens het reeds eerder gememoreerde Kramer's woor denboek een niet-vakman) die het trainen louter en alleen ais een hobby beschouwd, waarvoor hij eventueel een on- kostenvergoeding ontvangt. In de heer M. Schaap hebben wij een trainer gevonden die voldoet aan de wensen van ons bestuur en onze leden d.w.z. at de heer M. Schaap meer dan voldoende capaciteiten heeft om onze vereniging op voetbaltechnisch gebied te lei den en dat hij, in tegenstelling tot veel van zijn collega's, het trainen als een hobby beschouwt. Natuurlijk zullen wij als vereniging onze best doen om op korte termijn een bevoegde trainer te vinden die aan onze wensen voldoet. Tot zo lang zal de heer M. Schaap onze ver eniging blijven trainen". Martin Schaap die zon der licentie KNVB 4e klasser FCN'66 traint. Voorzitter FCN'66 Pe ter Friederich: „Er zijn talloze trainers die er twee verenigingen op na houden". HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG - 3 NOVEMBER 1982 PAGINA 17

Het Nieuwe Stadsblad | 1982 | | pagina 17