V CONCORDE vekHirstapijt Neem zélf de proef... GRATIS GELEGD RECHTSTREEKS VAN GROSSIER NAAR [CONSUMENT, DA'S GOEDKOOP 95 50 98 deVleeskoning Ham frikando Borst lappen Antrorï pp epotep Varkenslappe Qe hakt burg®rS Spelregelwedstrijd Tafeltennis Klaverjassen Onregelmatigheden Dart centrum Rolstoelbasketbal Jac Lammers weg Sekse scheiding Eindelijk is het er: probleemloos 'leeftapijt' met ingebouwde Antron-Plus vlek kenbescherming. Een nieuwe tapijtvezel van Du Pont met een vlek- en vuil-afstotende werking, waardoor gemorste vloeistoffen öp het tapijt blijven liggen. Koffie, wijn, limonade, moddervoeten: u dept even met een doekje en... weg is de vlek Niets meer van te zien. Da's gewoon een zorg minder en geeft u jarenlang éxtra woonplezier..! met Antron-Plus vlekken bescherming Acht fraaie, effen kleuren Op isolerende vlakschuimrug 400 cm kamerbreed Permanent anti-statisch In alle Roobol-filialen staat een vlekkentest-set op de toonbank. Neem zélf de proef en ontdek de wonderlijke eigenschappen van Antron-Plus tapijt... Misschien denkt u nu: 'Zo'n speciaal tapijt zal heel wat gaan kosten'. Mis..! Roobol is zó enthousiast over 'Concorde'-velours, dat hij u laat profiteren van een flinke introduktie- korting... Normaal 145.- per meter. VLAARDINGEN Winkelcentrum Liesveld - Veerplein 118-120 telefoon 010-355411 DELFT Winkelcentrum In de Veste Zuiderstraat 176 - telefoon 015-130844 punder Varkensschnitzels Borrelhapjes Varkenspoulet Tartaar Soeppakket Paarde kogel-, biefstuk KILO van 17,50 voor Zeer magere HEEL KILO van 14,00 voor HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 9 FEBRUARI 1983 PAGINA 11 Op dinsdag 22 februari houdt sektie drie (binnens porten) van de sportraad voor de gemeente Schiedam een vergadering in de bo venzaal van de sporthal Margriet, aanvang acht uur. Op de agenda staan o.a. de huurverhoging van de sport zalen en het vergaderschema van de sektie drie van dit jaar. De agenda van de sport raad-vergadering d.d. 10 maart zal eveneens op deze vergadering besproken wor den alsmede wat de bestuurs leden gaan doen in de ko mende zittingsperiode. De vierde serie van de spelre gelwedstrijden voor de jeugd, georganiseerd door de Schie damse Scheidsrechters Vereni ging, is gehouden in het clubge bouw van SV HV Schiedam in sportpark Harga. Op deze laatste avond van de voorron den hebben zeven teams deel genomen, te weten drie van Schiedam, drie van Excelsior'20 en één team van Hermes DVS. Het eerste team van Ex celsior'20 werd met 326 punten eerste en komt hiermee in de fi nale. Tweede werd Hermes DVS met 283 punten, derde Ex celsior'20 3 met 259 punten, vierde Schiedam 1 met 231 pun ten, vijfde Schiedam 3 met 201 punten, zesde Schiedam 2 met 184 punten en zevende Ex celsior'20 2 met 179 punten. Bij de persoonlijke prijswin naars ging het er spannend aan toe. Rob Buckers van Excelsior werd eerste met het maximaal te behalen punten van 110. De tweede plaats werd gedeeld door, Eric Holierhoek van Ex celsior'20, Frank Kleinheren- brink van Excelsior'20 en Jan Jongbloed van Schiedam allen met 90 punten. De derde plaats was voor Edwin Troost van Hermes DVS. De vragen werden gesteld door SSV-voorzitter Leen Schotting, de jury bestond uit: Frans Sla venburg, Wout van Vuuren, Gerard van Deuzen, Harry Lakwijk en Harm Nijmeijer. De schriftelijke vragen werden gecontroleerd door Bas Sabel en Henk van der Veer. De punten werden bijgehouden door Theo Bezemer. Meindert van Veen en Peter Broekhof zorgden voor een vlotte afwerking van het geheel. De finale wordt vanavond ge houden in het clubhuis De Toe komst van de voetbalvereni ging Excelsior'20 in sportpark Thurlede. De teams voor deze finale zijn: HBSS, Olympus, SVV en Excelsior'20. De persoonlijke winnaars voor de finale zijn: Bep de Bus van HBSS, Martin Wildschut van Olympus, Edwin Zagwijn van SVV en Rob Buckers van Ex celsior'20. In de landelijk B klasse blijft het eerste jongensteam van de tafeltennisvereniging de Ko renbeurs het goed doen. Bij de tweede thuiswedstrijd van deze competitie werd nu Smash uit Monster met 9-1 verslagen. Bij een 8-0 voorsprong verloor Hans Meijer als enige 'n partij door in drie games Ronald Steen de overwinning te gun nen. Patrick Barkey en Hans Zuy- derwijk bleven ongeslagen en ook het eerste optreden van het dubbel van deze twee spelers bleek succesvol. Het eerste meisjesteam doet het heel wat minder en bungelt na drie wedstrijden troosteloos on deraan de ranglijst. Ook afgelo pen zaterdag werd er weer ver loren nu tegen de Kroon uit het Gelderse Midden. In totaal wis ten de Korenbeurs-meisjes slechts drie games in winst om te zetten wat echter niet genoeg was om ook maar één partij te winnen. Zodoende opnieuw een afgetekende 10-0 nederlaag. Donderdagavond 10 februari worden alle leden van de Schie- damse Scheidsrechters Vereni ging uitgenodigd voor de kla- verjaswedstrijd tegen de voet balvereniging Demos. Plaats van handeling is het clubge bouw van Demos in sportpark Harga. De aanvang is gesteld om acht uur. Op vrijdag 4 februari heeft er een bespreking plaats gevonden met vertegenwoordigers van de deelnemende scholen in ver band met de voorgekomen on regelmatigheden in de sporthal Margriet. Besloten is dat bij de schools- porttoernooien in de sporthal iedere deelnemer(ster) een deelnemerskaart moet tonen om de hal binnen te gaan. Ook de toeschouwers zullen in het bezit moeten zijn van een toe gangskaart. Uitgifte van kaarten geschiedt door en onder verantwoorde lijkheid van de betreffende scholen. De kaarten zijn strikt persoonlijk en moeten bij het binnenkomen van de hal ge toond worden. Aan de deur van de sporthal worden geen kaar ten meer verstrekt. Op donderdag 10 februari wordt op de Singel Dart Cen trum „Dutch Inn" geopend. Ria en Toon houden van acht tot tien uur een receptie. De spanning in de eerste divisie van de rolstoelbasketbal compe titie neemt met de week toe. Za terdag had SIS De Ooievaars bezoek van ISA uit Amsterdam, een ploeg die op de derde plaats stond vlak achter De Ooievaars en DOV uit Leeuwarden. De Amsterdammers startten bijzonder goed. De Schiedam mers keken na acht minuten al tegen een 1-6 achterstand aan. Via enkele uitvallen werd spoe dig een stand van 10-10 bereikt. Daarna drukte De Ooievaars door. Bij de rust hadden zij een 23-22 voorsprong. Na een taktische bespreking van trainer/coach Huub Nelisse ging de ploeg in de tweede helft uit een ander vaatje tappen, hetggeen resulteerde in een ge leidelijke voorsprong. Na tien minuten in het tweede bedrijf deed zich een incident voor waarbij van beide ploegen een speler het veld moest verlaten. De Schiedamse ploeg bleef toch het overwicht behouden en met een 49-30 stand kwam het einde. Trainer Huub Nelisse was zeer ingenomen met deze overwin ning. „Ondanks de vele blessu res gaat het steeds beter met het team. Met nog zes wedstrijden voor de boeg is er nog van alles mogelijk, als we maar geen punten verspelen". Bij de SV HV Schiedam ver trekt Jac Lammers als trainer aan het einde van het seizoen. Lammers is twee seizoenen bij de Schiedamse ploeg als trainer werkzaam geweest. Het vertrek geschiedt met wederzijds goed vinden. Wie de nieuwe man zal worden bij Schiedam is nog niet bekend. Ook in de tweede wedstrijd van de voorjaarscompetitie hebben de tafeltennissers van de Schiedamse Invaliden Sportvereniging De Ooie vaars weer van zich doen spreken. Door een ondubbelzinnige 9-1 overwinning in een thuis wedstrijd, op Elan 6, blijven de Schiedammers in de race om het vorig seizoen verloren gegane terrein zo snel moge lijk weer te heroveren. Ria Zwanenvelt en Mare Cho- mette scoorden beiden een hattrick. Alleen Wout Pee man was minder gelukkig en moest een nederlaag tegen De Bakker incasseren. Na drie games werd ook het dubbel, Wout Peeman en Mare Chomette gewonnen. De Ooievaars startten over weldigend en namen al spoe dig een 3-0 voorsprong door grote overwinningen in twee games van Wout Peeman op J. v.d. Does, Mare Chomette tegen P. v.d. Does en Ria Zwanenvelt op P. de Bakker. Waarschijnlijk bij de ge dachte, dat het zo gemakke lijk gaat, verslapte de concen tratie enigszins. Dit had bij de Schiedammers tot gevolg, dat het dubbel Wout Peeman en Mare Chomette tegen J. en P. v.d. Does en Mare Cho mette in zijn partij tegen J. v.d. Does, er drie games nodig waren om uiteindelijk tot winst te komen. Zelfs Wout Peeman presteerde het om in twee games met grote cijfers van de zwak spelende P. de Bakker te verliezen. Geschrokken namen de Ooie vaars het heft weer in han den. Het toeval wilde, dat er in deze wedstrijd twee dames te gen elkaar uitkwamen. De NTTB beveelt dit zelfs warm aan en hebben inmiddels be sloten om een aparte dames competitie in te voeren, die in het najaar van start zou moe ten gaan. Bij deze „sekse-scheiding" is het voor de dames verboden om ooit eens tegen de man nen te spelen. Tegen dit „apartheidsplan" heeft De Ooievaars destijds fel gepro testeerd. Volgens wedstrijdsecretaris A. van Balveren, zullen De Ooievaars niet schromen om uit de Bond te stappen en zelf een competitie te organise ren. Dezelfde onmin leeft ook bij vele verenigingen in de afde ling Rotterdam. Bij zeven van de 21 afdelingen, oftewel 14000 van de 51500 NTTB-le- den, die ook niets voor een scheiding van dames- en her encompetitie voelen, zullen uit de NTTB treden en zelf een nieuwe Bond oprichten. Ondanks het Bondsraadbe- sluit uit 1972, waarop de scheiding wordt gebaseerd, hoopt Ton van Balveren toch dat het in de bondsraadsver gadering in mei dit elf jaar oude plan herroepen word^^ NIEUW..! tapijt met ingebouwde vlekkenbescherming Hier kunt u voortaan om glimlachen... Die Foser Kji Qoalitats-Teppiche uw vertrouwen waard Gratis gelegd betekent: in kamers, hallen en gangen. Exklusief eventuele lijmkosten. RIJSWIJK: Koopcentrum In de Bogaard telefoon 070- 941852 Beddenafdeling 070-945595 Roobol vindt u ook in Den Haag, Rotterdam, Spijkenisse, Hoogvliet, Hellevoetsluis. Ridderkerk. Dordrecht. Zwijndrecht, Waalwijk en Oosterhout. Originele ongepaneerd, puur mager, f Ap 100 gram voor 1 i gemarineerd op schaal verpakt 3 stuks 8.' 500 gram 4: 100% puur mager 500 gram voor t.w.: 200 gr. soep vlees, 200 gr. gehakt mergpijp PER STUK 3? KILO voor 131 Rubensplein 10, Schiedam Telefoon 010-269505 Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag: 8.30-17.30 uur zaterdag van 8.00-15.00 uur geopend en maandag gesloten. h 1

Het Nieuwe Stadsblad | 1983 | | pagina 11