jnettocM BOEKEN Randstad Edities DATISZWEDEN Doen!! Randstad Edities viert dit feest mee voor haar lezers.. ■7vjede° Meer dan 15.000 Randstad-lezers gingen u voor met deze succes volle boot- busreis naar Göteborg. Voor een ongelooflijk lage feestprijs kunt u met er 3 dagen tussenuit op: dinsdag 8 maart maandag 14 maart dinsdag 22 maart Dus wij laten u meedelen in de feestvreugde Snel boeken, slechts 3 reizen!! per persoon Kunt u uitsluitend bij: RANDSTAD-EDITIES I T RANDSTAD EDITIES Reisprogramma: 1e dag 2e dag 3e dag BELANGRIJK: Vertrekplaatsen/vertrektijden van de touringcars Dinsdag 8 maart 1983 Maandag 14 maart 1983 Dinsdag 22 maart 1983 Het Randstad-Jubileum-arrangement omvat: Een dubbel jubileum maakt deze prijs mogelijk. Omdat Randstad Edities alweer 6 jaar samenwerkt met Stena-Line van de zo succesvolle 3-daagse boot- busreizen voor haar lezers, bieden wij deze reizen aan voor de prijs die gold zo'n 6 jaar geleden met de openingstrip. Doe het nu, het is beslist een prachtkans om voor zo weinig geld een voorproefje van uw vakantie te beleven. Dit is een onvergetelijk mooi kort tripje waar u beslist de sfeer van een cruise ervaart aan boord van een schitterend schip. Een belevenis op zich. Vooral de maaltijden naar Zweeds gebruik is één van die dingen en uiteraard 's avonds vertier genoeg aan boord, terwijl u de volgende dag kennis maakt met een prachtig land. FREDERIKSHAVN-GÖTEBORG 20JAAR KIEL-GÖTEBORG15 JAAR j Straatweg 30, Rotterdam-Hillegersberg (nabij station Rotterdam-Noord). Ons kantoor is open: dagelijks van 09.00 tot 17.00 uur. Wegens de te verwachten grote toeloop zijn onze kantoren eveneens open op de zater dagen 26 februari én 3 maart van 10.00 tot 16.00 uur. U kunt ook schriftelijk boeken door giro/of bankbetaalkaarten in te slui ten t.n.v. Randstad Edities. Bij de girokaart duidelijk uw pasjes-nummer Bij de schriftelijke opgaaf eveneens duidelijk vermel den, namen, geb. data, adres en datum en plaats van vertrek, bovendien uw telefoonnummer. Telefonische vóór-reservering is eveneens mogelijk (010-223400), uiteraard met eveneens bovenstaande gegevens. Alhoewel wij heel wat plaatsen gereserveerd heben, is het aantal deelnemers niet onbeperkt. Snel boe ken is dus gewenst! vermelden. ft Voor deze mini-vakantie vertrekken de luxe touringcars 's morgens vroeg uit ver schillende plaatsen. In de pagina staan de vertrekplaatsen en vertrektijden duidelijk aangegeven. Via Utrecht, Deventer en Hengelo rijden we naar de grensplaats Denekamp. We ver volgen onze route naar Skandinavië langs de plaatsen Nordhorn, Linge, Cloppen- burg (lunch, voor eigen rekening), Bremen en de Hanzestad Hamburg. Tegen 19.00 uur bereiken we de havenplaats Kiel waar we aan boord gaan van één van de prach tige schepen van Stena-Line. Daar wacht u een heerlijk diner en komfortabele 2 persoonshutten met douche/toilet zijn voor u gereserveerd. Aan boord zijn gezellige bars, casino's en winkels, waar u in vele gevallen voordelig kunt kopen. Na een heerlijk ontbijt gaan we om ca. 10.00 uur van boord voor een rondtour door Göteborg, waarbij u tevens de gelegenheid krijgt om voor eigen rekening de lunch te gebruiken. 's Middags maken we schitterende natuurtocht, onder Nederlands sprekende lei ding, over de prachtige Orust en Tjörn-eilanden. Om 19.00 uur schepen we weer in. Diner, overnachting en ontbijt aan boord, 's Nachts terugvaart naar Kiel. In de bar heerst een fantastische stemming. De bartender serveert hier gaarne de meest fa meuze cocktails en de disc-jockey draait de nieuwste platen. In een rustige hoek van de bar vindt u het casino met de roulette. 's Morgens bij het ontbijt kunt u zich weer te goed doen aan verschillende gerech ten. Een grote tafel, voorzien van vele soorten brood, knackebrood en beleg, corn flakes, eieren, koffie, thee, melk en jus d'orange staat weer voor u gereed. Om 10.00 uur ligt het schip vast in Kiel. In een rustig tempo, onderbroken voor de koffie en de lunch (voor eigen rekening) in Cloppenburg, rijden we terug naar Nederland. Één maal in Nederland aangekomen wordt de reis besloten met een goed verzorgd af scheidsdiner. Omstreeks 22.00 uur zijn we voldaan van de vele indrukken weer terug op de plaats vanwaar we vertrokken zijn. Nodig is een geldig paspoort (mag beslist niet verlopen zijn) of een geldige toeristen- kaart. 7.15 uur Dordrecht: Station 8.00 uur Rotterdam: Bushalte LL bij het Centraal Station t.o. Districtspostkantoor. 8.30 uur Gouda: Kantoor Randstad-Edities, Vredebest 22, bij het Station. 7.15 uur Lisse: Parkeerterrein Winkelcentrum „Blokhuis bij Albert Heijn. 7.30 uur Leiden: Voorzijde Station, Busperron N. 8.00 uur Leidschendam: Bachlaan, naast nieuwbouw Sater, t.o. Dagmarkt. 8.00 uur Rotterdam: Bushalte LL bij het Centraal Station t.o. Districtspostkantoor 8.30 uur Gouda: Kantoor Randstad-Edities, Vredebest 22, bij het Station 7.30 uur Rijswijk: Bij het Stadhuis aan de Generaal Spoorlaan 2. 8.00 uur Delft: Station 8.00 uur Rotterdam: Bushalte LL bij het Centraal Station t.o. Districtspostkantoor 8.30 uur Gouda: Kantoor Randstad-Edities, Vredebest 22, bij het Station. - Busreis met luxe touringcar van opstapplaats naar Kiel v.v. - Bootreis met Stena-Line's Jumbo Ferries van Kiel naar Göteborg v.v. met 2 over nachtingen in een 2 persoons hut met douche/toilet, 2x ontbijt en 2x diner. - Rondrit door Zuid-West Zweden en Göteborg met Nederlands sprekende gids. - In Nederland afscheidsdiner - Reis-, bagage-, en annuleringsverzekering.

Het Nieuwe Stadsblad | 1983 | | pagina 9