Het modieuze verschil. TRIUMPH, KWALITEIT BS VOOR 'N ZACHT PRIJSJE 'Jriumflh ten cate Sportief ondergoed heeft een merit: Dit zien we bij Ondermode heeft Van minislip tot boksershort sluit fantastisch aan volgt elke beweging geen zijnaden, tekent niet af badstof kruisje voor extra hygiëne probleemloos wasbaar, blijft mooi als taille-, heup-of bikinislip in wit, skin en champagne De nieuwe Hollandia sportslips ziin speciaal ontwikkeld voor sportieve mensen die hoge eisen stellen aan bewegings" ijbesd en draag komfort. Elastisch materiaal, speciaal ontwikkelde pasvorm. Met een speciale Hollandia sportband die bij elke beweging onberispelijk op zijn plaats blijft. Hollandia sportslips, 4PQC voor mannen die hoge If QIIQf I ^üy eisen steüen! Vdlldl IU Elke vrouw omgeeft haar benen met het mooiste dat ze vinden kan. Logisch, dat dan de keus-op ten Cate valt. Colorite, met andere woorden. In 3 maten altijd-pas. In 20 of 30 denier. En in tientallen verrassend mooie mode-kleurtjes. Colorite is die kleurige panty in dat doorzichtige doosje. (En: de kleur van het doosje vertelt u de maat!) ten Cate Colorite: de mode aan uw voeten! l___ Holliday LOVABLE BH nieuws voor vrienden Triumph Triumph Triumph Ook nu denk je bij het zien van veel nacht kleding: gaan we er in slapen, trekken we het een paar uur voor het naar bed gaan aan, stappen we er 's morgens nog even lekker in rond voor we de gewone kleren aanschieten... dat wordt steeds meer de trend van nachtkle ding. Uiteraard blijft het pri mair bedoeld om er mee horizontaal te gaan, het ziet er vaak zó leuk uit dat veel er op gemaakt is het ook als huismodel te ge bruiken. Natuurlijk: uitgespro ken nachtmode blijft er. Vooral die vaak zo geraffineerde lange, negligé-achtige model len hebben duidelijk dit karakter. Zomers zijn de tinten meestal licht, zoals rose, parel moer en lila. Dit sei zoen moeten we ook voor dit stukje roman tiek met veel kant-ar rangementen en bor duursel wit niet verge ten. Al of niet met een bijpassende ochtend jas. Een heel andere kant gaan we uit met de sportieve shorty's, sleepshirts en baby dolls. Korte nacht hemdjes in katoen, tri cot gemaakt, met jeans-effekten, in streepjes met opdruk of andere motieven passen allemaal bij „good night ladies". Al naar gelang leeftijd en stijl kies je dan uit ingetogen batist met broderie, een lekker gemakkelijk aanschiet- geval, dat op een kort jurkje lijkt, een baby doll met kort broekje of met een kniebroek, waarin elastiek met ru che vriendelijk staat. Luxueus en/of frivool sportief met comfort: dat zijn de twee be langrijke lijnen in de ondermode. stemd. De vrouw mag weer vrouw zijn en dan interpreteert ze zelf, wat zij er onder ver staat. Bij al dat sportieve, al jaren niet meer weg te denken in de mode, hoort wat er onder zit daarmee gelijk te spo ren. Draagcomfort, niet alleen door mo dellen, maar zeker ook door materialen, spe len daarbij de hoofd rollen. Pasvorm, het goed blijven zitten bij al je bewegingen, zijn mede doorslaggevend. En al hebben we het in Total L'ook al eens geschre ven: het passen van foundation bij de aan schaf is en blijft in 'dit opzicht een goede zaak. Hoe laat zich dat luxe en/of frivole vertalen? Door veel kant, geraffi neerde slipjes, zoge naamde „french knie- kers", ook wel vlinder broekjes genoemd, zachte, glanzende stof fen én hier en daar door kleur. Wit het zal altijd blij ven, maar parelmoer, champagne voor het iets klassiekere en zelfs zilverachtige tin ten horen bij dit kant- rijke gebeuren. Elastich katoen, lycra- satinette en dunne tri cot-gebreide onder mode op de meer sportieve toer zien we in leuke kleuren. Er zijn streepjes, waarbij men bijvoorbeeld een Nu zo veel puur vrou welijke kleding mede het modebeeld be paalt, waarbij ook stijl en elegantie meetellen, is de foundation daar eveneens op afge- Noem het een bra- dress, zeg beha-hemd je of topbehaatje: heel wat merken bren gen het. Dit is er een van Triumph Interna tional. Ook ideaal om met vakantie te nemen. Tri umph International noemt dit model dan ook Ho liday. geel/lichtgroen hemdje met spaghettibandjes kan combineren met y een effen slip. De echte modekleur, zo hoorden we van Bep Meeder, verbon den aan de inkoop van I ill! fl een groot concern op i dit gebied, is pittig rose. 'Zelfs zwart duikt llliSBBll®g toch op het komende Een zomerse set seizoen, stelt zij. Een om te dragen bij boot- kleur passend bij een halzen en de rokken- deel van de bovenmo- mode. (Schiesser). de én voor haar die dit g raag d raagt Ie bandjes of een soortgelijke babydoll kunnen net zo goed op het strand, als in bed worden gedragen. Dit voor haar die de reis bagage zo beperkt mogelijk wil houden. Daarvoor zijn er ook korte wihkeljasjes. De zomerpyama voor de man tenslotte heeft een korte broek en korte mouwen, als 'ie dat leuk vindt ten minste. Een baby doll met kniebroek (pyama met korte broek kun je ook zeggen) of een kort na chthemdje: ze zijn allebei jeugdig en charmant met de ruches, het dessin en de opdruk. (Schiesser). Het moet een zonnige zomer worden met zo veel strapless beha's. Ook hier: kant. (Warner). Van de strapless modellen zonder garnering, vaak van huidvriendelijk materiaal met veel ka toen er in gemaakt, wordt evenwel de komen de zomermaanden het meest verwacht. Vooral voor de zomer zijn in de (meestal jon gere) mannensector de kleine slipjes favoriet. Mini-onderbroeken dus, die vaak een bre de tailleband hebben. Voor wie dat minimale niet (plezierig) ziet, of liever voelt zitten, zijn de verschillende sport slips in goed sluitend elastische garens on der vele pantalons een prima gegeven. Worden ze in Amerika wijd en zijd gedragen: in Nederland begint de belangstelling voor de „boksershort" nu ook een tikkie te stijgen. Deze modellen hebben kleine pijpen met een splitje opzij en zijn er in heel wat dessins. Met de vakantie in zicht zijn er ook prakti sche twee-in-één- thema's. Een kort na chthemdje met smal- Voor tropische da gen een luchtige man nenset in wit of bleu. (Schiesser). Als ze me missen, dan ben ik vissen. Als ze me zoeken, dan... zit ik in de kalender van Triumph International, waar u en Total Look altijd een oog aan wagen. 0 Op een effen short een gestreept lang shirt: dat's good night voor meneer (Schiesser). 0 's Zomers met vrolijke strepen en fris rood, wit en blauw (Triumph International). Lovable Dorelle en Cotton. Ken laag uitgesneden beha van glanzend katoen. Naadloos, met alleen langs de cups «.en elastisch randje en smalle rugsluiting. Dorelle en Cotton blijft elas tisch en houdt z'n zijdeglans. Nou? Dorelle en Cotton is je nieuwe beha! In wit, caramel en [QUS crème. A-70-80B C 70-85 Stepy T. Gladde, naadloze strapless beugelbeha met 'n perfecte pasvorm. In het ma teriaal is veel katoen verwerkt, dus voelt vriendelijk aan. In wit en huid. A,B en C 70-85, 1f\QC D 70-80 IV7J ook verkrijgbaar met beugel f.24,95 Miriam. Ken honderd procent naadloze katoenen beha. Langs de cups loopt een fijn randje cottylene. Smalle schouderbandjes en een smalle rugsluiting, op drie plaatsen verstelbaar, maken Miriam compleet. In wit en huid. 100^ B.C 70-85 IV. Met bijpassend slipje I Verkrijgbaar in alle modekleuren en modematen HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 23 MAART 1984 PAGINA 17

Het Nieuwe Stadsblad | 1984 | | pagina 17