Een geslaagd samenspel van kleur en lijn... dat is de uitgebreide kollektie van I Veelkleuren, veel modellen "brillen - oogmeting - contactlenzen Parkweg 361 - Tel. 735919 Schiedam Permanent 't Kan weer dunner Splendid glazen: reduktie in dikte van 45%. Leverbaar vanaf 4.00 tot 15.00 zowel in S25 -C28 als progressief. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.30 uur, zaterdag 9.00-16.00 uur. SANDY 't staat allemaal in dit boekje. Dat boekje is gratis als je de moeite neemt om 't even te komen halen. En als je daarvoor de tijd hebt vertellen we je ook graag alles wat je over lenzen wilt weten. Daarvoor ben je bij Lips Optiek aan 't juiste adres. Lips is ANVC contactlensspecialist, dat betekent dat je kunt rekenen op een eerlijk en objectief advies en op alle deskundigheid en vak manschap die je ogen verdienen. Omgekeerd voor brillen en contactlenzen omer Altijd iets passends bij uw persoonlijke smaak. U bent van harte welkom. Aanbieding: Telef( inklusief knippen kort haar alles wat je over contactlenzen wilt weten... aratisi PAGINA 15 HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 23 MAART 1984 belangrijke invalshoe ken. Op het gegeven glas- bril wordt vooral voor de niet meer zo jonge vrouw nog steeds voortgeborduurd. Ge slepen schulpjes als facetten aan de ran den, heel aparte aan zetten van de veren (poten), sterkere mon turen door dubbele aanzet èn mooie tinten houden die gewaar deerde glasbril aktu- eel. Er zijn zelfs transpa rant monturen, die door die facetten het effekt van een glasbril hebben! Het lijkt wel of ont- van maken. Of iets werpen voor lente, moois, zomer en zon altijd De afmetingen zijn dit inspirerender werkt seizoen niet zo belang- dan wanneer we de rijk. De goede maat is winterschuit weer in- mode! Dus de maat, gaan. Dat gaat voor die bij het gezicht en monturen zeker op. het type past geeft de De collecties zijntoon aan. Keus genoeg worden verfrissend om als opticien met vernieuwd en op be- feeling voor je vak de staande gegevens goede greep te doen. wordt vaak (speels) Zwaar zijn de montu- doorgeborduurd. ren niet. Dunne ran den, de bril met de Want een bril blijft nu halve rand, maar dan eenmaal een hulpmid- met die rand aan de del, maar daarom mag ónderkant, glasbrillen je er best iets leuks en vooral kleuren zijn De halfrandloze met op het ogenblik die rand aan de onder kant staat vaak uitste kend, maar heeft bo vendien als extra, dat het de wenkbrauwen vrij laat en de oogma- Een halfrandige, maar dan (mode!) anders om. Ook mode: wit. (Menrad) ke-up veel beter doet er, monturen in wat uitkomen. In heel zo- minder gewaagde tin- merse kleuren, zoals ten (parelmoer, grijs, wit en rood, is zo'n bril zacht bruin) kunnen net zo goed. Krijgt menige trans parante bril van liBMHH kunststof een atojAf 1 (knap) ingelegde Blik H kleurlijn in de rand, Wffl'i. jyK., I I vooral de ondoorzich- l|p Vl* t'9e kunststof mon- PfT 1|11| turen in aparte kleu- %M" ren zijn voorjaars- n'euws- Voor dames WÊÊr^ÊÊSm en beren zien we '4f ll§^»8 naast zwart en grijs, ook verschillende kleuren rood en rose, blauw en laten we 1HHP zwart niet vergeten. Er zit veel muziek in Wordt gekozen voor de glasbril, vooral als een metalen montuur, we naar de veeraan- dan zal het menige zet kijken. vrouw opvallen hoe door verfijnde details en hier en daar een versierinkje zo'n montuur net dat beetje extra krijgt. Het piloten-model, 't Belangrijkst bij veel voorbehouden een zonnebril zijn de voor de mannenbril, glazen, want die is er nu ook in een moeten de (gevaarlij- vrouwelijke versie, ke) ultra-violette stra- met b.v. alleen aan de ten absorberen. An- bovenzijde een fijn ders is 't niet zo best goudkleurige metalen voor de ogen. Leuk rand. Op de nostalgi- voor een bril in de sche toer kan men met zon is dit montuur. wat een Windsor- Wit. Want wit is het randje heet. Dat is een deze zomer helemaal. over metaal aange- Felrood kan ook. (At- bracht dun laagje in rio) klassieke bruine kleur. Voor de leeftijd-er-tussen- in in wijnrood. Hele dikke glazen? Dan bent u vast geïn teresseerd in een nieuw glas, juist voor hoge sterktes, ge maakt van kunststof, dus weinig wegend én vooral weer een stukje dunner dan we ge wend waren. We tipten al eens zo'n lens voor sterktes tot min twaalf of min vijftien, maar die had zo'n 'spiegel- eitje' in het glas. Deze niet. De naam is Splendid, Tummers uit Vught komt er mee. Nolenslaan 418 (naast postkantoor) Schiedam telefoon 010 - 735384 ANVC-contactlensspecialist - OV-optometrist In Vlaardingen alleen verkrijgbaar bij „Lady „N" DELFT Binnenwatersloot 24-28 Winkelcentrum „In de Veste' üt HILLEGERSBERG I *djjjjk Weissenbruchlaan 104 SCHIEDAM KETHEL Winkelcentrum Spaland LEIDSCHENDAM SPIJKENISSE Winkelcentrum Leidsenhage Gebouw A.B.C. (naast Hij) (naast Paagman) Nieuwstraat 184 a L j noiiei Winkelcentrum De Loper 23 telefoon 743415, Vlaardingen Holy Vrijdag koopavond

Het Nieuwe Stadsblad | 1984 | | pagina 15