MAASSLUIS SCHIEDAM VLAARDI SPIJKENISSE Maak kennis met een uniek woningaanbod Maak een rondrit Wonen in Spijkenisse: een verademing Nieuwe Metrolijn naar Rotterdam Gratis bus naar de gratis Huizenbeurs De snelste weg naar de Huizenbeurs Tot ziens in Spijkenisse #1 1487 Mogelijkheden om groen te wonen worden u 25 t/m 30 april gepre senteerd op de Huizen- beurs in Spijkenisse. Een unieke manifestatie voor u en iedereen die belang stelling heeft voor een nieuw huur- of koophuis en vooral voor wonen in een rustgevende, groene omgeving. Kom daarom naar de Huizenbeurs in Spijkenisse, een woon- manifestatie waarvan u slechts 15 km verwijderd bent De Huizenbeurs geeft u een kompleet overzicht van het woningaanbod in Spijkenisse. Huur woningen die bij wijze van spreken morgen te betrekken zijn. Koopwoningen op eigen grond, zojuist opgeleverd of nog in aanbouw. Maar ook bestaande bouw of huizen waarvan de bouw binnenkort begint Huizen in alle maten en typen. Huizen voor grote en kleine gezinnen en huizen voor één- en tweepersoonshuishou dens, flats, appartementen en huizen met een tuin. Huizen waarover u alle informatie krijgt Want alle bouwers, woningbouwverenigingen, verhuurders en makelaars zijn aanwezig. Op de Huizenbeurs in Spijkenisse krijgt u niet alleen informatie over de huizen zelf, maar ook over alle andere zaken die met kopen, huren en wonen in Spijkenisse te maken hebben. Zoals subsidies, gemeentegarantie, financierings mogelijkheden en de lage woonlasten die u in vergelijking met andere gemeenten betaalt Bovendien vertrekt er op regelmatige tijden een bus voor een gratis rondrit door Spijkenisse. Zo kuntu met eigen ogenzien waardewoningen liggen en wat Spijkenisse te bieden heeft aan winkel- en onderwijsmogelijkheden, medische voorzieningen en aan recreatiemogelijkheden. Een gids geeft u tekst en uitleg bij alles wat u ziet Spijkenisse staat bekend als groene gemeente. Terecht, want met 31/2 miljoen vierkante meter aangelegd groen in plantsoenen en parken zoals het Dallepark, het Brabantpark, het Centrumpark met kinderboerderij en het park Vogelenzang, heeft elke inwoner liefst 60 m2 park tot zijn of haar beschikking. Bovendien ligt Spijkenisse rondom in de weilanden en dicht bij natuur- en rekreatiegebieden. Zo hoeft u maar 5 km te rijden naar rekreatiepark "de Bernisse" en 15 km naar het Brielse Meer. Het strand van Rockanje en Oostvoorne is maar 20 km weg. Kortom, wonen in Spijkenisse is een verademing. Met het openbaar vervoer is Spijkenisse snel te bereiken. Zeker nu de Metrolijn naar Spijkenisse geopend wordt Dat gebeurt officieel op zater dag 27 april. Om de opening van de lijn Spijke- nisse/Rotterdam te vieren kunt u op vrijdag 26 en zaterdag 27 april gratis naar station Spijke nisse Centrum en weer terug. Spijkenisse telt straks drie stations van waaru in de spits zelfs om de vijf minuten naar Rotterdam reist Zo zit u binnen een half uur in het centrum. Maar ook met de auto is Spijkenisse snel te bereiken. Vanuit Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en Maas sluis leiden snelwegen direkt naar uw groene woonplaats. Komt u met de Metro of de bus dan brengt een gratis bus u vanaf het station naar de Huizen beurs. Waar de toegang ook al gratis is. Waar u alles hoort en ziet over 1487 mogelijkheden om groen te wonen. Waar u gewoon geweest moet zijn om te kunnen zien wat Spijkenisse zoal te bieden heeft Komt u met de auto, ga dan direkt na de Spijke- nissebrug linksaf. Komt u door de Botlektunnel dan neemt u de afslag vlak vóór de brug naar rechts. U ziet de Huizenbeurs dan vanzelf aan de Oostkade in het centrum van Spijkenisse staan. De Huizenbeurs valt samen met de Gezinsbeurs in Spijkenisse en wordt gehouden van donder dag 25 april tot en met dinsdag 30 april a.s., behalve zondag. De openingstijden zijn dage lijks van 13.00 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 22.00 uur. 's Zaterdag is de beurs al om 11.00 uur open en op Koninginnedag (30 april) sluit de beurs om 17.00 uur. - 25 T/M 30 APRIL UNIEKE HUUR-EN KOOPWONINGENBEURS IN SPIJKENISSE.

Het Nieuwe Stadsblad | 1985 | | pagina 22