PeAue" »Vül? eW
Off °Ds%AN6 s, M'eLÊ
GRATIS
GEBOORTEKAARTEN?
een
iwEREt
1298.
RADIO A.K
AUTOSHOP
EDDY'S
HAKKERT
REISBURO
VILLERIUS
SC
Gi
rtV\vA1^-rKPP^ ®*ope 8*''
dubbel
elpeevan_
399-
m
NIEUWE KTVenof VIDEO1
Een goede reis met
ANVR Reisburo
DAAR BLIJVEN WIJ
OP HAMEREN
rÖ*
donderdag
I
Telefoon 732877
T
oü
OT/V1DEO k~» - .J":- ~'k
Broersveld 167 Schiedam
Telefoon 010-731611
vrijdag
OP' KÖ &**1 «I,Vos^
^°e,e K
Dat kan bij kaartenboetiek Mercator!
U geeft ons de te verwachten
geboortedatum van uw baby... U krijgt
uw kaartjes gratis wanneer de
gegevendatum klopt
m KADO:
PAPLEPELTJE
MET NAAM
GEGRAVEERD
PLUS
OORKONDE
met o.a.
Beegees,
John en
grootste
o hi rlev Bassey,
John Denver, Abba, Elh\ttaker; Elton
hits vertolken.
20 ST 512
Uniek auto-alarmsysteem met ultra-sonor
MET 3 JAAR GARANTIE
w
m
Adverteren op onze
televisie-programma
pagina?
HOLTERMAN
AUTOSCHADE
s\ec^s
Alleen bij:
MUZIEK
Hoogstraat 163, Schiedam
Tel. 267949
SST 1
HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 10 FEBRUARI 1984
PAGINA 12
::vx;:;x;xv:;:::::v:v:::;:
9.30 en 13.00 nws. v. doven;
10.30 schooltelevisie; 16.00 een
paard in de hand; 16.15 wordt
vervolgd; 16.50 alleen als ik
lach; 18.25 teleac; 18.55 Belfi en
Lillibit; 19.15 Tom en Jerry;
j 19.20 Cruyff Co; 20.00 jour
naal; 20.28 de een-twee-drie
show; 21.55 brandpunt; 22.40
de ver van mijn bed show;
23.35 journaal; 23.40 nws. v. do
ven; 23.45 olympische spelen.
10.30 teleac; 15.30 de RVU;
16.00 klassewerk; 17.30 teleac;
18.55 rosco; 19.00 het A-team;
19.45 Jan Pelleboer; 20.00 jour
naal; 20.28 de banana split
show; 21.20 falcon crest; 22.10
aktua TV met sport; 22.55 har
ten 2; 23.50 journaal; 23.55 nws.
v. doven; 00.00 olympische win
terspelen.
O9-
9.25 olympische "winterspelen;
13.00 en 18.15 nws. v. doven;
18.20 paspoort; 18.30 sesam
straat; 18.45 jeugdjournaal;
19.00 nieuws; 19.10 olympische
winterspelen; 20.00 kieskeurig;
20.25 in de kast, op de kast;
22.10 interview met de minister
president; 22.30 journaal; 22.45
wat doe ik met mijn tijd?; 23.20
the nightmare man.
10.25 olympische winterspelen;
13.00 en 18.15 nws. v. doven;
17.45 feduco; 18.20 paspoort;
18.30 sesamstraat; 18.45 toeris
tische tips; 19.00 nieuws; 19.10
olympische winterspelen; 20.00
Agatha Christie; 21.30 U zij de
glorie; 22.30 journaal; 22.45 stu
dio sport; 23.15 hombre.
14.00 schooltelevisie; 17.55
nieuws; 18.00 tik tak; 18.05
klein, klein kleutertje; 18.20 er
was een keer; 18.30 reddings
team; 19.20 uitzending door
derden; 19.40 mededelingen;
19.45 journaal; 20.10 weerman;
20.15 mini micro macro; 20.20
S.O.S.-Neptunus in nood; 22.05
premiere; 23.00 journaal.
19.00 elektron-live; 19.40 zie
BRT I; 20.15 gezondheid; 20.55
steek-er-wat-van-op-show;
21.55 jeugdgalaconcert.
13.20 olympische winterspelen
bobsleeën; 16.00 journaal; 16.10
Victor en Maria; 16.15 de ge
schiedenis van het stenen tijd
perk 17.50 journaal; (NDR;
18.00 hoe het leven kan verlo
pen; 18.35 Klaas Vaak; 18.40
berichten); (WDR: 18.00 hier en
nu; 18.15 kermisverhalen); 19.00
olympische winterspelen; 20.00
journaal; 20.15 the rains of Ran-
chipur. Amerikaanse speelfilm;
22.00 olympische winterspelen;
23.00 thema's van de dag; 23.30
hedenavond; 00.15 de gehei
men van Parijs; 01.15 journaal.
Donderdag koopavond
Tenminste 10 dagen
van tevoren
Hoogstraat 26 Telefoon: (OIO) 26 87 25 Schiedam
Bi) uw
i-fl geboortekaarten
16.00 journaal, 16.05 de smur
fen; 16.20 de scholieren-expo-
res; 17.00 journaal; 17.15 tele-
geïllustreerde; 1»50 wat en half
wat; 19.00 journaal; 19.30 bui
tenlandjournaal; 20.15 Derrick;
21.15 de sportspiegel; 21.45
journaal; 22.05 aspekten. Cultu
reel magazine; 23.00 sport op
vrijdag; 23.30 un moment d'e-
garement Franse speelfilm
00.50 journaal.
Kaarten voor:
Verloven
Trouwen
I NDR: 18.00 hallo Spencèr; 18.30
news of the week; 18.45 follow
me; 19.15 de mens onder water;
20.00 journaal: 20.15 de fantasie
van de macht; 21.15 III na nege-
j nen; 23.30 journaal.
WDR: 18.30 Marco; 19.00 het
actuele uur; 20.00 journaal;
20.15 dierrapport; 21.00 rijden
met en zonder zadel; 21.45
deelstaatprogramma; 22.15 de
dokter en het lieve vee; 23.00
rockpalast; 00.00 journaal.
15.00 open school; 16.00 The
man in the white suit: Engelse
speelfilm; 17.55 nieuws; 18.00
tik tak; 18.05 ABC-26 lettertjes;
18.35 de verborgen valley; 19.00
juke box, 19.05 boeketje Vlaan
deren; 19.35 lotto, mededelin
gen; 19.45 journaal; 20.10
tunst-zaken; 20.15 zingezong;
21.05 terloops; 21.50 de puzzel;
23.20 sport op zaterdag: 23.35
journaal.
9.25, 12.55 en 16.30 olympische
winterspelen; 17.00 kerkdienst;
18.00 sprekershoek; 18.15 se
samstraat; 18.30 mensenwerk;
19.00 studio sport; 19.55 lotto;
20.00 journaal, 20.10 panora-
miek; 20.40 HV; 20.45 kruispunt
tv; 21.10 films en fans; 22.25
kind voor altijd?; 23.10 journaal;
23.15 nws. v doven; 23.30
olympische winterspelen.
9.30 en 18.25 nws. v. doven;
11.00 eucharistieviering; 12.00
het capitool; 14.20 teleac; 16.00
wie weet; 16.30 nieuws; 16.35
sons and daughters; 17.00
country cross; 17.25 pop video
show; 17.50 open school; 18.30
teleac, 19.00 nieuws; 19.05
Magnum P.i.; 19.55 Nederland
muziekland; 20.35 Dynasty;
21.25 Willem van Oranje; 22.15
hollanders; 22.30 Veronica
sport, 22.55 vakantie '84; 23.30
journaal; 23.35 nws. v. doven.
10.00 kunzt en kunst maken;
11.00 confrontatie; 12.00 voor
doven; 12.30 open school; 14.00
Praags lentemuziekfestival;
14.50 handel en wandel; 15.20
I.Q.; 15.50 20ste Europarade
voor Folklore in Wenen, 16.20
vriend eekhoorn; 17.35 de jonge
uitvinder; 17.45 tijdrover; 17.55
nieuws, 18.00 tik tak; 18.05 lieg
beest; 18.20 van Pool tot Eve
naar; 19.40 mededelingen; 19.45
journaal; 20.05 sportweekend;
20.35 Willem van Oranje; 21.30
TV-touché; 21.55 cinemanie;
22.45 journaal.
9.30 en 13.00 nws. v. doven;
10.00 en 14.00 schooltelevisie.
16.00 Tineke; 18.25 teleac. 18.55
de familie Knots; 19.25 de roze
panter; 19.45 Chinees variëte;
20.00 journaal; 20.28 farce ma
jeure; 21.00 de citadel; 21.50
hier en nu; 22.30 kerk vandaag:
22.55 Hill street blues; 23.40
journaal; 23.45 nws. v. doven.
9.30 en 13.00 nws. v doven;
10.00 en 14.00 schooltelevisie;
15.30 RVU; 16.00 James Herriot;
16.50 Anna, Ciro Co.; 18.25
teleac; 18.55 Nils Holgersson;
19.20 zeg 'ns AAA; 20.00 jour
naal; 20.28 Reilly; 21.20 achter
het nieuws; 22.00 Sonja op
dinsdag; 23.00 kijk haar; 23.40
journaal.
9.25 en 11.55 olympische win
terspelen, 18.15 nws. v. doven;
18.30 sesamstraat; 18.45 jeugd
journaal; 19.00 nieuws; 19.10
olympische winterspelen; 20.00
konsumentenman; 21.00 voet
bal '80; 21.40 uitkijk; 22.30 jour
naal; 22.45 Den Haag vandaag;
23.00 nws. v. doven; 23.05 tele
ac; 23.35 olympische winterspe
len.
9.25 en 11.55 olympische win
terspelen; 18.15 nws. v. doven;
18.20 paspoort; 18.30 sesam
straat; 18.45 jeugdjournaal;
19.00 nieuws; 19.10 olympische
winterspelen; 20.00 Galaxy in
the sea; 20.20 tijdsein; 20.50
van u wil ik zingen; 21.15 David,
een man naar God's hart; 21.40
omnibus; 22.30 journaal; 22.45
Den Haag vandaag; 23.00 olym
pische winterspelen; 23.55 nws.
doven.
14.00 en 17.00 schooltelevisie;
17.55 nieuws; 18.00 tik tak;
18.05 Merlina; 18.30 geschiede
nis van de kleine man; 18.55
zandkasteel; 19.10 tierisme '84;
19.40 mededelingen; 19.45 jour
naal; 20.10 weerman; 20.15 mini
micro macro; 20.20 de kern van
de zaak; 21.10 de Benny Hill
show 21.40 uitzending door
derden; 22.30 journaal.
14.00 en 17.00 schooltelevisie;
17.55 journaal; 18.00 tik tak;
18.05 klein, klein kleutertje;
18.20 er was een keer 18.30
de smurfen; 18.55 de jonge uit
vinder; 19.05 kijk uit!; 19.40 lot
to en mededelingen; 19.45 jour
naal; 20.10 kunstzaken; 20.15
I.Q.; 20.45 kijk mensen; 21.35
uitzending door derden; 22.25
journaal.
8.50 olympische winterspelen;
16.00 flamenco; 16.45 het kleine
huis op de prairie; 18.00 jour
naal; 18.05 sportjournaal; (NDR:
19.00 berichten, 19.15 de actue
le kermistent); (WDR 19.00
markt, 19.25 bureau, bureau);
20.00 journaal; 20.15 het wens-
concert, 21.45 de olympische
winterspelen; 23.15 lotto, het
journaal en het woord voor de
zondag; 23.35 the Hindenburg;
01.25 journaal.
2.15 onze buren; 14.30 Tao Tao;
14.55 12 of 3; 15.40 kijk toe en
doe mee; 15.55 het reuzenhart;
16.20 the fraggles; 16.45 goed
in vorm; 17.05 journaal; 17.10
nieuws uit de deelstaten; 18.00
de Waltons; 19.00 journaal;
19.30 aktie; 20.15 the great es
cape, speelfilm; 23.00 journaal;
23.05 uitreiking van the golden
Globe in Hollywood; 00.20 jour
naal.
NDR: 18.00 sesamstraat; 18.30
geloven nu; 19.00 ik draag een
grote naam; 19.45 internatio
naal TV-kookboek; 20.00 jour
naal; 20.15 Greta Garbo; 21.50
duits filmjournaal van 16 febru
ari 1944; 22.15 uitreiking van de
karnavalsorde; 00.00 journaal.
WDR 18.30 rockpalast; 19.00
het actuele uur; 20.00 journaal;
20.15 vrouwen vragen; 21.00
God en de wereld; 21.30 uitrei
king karnavalsorde; 23.30 Act
Turkse speelfilm; 00.50 jour
naal
9.25 programma-overzicht; 9.55
ontwerper: Jean-Michel Folon;
10.45 de tv-muis; 11.15 de even-
wichtsbalk met gevolg?; 12.00
het internationaal borreluurtje
met de politiek; 12.45 spiegel
van de week; 13.15 levend licht;
13.45 weekmagazine; 14.30 de
bezoeker; 15.00 een plaats on
der de zon; 16.00 liedjes-ritme-
melodieën; 16.30 il chapé; 17.00
beelden uit de wetenschap;
17.30 ARD-adviseur: reizen;
18.15 wij over ons; 18.20 de
sportshow; 19.20 wereldspiegel;
20.00 journaal; 20.15 de weg
naar de vrijheid; 21.45 meester
werken van de kunst; 21.55
journaal; 22.00 de geboortedag
van de infanterist; 23.30 jour
naal.
8.20 programma-overzicht; 8.50
olympische winterspelen; 16.00
hartelijk gefeliciteerd door Ru-
dolf Platte; 17.00 sportjournaal;
18.00 dagboek; 18.15 de inwo
ners, 19.00 journaal; 19.10
nieuws uit Bonn; 19.30 olympi
sche winterspelen; 20.15 op zijn
Goetz-lijk; 21.45 journaal; 21.50
olympische winterspelen; 23.00
el amor del capitain Brando,
Spaanse speelfilm; 00.30 jour
naal.
NDR: 14.55 paardesport te Bre
men; 17.00 muziek op III; 18.00
sesamstraat; 18.30 hitparade
19.15 een dorp gelijk elk ander.
20.00 journaal; 20.15 parfum, de
magie van de materie; 21.15 ar
gumenten; 22.30 maskerade
speciaal; 23.15 journaal.
WDR 16.00 voor doven, 16.30
hun vaderland-ons vaderland;
17.30 CBS op III; 18.00 Marco;
18.30 er tegen zijn is niet ge
makkelijk; 19.00 het actuele
uur; 20.00 journaal; 20.15 de ge
heimen van de hersenen; 21.00
buitenlandstudio; 21.45 Kalde-
wey farce; 00.15 journaal.
19.00 oude adel, nieuwe rijken;
19.30 lieve plantjes; 19.40 zie
BRT 1; 20.15 sportmagazine
extra time; 22.05 elektron live.
8.50 olympische winterspelen;
16.00 journaal: 16.10 de stijfsel-
man; 16.20 de bezoeker; 16.55
olympische winterspelen; (NDR:
19.30 berichten; 19.40 deel
staatprogramma); (WDR: 19.30
WWF-club); 20.00 journaal;
20.15 olympische spelen; 21.00
Smiley's mensen; 22.00 vrijdags
avonds, 22.30 thema's van de
dag; 23.00 olympische winter
spelen; 00.00 journaal.
16.00 journaal; 16.05 invoering
van het erfrecht, 16.35 de scha
vuiten; 17.00 journaal; 17.15
tele-geïllustreerde; 17.50 the
streets of San Francisco, 19.00
journaal; 19.30 het meisje van
Moorhof. Duitse speelfilm; 21.45
journaal; 22.05 aspekten ekstra;
22.50 het geld ligt op de bank
00.45 journaal.
NDR: 18.00 sesamstraat; 18.30
voor doven; 19.00 micro-elec-
tronica; 19.15 op spoor van hel
verleden; 19.45 de zonneclub;
20.00 journaal; 20.15 terugblik;
21.00 het thema op de maan
dag; 22.00 monster on the
Campus, speelfilm; 23.15 Jack
Arnold vertelt; 23.30 journaal.
WDR 18.30 sesamstraat; 19.00
het actuele uur, 20.00 journaal.
20.15 gezocht gevonden; 21.45
deelstaatprogramma; 22.15 hul
proep.
00 schooltelevisie; 13.00 nws.
doven; 15.00 RVU; 15.30 kin
deren in de bijbel; 15.40 Pieter
Post; 15.55 appelmoes met
taartjes; 16.10 Bollo, Bries en
bondgenoten; 16.35 bokke-
sprongen; 17.05 Anna, Ciro
Co.; 18.25 teleac; 18.55 het ver
haal; 19.00 herrie; 19.25 ken
merk; 20.00 journaal; 20.28 so-
cutera; 20.30 de duo's doen
alsof; 21.00 ontheemden; 22.00
Adriaan van Dis; 23.00 teleac;
23.35 journaal; 23.40 nws. v. do
ven.
19.00 webster; 19.25 tijdrover;
19.40 zie BRT 1; 20.15 de trots
van Jesse Hallam; 22.40 handel
en wandel.
8.50 olympische winterspelen;
16.00 journaal; 16.10 fotomodel
Ursula Buchfellner; 16.55 olym
pische winterspelen; 19.00
olympia-studio; 20.00 journaal;
20.15 panorama; 21.00 dallas,
21.45 olympische winterspelen;
23.00 thema's van de dag; 23.30
de bevrijding van Fatma; 00.45
journaal.
16.00 journaal; 16.05 mozaïek;
16.35 peppino; 17.00 journaal,
17.15 tele-geïllustreerde; 17.50
het woud is mijn thuis; 18.20
mijn naam is haas; 19.00 jour
naal; 19.30 Joseph Süss Op-
penheimer; 21.00 het zingende
schip; 21.15 economisch maga
zine; 21.45 journaal 22.05 Mi
chael Kramer; 00.20 nieuws
NDR: 18.00 sesamstraat; 18.30
spreekuur; 19.15 beat-club
20.00 journaal; 20.15 plien ber
lijn; 21.15 de prinsregent; 22.05
as women see it. Senegalese
speelfilm; 23.05 journaal.
WDR: 18.30 sesamstraat; 19.00
het actuele uur; 20.00 journaal;
20.15 buitenlandreporter; 20.45
terugblik; 21.00 hitparade; 21.45
deelstaatprogramma; 22.15
voor middernacht.
9.25 olympische spelen; 18.15
nws. v. doven; 18.25 staatslote
rij; 18.30 sesamstraat; 18.45
jeugdjournaal; 19.00 nieuws;
19.10 olympische winterspelen;
20.00 politieke partijen; 20.10
Koos Postema in gesprek;
21.00 Noordewind; 21.25 de
weg naar Bresson; 22.30 jour
naal; 22.45 Den Haag vandaag;
23.00 olympische winterspelen.
17.00 Grizzle Adams; 17.45 de
jonge uitvinder, 17.55 nieuws;
18.00 tik tak; 18.05 Zeppelin;
18.30 Xenon; 18.55 documentai
re over Ecuador; 19.10 uitzen
ding door derden; 19.40 mede
delingen; 19.45 journaal; 20.10
weerman; 20.15 mini micro ma
cro; 20.20 namen noemen,
20.55 allemaal beestjes; 21.25
pluk de dag; 21.50 ijsbreker;
22.45 loterij en journaal.
9.30 en 13.00 'nws. v. doven;
10.00 schooltelevisie; 12.00 Ko
ningin Beatrix in Straatsburg;
16.00 Poldark; 16.50 het donke
re bos; 18.25 teleac; 18.55 Oma
Fladder, 19.05 toppop; 20.00
journaal; 20.28 blokletters;
21.00 Willem van Oranje; 21.50
televizier; 22.30 kort commen
taar; 22.35 levenslang; 23.55
journaal; 00.00 nws. v. doven.
9.25 Olympische winterspelen;
17.45 Feduco; 18.15 nws. v. do
ven; 18.20 paspoort; 18.30 se
samstraat; 18.45 jeugdjournaal;
19.00 nieuws; 19.10 olympische
winterspelen; 20.00 Derrick;
21.00 met de Plancius in het
Poolgebied; 21.45 olympische
winterspelen; 23.05 journaal;
23.20 Den Haag vandaag.
14.00 en 17.00 schooltelevisie;
17.55 nieuws, 18.00 tik tak;
18.05 rondomons; 18.30 VIP-
info; 19.05 tijdrover; 19.20 uit
zending door derden; 19.40 me
dedelingen; 19.45 journaal;
20.10 kunstzaken; 20.15 hoger-
lager; 20.55 panorama; 21.45
Dallas; 22.35 journaal.
19.00 lente en zomermode;
19.30 zie BRT 1; 20.15 filmme
nu: de valk van Malta. Ameri
kaanse speelfilm, 21.55 pan
pan; 22.05 goldframe.
15.50 journaal; 16.00 geheim
project Doombolt; 16.25 Barbel
en vliegtuigreuzen, 16.55 sport:
voetbal Bulgarije-Duitsland;
(NDR: 18.00 hart to hart; 18.35
Klaas Vaak; 18.40 hart to hart;
19.15 berichten; 19.25 nord-
schaumagazine); (WDR: 18.00
hier en nu; 18.25 de drijver;
19.00 brack report); 20.00 20.15
de weg naar de vrijheid; 21.50
bandpunt; 22.30 thema's van de
dag; 23.00 Nick Lewis, hoofdin-
spekteur; 23.45 journaal.
16.00 journaal; 16.05 rommel-
kist; 16.35 de beren zijn los;
17.00 journaal; 17.15 tele-geïl
lustreerde; 17.50 Bret Maverick;
19.00 journaal; 19.30 olympia
studio; 20.15 olympische winter
spelen; 22.30 journaal; 22.40
midweeklotto; 22.45 liedjes van
Chris de Burgh; 23.15 olympi
sche winterspelen; 00.15 jour
naal.
NDR: 18.00 sesamstraat; 18.30
het offer van de planning is de
otter; 19.15 italiaanse antiek;
19.30 landbouweconomie actu
eel; 20.00 journaal; 20.15 eco
nomisch magazine; 21.00 kolo
niale macht Venetië; 21.45 l'an
née derniere a Marienbad.
Frans/Italiaanse speelfilm; 23.15
journaal.
WDR: 18.30 sesamstraat; 19.00
het actuele uur; 20.00 journaal
20.15 midweeks in 21.45
vrijetijdsmagazine; 22.15 public
enemy Amerikaanse speelfilm
23.35 journaal.
19.00 open school; 19.30 klom
pen maken; 19.40 zie BRT 1;
20.15 ontwikkeling; 21.30
schooltelevisie.
8.50 olympische winterspelen;
16.00 journaal; 16.10 bijvoor
beeld; Michael Werner; 16.55
olympische winterspelen; 19.00
olympia studio; 20.00 journaal,
20.18 de spaanse ziekte; 21.00
olympische winterspelen; 23.00
thema's van de dag; 23.30 Fleur
Lafontaine; 01.25 journaal.
16.00 journaal; 16.05 religies;
16.35 speelgoed beertjes; 17.00
journaal; 17.15 tele-geïllustreer
de. 17.50 de vlooienmarkt;
18.20 mens, blaas toch niet zo;
19.00 journaal; 19.30 Günter
Pfiltzmann: lach maar weer;
20.30 de ongelovelijke show,
21.00 uit onderzoek en tech
niek; 21.45 journaal; 22.05 5 na
tien uur.
NDR: 18.00 de TV-muis; 18.30
schaak voor iedereen; 18.45 fil
men als hobby; 19.15 een vuur-
dans op het Gazelle-schierei
land; 20.00 journaal; 20.15 rock
around the clock. Amerikaanse
speelfilm; 21.55 cultuur actueel;
22.15 de Poolse groep VOX;
22.45 journaal.
WDR: 18.30 de tv-muis; 19.00
het actuele uur; 20.00 journaal;
20.15 the glass key, Amerikaan
se speelfilm; 21.35 binnenkort;
21.45 deelstaatprogramma;
22.15 Robert Ashley: Perfect li
ves; 23.00 filmmagazine; 23.45
journaal.
""""""tl
-a,,er-
Beeldbuisdiameter: 51 cm
Infrarood afstandsbediening,
type 1030
Geheugen voor 30 programma's
Directe kanaal keuze tot 99 kanalen
Adviesprijs f 1498,-
U slaapt een stuk rustiger!
Financiering mogelijk
vraag inlichingen.
Dit nieuwe alarmsysteem werkt via
geluidsgolven en beveiligt electronisch
het gehele compartiment, ramen,motor-
en kofferdeksel. Kompleet gemonteerd
voor een prijs waarvan u niet wakker
hoeft te liggen.
Tijdelijk slechts
Gustoweg 55, Rotterdam,
tel 010 260092/268391
(Terrein Sintmaartensdijlt)
Dam 9-11, Schiedam 010-265136
erkend FOC WA bedrijf
Schadereparatie aan
alle merken.
Meest gesorteerde Hi-Fi centre
van Schiedam e.o.
)OK DE KOOPAVONDEI
ÏEOPENE
Ridderkerkse-
straat 21,
Tel. 010-267004,
Schiedam
I
mm
50 week/2 ir. gratis^
VIDEO heeft u «l -a.29*uwPeigendom
films kiihen/dan-s de reader
films Wiken/pa." "ver^Tnlcomst
APPARATUUR'
Nieuwlandplein 57 - Schiedam - Tel. 270010 Geopend:
- Ma. t/m vrij. 11.00 - 21.00 u./Zat. 11.00 -18.30 u
Zon. 12.00-18.00 u.
■;.:.?.i.:.I.i '.W.W.W