Óf De mooiste vakantie-ontdekking van Bex Busreizen 1984; nieuw in het programma. 2Ê Voor c/e speciale introduktie- reissom van ALL-IN Uitvoerige vakantie informatie van Bex... dat is uw zekerheid en ons sterkste 01720-30601 Vakaritie-Üub-Bon 8 Itt De Bex-Vakantie-Telefoon: Nu ook 'savonds! Vertrekdata 1984 Maakt u kennis met het vakantie-complex „Berghof" in Sankt Englmar op 1095 meter hoogte. Een waar vakantieparadijs voor u. De rit per luxe touringcar naar het vakantie-paradijsje Sankt Englmar zal u zeker goed bevallen. Uw zeer luxueuse appartement in hotel „Haus Berghof". Alle comfort en magnifiek uitzicht op de zuidzijde. Bex Busreizen introduceert haar nieuwe vakantie-club. Goed nieuws voor alle 50-plussers. Vakantie-complex „Hotel Berghof", een super vakantie-paradijs in het Beierse Woud met alle faciliteiten die u een eerste klas vakantie garanderen. Leest u maar! De vele excursies vanuit het Beierse Woud per luxe touringcar. Op weg naar het vakantie-paradijs Sankt Englmar. MS 4Ë&P w Gaaf u mee 8dagen lang vakantie vieren in het vakantie paradijs Sankt Englmar in het Zuid-Duitse BeierseWoud. m Sankt Englmar is de allermooiste vakantie ontdekking van dit seizoen. Bex Busreizen heeft nu voor de verwende vakantie-liefhebber een zeer bijzondere 8-daagse appartementen-vakantie georganiseerd. Sankt Englmar biedt u een keur van vakantie-mogelijkheden. Naast alle faciliteiten die u in het Berghof-complex aantreft, zoals tafeltennis, overdekt en openlucht zwembad, kegelbaan, tennisbal, manege, fietsenverhuur, waterskieën, speciale Nederlandse video programma's, begeleide wandelingen, gezellige kaart- en spelavondjes, diverse restaurants en barretjes, pizzeria,, de bistro „Die Pfeffermühle" en de keur aan natuurrijk en gezond vakantieplezier. Het is een gebied, dat men in Duitsland noemt een „luft Kuroord", dat wil zoveel zeggen, dat men kan rekenen op zuivere, berglucht, gemiddeld veel zon en rondom de mooiste wouden, bergen en dalen, die ook voor de wandelaar en natuurliefhebber garant staan voor een zeer bijzondere vakantie. Verwent u zichzelf maar eens fijn op een 8-daagse zeer aantrekkelijk geprijsde vakantie in het wereldberoemde Beierse Woud in Zuid-Duitsland. Sankt Englmar in het Zuid-Beierse Woud ligt op ongeveer 800 km. afstand gerekend vanaf Den Haag. U zult de route, gezeten hoog boven in de vliegtuigstoelen van uw touringcar zeker weten te waarderen. Het is eigenlijk een excursie op zich. We rijden via Zevenaar, Oberhausen door naar de Domstad Keulen, Frankfurt, Neurenberg en Straubing, daarna zijn we al snel in Sankt Englmar. Alleen de laatste 22 km gaan we van de grote weg af. Dat garandeert u een snelle, comfortabele rit naar Sankt Englmar. We denken ongeveer 7 1/2 uur aan rijtijd nodig te hebben. Natuurlijk wordt er onderweg gestopt voor de lunch, koffie en/of thee. Kortom, u kunt rekenen op oo een comfortabele reisdag naar uw vakantieplaats. Uw vakantie-verblijf, het zeer luxueuse drie sterren appartementenhotel „Haus Berghof" ligt op de zuidzijde van Predigtstuhl op een hoogte van 1024 meter. Vanuit uw appartement kijkt u uit op kerkje. U vindt bij het complex boetiekjes, een supermarkt met zeer lage prijzen, een bakkerij, diverse restaurants, een knusse bar, binnen- en buitenzwembad, een solarium, een fitness-ruimte, er is tafeltennis en een manege, een kegelbaan en een tennishal. U leest het, het is een zeer compleet vak an tie-parad ijsje voor jong en oud. Verder verdient de inrichting van uw appartement enige toelichting. U zult aangenaam verrast zijn over de meubilering, zeer modern en luxueus. U beschikt in de woonkamer over een bankstel, een eethoek, voldoende kastruimte, sfeervolle verlichting, vloerbedekking en een televisie (gratis). U betaalt geen kosten voor linnengoed, hand- en baddoeken, gebruik keukengerei, gas, water en licht, noch huur voor de televisie. Ook hebben wij de borgsom al voor u betaald. In de reissom van f.298,- is dit alles allemaal begrepen. De keuken is modern en compleet. U vindt er een afzuigkap met verlichting, een 2- pits electrische kookplaat, een koelkast en meer dan voldoende bergruimte voor etenswaren en uitgebreid keukengerei. Uw badkamer is ruim en mooi ingericht met een toilet, ligbad en wastafel. Kortom u zult genieten van uw vakantieverblijf. Het is ruim, gerieflijk, comfortabel en gezellig en vooral de ligging zal u dag na dag verrassen op het magnifieke uitzicht over het Zuid-Beierse Woud. Overigens beschikt u over een eigen zonnebalkon, met twee ligstoelen en een parasol (eveneens gratis). 298; 'Verblijf in zeer luxueus 3-sterren appartement met luxe badkamer, toilet, complete zeer moderne keuken, groot zonnebalkon met panoramisch uitzicht, inclusief gebruik linnengoed, keukengerei, gebruik gas, water en licht en inclusief schoonmaak, geen borgsom. 'Inclusief vervoer per luxe touringcar. Via een fraaie route met natuurlijk diverse stops, brengen wij u naar het prachtige natuurgebied in het Beierse Woud naar Sankt Englmar in het appartementen-vakantie-complex „Berghof". Inclusief de zeer attente en vriendelijke reisleiding van de eigen Bex-vakantie-Club-hostess, die dagelijks voor alle gezellige 50-plussers een een zeer compleet vakantieprogramma organiseert. Let u vooral op de speciale introduktie-reissom van f.298,- voor 8 dagen genieten in het zeer complete vakantie-complex „Berghof" in het prachtige natuurgebied het Beierse Woud in Zuid-Duitsland. U betaalt f.298,- all-in, zonder enige bijbetaling. Dit is een unieke kans voor u op een zeer complete en super-gezellige 8-daagse vakantie. Groot nieuws voor alle 50-plussers, de introduktie van de eerste vakantie-club van Bex Busreizen. Onze inkopers zijn zo enthousiast over dit appartement-hotel „Berghof" in Sankt Englmar, dat de direktie van Bex Busreizen heeft besloten om van dit complex, exclusief voor Bex-cliënten, een speciale vakantie-club te maken. Dat betekent ondermeer, dat er een speciale Bex-hostess dagelijks aanwezig is, om het u met uw vakantievrienden zo goed mogelijk naar de zin te maken. Om uw vakantie een klinkend succes te laten zijn worden er dagelijks gezellige vakantie activiteiten georganiseerd. Zonder nu alles te willen verklappen kunnen wij u de volgende activiteiten van uw vakantie-club-hostess nu al melden: Een georganiseerde wandeling in de prachtige natuurgebieden zowel overdag als bij avond met fakkels. Voor de liefhebbers klaverjas- en bridge-wedstrijden, speciaal voor de club uitgezette fiets-puzzel-tochten, tafeltennis wedstrijden, muziek- en dansavonden, bingo avonden, sjoelen en wat we noemen de „happy-hour" in de sfeervolle „Eulenstube". U leest het, het wordt voor al onze gasten een zeer bijzondere vakantie. U kunt natuurlijk geheel vrijblijvend deelnemen aan de vele clubactiviteiten. Wat zeker zo belangrijk is tijdens deze 8-daagse vakantie is, dat u ervan verzekerd bent, dat u met gezellige leeftijdgenoten kunt genieten van de vele vakantiemogelijkheden in dit zeer aantrekkelijke vakantiegebied. De vakantie-club van Bex garandeert u een prachtige vakantie. Bex Busreizen is een jonge, enthousiaste reisonderneming, die de laatste zes jaar enorm gegroeid is. Wij organiseren onze vakanties zelfstandig, zonder tussenkomst van reisburo's. U reserveert uw vakantie rechtstreeks bij ons en wij organiseren met onze eigen inkopers de vakanties. Dit bespaart u niet alleen vele tientallen guldens op de reissom, maar verzekert u ervan, dat uw vakantie qua vervoer, verblijf, verzorging en reisleiding tot in de puntjes geregeld. Sluit u zich aan bij Bex Busreizen en profiteert u van deze reissom van f.298,-. Bex Busreizen is uw vertrouwen dubbel en dwars waard. Profiteert u fijn van deze introduktie-aanbieding. U gaat 8 fantastische vakantiedagen beleven met eigen leeftijdgenoten. Zeker doen! Vooralsnog hebben de inkopers van Bex Busreizen per vertrekdatum 1 touringcar kunnen reserveren, dat betekent dat wij per datum vijftig gezellige 50- plussers kunnen meenemen voor een fantastische club-vakantie in het Zuid-Duitse Beierse Woud. Kiest u snel de voor u meest geschikte vertrekdatum uit en reserveert u telefonisch uw plaatsen bij de Bex- vakantie-telefoon. Dit is uw kans op een echte Club vakantie voor maar 298.- all-in. MEI JUNI 12 mei 2 juni 19 mei 9 juni 26 mei 16 juni 23 juni 30 juni JULI AUGUSTUS 7 juli 4 augustus 14 juli 11 augustus 21 juli 18 augustus 28 juli A t t t M t II (A Het vakantie-complex bestaat uit vele onderdelen. Het is er eigenlijk allemaal wat je als moderne vakantieliefhebber nodig hebt voor een eerste klas vakantie. Voor uw informatie zetten wij hieronder wat er allemaal te doen is en welke faciliteiten er zijn voor u als Bex-cliënt. Zo vindt u: - tafeltennis (gratis) - zwembad overdekt en openlucht (gratis) - kegelbaan - Amerikaans biljart - spel-o-theek met Nederlandse spelletjes - tennishal - U kunt met deskundige leiding de mooiste wandelingen maken - Er is fietsenverhuur, zowel per dag als per week. U kunt een fietstocht maken bergafwaarts van 20 km. waarna u met de bus wordt opgehaald en de fiets per vrachtauto weer terug gebracht wordt (een heerlijke fietstocht!). - U kunt deelnemen aan een folkloristische avond - Uw dagelijkse boodschappen kunt u doen bij de supermarkt met zeer voordelige prijzen - mini-golf - Ruime keuze uit diverse restaurants, zowel voor kleine prijsjes als voor sfeervolle dineren bij kaarslicht - In het complex is dag en nacht een arts aanwezig. U leest het: Appartementen-hotel „Berghof" biedt u een rijk geschakeerd vakantie programma. U zult een zeer bijzondere vakantie beleven met de eerste Bex-Vakantie-Club. Hoofdkantoor op de Kalkhovenweg 14 te Alphen a/d Rijn. (62 luxe touringcars in eigen beheer). Garantiefonds onder nr. 166347. Al Ie balkons met riant uitzicht over Sankt Englmar. Bex Busreizen U betaalt geen enkele toeslag. De reissom per persoon bedraagt 298.- all-in. 1-persoons-studio's speciaal op aanvraag zeer beperkt met toeslag beschikbaar. Er is voor de liefhebber een keur aan excursies te maken vanuit Sankt Englmar, de ligging is dan ook bijzonder gunstig. Wij noemen u de dagexcursie naar Praag. Ook is er een prachtige boottocht te maken over de Donau. Ook zijn er een aantal excursies te maken naar bekende plaatsjes zoals Regensburg en Passau en ook de natuurexcursie door het Beierse Woud is zeker de moeite waard, waar u kennis maakt met de vele pittoreske dorpjes. De prijzen van de excursies zijn bijzonder laag. U kunt reserveren bij onze Bex-vakantie-club- hostess. Het spreekt vanzelf dat deze excursies geheel vrijblijvend zijn. U bent bij de eerste Bex-vakantie-Club Sankt Englmar tot niets verplicht. U bent onze gast en uw wensen staan bij ons voorop. Eenvoudig boeken, u belt de Bex-vakantie- telefoon. Snel en erg gemakkelijk voor u. Ook deze vakantie kunt u telefonisch boeken bij de Bex-vakantie-telefoon. U draait ons speciale telefoonnummer en krijgt dan één van onze reis- informatrices aan de lijn. Zij zal graag uw eventuele vragen beantwoorden of u alle verdere informatie geven. U geeft dan bij haar het aantal gewenste plaatsen op voor de door u gekozen datum. Zij zal dan direct voor u de plaatsen zowel in de touringcar als in uw appartement reserveren. U ziet, uw vakantie-boeking bij Bex gaat eenvoudig en snel. U hoeft er de deur niet voor uit. Dit vakantie-seizoen kunt u ook 's avonds tot 22.30 uur uw vakantie reserveren. Maakt u vooral gebruik van deze speciale service. Na uw telefonische reservering krijgt u alle benodigde vakantie-bescheiden thuis samen met de zeer uitgebreide vakantie-folder, met uitgebreide beschrijving wat deze 8-daagse vakantie in Sankt Englmar u allemaal te bieden heeft. maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 22.30 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur graag tot uw dienstl Vult u deze bon in blokletters in en stuurt u hem op naar Bex Busreizen, Postbus 285, 2400 AG Alphen aan den Rijn. U ontvangt dan de zeer uitgebreide vakantie-club-folder van de 8-daagse appartement-vakantie naar Sankt Englmar in het Zuid-Duitse Beierse Woud voor f.298,- all-in. Natuurlijk ontvangt u deze folder geheel gratis en zonder enige verplichting uwerzijds. Naam. Straat Postcode Plaats 042560 ZBD 308]

Het Nieuwe Stadsblad | 1984 | | pagina 9