2 LADA 2
si
WIM VAN DUKE ZN
TEL. 010-26 7169
Een goede reis met
21.95
16.09 14.94
ANDRÉ VERHOEVEN
SPEELGOED PRINS in hof van spaland GAAT WEG!
SPEELGOED PRINS BLIJFT HOOGSTRAAT 68, SCHIEDAM
■mn
r
<2
HERKENDE
VERHUIZERS
VERHUUR
VIDEO-T.V.
AUTOBEDRIJF vd VOORDE
Series
Broersveld 167, Schiedam
telefoon 010-731611
Tl
Video
Grootbeeld Kleinbeeld
VMrDONDEnQfl G
EC. TOT24 D
(VjJT27 DECSPT
10 JAN. 1985)
VAN 10 JAN. TOT
19 JAN. 1985)
Film
Film
Film
Film
Film
Film
Sport
S
Sport
Show
Show
Show
Show
Show
Series
W'
Series
Series
Kinderen
Kinderen
Kinderen
Kinderen
Kinderen
Kinderen
Kinderen
Muziek
Muziek
Muziek
Muziek
Muziek
Muziek
Dokumentaires I Dokumentaires I Dokumentaires I Dokumentaires Dokumentaires Dokumentaires Dokumentaires
HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 11 JANUARI 1985
PAGINA
Vertrouwd een auto kopen op net bekende
adres, AUTOBEDRIJF vd VOORDE.
Dealer van HONDA en LADA. Gedegen auto
merken die hun kwaliteit reedsbewezen
hebben. S
AUTOBEDRIJF vd VOORDE bezit een
moderne werkplaats met ervaren mecani
ciens. Mensen die oog hebben voor u én
uw auto.
AUTOBEDRIJF vd VOORDE heefteen
kompleet service-apparaat dat u tevreden
op de weg houdt.
iiïlHiiillUUl
ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
12 januari 13 januari 14 januari 15 januari 16 januari 17 januari 18 januari
•ar, -
£--- rtpn
K
JAN STEENSTRAAT 35
SCHIEDAM
per week
per week Per week
-H
UW HONDA EN LADA DEALER. WAAR SERVICE NOG ZO GEWOON IS
5e Industriestraat 31 - 39 - Vlaardingen - Tel. 348157
PRELUDE
Charlie Muffin
pardon my past
crisis Midden-Amerika
mortelle randonnée
Elvis Presley: Zeeman
ahoi!
de vijf vogelvrijen
dromende lippen(r*dr)
Stacy's knights/Double
down
filmmagazine
you pay your money
B1 21.55 cinemanie
D1 15.30 de ontvoering van David
Balfour
20.15 de mens is een hatelijk
dier
D2 20.15 de droomfabriek
D3 17.00 filmmagazinefndr)
21.15 Astoria
SC 21.15 born to be sold
Dl 23.00 de andere blik
D2 20.15 the last song
22.55 Signorina Mafalda
D3 22.00 de zwarte kamerfndr)
D2 19.30 een fantastische
geschiedenis
22.05 husbands
Dl 20.15 die Sehnsucht der
Veronika Voss
23.00 inzet in Manhattan
D3 21.45 nachtelijke regen in de
bergen van Sichuan(ndr)
22.30 de afrekening in Coroner
Creek(wdr)
21.45 the big carnaval (16
N2 20.25 Saturday night fever
D2 22.50 filmforum: De weg naar
Bresson
D3 20.15 de grote bluf(ndr)
20.15 vuurstorm(wdr)
B2 20.20 de verwilderde staat
I
N2 20.50 volbloeden huilen niet
23.30 de poppenmaakster
BI 22.45 Coma
Dl 16.20 de stormvaart van Blue
Fin
20.15 Dany, bitte schreiben Sie
D2 15.00 de engel der zonden
17.45 westerns van gisteren
22.45 moord op het uienland
SC 22.15 horror express.
voetbal '80
tennis te New York
skiën in Kitsbtlhel
E.K. schaatsen voor
dames
studio sport
sport op zaterdag
sportoverzicht
tennis te New York
skiën om de wereld Cup
1 de actuele sportstudio
duitse kampioenschappen
kunstschaatsen (ndr)
sport in het westen (wdr)
ijshockey
paardensport
NI 12.40 skiën te Kitsbtlhel
N2 17.55 E.K. schaatsen voor
dames
19.00 studio sport
BI 20.05 sportweekend
Dl 14.00 skiën om de Wereld Cup
18.20 sportoverzicht
00.20 tennis te New York
D2 16.35 skiën om de Wereld Cup
D3 15.30 duitse kamp.
kunstschaatsen (ndr)
20.15 sport op III
19.00 sport in het westen (wdr)
SC 13.00 Amerikaans football
13.55 Amerikaans worstelen
15.05 int, motor sport
NI 17.00 sportpanorama
B2 20.20 sportmagazine: Extra time
Dl 17.05 skiën om de wereld beker
SC 22.00 ijshockey
1 Éi
SC 21.40 Amerikaans football
DAVIS CUP TENNIS
NI 23.30 TROS sport
N2 22.45 Studio sport
SC 21.40 Amerikaans football
NI 21.30 Veronica sport
SC 22.00 Amerikaans football
22.30 football follies
2.45 moord op het uienland
(18/1)
AMERICAN FOOTBALL
N2 20.10 sport op vrijdag
Dl 09.25 Noorwegen: 30 km
langlauf
13.25 Nooree ski-WK
23.00 sportoverzicht
BI 22.45 Coma
NI 20.28
22.30
N2 19.10
20.00
21.15
BI 20.20
Dl 20.15
D2 15.00
19.30
D3 18.30
NI 15.30
19.25
23.30
N2 21.45
BI 18.05
18.35
Dl 15.00
16.30
D2 13.30
18.20
D3 17.30
19.00
20.15
21.30
SC 19.30
Sterrenshow
Sonja op zaterdag
wereldcircus
play back show
Hints
Mike
verstaat u plezier?
herkent u de melodie?
nu, zowat!
de Michael Braun
praatshow (wdr)
NI 21.50 het spugende ideaalbeeld
BI 15.15 ouiz: I Q.
D3 15.15 de draaipauze (wdr)
22.30 Jürgen von der Lippe
NI 20.28 puzzeluur
N2 19.25 ja, natuurlijk
D2 17.15 tele-gëillustreerde
D3 20.15 gezocht-gevonden (wdr)
NI 20.28 de 1,2,3-show
D2 17.15 tele-geillustreerde
NI 23.00 de Benny Hill show
BI 16.00
Colditz
zeg 'ns AAA
Simon Carmiggelt
goodbye Mr. Kent
Merlina
de Edison tweeling
familie banden
het ziekenhuis aan de
rand van de stad
de toverlantaarn
politiearts Simon Lark
schaak voor iedereen
hobbytheek (ndr)
de supermarkt
Blanche(wdr)
fantasy island
detective Kant
VPRO-cinema: Karl
Valentin
Charlie
zestig plus
I de collega's
i made in Vlaanderen:
wacht tot hij opbelt
i de aarde, de hemel en de
dingen daartussen
i het huwelijk van Maria
Braun
i fantasy island
I young Ramsay
i side street
N1 21.30
N2 20.45
D1 15.25
21.15
22.00
D2 17.50
D3 18.30
19.15
19.45
SC 19.30
20.20
21.10
mensen zoals jij en ik
Maggie Forbes
de maandagse verhalen
aan de andere kant van
het morgenrood
de oorlog van de
bommenwerpers
spookverhalen
een Colt voor alle
gevallen
het spreekuur (ndr)
het duiken
de zonnenclub
the greatest American
hero
Vegas
the untouchables
my past (12/1)
N1 16.15 zeker weten
19.25 links naast de Pinguins
N2 16.00 de Waltons
Dl 20.15 de zon tegemoet
21.45 Magnum
D2 18.20 een klas voor zich
D3 18.30 de videomaker (ndr)
SC 19.30 Charlie's angels
20.20 skywa'
NI 21.15 Hollanders
22.00 RUR
23.35 showpoint
N2 20.00 Babbelonië
Dl 21.00 extratour
NI 20.28 op naar de topshow
D2 23.25 hedenavond met Joachim
Fuchsberger
D2 17.15 tele-ge illustreerde
18.20 de terug-show
D3 22.00 de NDR-show
SC 21.20 de verborgen camera
NI 19.05 het A-team
20.30 onze ouwe
21.35 hotel
Dl 16.55 Lemmi en de roker
D2 17.55 door wolven gejaagd
21.00 dynasty
22.35 de onderzoekster der
liefde
SC 19.30 the Magician
20.20 chopper squad
NI 20.28
20.45
N2 19.10
Dl 20.15
23.00
D2 16.05
POLICE
es (14/1)
Dynasty
Mike Hammer
gemene delers
de oorlog van de
bommenwerpers
vluchtige contacten
de geschiedenis van de
mode
Charlie's angels
skyways
the untouchables
NI 15.30 de Carsons
19.25 kanaal 13
22.05 winds of war
23.20 Hill Street blues
Dl 00.10 de kuur
D2 20.15 Derrick
D3 22.15 Jauche en Levkojen
SC 20.30 Starsky Hutch
21.50 Wayne Shuster
SC 21.10 the untouchal
NI 18.05 de smurfen
N2 18.30 sesamstraat
BI 18.00 tik tak
Dl 14.30 sesamstraat
D3 18.00 sesamstraat (ndr)
SC 15.45 Roger Ramjet
i gggg,--?- -
Dl 21.00 Maria Braun (13/1)
NI 16 30
N2 18.30
BI 18.00
Dl 10.45
02 13 45
D3 18.30
SC 14.50
NI 16.20 konsumentenman
17.40 boekenjoumaal
21.50 achter het nieuws
N2 18.20 paspoort
22.15 algemene loterij
BI 21.20 terloops
D2 10.20 onze buren
17.30 landenspiegel
Jan Steen
Towser
sesamstraat
tik tak
liegebeest
de TV-muis
Anna, Ciro Co
anderland
zondags na tafel
de Muppetshow
sesamstraat ndr)
Catweazle(wdr)
Roger Ramjet
inspector Gadget
NI 12.15 religieus magazine Uitkijk
20.35 nieuws
22.15 het onderhoud
N2 12.00 het Capitool
18.45 sprekershoek
20.45 over en weer
BI 15.00 kwizien
Dl 12.00 der Int Frühschoppen
13.15 weekmagazine
17.30 ARD-adviseur: geld
19.20 wereldspiegel
D2 11.15 mozaïk
12.45 het zondagsgesprek
18.15 dagboek
19.10 nieuws uit Bonn
D3 18.30 samen werken tegen het
hartinfarct
19.00 het actuele uur
21.00 wetenschapsstudio
NI 15.45
16.00
N2 18.30
Dl 16.25
16.35
D2 16.35
D3 18.00
SC 18.30
19.00
dag tuin, dag huis....
spelfilm
sesamstraat;
Canadese tekenfilm
Anna, Ciro Co
Boomer, de zwerver
sesamstraat
green acres
the Brady bunch
Nl 19.10 televizier magazine
22.25 Karei van de Graaf
N2 18.20 paspoort
21.35 rondom tien
D2 16.05 invoering van het
verhuurrecht
D3 21.00 het thema van de
maandag (ndr)
D3 19.00 het actuele uur (wdr)
21.45 landenspiegel
Nl 15.30
16.40
19.00
N2 18.30
19.10
Dl 16.55
D2 16.05
16.20
17.45
D3 18.00
SC 18.30
19.00
Nl 17.00
22.00
22.50
N2 15.30
16.50
20.20
21.15
23.15
Dl 21.00
23.00
D2 21.15
D3 19 15
SC 21.10
D2 20.15 de vijf vogelvrijen (12/1)
holiday eiland
tekenfilmfestival
de freggels
sesamstraat
de kinderkrant
plezier op dinsdag
Calimero
scholieren expres
mijn naam is haas
sesamstraat(ndr)
green acres
the Brady bunch
middageditie
de ver van mijn bed show
brandpunt
vrouw zijn
God is toch sterker
tijdsein
de open cirkel
mag ik es met je praten
report
cultuurwereld
economisch magazine
WISO
45 graden koorts (ndr)
onder de uitzendtoren
actuele cultuurtips in
Offerte
het actuele uur (wdr)
landenspiegel
roving report
Nl 14.00
14.30
14.55
15.05
15.30
19.00
N2 18.30
Dl 17.25
D2 16.05
16.35
D3 18.00
SC 18.30
19.00
Nl 16.40
22.25
N2 20.00
Dl 16.10
22.00
D2 19.30
20.15
D3 19.30
20.15
19.00
Q
de poppenkraam
Candy, Candy
Tom Jerry
de Muppetshow
de blufshow
Flappie
sesamstraat
geen dag gelijk de ander
anderland
trucjes van Micky
sesamstraat (ndr)
green acres
the Brady bunch
tijd voor Marijke
Aktua TV
Nederland C
bekroonde industriefilms
brandpunt
jongerenmagazine Direkt
kenteken D
landbouw actueel (ndr)
actueel weekoverzicht
het actuele uur (wdr)
Nl 17.15 Super Ted
N2 18.30 sesamstraat
Dl 16.55 beleefd kneden
D2 17.50 Tom Jerry
D3 18.00 de TV-muis (ndr)
■J*
Nl 20.28 Dynasty
D2 20.15 de droomfabriek (li
Nl 16.15 Karel's Kat
16.20 Pluizerd
18.20 kleine Isar
19.00 de roze panter
N2 18.30 sesamstraat
19.10 klassewerk
Dl 16.10 de schat in de pyramide
D3 18.00 Hallo Spencer (ndr)
SC 18.30 green acres
19.00 the Brady bunch
Nl 16.00 Tineke
17.45 agenda
N2 18.20 paspoort
19.35 kenmerk
Dl 16.10 Chris Howland
presenteert hoogstandjes
D3 18.45 voor doven (ndr)
20.15 bel ons op!
19.00 het actuele uur (wdr)
21.45 landenspiegel
23.30 tips voor lezers
Nl 17.45
21.30
22.55
N2 18.20
22.10
Dl 21.50
D2 16.30
D3 19.00
wissels
hier en nu
weg van de snelweg
paspoort
de Minister-president
economisch magazine
Plusminus
tips voor de vrije tijd
buitenlandjournaal
cultuurmagazine Aspekte
het actuele uur (wdr)
landenspiegel
D2 22.05 hus
een iantastisc
geschiedenis (15/1)
Ml 19.00 je ziet maar clips
Dl 16.00 souveniers, souveniers
D2 23.20 rock-popnacht
D3 17.45 schoolorkesten stellen
zich voor (ndr)
SC 15.55-19.00 popmuziek en
gasten
23.45-00.30 popmuziek
Dl 23.15 pianowerken van Bach
door Glenn Gould
D2 12.00 het zondagsconcert
13.15 liederen en dansen uit
Griekenland
SC 15.55- 19.00 popmuziek met
gasten
23.50-00.30 popmuziek
Nl 17.45 toppop
SC 14.30 Michel Legrand en
vrienden
16.00-18.30 popmuziek
23.00-00.30 popmuziek
N2 20.50 Jessy Dixon in concert
D3 21.00 formule 1 (wdr)
SC 14.30 Michel Legrand en
vrienden
16.00- 18.30 popmuziek
22.40-00.30 popmuziek
Nl 17.40 formule 1
SC 14.30 Michel Legrand en
vrienden
16.00- 18.30 popmuziek
22.35-00.30 popmuziek
Nl 19.00 countdown
D2 19.30 hits van het jaar 1984
D3 18.30 formule 1 (ndr)
22.45 jazzfeest Berlijn 1984
SC 14.30 Michel Legrand en
vrienden
16.00-18.30 popmuziek
23.00-0030 popmuziek
D3 23.05 Rockpalast met Ace Cats
(wdr)
SC 14.30 Michel Legrand en
vrienden
16.00-18.30 popmuziek
23.50-00.30 popmuziek
BI 19.05 boeketje Vlaanderen
Dl 13.45 vadertje Rijn
D2 14.20 toenmaals: het Oostfront
14.30 800 jaar zilvergroeve
„Oude Elisabeth"
D3 18.30 Reggae-drugs-religie (ndr)
Nl 11.00 eucharistieviering
Amersfoort
19.25 de balletdanser: Jacques
d'Amboise
N2 20.10 panoramiek
21.40 markant: Mr. G. J.
Wiarda
BI 18.20 leven en laten leven
Dl 10.00 het eigen verhaal
17.00 Globe. De wereld waarop
wii leven
23.00 100 beroemde schilderijen
D2 16.20 beroepswens: het theater
19.30 kijkplaats der literatuur
D3 18.30 China vanuit de lucht
gezien (ndr)
19.15 kleding via de lopende
band
Nl 15.30 ontdek je plekje N2 19.35
22.20 u bevindt zich hier
N2 19.10 kwartslag 22.15
D2 19.30 het laatste Arabische 22.45
paradijs Dl 16.10
D3 20.15 het gebied der grote
Tonijnen D3 22.05
SC 15.30 de natuur der dingen: 22.50
vliegen
SC 15.30
BI 20.25 de zonen van
(16/1)
op het randje van de
wereld
vrije gevangenen
spionnen in de ruimte
vrouwen onder eigen
hemel
partners of rivalen? (ndr)
de sterrenhemel in
januari
de buitenlandreporter:
Noorwegen (wdr)
terugblik: Albert
Schweitzer
hoe onze buren het zien:
de zure regens
de natuur der dingen: de
Dogon's
Nl 16.25 dierenmanieren
N2 19.20 van gewest tot gewest
D2 22.05 Bisschop Tutu-kerk- of
politieleider?
SC 15.30 de natuur der dingen: het
Chiricahua-gebergte
D2 21.05 onderzoek en techniek
22.05 de situatie van de FDP
D3 19.15 expeditie naar de ijsberen
(ndr)
22.00 de schilder Otto Dix
23.00 herinneringen aan
Theresiënstadt
SC 15.30 de natuur der dingen: het
Poollandschap
N2 22.45 de terugkeer
D2 21.15 een leven voor de
leeuwen
D3 19.15 de tijdbom gifafval (ndr)
21.15 III internationaal: Albanië
21.00 aan de andere kant van
de Grote Muur
SC 15.30 de natuur der dingen:
kikkers en slangen
i)3T 20.45 Albert Schweitzer (15/1)
VERHUIZEN?
VRAAG DAN VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAVE BIJ
REISBURO
VILLERIUS
•%r>
I. huur minimaal 6 mnd. Inl.: 01804 - 25000 of 010-516929
WINKELCENTRUM DE TERP CAPELLE A D IJSSEL
TEL 010 516929
RAADHUISPLEIN 50 2981 ES RIDDERKERK
TEL 01804 25000
50%