Meer keuzes mogelijk op SG Nieuwelant karnen Vérder 7 Kerkepad" zonder NCRV DENT-ALL Prijsje van Pino Potlood met Sahara-effect Mooi wit siert de paus School fuseert in '86 met Liedewijde Ackee in Goudsbloem Brabants Schoenen huis Wie wordt bruid van de maand? vizier Tr Gevonden voorwerpen Populair annmo snums 11 KUNSTGEBITTEN ZAKEN- Aanstaande bruidsparen Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM Omdat er nog vijftig wachtenden voor hen zijn", heeft de Raad van Kerken in Schiedam een eigen „kerkepad" georganiseerd. Zonder ondersteu ning van het gelijknamige NCRV-televisieprogramma heeft dit overkoepelende orgaan voor zaterdag 27 april een wandeling uitgezet langs vijf historische kerken in de binnenstad van Schiedam. De NCRV heeft er geen bezwaar tegen dat de naam „Kerkepad" voor dit eve nement wordt gebruikt. EENDRACHTSSTRAAT 16 (hoek Schiedamseweg) VLAARDINGEN, telefoon 010-355840 De neo-gotische Singelkerk, opgenomen in het „Ker kepad" van 27 april. The Funky Flute van Ronald Snijders Dolly Parton's 'Real Love' De verrassing van 'Alabama' ■rT7r-rmrr.ni HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 3 APRIL 1985 PAGINA 21 SCHIEDAM De (RK) scho lengemeenschap Nieuwelant gaat in 1986 voor het eerste eindexamens afnemen volgens een nieuw systeem. De MAVO, LTO en LEAO-leer- lingen mogen dan hun vak kenpakket samenstellen uit de mogelijkheden die de komple- te scholengemeenschap biedt. Dat betekent dat een MAVO- leerling bijvoorbeeld ook in het vak machineschrijven eindexamen kan doen, of in elektrotechniek of kantoor praktijk. Het nieuwe diploma scholen gemeenschap wordt landelijk erkend. Op de examens wordt op de diverse niveau's volgens landelijke normen getoetst. Voor deze doorbraak van de categoriale eindexamenbeslui ten die op alle Nederlandse scholen voor voortgezet onder wijs gelden, heeft Nieuwelant koninklijke goedkeuring ge kregen. Het belangrijkste voordeel is volgens direkteur C. J. J. Schoenmakers dat leerlingen nu niet alleen kunnen kiezen „uit de hele ruif van vakken die op de scholengemeenschap worden onderwezen", maar dat zij ook hun eigen niveau kunnen bepalen. Die keuzemogelijkheid wordt volgend jaar trouwens nog groter. Nieuwelant gaat in 1986 fuseren met Liedewijde, de school voor huishoudelijk- en nijverheidsonderwijs. Dat betekent dat er een flink aantal vakken bijkomen waar uit de leerlingen van beide scholen voortaan kunnen kie zen. Over het samengaan van beide scholen zijn nog geen nadere bijzonderheden bekend. De toekomstige scholengemeen schap, die nog geen naam heeft, zal ruim 1100 leerlingen gaan huisvesten. Nieuwelant geeft momenteel les aan 850 scholieren, Liedewijde telt thans ongeveer 300 leerlingen. (ook koperen, zilveren- en gouden bruidsparen) kunnen hun trouwkaart opsturen naar „Samen Verder" Postbus 257 3100 AG Schiedam Uw trouwfoto komt misschien op de speciale bruidspagina en wat belangrijker is, u ont vangt dan ook 150,- aan waardebonnen, te besteden bij de deelnemende adverteerders die deze aktie mogelijk maken. Wie dat zijn leest u op de speciale bruidspagina, 1 maal per 14 dagen op vrijdag in Het Nieuwe Stads blad. Anders dan volgens her recept van de christelijke omroep, horen bij het Schiedamse „Kerkepad" geen speciale at- trakties of voordeeltjes. De spoorwegen bieden geen goedkope treinkaartjes aan naar Schiedam, het gebeuren wordt niet aangekondigd via de televisie en historische in formatie over de deelnemende kerken wordt niet in boek vorm verstrekt. De bezoekers moeten het doen met de tekst en uitleg die ter plaatse gege ven wordt door bijvoorbeeld de koster of de dominee. „In goede harmonie en met de zegen van'de NCRV" heeft de Raad van Kerken een pro gramma opgesteld dat voorziet in een wandeling langs enkele kerken die op 27 april open huis houden. Er werden vijf kerken in het centrum uitgekozen die elk binnen loopafstand van elkaar liggen. Zowel aan de binnen- en aan de buitenzijde hebben ze een eigen karakter, ze zijn bijzonder vanuit historisch oogpunt en verder vallen de fraaie orgels te bewonderen en worden attributen als liturgi sche gewaden en kerkzilver tentoon gesteld. De gebouwen die voor dit „kerkepad" werden uitgezocht zijn: de rk-Singelkerk aan de Singel (neo-gotisch), de (her vormde) Grote of St. Janskerk aan de Lange Kerkstraat, de oud-katholieke kerk aan de Dam, de Havenkerk aan de Lange Haven en de Evange- lisch-Lutherse Kerk aan de Lange Nieuwstraat/Westvest. Op deze adressen valt zaterdag 27 april ook orgelspel en koor zang te beluisteren. Het „Ker kepad" duurt van elf tot vier laboratorium voor tandtechniek- tandheelkunde KUNSTGEBIT: nieuw of vernieuwen, naar individuele wens, volgens Amerikaans systeem met gelaatsverbetering, natuurgetrouw, niet van echt te onderscheiden. Indien nodig, binnen 24 uur gereed. Indien nodig Immediaat-prothese direkt na trekken geplaatst. REPARATIES: klaar terwijl u wacht. Passend maken van loszittend kunstgebit Corrigeren/overzetten van oude prothese Gouden kronen, inlays Vraag vrijblijvend advies. Betalingskondities in overleg. OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 9.00-16.30 uur zaterdag van 10.30-16.00 uur SCHIEDAM In café De Goudsbloem op vrijdag 5 april een optreden vasn „Ackee". Deze wavey-funk formatie van Engelse komaf was al eer der te beluisteren in het jonge- rencafé aan de St. Annazuster- straat en komt nu dus op her haling. Ackee heeft sindsdien een EP uitgebracht die bij het luiste rend publiek behoorlijk aan sloeg. Het optreden in De Goudsbloem begint omstreeks half tien. Toegang 3,50. SCHIEDAM Het Brabants Schoenenhuis aan de Hoog straat (93/95) heeft de zomer in het hoofd. Met het oog op het komende zonseizoen is het aanzien van de winkel ingrij pend veranderd. De etalages aan weerszijden van de toegangsdeur en de en tree zelf zijn verdwenen. In plaats daarvan kwam er een schuifpui over de volle lengte van de winkel, die zo'n negen meter bedraagt. Het voordeel van deze glazen constructie is dat de toegang tot het schoenenhuis er een stuk gemakkelijker en ook aantrekkelijker op is gewor den. De pui kan in zijn geheel worden opengeschoven, zodat de klant direkt van de straat de winkel binnenstapt. Vooral voor moeders en va ders met kinderwagens een hele verbetering. En natuur lijk krijgt de zaak er een veel opener karakter door. De nieuwe zomercollectie voor dames, heren en knderen kan nu als het ware in het voorbij gaan worden bekeken. Die collectie is trouwens de moeite meer dan waard, niet alleen door de fraaie vormgeving, maar ook vanwege de betaal bare prijzen. Naast modeschoeisel heeft het Brabants Schoenenhuis ook een groot assortiment trim- schoenen voor zowel de jeugd als de volwassenen. SCHIEDAM Pino de spaar bankvogel heeft zaterdagmid dag de nodige blijdschap ver wekt in het Bondsspaarbank filiaal aan de Scheepvaartweg. Ter gelegenheid van de ope ning, enkele weken geleden, schreef deze nieuwste vesti ging van de Schiedamse bank een tekenwedstrijd uit voor de jeugd. Aan Pino de eer, de prijzen uit te reiken. Dany SchlSrmann won de eer ste prijs: hij ging met een fon kelnieuwe fiets naar huis. Een duplicaat van Pino, zijnde een grote pluche spaarbankvogel, §ing naar Laurent Jedeloo. ilvie Ballijns tenslotte won een horloge. Alle winnaars waren afkom stig uit Schiedam-Noord. Van de circa 200 inzenders ontvin gen er twintig een troostprijs. De afdeling gevonden- en verloren voorwerpen is geo pend van maandag tot en met vrijdag van 14.00 uur tot 16.00 uur en is telefonisch bereikbaar onder nummer 260760 (toestel 119). Gevonden voorwerpen af te halen op het politiebureau (Lange Nieuwstr. 55): 1 label met sterrenbeeld kreeft 1 lange sleutel; 1 bordeaux rood mapje met rits 6 sleu tels, w.v. 1 met groen-, 1 met oranje en 1 met blauw kapje; 1 BMW-sleutelhanger 2 sleu tels; 1 gele naamlabel 1 sleu tel; 1 ring 4 sleutels; 1 rech ter zwarte herenhandschoen; 1 blauwe naamplaat 1 sleutel; 1 musketonhaak bedeltje van fluitketel 4 sleutels; 1 sjaal; 1 sleutelhanger muske tonhaak 2 sleutels; 1 ring 4 sleutels zakmes; 1 beauty case inh. legerlaarzen; 1 mus ketonhaak gedraaid plastic snoer 1 sleutel; 1 ring 7 sleutels; 1 sleutel; 1 ring zwart label 1 sleutel; 1 lede ren label 1 BM W-autosleu tel; 1 bruin etuitje 1 Silcas- leutel; 1 huissleutel; 1 bruine etui 6 sleutels; 2 keuken deursleutels; 1 koperen sleutel; 1 witte musketonhaak 7 sleutels; 1 lichtbruine porte monnee met inhoud; 1 blauw- /wit doosje inhoudende con tactlenzen; 1 rechter rode handschoen; 1 etui inh. zak doeken; 1 bruine etui 7 sleu tels; 1 bordeaux rode etui 6 sleutels w.o. met blauwe rand; 1 poppetje (voetballer) 4 sleutels; 1 lange sleutel; 1 bor deaux etui 1 Nissan sleutel 1 goudkleurige sleutel en 1 nagelknipper; 1 zwarte etui 6 sleutels en 2 hele kleine sleu tels 2 sleutelhangertjes; 1 zwarte etui 2 Yale-sleutels en 1 kleine sleutel; 1 bruine la bel met de letter W 5 sleu tels; 1 plastic hoesje met 1 sleu tel; 1 gele musketonhaak 5 sleutels 1 grote ring 3 sleu tels; 1 sleutel; 1 ring 4 sleu tels w.o. 1 koperkleurige; 1 bruine etui 5 sleutels; 1 brui ne etui 4 sleutels w.v. 1 in apart vakje; 1 musketonhaak flesopener 4 sleutels w.v. 1 fietssleutel; 1 schooletui inhoud; 1 kinderbril; 1 dames- bril; 1 Nissan-sleutel; 1 linker bruine dameshandschoen; 1 goudkleurige oorring; 1 trou wring; 1 zwarte etui 6 sleu tels w.v. 1 met geel rubber. Gevonden voorwerpen af te halen bij de vinders: 1 zwarte etui met sleutels, Mw. Rademaker, Oosterstr. 30, tel. 734909; 1 musketonhaak van Pepsi-Free met 3 sleutels 1 klein sleuteltje, Mw. v. Duike- ren, Sem. Dresdenplein 110, tel. 714760; 1 ringetje 1 buis sleutel, Mw. v. Nuland, Faas- senplein 16, tel. 703045; 1 ring 3 (auto)sleutels, Mw. Gerrit sen, P. K. Onneslaan 153A, tel. 264252; 1 zwarte etui met drukker 4 sleutels, Mw. v. Deurzen, De La Marplein 2, tel. 709411; 3 sleutels, Fam. v. Schendelen, J. Oreliosingel 211; 1 sleutel aan een zwart la bel, Fam. v.d. Heiden, Gim- bergpad 13, tel. 701700; Mazda- autosleutels, Daytona Motors Hoogstraat te Schiedam; 1 ring 1 huissleutel, 2 kleine sleu tels, Mw. Oprei, Schiedamse weg 105, tel. 707582; 1 ring 5 sleutels, Drogisterij, Broersvest 71, tel. 269830; 1 ring 5 sleu tels, Mw. de Borst, Jac. Urles- plein 28, tel. 707345; 1 zwarte etui 1 sleutel, Hr. Verhoe ven, Singel 97, tel. 265697; 1 ring 1 flesopener 14 sleu tels, Slagerij v.d. Meer, P. K. Onneslaan 75, tel. 266554; 1 bokshandschoentje Honda- label 4 sleutels, Mw. Ooster veen, Overschiesestr. 50b, tel. 735729; 1 kindersneeuwlaars kleur blauw-wit, Mw. Groe- nendaal, K. Kuylerstraat 44, tel. 708223; 1 kinderslofje, lichtblauw met witte rand, Mw. v.d. Voort, Zwaluwlaan 276, tel. 714061; 1 blauw kin- dervest, Mw. Heijboer, St. Janshof 10, tel. 265156; 1 rode kinderslof, Fam. v.d. Voort, Zwaluwlaan 292; 1 bruine ka plaars, Mw. Gunnewegh, Fluitist Ronald Snijders heeft zijn vijfde elpee onlangs in eigen beheer uitgebracht. Het geboorteland Suri name werd vijftien jaar geleden door hem verlaten en sindsdien is Delft de woonplaats. Naast de grammofoonplaat onderneemt Ro nald Snijders concerttours door ons land, momenteel is dat de 'Ronald Snijders Funky Flute Tour'. 'Funky Flute' is tevens de titel van z'n nieuwste elpee. Wie de gegevens raadpleegt die om trent Ronald Snijders zijn verstrekt komt tot de conclusie dat wij hier te doen hebben met een multi-instru- mentalist. Naast de fluit bespeelt Snijders een fors aantal instrumen ten, zoals bijvoorbeeld te beluiste ren is in 'Integration'. Hierin komt nog een alleraardigst aspect naar voren. In deze compositie van Ro nald Snijders worden op knappe wijze discomuziek en herkenbare Surinaamse melodielijnen dooreen gevlochten, waardoor het geheel een typisch muzikaal produkt is ge worden. Alle melodieën op de plaat 'Funky Flute' werden door Ronald Snijders geschreven. Zo ook 'Fa Waka' (Hoe gaat het), waarin een gezelschap vrolijk bij een is en de Surinaamse taal wordt geleerd middels de vocale verrich tingen van Ivor Mitchel. De echte funky-nummers kennen het be zwaar van de vele herhalingen in de melodie; als dansmuziek uitste kend bruikbaar, muzikaal bezien wel erg eenvoudig. Wie echter de fluitist Ronald Snijders wil leren kennen dient attente aandacht te schenken aan de 'Far Away Calyp so'. (De tune van het televisiepro gramma 'De Ver Van M'n Bed Show'). Naast de enerverende rithmiek komt de fluitist tot uitstekende prestaties, zowel in inventiviteit als in een specifieke toonvorming. 'Subsonic Love' biedt de luisteraar verscheidene stemmingen in mu ziek vervat en is 'Off The Groove' ondanks de soli wel iets te langdurig om te blijven boeien. 'Fa Waka Instrumehtal' besluit een merkwaardige elpee, die naast het funkykarakter enkel muzikale vondsten te bieden heeft. De plaats is zoals bovenvermeld in ei gen beheer uitgegeven. Belangstel lenden kunnen inlichtingen ver krijgen via telefoon: 015-142501, dan wel schriftelijk op het adres Si berië 18 te Delft. De blonde godin van de country- music zo luidt haar bijnaam in Nashville Dolly Parton heeft weer eens een nieuwe elpee uitge bracht. De titel 'Real Love' ver raadt het repertoire volledig; de produktie van David Malloy bevat een tiental love-songs, zelfs inbe grepen het addertje onder het gras 'I Hope You're Never Happy'. De vitale Dolly Parton geeft op de elpee 'Real Love' middels haar sterk herkenbare stem wederom een staaltje van vakvrouwschap. De verscheidene genres in slow- en mediumtempo worden naar het schijnt met een enorme routine ge bracht, zonder echter de aandacht ten aanzien van de interpretatie te verliezen. Geopend wordt met 'Think About Love', een song die direkt aanspreekt door het sterk persoonlijke aspect die de zangeres eigen is. 'Tie Our Love' klinkt vlot en soepel en is mede door het ar- rangement bijzonder aantrekkelijk. Het duet met de al even vermaarde Kenny Rogers de titelsong 'Real Love' opent de B-kant, waarna de vocaliste in vlotte klanken ver klaart 'I Can't Be True'. Merkwaar dig is daarentegen de opzet van 'Come Back To Me', waarbij bijkans volledig wordt teruggekeerd naar de stijl van formaties als 'The Plat ters' en zelfs de roemrijke 'Ink Spots'. Het sluitstuk wordt gevormd door het al eerder genoemde 'I Hope You're Never Happy' waarin de zangeres met krachtige begelei ding een plaatproduktie afrondt die absoluut als geslaagd mag worden gekenschetst, mede door het sterk persoonlijke stempel dat Dolly Par ton hierop heeft gedrukt. Eèn der boeiendste facetten zo wel in de klassieke als wel in het populaire genre bij het zoeken naar platen voor deze rubriek is het element der muzikale verrassing, het ontdekken en constateren van werkelijke kwaliteit. Zo verging het ons ditmaal bij het beluisteren van de nieuwe elpee van de coun- try-groep 'Alabama' getitel '40 Hour Week'. De vier heren die tesamen 'Alaba ma' vormen blijken niet alleen vo caal alleszins de moeite van het be luisteren waard, de repertoirekeuze mag er ook zijn. Tien songs bevat de elpee die zonder uitzondering de aandacht gevangen houden, niet al leen vocaal doch zeker ook instru mentaal. Uit alles blijkt dat aan de produktie met grote zorg is ge werkt. Maar liefst vier drummers, twee bassisten (acoustisch), zes gita risten (electrisch) en drie op acous- tische gitaren, synthesizers en ten slotte 'The 'A' Strings' werden ge confronteerd. Het aanwenden van zovele medewerkenden is zeker geen garantie voor muzikaal ni veau. Op deze elpee is zonder twij fel een uitstekend niveau te onder kennen. Ten eerste zingt de forma tie 'Alabama' zowel in collectief als solistisch voortreffelijk en is de klankkleur van de instrumentale omlijsting steeds boeiend en func tioneel. Zelfs in het sluitstuk 'If It Ain't Dixie', waar instrumentaal zeer eigentijds wordt gemusiceerd, inclusief wat schorre gitaargelui den, ademt muzikaliteit hoewel het terrein van de countrymusic hier bijna wordt verlaten. De songs 'I Want To Know You Before We Make Love' etaleert het vermogen van 'Alabama' een sfeertekening neer te zetten die nergens overtrok ken wordt doch in een juiste dose ring wordt gebracht. Collectief kunt de groep volledig tot gelding in Nobody But Me' en 'Down On Longboat Key'. Een produktie die zeker ten aan zien van het variabele karakter en de geleverde prestaties de bewon deraars van dit genre zeker niet mag ontgaan. RCA PL 85339 MC:PK 85339. -ÏM»l i-lll telefoon 070 - 19 02 37 Nieuwe Damlaan 427, tel. 710191; 1 paar bruine dames laarzen, Mw. Kemper, Schim- melpenninckstr. 63, tel. 714437; 1 ski-schoen, Erasmus- school, Huijsmansstr. 3, Hr. Eedijk, tel. 266220; 1 lichtblau we boodschappentas, Hr. Eg berts, Nieuwe Haven 123 F, tel. 738977; 1 plastic tasje met cassettebandjes, Fam. Timmer, Hekbootstr. 9A, tel. 151007; 1 fietstas met drank, Mw. v.d. Bos, Arnoldipad 24, tel 702514; 1 dameshorloge, Mw. v. Gogh, Burg. v. Haarenlaan 1009, tel. 706892; 1 dameshorloge, Mw. Besteman, Fabristr. 1, tel. 262686; 1 dameshorloge, Hr. Klepke, Rozenburgsestr. 28B, tel. 263031; 1 rood kinderhor loge, Mw. Walraven, Hogeban- weg 82A, Rotterdam, tel. 372372; 1 dameshorloge, Mw. Aanraad, M. C. M. de Grootstr. 108, tel. 735012; 1 klein zwart poesje met zwarte halsband en witte stippen, Mw. v. Gelde ren, Nieuwlandplein 37, tel. 738139; 1 grijs-blauwe parkiet, Mw. Voets, Lange Haven 40a, tel. 264865; 1 damesparaplu, Mw. Volk, Parkweg 257, tel. 737197; 1 geel spaarkistje, Hr. Poot, Zoutelandsehoeve 10, Vlaardingen, tel. 741444; 1 rode kinderfiets, Fam. Barzi- lay, B. Zweersplein 44, tel. 713683; 2 gevelplaten, Hr. de Reuver, Rotterdamsedijk 237A, tel. 262629; 1 zilverkleu rige herenbril, Fam. v.d. Vliet, Vlaardingerdijk 13a; 1 zwem- vlies, Mw. v.d. Voort, Zwaluw laan 276, tel. 714061; 1 das speldje, Hr. Arends, Rotter damsedijk 210c, tel. 268775; 1 dafnesbril, Fam. Hoek, Th. A. Kempisstraat 26A, tel. 267386; 1 zilveren halsketting han gertje, Fam. Batenburg, Baeh- plein 142, tel. 715090; 1 gouden ring met inscriptie, Ismail Gayir, Lekstr. 44a, tel. 737951; 1 broche, Mw. Bruggelink, Broersveld 114, tel. 262119; 1 zilveren armband, tel. 700889; 1 bruine krokodillenlederen portemonnee inhoud, Politie Schiedam; 1 blauwe damespor temonnee, Fam. Lourens, Lekstr. 113, tel. 264309/732614; Wat zit er in de punt van een potlood? Wat denkt u? Ook potlood natuurlijk, want als je maar lang genoeg sfijpt wordt elk deel van een potlood een keertje punt. Tot zover is de zaak eenvoudig. In Rotterdam is vorig jaar een bijzonder woongebouw neergezet vlak naast de nieuwe bibliotheek. Dat woongebouw bestaat uit een toren met een blauw puntdak, en wordt daarom in de wandeling ook wel het Potlood genoemd. Dient zich de vraag aan: wat zit er in de punt van dat Potlood? Nou wat denkt u? Niets! Nop! Niks! Alleen maar loze ruimte. Zonde toch? Voorlichter Teegelaar van de gemeente Rotterdam; „Er zijn wel ideeën geweest om de punt op één of andere manier te gebruiken, maar we zaten met verschillende problemen: de bereikbaarheid, de benodigde lichtinval door aan te brengen ramen en ook de warmteregeling. In die punt treedt nu een soort Sahara-effect op: heel warm overdag en heel koud 's nachts". Jammer blijft het. En wat die bezwaren betreft: kijk niet vreemd op als er binnenkort hele woonblokken verschijnen zonder raam of deur en I de betreffende instantie desgevraagd verklaart dat er oorspronkelijk wel ideeën waren om deze loze ruimten te gebruiken maar dat diverse problemen dat 'Het schilderij valt op door de enorme uitstra lingskracht. Vooral de witte partijen troffen mij persoonlijk onmiddellijk door de weldadige rijk dom die de kleur in het schilderij bezit.' William Halewijn: home-made loodwit voor de kerkvorst Dat zegt Jan Vermeij uit Sassenheim, docent teke nen, schilderen en fotogra fie over het schilderij dat William Halewijn in zijn Noordwijkerhoutse atelier heeft vervaardigd van Paus Johannes Paulus II. Het geheim van die krach tige uitstraling ligt in het feit dat de schilder zijn verf nog zelf maakt en daartoe eigenhandig de benodigde pigmenten maait. Het wit dat hij voor het schilderij van (en voor) de Paus heeft gebruikt is dan ook nog het echt zogenaamde loodwit dat vroeger uitslui tend en tegenwoordig nog maar heel zelden wordt aangewend. Op het, tegen een massief mahonie paneel verlijmde, doek dat 201 bij 171 cm. meet, heeft Halewijn de paus gesitueerd in het in terieur van het klooster van Jasna Gora in Polen. Daar immers bevindt zich de legendarische Poolse 'Zwarte Madonna' die voor de Poolse gelovigen een begrip is en daarom ook wel 'De koningin van Po len' wordt genoemd. De Zwarte Madonna is even eens op het schilderij afqe- beeld. Het schilderij van de kerkvorst heeft Halewijn niet uitsluitend voor zijn eigen genoegen vervaardigd. Het is de bedoeling dat de paus het krijgt aangeboden. Vlak voor diens vertrek uit Nederland, na de,, eucharistievjefk RANDSTAD-EDITIES 'TOPPERS' TELEFOON 070 - 19 02 24 Postb. 5825, 2280 HV Rijswijk

Het Nieuwe Stadsblad | 1985 | | pagina 21