Windmolen en helicopter oer-degelijk en praktisch i u N P RUR in uw thuiskrant Dit zegt Leo de Ruiter over de Lada jjwéien Langzaam maar zeker... 4 PUZZELAARS OPGELET „Als een stamppot met een stevig stuk spek er In Wie zoekt EEN MILJOEN GULDEN AAN GELD PRIJZEN EN PRIJZEN IN NATURA R V RANDSTAD-EDITIES II Zwoeger TK 39 85 'Wfmwwmrf de Blij met de Lada 2104 stationcar. AKTIE ZUINIG STOKEN ZUID HOLLAND Garagist Joop Streefkerk:\ 10 KANSEN VOOR F. 2r GELDTERUG «M»77ELUyfEftU V fff io gezaagd Twee werkstukken die nu eens echt iedereen kanmaken. Ze worden, met een figuurzaag, ge maakt van een stuk 3 mm dik triplex en omdat alle onderdelen op ware grootte zijn afgebeeld, kunt u ze met behulp van car-, bonpapier zó overtrekken op het materiaal. De molen is ca. 28 cm hoog, de helicopter ca. 25 cm lang. Voor de molen is een stuk triplex nodig van'^35x40 cm, voor de helicopter heeft u aan een stuk van 30 x 35 cm vol doende. Op de tekeningen vindt u duide lijke instructies hoe u deze leuke figuurzaagmodellen kunt maken. In de werkstukken kunt u een motor inbouwen die op een zon necel-module wordt aangeslo ten. Zodra de zon gaat schijnen, gaan de wieken vanzelf draaien. De tekening van de windmolen (bestelnr. 4002-RE) kost 5,-, de tekening van de helicopter (be stelnr. 4007-RE) kost eveneens 5,-. U kunt ook beide tekenin gen bestellen (bestelnr. 4027- RE) voor f 8,50. In alle gevallen het betreffende bedrag overma ken op postrekening 3567600 t.n.v Karweipost, De Meern, on der vermelding van het bestel nummer. Na ontvangst van uw overschrijving krijgt u de teke ningen) per omgaande toege stuurd. Lada 2104 stationc Nee, het is geen 'scheet' van een wagen, of een glanzende limousine om een droomprinses in te vervoeren... Het is een Lada, een werkpaard. Een bonkige, ouderwets ogende karos. Het vervoermiddel beantwoordt aan het beeld dat we van Iwan hebben. En dan te bedenken dat de vierwielers die er in het thuisland zelf rondrijden - tachtig procent wordt uitgevoerd - nog een graadje saaier en kleurlozer worden uitgevoerd. Maar... je weet het met die Russen nooit. Menig dealer heeft met een lichte aanvechting tot verho ging van de bloeddruk de 2104 stationcar bekeken. Is nog geen échte schoonheid maar wordt toch al een pronte tante waar men met welgevallen een oogje aan kan wagen. En, het is 'njet' te geloven maar in ja nuari komt er een modelletje dat de zonde meer dan waard moet zijn. Porsche heeft wat aan de motoren gedaan en zo is ineens die Lada bezig een andere doelgroep in te pakken. Gepensioneerd spoorwegman J. de Blij rijdt al vanaf 1973 Lada. Waarom? „Goedkoper en kompleet" zegt hij zonder nadenken. „Alles zit er in en je hoeft er niks bij te kopen.." De Blij, een oud-prins carnaval en voorzitter van een uitwisse lingsclub met de Engelse Spoorwegen, is niet alleen goed gebekt, maar ook zeer realistisch in zijn beschouwing over het fenomeen Lada. De Blij: „Die stroomlijn lijkt na tuurlijk nergens op. Dat con cept van de Fiat 124 is nu ge lukkig losgelaten. Als de wa gen wat leuker gaat ogen - en daar heeft het alle schijn van - zal de populariteit snel stijgen mits men geen te gekke din gen doet met de prijsstelling." „De wagen wordt gekocht door mensen die pakweg tot veertig mille per jaar verdie nen. Dat zijn kopers die waar voor hun geld moeten hebben. De Lada is dan een onver woestbare kar die dik twee ton op de teller kan hebben. Ik heb diverse wagens gehad van een ander merk maar de Lada is favoriet." J. de Blij rijdt 80.000 km per jaar. Hij pleegde onderhoud aan de stationsgebouwen en reed langs de spoorbanen. Be gaven de andere automobielen het, de Lada gaf geen krimp. Hij ging 'bergie-op en bergie- af' met zijn 1600 met een joe kel van een caravan er achter bungelend. Deze zomer nog was hij in Joe goslavië en lachte menige uit in dit land met slechts 500 km snelweg. Pakte soepel een hel ling van 17 procent. De Blij: „Het is een typische Rus. Geen opsmuk maar een vervoermiddel. Ik had zeer on regelmatige wertijden. Dan was er geen openbaar vervoer meer dus ik moest altijd op mijn wagen kunnen vertrou wen." De zware uitvoering maakt dat de wagen pittig in de wegen belasting ligt maar het totale financiële plaatje toch in het voordeel uitvalt. De Blij: „Het is moeilijk onder woorden te brengen maar de gene die bekend maakt dat hij in een Lada rijdt, wordt toch Reakties op of bijdragen aan deze pagina aan redaktie wat scheef aangekeken. Dat is een keihard gegeven." Lada, de techniek loopt niet voorop maar men haalt steeds meer in. De wagen roest niet onder je vandaan. Het is een noeste zwoeger met een gede gen levenswandel. Passend bij onze calvinistische landsaard een aangeboren zuinigheid van de Hollander. De Blij: „Van een mooie scho tel kan je niet eten. De Lada is als een stevige stammpot met een flink stuk spek er in. Staat in je maag en je kunt er een tijdje tegen..." *'i" 3 'Wie zoekt die vindt' ie een rubriek die open staat voor persoonlijke vragen en verzoeken van alle lezers van Randstad-Edities die door an dere lezers opgelost zouden kunnen worden. Plaatsing is kosteloos maar de redaktie van Thuiskrant Extra behoudt zich het recht voor verzoe ken zonder opgaaf van reden buiten deze rubriek te houden. AUTOBAAN J.de Jong is verza melaar van Pallas AMS autobaan. Hij is op zoek naar medeverzamelaars en naar mensen die nog accessoires op zolder of in de kelder hebben staan. Tel. 010-122934. BOEKJE PLAATSNAMEN Anny Hollander wil graag het boekje over de herkomst van plaatsnamen, Ne derlandse Plaatsnamen, döor H.J. Moerman, in haar bezit hebben. De uitgeverij is Brill, Leiden, 1956. An- ny's telefoonnummer is 010-736876. ANSICHTKAARTEN Reumapa- tiënte mevr. E.M. van Dis-Van Driel zoekt voor haarzelf en andere chroni sche zieken ansichtkaarten van Ne derland. Tel. 01810-4745. VISBOEKJE W. Kortman zou graag het derde deel van het Vis- boekje over zoetwatervissen, uitgave Rizzla, hebben. Van het tweede deel wordt plaatje nr.88 gezocht. Tel. 010- 580569. BOEKENLEGGERS Maria v.d.Meer verzamelt boekenleggers met reklame, bv. van boekhandela ren, uitgevers en instellingen. Tevens zoekt zij verzamelaars om te ruilen Tel. 010-653601. BOEK Wie kan Mevr. C.M. de Wit helpen aan het boek Zuid Holland Monumenteel. De schrijvers zijn Karei Janssen en Kees Ippel. Uitg. Zomer en Keuning. Mevr. C.M. de Wit, Ra venhorst 37B, 3085 VX Rotterdam. PATROON Jannie v.d. Zee zoekt voor een vriend, een verwoed vlieger, een telpatroon of werkbeschrijving van een (zweef-) vliegtuig. Wie heeft dat voor haar? Adres: de Kempenaerstraat 11, 2805 SC Gouda. WISKUNDE - „Zijn er mensen die oude wiskunde-boeken en tijdschrif ten (bv. Pythagoras) over hebben?' R.E. Houweling, tel. 01803-15302. BOERENBONT Mevr. J van Bommel, tel. 010-152430, zoekt een Brabants boerenbont eierdopje op hoog voetje. TEGELTJE F.P. Smits is op zoek naar het oorlogstegeltje met de voor stelling van een metselaar die Neder land weer opbouwt. Het tegeltje is 15 x 20 cm. Het onderschrift luidt: Van 't zwaar gehavend Nederland, de op bouw thans met kracht ter hand. Het tegeltje is uit een serie van 6 stuks. Telefoon: 070-991580. JO SPIER G. van Baarsel, tel. 01862-1115, verzamelt het werk van Jo Spier, jounalistiek tekenaar (1900- 1978). Hij is een beschouwer van Ne derlandse Zeden en Gewoonte in de 30-er tot de 50-er jaren. Daarnaast zoekt hij afleveringen van de voor oorlogse De Telegraaf en Elseviers Weekblad. Mevrouw Huiskes uit Delft heeft van een kennis het spel 'Quest of Garnath' gekregen, helaas inclusief een foutje waarvoor hij zelf geen oplossing kan vin den. Wie van de Input-lezers kan dat wel? Bij het 'runnen' van het programma op de Commodore 64 verschijnt er steeds een 'error'melding bij regel 18400. De listing van deze regel is: 18400 IF punt "the door is open" GOTO 1050. Wie mevrouw Huiskes kan helpen aan een goede listing mag even bellen naar de redaktie van deze Thuiskrant-Extra pagina: 070-190292. „Alweer een talk-show" verzuchtten de critici toen RUR op de televisie begon. Maar de aanpak van Jan Lenferink en de keuze van zijn gasten, bleek al snel èn bij de critici èn bij een groot publiek aan te slaan. Zo groeide het programma snel naar de eerste plaats onder de talk-shows met een kijkdicht heid van plm. vijf miljoen kijkers en een waardering van rond de '7'. De zogenaamde 'bekende Nederlander' kreeg plotseling meer dimensies, dan vanuit de discipline waarmee hij zijn bekendheid verworven had. Zijn gevoel voor humor en zijn houding tegenover levensterreinen als sex, kuituur, weten schap en kunst, bleken plotseling in deze gespreksronden naar voren te komen. Niet zwaarwichtig, maar toch indrin gend. Vanaf volgende week niet alleen meer op t.v., maar óók in uw thuiskrant RUR; op een pagina die vooruit en terugblikt op de komende en afgelopen RUR-programma's. Op het nieuws rondom die programma's en de wereld van de televi sie, waar het tot stand wordt gebracht. Want de RUR-pagina beperkt zich niet tot RUR alleen. RUR is een nieuwsgierige levenshouding naar wat televisiemakers, -gasten en -kijkers bezig houdt. 'Lada en beladen' horen in veel opzichten bij elkaar. Let terlijk kan je een Lada behoor lijk beladen. Of het nu de 1200-serie is, de 2100 met de 2105, 2107 of onlangs geïntro duceerde stationcar, de 2104, er kunnen minstens 5 perso nen in. Daarnaast kan er een flinke portie bagage mee. in totaal mag er zo'n 450 tot 500 kilo geladen worden. Nemen we dan nog de 800 tot 900 kilo die getrokken mag worden. Lada dekt dus de zo spreek woordelijke lading. Met Lada en 'beladen' bedoel ik ook de discussies die altijd losbarsten rond deze auto. Ten eerste is het een Russische auto en dat ligt niet bij ieder een even lekker en ten tweede, de Lada is een ouderwetse auto. Dat laatste is zeker juist, het is een afgeleide van de Fiat 124 en die werd in 1965, twin tig jaar geleden dus, 'Auto van het Jaar'. Natuurlijk is er in die twintig jaar wel het één en ander aan de auto veranderd, de 21-serie toont duidelijk moderner en heeft ook in het interieur mo derniseringen ondergaan. Het concept is in grote lijnen wel hetzelfde gebleven. Dat geeft de auto dus de nadelen, die hij in de zestiger jaren ook had, maar die toen minder belang rijk waren. We noemen o.a. het gebrek aan enige stroomlijn, waardoor geen extreem laag brandstofverbruik verwacht mag worden evenals geweldige prestaties. Aan de techniek is weinig gedaan; onderstel, wie lophanging, besturing en ve ring zijn dus wat verouderd, dit houdt in dat de wagen geen echt sportieve rij-eigenschap- pen heeft, een vrij zware be sturing, een wat stugge vering en ga zo maar door. Daar staat echter tegenover dat de Lada een goedkope, zeg maar gerust extreem goedkope auto is. Wie dus de Lada kritisch bekijkt, moet er altijd het prijskaartje bijhou den. Toch willen fervente tegenstan ders ook nog wel eens die prijs bekritiseren met de woorden „In aanschaf goedkoop, daar na niets meer waard" maar dat is onzin. Vele auto's van 30 a 40 mille zijn na drie jaar ook nog maar zo'n 15 mille waard. Een Lada van 12 mille zou al dus gezien 6 mille mogen ople veren. Nog afgezien van het feit of niet meer verkregen kan worden, blijft de procentuele afschrijving gelijk maar in ech te centen heeft men met de Lada veel minder verloren; zes- in plaats van vijftiendui zend gulden! Zeg niet dat dit een verzonnen voorbeeld is, want op een Mer cedes, een BMW of een Jaguar van tegen een ton schrijf je in drie jaar tijd veel meer af dan die zesduizend van Lada. Vooral voor mensen die zich geen verliezen van tienduizen den guldens in een paar jaar kunnen veroorloven is een Lada geen gekke keus. Lada biedt een ruime, degelij ke wagen, voor een groot ge zin met veel bagage, die ook in de vakantie bijv. een bagage wagen of caravan vervoeren. Technisch is het geen wonder, maar dat wil nog niet zeggen dat'ie je laat staan. In de loop der jaren is het een heel be trouwbare wagen gebleken. Besturing en comfort, vooral vering en geluid, scoren niet hoog, maar ook weer niet on voldoende. De prestaties zijn redelijk, zeker de wagengroot te in aanmerking genomen en ook het verbruik, zo rond de 1:10, 1:11, is niet echt ongun stig. Er is tegenwoordig een ruime keuze. In de nog het meest op de Fiat 124 gelijkende 1200 en 1600 serie is er de 1200 S met 1200 - 60 PK motor, deze kost slechts 9.999,-. Dan volgt de 1600 GL, een luxe uitvoering bladert graag in de 40 Randstad-Edities, wekelijks present in 160 gemeenten in Zuid-Holland. De familie heeft een eigenzinnige kijk op het gepresenteerde nieuws en laat dat blijken ook... In Rotterdam kunnen reizigers, die van het openbaar vervoer ge bruikmaken, een 'dal kortingskaart' kopen. Zij kunnen daarmee tijdens dal-uren goedkoper rei zen. Met dit speciale ta rief wil men meer reizi gers trekken op relatief rustige uren. Doorde weeks mag men de kaart alleen gebruiken tussen 9 en 16 uur en 's avonds. Mijnheer Er verbaast zich, mevrouw Er vertrouwt de zaak niet... leder jaar weer wacht men met spanning op de jaar afrekening van het energiebedrijf en voor de meesten van ons is het eindbedrag van de kosten van electriciteit, gas e.d. een verrassing. Soms een aangename, maar meestal een onaangename. Want een mens heeft de onbedwingbare neiging financiële zaken rooskleuriger te zien dan ze zijn. Alleen degenen, die hun 'stookkosten' nauwkeurig bij houden, kunnen de eindafreke ning zonder zorg tegemoet zien. Aangezien dat bijhouden eigenlijk een kleine moeite is, hebben de gezamenlijke ener giebedrijven van Zuid-Holland besloten de verbruikers daar bij de helpende hand toe te steken. Die abstracte helpende hand wordt concreet gemaakt door de actie 'Zuinig Stoken'. Dezer dagen zal huis-aan-huis een stookkaart in de brievenbus worden gedaan, waarop u van week tot week uw gasverbruik kunt noteren. Daarmee is de zaak niet af, want uw verbruik kan best véél te hoog zijn. U had wel al ge ruime tijd het gevoel dat er iets niet klopte, maar u berustte daarin, u dacht dat dat wel aan de voortdurende verhogingen van de energie-prijzen zou lig gen. Om een leidraad te hebben voor een 'normaal' verbruik zal wekelijks op deze thuiskrant- pagina een tabel worden ge plaatst, die inzicht geeft welk verbruik in de voorgaande week normaal genoemd mag worden. Uiteraard is daarbij rekening gehouden met de wisselende weersinvloeden. Aan de aktie komt natuurlijk wat zelfwerkzaamheid te pas, tenzij u uw computer het werk laat doen. Er moeten standen van de gas- en electriciteitme- ters genoteerd worden en in het kader van de aktie is het de bedoeling dat u hiermee tussen zondag 6 oktober 22.00 uur en maandagmorgen 7 ok tober 10.00 uur start. U no teert dan de stand van de tel ler als beginstand op uw stookkaart. Vervolgens doet u dat elke week op dezelfde tijd. U kunt dan uw wekelijks verbruik vaststellen en dit vergelijken met de op de Thuiskrant-pagi- na van die week vermelde streefgetallen van de voor gaande week. Schrikt u hevig, dan is het ver standig de bij de tabel ver strekte tips eens grondig te bestuderen. Waar zit de fout? Deugt de door u gebruikte ap paratuur niet? Zijn de thermos taten soms niet goed afge steld? Diepgaand onderzoek en in tensief speuren naar het stook- gedrag van uw huisgenoten kan u op het spoor zetten van met 1600 78 PK motor f 13.995,-). Veel populairder is de 2100-serie met de 2105; keuze uit 1.2, 1.3 en 1.5 liter motor (vanaf f 11.495,-). Daar na is de zeer luxe 2107 ont staan, deze is met 1.3, 1.5 en 1.6 liter motor verkrijgbaar en zelfs met 5-bak. Tot slot is on langs de 2104 uitgebracht, een stationcar-uitvoering van de 2105, hij is er met 1.3 en 1.5 liter motor (vanaf f 13.995,-). Volgend jaar wordt de nieuwe Lada, de Samara, verwacht. Dit wordt een hatchback-type, 3- en 5-deurs en een Cw van 0,36. Een totaal andere vorm dus met andere motoren, na melijk 1.1, 1.3 en 1.5 liter. Wie 4x4 wil rijden kan bij Lada ook terecht, voor hen is er de Niva, die tegenwoordig ook in Ca briolet-uitvoering te koop is, de Niva Savanne. Joop Streefkerk zit vanaf 1967 in het vak. Volvo-, Mazda-, Fiat- en Hanomag-dealers kenden hem als werknemer. Hij was zelfs nog een maand chauffeur maar dat avontuur was een vergissing. Streefkerk is duidelijk een vak idioot maar ook een man die geen zaken met de mantel der liefde bedekt. De Lada „Stug ger en sterker. Dit geldt voor al les wat je aanpakt Daar moet je wel aan wennen. Een magnifieke veiligheidskooi. De 1600 weegt een ton." De Lada-rijder behoort niet tot de gemakkelijkste groep auto mobilisten. Streefkerk „Dat is wel verklaarbaar. Bij de meesten is het geen vetpot en men wil na de aanschaf van een wagen geen extra kosten hebben Ik vind het geen boodschappenwa- gentje voor moeder de vrouw Het is een wagen die arbeid moet verrichten." Streefkerk is een Lada-freak en heeft er jaren zelf in gereden. „Het degelijke heeft me altijd aangesproken. Aanvankelijk vond ik die wagen wat orthodox in elkaar gezet, maar langzaam aan zijn er verbeteringen door gevoerd. Je kunt overal veel be ter bij. Het is boeiend om de ontwikkeling van zo'n wagen te volgen. We vonden bijvoorbeeld dat de wagens zwaar stuurden. Met wat technische mensen heb ben we het lagerwerk bekeken. Betrekkelijk eenvoudig om dat te verbeteren. Dat duurt dan even voordat het is doorgedrongen. Hetzelfde met de schokbrekers. Het is een wagen voor twee groeperingen: Het gezin dat komfortabel en efficiënt wil rij den van een beperkt budget en de werkman die een trouwe met gezel prefereert boven een mo dieus voertuig. Er is een vaste groep aanhangers. Ik geloof in de wagen omdat er een duidelij ke aanpassing is aan de Europe se smaak. De huidige economie vraagt om degelijkheid en scher pe prijzen. Lada heeft de tijd mee." Dacht ik het niet..! Tóch weer een addertje onder het gras Ze hopen zeker dat die de PIEK-uren zullen mijden Hartstikke GOED zeg! Wordt er EINDELIJK ook eens aan VROUWEN gedacht WELNEE, man! Ze willen dat we OP TIJD thuis zijn Wat krijgen we NOU weer?! HOEZO??? Als je overdag kunt reizen ben je goedkoper uit! Als ze gaan STADTEN Ze willen jullie alleen geld besparen Om voor het ETEN te zorgen Houdt rekening met uw gasrekening enorme bezuinigingen. Bedenk voortdurend dat de energie kosten een steeds groter deel van uw huishoudbudget op slokken en dat er wat over moet blijven voor eten en drin ken en, zo mogelijk, voor de auto. Door mee te werken aan de aktie 'Zuinig Stoken' helpt u het energieverbruik in de we reld terug te dringen, maar dat zal u minder imponeren dan de eindafrekening van het 'gas', die straks in uw bus valt. Daar om dient u steeds voor ogen te houden dat het noteren van standen, hoewel lastig en tij drovend, een groots doel dient. Grote tevredenheid zal van uw gezicht stralen als straks uw vaste maandbedrag voor gas verbruik verminderd kan wor den. En als er dan aan het eind van het stookjaar nog een te ruggave volgt, dan is de vreug de helemaal niet meer te over zien... Stuur de oplossing van deze puzzel naar de Nationale Puzzel Loterij Kinderbescher ming en u maakt kans op één van de vele geldprijzen en prijzen in natura. Voor f 2.- per Méér dan één oplossing inzen den mag natuurlijk ook en ver groot uw kansen op een prijs. Zodra u meespeelt, krijgt u van ons bericht hoe u geld terug krijgt als u buiten de prijzen valt! i Maak voor elke oplossing 12.- over per glro/bank-overschrijving/storting giro 6575 t.n.v. Nationale Puzzel Loterij Kinderbescherming, Den Haag. Schrijf Oplossing uw oplossing op de achterkant van het Speelt U overschrijvings/stortlngsformuiier, of.. mee en Ci] Stuur uw oplossing (en) op een ge- heeft U frankeerde briefkaart (50 cl) naar liefst 10 kansen Nationale Puzzel Lolenj Kinderbescher ming, rostbus 28510, 2502 KM Den Haag en plak per oplos sing f 2.- geldige postzegels extra bij. j Vermeld naast de oplossing ook In welke krant de puzzel stond en op welke datum. INZENDEN: UITERLIJK 10 DAGEN NA PLAATSING van de puzzel. Informatiecentrum Nationale Puzzel Loterij Kinderbescherming, tel. 070-94.94.12. PRIJSWINNAARS KRIJGEN NA DE TREKKING BERICHT Vergunning Staatssecretaris van Justitie d.d 18 06'85, nr. L.O 850/114/136 16f KRUISWOORDRAADSEL 2 Horizontaal: 1 openhartig; 5 soort pompoen; 10 voegwoord; 12 klein kind; 13 brandstof; 14 vast en innig gelovend; 17 Zweedse munt; 18 land bouwwerktuig; 20 argument; 22 oos terlengte (afk); 23 kleurling; 26 water blaasje; 27 rivier in Frankrijk; 29 mo lentrechter; 31 gezicht; 32 wars van laagheid; 33 land in Afrika; 34 vrucht van de roos; 38 opinie; 42 alvorens; 43 sleepnet; 45 ondeugende jongen; 46 pers. voorn.woord; 47 sober, een voudig; 49 symbool van radium; 50 vogel; 51 komische tekening; 52 hoofddeksel; 53 voorzetsel; 56 bolge was; 57 delfstof; 58 versieringsmotief. Verticaal: 1 bewindhebber; 2 kleine wilde ezel; 3 muzieknoot; 4 wild zwijn; 6 vrouwelijk dier; 7 loofboom; 8 godin van de dageraad; 9 geraamte; 11 voorbeeld; 15 stremsel; 16 blad pa pier; 19 Griekse godin van de land bouw; 21 hoofdofficier; 24 pers. voor n.woord; 25 exploitant van schepen, 27 krijgsmacht; 28 dierengeluid: 30 deel v.h. oor; 31 kleefmiddel; 34 soort trompet; 35 olievet; 36 voorzetsel; 37 leus; 39 pers. voorn.woord; 40 zee god; 41 rijstvogeltje; 43 voertuig; 44 stad in Brazilië (verkort); 47 tijding; 48 smerig; 54 paardeslee; 55 laagtij Welk sleutelwoord vormen de let ters uit de vakjes 5, 54, 11, 55, 1, 52, 15, 42, 57 en 29 Stuur dit sleutelwoord op één van de hiernaast aangegeven manieren naar de Nationale Puzzel Loterij Kinderbescherming en maak daar mee kans op één van de vele prij zen. FOUTJE... Helaas is in de vorige puzzel een foutje geslopen. Bij de getallen waarmee het sleutelwoord moest worden gevonden is het getal 53 te rechtgekomen. Dit had 52 moeten zijn. Onze excuses daarvoo

Het Nieuwe Stadsblad | 1985 | | pagina 9